10 Ознак – безкоштовні статті по Магії

Магія – Ознаки дефіциту життєвої енергії

Магія – Ознаки псування

Говорячи про так званої в народі «псування», безумовно йде мова про взаємодію і проникненні тонких енергій, властивих всьому живому – мінералів, рослин, тварин, людей. А також сюди обов’язково можна віднести і енергію Землі і енергію Космосу.

Виходячи з цього стає абсолютно ясним, що питання взаємодії цих енергій настільки глибокий, складний і таємничий, що те, про що ми, люди намагаємося «мудрувати» є нічим іншим як тільки дотиком до величезної брили метафізики.

Магія – Ознаки негативного впливу

Основними ознаками негативного впливу (пристріт, псування, прокляття, приворот, відворот) є:

– поганий сон і самопочуття

– підвищена втома і дратівливість

– сильний страх (в грудях)

– втрата апетиту і різкі колючі болі в області серця

– боязнь людей і відкритого простору

– різкі перепади настрою

– поява відчуття тяжкості в грудях

– часті головні болі

– поява ненависті до близьких

Магія – Ознаки привороту. лекція Друга

Листочків повинно бути не менше 3-х. Ваше улюблене число 7? Значить краще 7 разів. Не перестарайтеся, (50-100 листів це перебір).

Тепер залишилося виконати зовсім небагато. Перечитати по черзі кожен листочок і виписати повторювані за змістом фрази на чистий листок.

Тепер ваші справжні наміри по-поводу привороту, виписані на останньому листку і у вас повне уявлення про свої почуття і сумнівах потрібно його робити.

І так, ви більше не любите, але вас не відпускає страх.

Магія – Ознаки і визначення пристріту, псування

Ознаки пристріту – негативні прояви впливу на енергетику

Ознаки пристріту проявляються по різному, можуть бути пов’язані як з роботою так і з іншими сферами життя, здоров’ям, особистим життям, удачею / невдачею в досягненні цілей, а також многоие інші.

Пристрітом в побуті називають несподівану невдачу, коли раптом трапляється щось непередбачене і погане в ході звичної роботи.

Наприклад, раптом ламається улюблена річ, засихає дерево, зменшується заробіток – це все ознаки пристріту. те.

Магія – Ознаки того, що на вас працює Закон Притягання

Якщо у вас є заповітне бажання або мрія – зверніть увагу на сім важливих і обнадійливих ознак. Якщо вони присутні у вашому житті – це значить, що Всесвіт вже «відправила чарівника» на допомогу.

Ось вони – 7 ознак того, що закон тяжіння працює, і у вас все вийде:

1. Коли загострюється інтуїція

Якщо ви помічаєте, що інтуїція стала проявлятися все частіше і яскравіше, це важливий знак. Наприклад, коли ви заздалегідь знаєте, що скаже інша людина.

Інтуїція – це найбільша.

Магія – Ознаки присутності негативної енергетики в будинку

Негативна енергетика в будинку накопичується поступово. Вона може приходити ззовні, а може виходити від деяких предметів у вашій оселі. Позбавлятися від неї необхідно якомога швидше, інакше негатив почне передаватися домочадцям і призведе до конфліктів і хвороб в сім’ї.

Щоб зрозуміти, чи є у вашому домі негативна енергетика, необхідно проаналізувати все, що відбувається в межах вашого житла. Є кілька ознак, за якими можна точно визначити присутність негативу.

Магія – Ознаки того, що хтось думає про вас саме зараз

Завжди приємно знати, що хтось згадує вас. Є певні ознаки, що вказують на те, що про вас хтось думає. Наше життя складається не тільки з зовнішніх взаємодій, в ній є щось більш глибоке – духовна енергія і сила, яка змушує нас відчувати один одного, неусвідомлено читати думки і передбачати вчинки оточуючих.

Людську підсвідомість вловлює енергії і вібрації інших людей. Але часто люди не усвідомлюють внутрішні сигнали, які вони вловлюють. є 8.

Магія – Ознаки сильного біополя людини

Ознака перша: якщо аура чиста і сильна, людина майже не хворіє. Коли аура мізерна, людина перевтомлюватися, у нього часті головні болі, з’являються хронічні захворювання, він легко застуджується. Іноді справа заходить далі – з’являються ознаки більш серйозних захворювань.

Ознака другий: сильне біополе дарує своєму носієві неймовірну удачу у всіх справах. Грубо кажучи, у людей з сильною енергетикою завжди більше шансів досягти успіху без помітних зусиль.

Ознака третій: сильна аура.

Магія – Ознаки того, що у вашому житті є магія

Магія не надприродна і не відірвана від принципу причинності. Вона не суперечить законам природи, як можна було думати. Головний механізм магічних маніпуляцій грунтується на управлінні свідомістю, яке за своєю природою здатне формувати дійсність. Адже вже доведено було наукою, що спостереження впливає на результат експерименту.

З іншого боку, магія передбачає магічний пошук і діалог між практиком і світом. Світ відповідає на імпульси свідомості, і його мова така ж містичний.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ