Сонник оси до чого сняться оси уві сні за сонником Астроскоп

Якщо приснилися оси або вжалила оса уві сні, наяву вам чекають не найрадісніші події. Ці комахи символізують надокучливих людей з вашого оточення. Більш того, фахівці з тлумачення снів запевняють, що велика або чорна оса – тривожний знак, символ вампіричні впливу на вас з боку недоброзичливців.

Оси уві сні

Наснилися оси або оса в волоссі – негативний вплив надокучливих людей або недоброзичливців.
Тривожний сон, який провіщає неприємне спілкування з небезпечними людьми. Необхідно точно зрозуміти, ким для вас є ці «оси».

До чого сниться укус оси

Покусали оси уві сні, вжалила оса – чужа заздрість, постраждаєте з вини нав’язливих людей.
Ймовірно, наяву ви маєте недоброзичливців. Сновидіння дає маловтішний прогноз. Найближчим часом вороги перейдуть у відкритий наступ. Не варто забувати, що оси стають агресивними лише після того, як хтось їх потривожить. Можливо, ви самі спровокуєте конфлікт, або ваші дії виведуть противників (ос) з рівноваги.

До чого сниться велика оса

Наснилася велика або чорна оса – вампірично вплив на вас з боку якоїсь людини.
Оса володіє гострим жалом і може в будь-який момент боляче вжалити, що при розшифровці снів уособлює собою здатність нав’язувати свій вплив і авторитет за допомогою агресивного і хворобливого впливу. Необхідно подумати, хто для вас ця небезпечна «оса» і захистити себе від спілкування з цією людиною.

Оси по сонником

Дивіться значення образів супутніх сну з осами, а також тлумачення сну в кращих сонниках:

Сонник Міллера: Оса

Оса вжалила вас в сновидінні – до заздрості; до появи суперників в особистому житті

Убили осу – до безстрашному твердженням своїх прав; до беззастережної перемоги над ворогами; до втрати тривалої дружній прихильності; до втрати грошових засобів

Оса уві сні по Фрейду

Вас вжалила оса уві сні – тяжієте до одностатевих контактів (для чоловіків); боїтеся вступати у випадкові любовні відносини і переживаєте за їх наслідки (для жінок)

Мертва оса – до проблем з любовної спроможністю (для чоловіків); до зниження любовного потягу (для жінок) Якщо уві сні побачили осине гніздо, значить наяву ваша любовна життя різноманітна і насичена. Якщо ви знищили осине гніздо уві сні, значить в реальному житті схильні придушувати свої любовні бажання.

До чого сниться Оса в Сучасному сонник

Оса вас вжалила – до великих неприємностей з вини чиєїсь заздрості і ненависті

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ