Сонник до чого сниться свій день народження

Є серед нас люди, які не люблять відзначати день народження, але більшість все-таки вважають цей день своїм святом. Подарунки, добрі слова, гості та святковий торт — це чудово, але що значить, коли все це ми бачимо не наяву, а вві сні?

Як пише Дворянський сонник, день народження у сні передвіщає довгі роки безхмарного життя сновидінню. Це тлумачення можна віднести до тих марень, в яких сниться день народження, але ніяких інших подробиць пригадати ви не можете.

Якщо ж ви пам’ятаєте, свій чи чужий свято ви зазначали, якою була атмосфера урочистості, як багато гостей вітали іменинника, то й сон можна розтлумачити більш докладно. Тому зверніться до своєї пам’яті, яка зберегла деталі бачення, і визначте основну лінію сюжету ваших нічних мрій:

  • Може бути, вас запросили в гості на день народження?
  • Або гостей скликали ви самі?
  • Виявилися в числі гостей друга-іменинника?
  • Або у вашому сні самі приймали вітання?
  • Ви відзначали свято в галасливій компанії друзів?
  • А може бути, за сюжетом сну провели цей день в самоті?

Якщо уві сні ви виявилися запрошені на чужій день народження, Сучасний сонник вважає це хорошим знаком. Запрошення прийшло вам поштою або було барвисто оформлено на папері — незабаром ви отримаєте хороші вісті про своїх родичів.

Прийняти участь в урочистостях вам запропонували у словесній формі — значить, ви готові змінити багато чого в житті, і саме зараз для цього настав дуже підходящий момент.

Запрошували в нічних мареннях гостей на свій день народження — зверніть увагу на те, з яким настроєм ви це робили. Радісний, піднесений настрій говорить про те, що ваш оптимізм — запорука вашого успіху в житті. Якщо ж у переддень урочистості уві сні ви відчували себе незатишно, то саме час завершити справи, на які у вас ніяк не вистачало часу, — зараз ви зможете зробити це швидко і просто.

В гостях і вдома

До чого сниться день народження, на якому ви в числі гостей вітаєте іменинника і даруєте йому подарунки? Практично всі тлумачі пишуть про те, що чужий свято обіцяє радісні події в житті.

Ці події можуть статися як у вашому приватному житті, так і в професійної сфері — ви можете отримати гарні звістки, що стосуються роботи, або ж будете запрошені на розважальний захід в дружньому колі.

До чого сниться день народження, коли ви опинилися за святковим столом у будинку своєї подруги? Сонник мадам Хассе тлумачить: значення сну залежить від того, які стосунки склалися у сновидицы з цієї самої подругою.

Якщо наснилося святкувати іменини подружки, з якою останнім часом «розклеїлися» відносини, то незабаром вас з’явиться відмінний шанс помиритися і зрозуміти, що сварка була лише прикрою помилкою. Якщо ж з подругою ви не сварилися, але з-за різних життєвих обставин давно не бачилися, незабаром у вас з’явиться прекрасна можливість поспілкуватися особисто і в теплій дружній атмосфері обговорити всі останні новини.

Вам приснився свій день народження? Як пише Сонник Дмитра та Надії Зими, власне свято у сні означає, що зараз дуже вдалий час для старту нових справ. Якщо ви хотіли змінити імідж або запустити новий проект, то, побачивши сон про своїх іменинах, можете сміливо братися за здійснення задуманого.

Крім того, є ще одне пояснення того, до чого сниться день, коли ви в урочистій обстановці приймаєте привітання з днем народження. Незабаром виникнуть обставини, які на перший погляд можуть здатися вам непростими, однак вони дадуть вам прекрасний шанс показати себе з найкращого боку. І якщо ви це зробите, то будете приймати привітання та винагороди в дійсності — але вже за реальні справи.

Свічки і шампанське

До чого сниться день народження, багато в чому залежить від того, якою вам запам’яталася атмосфера свята в сновидінні. Якщо у своє свято ви задував свічки і ділили торт, щоб пригостити ним гостей, таке бачення віщує, що справа, яку ви збираєтеся здійснити спільно з друзями або компаньйонами, буде успішним.

Результат вашої спільної роботи вас дуже порадує, а поділений на кілька частин солодкий торт означає, що прибуток буде досить солідною і буде по справедливості розділена між всіма, хто брав участь у проекті.

До чого сниться день народження, коли під час свята за столом ви ніяк не можете задути свічки на іменинному торті або пирозі? Універсальний сонник пише, що таке бачення підказує: останнім часом ви багато працювали, і найкращою нагородою для вас зараз буде відпочинок — якщо довго відпочивати немає можливості, потрібно взяти хоча б короткий відпустку і розслабитися.

До чого сниться день народження друга, якщо за святковим столом ви пили шампанське чи вино? Чужий свято, під час якого ви п’єте алкоголь у мріях, означає, що ваші справи будуть йти цілком успішно, проте ж вам необхідно проявити максимальну обережність і навіть скрупульозність у фінансових питаннях.

До чого сниться сонячний день, в який ви відзначаєте своє свято? Такий сон говорить про прекрасних життєвих перспективах — особливо, якщо у всіх гостей, присутніх у ваших мріях, був гарний настрій. Якщо при цьому вам чомусь засумувалось в галасливій компанії, вам не варто сумувати наяву — настає новий етап у вашому житті, і він принесе вам нові успіхи і досягнення.

Автор: Ольга Іноземцева

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ