Значення імені Милослава (Слава) – характер і доля, що означає ім’я, його походження

Значення імені Милослава (Слава) – характер і доля, що означає ім’я, його походження

Що означає ім’я Милослава – «милостива», «славна», «прославляє милість».

Походження імені Милослава: давньослов’янське.

Дівчина допомагає приковувати до себе захоплені погляди. У неї багато друзів і їй нудьгувати не доводиться. Милослава – здібна дівчина і може вибрати будь-яку професію крім тих, що пов’язані з надмірною відповідальністю і сухими цифрами. Влюбливість Милославе важко вибрати супутника життя, найчастіше вагітність допомагає покінчити з сумнівами.

Зменшувальна форма імені Милослава: Милуся, Мила, Слава.

Яке по батькові підходить до імені: Володимирівна, Леонідівна, Сергіївна.

Ім’я «Милослава» англійською (переклад) не існує, використовуйте транслітерацію Miloslava.

Значення імені для дівчинки

Швидше за все, Милослава буде людиною дуже добродушним і спокійним. Дійсно, з нею дуже легко порозумітися – вона завжди готова зрозуміти співрозмовника і піти на компроміс.

Друзів у дівчини, названої Милослава, багато, що й не дивно, оскільки вона доброзичлива, товариська, неконфликтна, володіє почуттям гумору. Саме тому, жінка, що носить ім’я Милослава ніколи не буває самотньою. Не має схильності думати виключно про погане, а воліє відпускати проблеми, навіть якщо їх не вдалося вирішити. Подіями минулого Милослава теж не живе і з кожної складної ситуації воліє шукати вихід, як би не склалися обставини.

Характер імені Милослава

Позитивна характеристика імені: Дівчина з ім’ям Милослава – добра, сердечна і чутлива. Вона здатна перейматися проблемою і бідою близької їй людини, уміє поспівчувати, Милослава намагається допомогти не тільки словом, але й ділом.

Негативна характеристика імені: Милославе варто відмовитися від надмірного егоїзму і гордості, зарозумілості зарозумілості, навчитися визнавати гідності інших людей. Дуже часто проблема Милославы полягає у виборі життєвого шляху і визначення цілей.

Доля імені Милослава в любові і шлюбі

Обіцяє щастя в любові значення імені Милослава? Про шлюб за розрахунком Милослава навіть не думає, оскільки для неї це більш ніж неприйнятно. Для неї має особливе значення любов. Але, в той же час, до чоловіків Милослава занадто вимоглива і не зв’яже себе узами шлюбу з людиною, в якому невпевнена. Її супутником здатний стати чоловік надійний, чуйна, розуміюча, здатний забезпечити їй захист і тил. Варто відзначити, що підкорити серце Милославы вкрай складно, незважаючи на її веселий і добрий норов. У всіх питаннях, що стосуються особистих відносин, вона виявляє неабияку розсудливість, хоча з боку може здатися, що володіє ім’ям Милослава занадто легковажна – це не так.

Що означає ім’я для особистого життя? Коли дівчина виходить заміж, вона стає уважною господинею, здатної підтримувати затишок і порядок в будинку. Милослава здатна відмовитися від кар’єри заради сім’ї і не має ніяких переживань, приймаючи подібне рішення. Своїх дітей Милослава виховує так, щоб вони виросли гідними людьми, і так і відбувається – діти дівчата виділяються своєю інтелігентністю і благородними помислами.

Сумісність з чоловічими іменами

Чоловічі імена, відповідні Милославе:

 • Милослава і Кирило
 • Милослава і Дмитро
 • Милослава і Євген
 • Милослава і Володимир

Невдала сумісність імен:

 • Милослава і Тит
 • Милослава і Станіслав

Таланти, професія, кар’єра

Вибір професії: За що б не бралася володіє ім’ям Милослава, вона буде домагатися чудових результатів. Багато в чому це пояснюється її силою волі, організованістю і цілеспрямованістю.

Добробут: Цікаво, що навіть при цьому професійні досягнення та кар’єрне зростання для Милославы не дуже важливі, тому що вона начисто позбавлена честолюбства і не надто прагне до того, щоб здобути владу, гроші, високе положення в суспільстві. Багато хто навіть вважають, що Милослава – слабохарактерная. Але насправді, у неї є свої критерії успішності, яким Міла прагне слідувати. Так що, своєю життям і власними успіхами Милослава більш ніж задоволена. Не надає особливого значення думки оточуючих, якщо мова йде про те, яке рішення потрібно прийняти в той чи інший момент.

День ангела Милославы: Милослава не зазначає іменин, оскільки Міла не входить в список католицьких і православних свят.

Відмінювання імені за відмінками

 • Називний відмінок: Милослава
 • Родовий відмінок: Милославы
 • Давальний відмінок: Милославе
 • Знахідний відмінок: Милославу
 • Орудний відмінок: Милославой
 • Прийменниковий падіж: Милославе

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ