10 Ефективних вправ від другого підборіддя комплекс вправ, дієтичні

Згодом шкіра втрачає колаген і еластичність, починає провисати в районі шиї і підборіддя. Цей процес починається вже в 20-річному віці. Такі фактори, як тривале перебування на сонці, куріння і погана дієта прискорюють негативну тенденцію.

Шия має дві основні м’язи – грудинно-ключично-соскоподібного і підшкірну м’яз шиї – платізма. Вправляючи їх, ми вирівнюємо і омолоджуємо шкіру, оздоровлюємо свій зовнішній вигляд. Нижче представлені ефективні вправи від другого підборіддя в домашніх умовах. Вони спеціально розроблені для того, щоб повернути вашій шиї колишню красу.

Вправа 1: Тиск мовою

Сядьте прямо, опустіть плечі і відхиліть голову назад так, щоб бачити стелю. Натисніть мовою на небо. Потім, продовжуючи чинити тиск мовою, максимально опустіть підборіддя до грудей. Намагайтеся при цьому не скруглять хребет. Відчувши м’язове стиснення, розслабте мова та поверніть шию в початкове положення. Вважайте це одним повторенням. В сумі слід зробити два підходи по 20 повторень.

Вправа 2: Випинання нижньої губи

Вправа виконується стоячи або сидячи. Максимально випнете нижню губу (помістивши палець на підборіддя, ви відчуєте зморщену шкіру). Затримайтеся так на секунду і, зберігаючи положення нижньої губи, скоротіть передні м’язи шиї максимальним опусканням підборіддя. Не забувайте про поставу. На мить зафіксуйте опущену голову, розслабте губи і поверніться у вихідне положення. Зробіть два підходи по 20 повторень.

Вправа 3: «Про»

Сядьте прямо, опустіть плечі і відхиліть голову назад так, щоб бачити стелю. Стуліть губи, але не напружуйте. Зберігаючи губи зімкнутими, відкрийте рот у формі літери про і затримайтеся в такому положенні на 20 секунд. Ви повинні відчути м’язове скорочення по обидва боки шиї, прямо під щелепами. Розслабте рот і опустіть підборіддя назад. Зробіть по 10 таких повторень два рази.

Вправа 4: Поцілунок з стелею

Встаньте прямо, руки розташуйте по швах і відхиліть голову назад так, щоб бачити стелю. потім спробуйте «поцілувати» стелю, максимально витягуючи вперед губи «трубочкою». Ви повинні відчути стягування шийних м’язів. Утримуйте це положення 5 секунд, а потім розслабте губи і поверніться у вихідне положення. Потрібно зробити 2 підходи по 15 повторень.

Вправа 5: Обертання підборіддям

Вправа виконується стоячи або сидячи. Повністю випрямити спину і почніть акуратно обертати голову підборіддям так, щоб голова описувала повне коло (від плеча до грудей, потім до іншого плеча і назад через спину).

Якщо це викликає дискомфорт вашій шиї, скоротіть амплітуду і сконцентруйтеся на обертанні підборіддя від плеча до плеча. Намагайтеся тримати плечі опущеними і стежте за спиною. Один коло відповідає одному повторенню. Зробіть 10 повторень і повторіть вправу в зворотному напрямку.

Вправа 6: Бічна розтяжка шиї

Сядьте на підлогу. Одна рука повинна стосуватися кінчиками пальців підлоги, трохи в стороні від стегна. Чи не нахиляйтеся в цю сторону і не тисніть на пальці. Іншою рукою обхопіть голову зверху так, щоб пальці лежали на вусі з протилежного боку. Акуратно нахиліть голову до плеча за допомогою руки. Пальці, які стосувалися статі, покладіть на плече і обережно відтягніть його вниз, у бік від голови.

Зафіксуйте таке положення на 10 секунд, потім поверніться у вихідне положення і поміняйте руки, розтягніть шию в іншу сторону. Це буде вважатися одним повторенням. Всього слід зробити 3 повторення.

Вправа 7: Розкриття щелепи

У положенні сидячи або стоячи випрямити хребет. Смикнув губи і рухаючи щелепою так, немов ви жуєте, зробіть глибокий вдих через ніс, а потім повільно видихніть. Після закінчення видиху відкрийте рот якомога ширше, утримуючи язик за зубами нижньої щелепи. Зберігаючи таке положення, знову вдихніть і видихніть з виразним звуком « а-а-а ». На все це слід витратити півтори хвилини. Зробіть в сумі 2 повторення.

Вправа 8: Голуб

Помістіть великий палець під однією стороною нижньої щелепи, а вказівним пальцем обхопіть протилежну сторону шиї. Рухайте кисть у напрямку до підборіддя, а потім утримуйте руку з відтягнутою шиєю протягом 30 секунд. Потім поверніться у вихідне положення і повторіть вправу ще 2 рази.

Вправа 9: Висунутий язик

Якщо ви не знаєте, як прибрати підборіддя в домашніх умовах ще більш простим способом, то існує нехитре і дуже ефективна вправа. Встаньте або сядьте, розслабтеся, широко розкрийте рот і максимально висуньте мову назовні. Відчуваючи, як скоротилися м’язи вашої шиї і підборіддя, подумки порахуйте до 10. Розслабтеся і повторіть цю вправу. Всього слід зробити 10 повторень.

Вправа 10: Підйоми голови

Ляжте на ліжко горілиць. Ваша шия повинна лежати на самому краю так, щоб голова вільно звисала. Напружуючи шийну мускулатуру, повільно піднімайте голову підборіддям до грудей. Плечі при цьому ворушитися не повинні. Затримайтеся в кінцевій точці на 10 секунд, потім розслабте шию і дуже обережно опустіть голову в початкове положення. Це буде одним повторенням.

Зробіть три підходи по 2 повторення. Між підходами відпочивайте сидячи, тим самим ви уникнете ймовірне запаморочення. Якщо ви відчуваєте істотний дискомфорт, робіть сидячі паузи після кожного повторення або виконуйте вправу лежачи на підлозі (щоб ваша шия була на одній лінії з тілом).

Важливість дієти і вправ

Перераховані вище вправи дали вам інформацію про те, як привести в тонус м’язи шиї і прибрати друге підборіддя. Просто додайте їх в свою звичайну програму тренувань. Але не забувайте про здорову і збалансовану дієту.

Якщо ви страждаєте надмірною вагою або маєте кілька зайвих кілограмів, то саме схуднення може стати ключовим фактором у боротьбі за гарний підборіддя. Жінки і чоловіки різного віку і комплекцій можуть легко розрахувати необхідну добову кількість калорій за допомогою нашого калькулятора схуднення.

Додаткові домашні засоби

Крім ізольованих фізичних вправ і суворого дотримання дієти, існує також кілька додаткових методик для усунення подвійного підборіддя.

  • наприклад, жуючи жувальну гумку, ми здійснюємо роботу м’язами щелепи і верхньої частини шиї. Це, безумовно, допомагає в позбавленні від другого підборіддя, але не є простим вирішенням проблеми.
  • Лосьйони, що містять масло какао і вітамін Е, сприяють збільшенню еластичності шкіри, живлять її і роблять більш пружною.
  • Крім того, можна знизити споживання натрію і збільшити кількість випивається води. Останнє допоможе вам позбавитися від зайвої набряклості особи. Націлюйтеся на те, щоб випивати близько 2 літрів води щодня.

Що думаєте ВИ?

Ви коли-небудь помічали подвійне підборіддя на своїх фотографіях? Надавали ви цього значення? Хотіли б ви спробувати якусь вправу з тих, що запропоновані в статті? Чи допомагало вам щось подібне в минулому? Чи знаєте ви інші ефективні методики?

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ