Сонник Пилотка Рванная. До чого сниться Пилотка Рванная бачити уві сні – Сонник

Сонник Пилотка Рванная наснилося, до чого сниться уві сні Пилотка Рванная? Для вибору тлумачення сну введіть ключове слово з вашого сновидіння в пошукову форму або натисніть на початкову літеру характеризує сон образу (якщо ви хочете отримати онлайн тлумачення снів на букву безкоштовно за алфавітом).

Зараз ви можете дізнатися, що означає бачити уві сні Пилотка рвані, прочитавши нижче безкоштовно тлумачення снів з кращих онлайн сонників Будинки Сонця!

Снилися Вам коли-небудь віщі сни?

Сонник – Рваний

Рвана, негідна штора або фіранка – дружина зраджує.

Рветься циновка – віщує втрату місця служби.

Рветься, псується взуття – вказує на хворобу дружини, дітей або онуків, близьких родичів.

Сонник – Рваная сумка

Сонник – Рваний фартух

Сонник – Паперова пілотка

Сонник – Взуття рвана або бути босим

Сонник – Фартух рваний і брудний

Сонник – Рвані туфлі

Сонник – Рваний чобіт

Сновидицей йде уздовж великої Сірої багатоповерхівки – емоційне сприйняття сновидицей незмінною соціальної моделі життя, необхідність йти в ногу з часом (або на одній нозі з ним).

Сновидицей в чобітки матері – відсутність своєї твердої життєвої позиції (недостатність свого житт / досвіду), емоційна залежність від оточуючих.

Правий Чобіт розійшовся з зовнішньої сторони, дискомфорт-протистояння Ноги (одні емоції) – конфлікт своїх емоційних бажань з чужими свідомим настановам.

Зліва від сновидицей йде Мати (житт / досвід), сновидицей звертається до неї, показуючи повністю відлетіла підошву взуття, що тримається на місці лише збоку однією міцною ниткою – наочно показує вразливе місце сновидицей, її матеріальну основу, що залежить від її свідомості (одна міцна нитка – нитки свідомості, усвідомленість життя) і надмірне емоційне сприйняття життя.

Щоб уникнути протистояння райдужної емоційної сфери сірому свідомості досить ці сфери зрозуміти і побачити в кожній з них рівень користі.

Сонник – Тріпофобія

Сон підказує про байдужість сновидицей до свого Життя, про відсутність самостійності і відповідальності, все і так добре і зручно (відповідальність за все – на мамі наяву).

Але такий сон же не дарма приснився, тут треба робити висновки – пора мінятися (мами – не вічні).

Сонник – Весілля

Сновидицей наяву не сприймає нещирих відносин (дій) з розрахунку (вигоди), тому, як правило, залишається в програші, але з чистою душею.

Насправді ж, свої справжні Емоції (почуття, переживання, бажання) можна врівноважити Свідомістю (позбавлення від емоції / ідеалізацій), і тоді вони будуть служити на користь собі і на радість оточуючим (повноцінна Весілля Жениха і Наречені, коли Всі задоволені).

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ