Значення імені Томила (Тома) – характер і доля, що означає ім’я, його походження

Значення імені Томила (Тома) – характер і доля, що означає ім’я, його походження

Що означає ім’я Томила – «томящая», «нервова», «мучителька», також можна виділити значення імені Томила «милий», яке асоціюється з чимось приємним.

Походження імені Томила: старослов’янська.

Можливо, дівчина «вимотує любов’ю»? Немає. Це позитивна і спокійна дівчина, яка знає собі ціну. Своєю старанністю і врівноваженістю вона завоювала прихильність начальства. Шлюб дівчини довгий і щасливий.

Скорочене ім’я: Тома, Томочка, Томушка, Томка, Тама, Тамочка, Тамушка, Мила, Люба, Мілка.

Яке по батькові підходить до імені: Алиевна, Борисівна, Вікторівна, Ільдаровна, Рашидівна, Рустамовна, Тахировна.

Ім’я «Томила» англійською (переклад) не існує, використовується транслітерація – Tomila.

Значення імені для дівчинки

Потрібно сказати, що значення імені Томила точно не позначається на її характері, оскільки сама по собі це натура дуже чутлива і добра. Тобто ні про яких муках з боку Тома мови не йде. Навпаки, це людина дуже розуміючий і чуйний, здатні допомогти оточуючим, якщо вони потрапили у біду, часом навіть забуваючи про саму себе.

Це людина надзвичайно обдарована, і чудово, якщо Томиле вдасться спрямувати їх у потрібне русло і реалізувати на всі 100%. Жінка, що носить ім’я Томила, легко внушаема, а тому, не дивно, що щиро вірить у прикмети і передбачення, часто користується сониками і навіть ходить до екстрасенсів. Однак, що цікаво, навіть у цьому випадку Томила здатна давати тверезу і здорову оцінку конкретної життєвої ситуації. Відрізняється рішучістю і діловою хваткою. Якщо потрібно реалізувати конкретну задачу, Томила буквально змінюється – стає серйозною і сконцентрованою. Ніщо не може збити її з курсу і зломити дух.

Дівчина з ім’ям Томила комунікабельна і прекрасно почуває себе навіть у незнайомих компаніях. Досить швидко обзаводиться корисними зв’язками, які згодом допомагають їй досягти успіхів у кар’єрі. Їй дуже подобається привертати увагу чоловіків, і останні відповідають Томиле взаємністю. Вона рідко буває самотньою, але заміж, як правило, виходить пізно, оскільки, по-перше, висуває багато вимог до обранця, а, по-друге, зосереджена на кар’єрі і хоче спочатку досягти успіхів в ній і вже потім приділити увагу родині. До речі, що стосується роботи, то в цій сфері ім’я Томила може добитися просто вражаючих результатів. Пояснюється це тим, що Томила має рішучість, діловою хваткою, далекоглядністю, вміє приймати правильні рішення в екстремальних ситуаціях. Це людина пунктуальна і обов’язковий, а тому, керівництво знає, що Томиле можна доручити виконання будь-якої задачі.

В нумерології значення імені Томила визначається числом 2, яке вказує на мінливий характер його власниці, а також на постійне емоційне і внутрішнє занепокоєння. Все це може призвести Томилу до депресії. Їй не слід хвилюватися через дрібниці і намагатися змінити деякі обставини життя, на які вплинути неможливо. Також важливо, щоб Томила змогла викорінити в собі надмірне великодушність і невпевненість, оскільки це може перешкодити їй у досягненні поставлених цілей. Про інших вона переживає часом більше, ніж про себе, а тому, варто проявити деяку егоїстичність і почати будувати власне щастя.

Характер імені Томила

Позитивна характеристика імені: Ім’я дарує неквапливість, рівновага, спокій, граціозність, млосність. Тим не менш Тома блискавично реагує на мінливу ситуацію і може перевтілюватися. У неї непомітна, але приваблива зовнішність. Магічна сила дівчини з цим ім’ям має сильний вплив на оточуючих, немов потрапляють під її гіпноз. Розпізнати Того до кінця не можна. Її суперечливий характер. Томила не прагне до відкритої влади, але і не дозволяє повністю володіти собою, її любов може несподівано обернутися ненавистю, тверезий розрахунок – поєднуватися з безрозсудними вчинками, але Тома вміє тримати себе в руках. Вона добре вчиться, причому їй однаково легко даються точні та гуманітарні науки.

Негативна характеристика імені: Егоїзм, надмірна чуттєвість, необережність. У підлітковому віці Тома може прагнути зруйнувати стереотипи в одязі, зачісці, поведінці, моралі. Цим самим ім’я Томила принесе багато неприємностей батькам, вчителям. З часом дівчина з цим ім’ям заспокоюється і стає мудрішим, але в її характері завжди буде жити дух протиріччя, свободи.

Доля імені Томила в любові і шлюбі

Для неї має особливе значення стан закоханості. В любові вона пристрасна і томна, схильна до зрад. Їй постійно потрібен хтось, про кого б вона могла мріяти. Вона не любить деспотичних хлопців, але не потерпить і слинька.

В особистому житті Томила може зіткнутися з деякими труднощами із-за своєї мрійливості. Вона малює для себе ідеал чоловіка, але не факт, що зможе зустріти його. Інтерес до протилежній статі виявляє ще з дитинства і практично завжди оточена кавалерами. Чого не вистачає Томиле в даному випадку, так це тверезого ставлення до життя, якщо мова йде про вибір партнера. Коли вона, нарешті, знаходить свою любов, то перетворюється на поступливу і акуратну господиню. Вона любить готувати і відрізняється завидною кулінарним талантом. Правда, у шлюбі деколи може і змінювати, оскільки душа її потребує змін. Тим більше, якщо з плином часу почуття в сім’ї згасають, Томила починає шукати емоцій на стороні.

Сумісність з чоловічими іменами:

Чоловічі імена, відповідні Томиле:

 • Томила і Брячислав
 • Томила і Воїслав
 • Томила і Григорій
 • Томила та Ігор
 • Томила і Олег
 • Томила і Ратмір
 • Томила і Ярослав

Невдала сумісність імен:

 • Томила і Борис
 • Томила і Данила
 • Томила і Добриня
 • Томила і Мирослав
 • Томила і Микита
 • Томила і Тихомир
 • Томила і Тихон.

Таланти, професія, кар’єра

Вибір професії: Талант перевтілення має Томилу до акторської кар’єри. Вона здатна довго і багато працювати над тим, що її цікавить в області літератури, музики, живопису. Вона фанатично віддана своїм ідеям, справах. Вона не боїться організувати свою справу, може ризикувати, «ставити на карту все, що має. Немає такої чоловічої справи, з яким би Томила не впоралася. Невдачі не бентежать Томилу, вона може зачаїтися і, почекавши час, шукати нові можливості.

Бізнес та кар’єра Томилы: Якості характеру Томилы сприяють успіху в кар’єрі. Слава, визнання і свобода для неї важливіше, не надає особливого значення грошей і зручностей. Вона Томила однаково зневажає і багатство, і бідність. Скупість їй невідома, але до роздачі милостині вона не схильна.

День ангела Томилы: ім’я не Томила відзначає іменини, оскільки не входить в список католицьких і православних святців.

Знаменитості з ім’ям Томила

 1. Томила Сагаипова – (нар.1993) російська співачка, отримала другу премію з народного вокалу.
 2. Тамилла Полєжаєва – (розум.2011) російська підприємниця.
 3. Томила Ширалиева – головний балетмейстер балетної трупи Азербайджанського державного театру опери та балету.
 4. Томила Євдокимова – радянський тренер з гімнастики, Заслужений тренер України.
 5. Томила Агамирова – (нар.1928) радянська актриса, яка отримала звання народної артистки РРФСР в 1988 році.
 6. Томила Мухамедова – радянська дитяча актриса.
 7. Томила Джоджуа – російська журналістка.
 8. Томила Покуса – російський педагог, викладач математики, переможець міського конкурсу «Вчитель року» (2009)
 9. Томила Цагареїшвілі – грузинський етнолог, учениця відомого вченого-етнографа Георгія Читаючи.
 10. Томила Олексюк – радянська гандболістка.

Відмінювання імені за відмінками

 • Називний відмінок: Томила
 • Родовий відмінок: Томилы
 • Давальний відмінок: Томиле
 • Знахідний відмінок: Томилу
 • Орудний відмінок: Томилой
 • Прийменниковий падіж: Томиле

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ