Значення імені Ростислава (Зростання) – характер і доля, що означає ім’я, його походження

Значення імені Ростислава (Зростання) – характер і доля, що означає ім’я, його походження

Що означає ім’я Ростислава – «зростаюча слава». Ім’я Ростислава складається з двох коренів «зростання» і «слав». Ростислава перекладається як «умножающая славу».

Походження імені Ростислава: давньослов’янське.

Дівчина по імені Ростислава тримає при собі свої почуття, вона не любить алкоголь і галасливі компанії. Значення імені Ростислава обіцяє щастя в таких професіях: завуч, експедитор, бухгалтер, економіст, фармацевт, кулінар і т. д. Вона – вірна дружина і чудова господиня, але при цьому строга і небагатослівна з близькими.

Скорочене ім’я: Зростання, Ростиславочка, Слава, Славочка, Славонька, Славуня.

Яке по батькові підходить до імені: Макарівна, Федорівна, Володимирівна, Аркадіївна, Арсентіївна, Олексіївна, Юхимівна, Еммануїлівна, Сергіївна, Семенівна.

Ім’я «Ростислава» англійською (переклад) не існує, використовується транслітерація – Rostislava.

Значення імені для дівчинки

Що означає ім’я Ростислава з точки зору психології?

Жінка, що носить ім’я Ростислава, схильна до імпульсивних вчинків, і близьким деколи потрібно величезне терпіння, щоб зберегти з власницею даного імені нормальні взаємини. Доросла Ростислава всім своїм видом намагається показати, що їй зовсім нецікаво спілкуватися з оточуючими людьми. Але, в той же час, коли до неї проявляють увагу. Дівчина з ім’ям Ростислава буквально тане і стає дуже милою, доброзичливою і відкритою. По мірі того, як Ростислава стає дорослою, вона вчиться володіти собою і здатна приховувати свої недоліки, зокрема, не даючи дратівливості вирватися назовні, навіть якщо доводиться спілкуватися з не надто приємними людьми.

Характер імені Ростислава

Позитивна характеристика імені: Якщо говорити про основні якості Ростислави, то їй властива прагматичність, неврівноваженість і доброта.

Негативна характеристика імені: Характер дівчини є досить суперечливим, і часто її настрій багато в чому залежить від життєвих обставин.

Доля імені Ростислава в любові і шлюбі

Найчастіше Ростислава виходить заміж по любові і від корисливих мотивів більш ніж далека. Вона стає чудовою дружиною і відмінно ладнає зі свекрухою. Своїх дітей дівчина з цим ім’ям любить і здатна приділяти весь вільний час їх вихованню.

В нумерології ім’я Ростислава визначається числом 3, яка вказує на особу, здатну без особливих проблем засвоювати нові знання, набувати певні навички. Дуже часто успіху Ростислава домагається у всьому, що служить їй хобі – своєрідною віддушиною, що дозволяє абстрагуватися від багатьох життєвих проблем і неприємностей.

Сумісність з чоловічими іменами

Чоловічі імена, відповідні Ростислава:

 • Ростислава і Онуфрій
 • Ростислава і Влад
 • Ростислава і Тарас

Невдала сумісність імен:

 • Ростислава і Семен
 • Ростислава і Аврелій

Таланти, професія, кар’єра

Вибір професії: Жінка, що носить ім’я Ростислава, може справляти враження людини дурного і неосвіченої, оскільки володіє ім’ям насилу висловлює власні думки, що відбувається в силу природної сором’язливості і невпевненості в тому, що оточуючі візьмуть певну точку зору. Насправді ж, дівчина з ім’ям Ростислава дуже утворена і відрізняється високим рівнем інтелекту. Для неї мають особливе значення кар’єрні устремління,

Добробут: Вона прагне зайняти керівний пост. З колегами Ростислава дозволяє дівчині підтримувати рівні стосунки і не провокує конфлікти на роботі, оскільки розуміє, що це не піде на користь її інтересами. Але, незважаючи на те, що володіє ім’ям Ростислава всіма силами прагне як можна вище і швидше просунутися по кар’єрних сходах, це вдається зробити тільки представницям зимового типу. Незважаючи на те, що вона музично обдарована, найчастіше не пов’язує свою роботу з захопленням.

День ангела Ростислави: Ім’я Ростислава один раз в році відзначає іменини: 27 березня

Відмінювання імені за відмінками

 • Називний відмінок: Ростислава
 • Родовий відмінок: Ростислави
 • Давальний відмінок: Ростислава
 • Знахідний відмінок: Ростиславу
 • Орудний відмінок: Ростиславой
 • Прийменниковий падіж: Ростислава

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ