Значення імені Борислава (Боря) – характер і доля, що означає ім’я, його походження

Значення імені Борислава (Боря) – характер і доля, що означає ім’я, його походження

Що означає ім’я Борислава – «стяжающая славу».

Походження імені Борислава: давньослов’янське.

Значення імені Борислава привертає інтерес до вигоді, якщо основна професія приносить мало, то будуть подысканы додаткові джерела доходу. Після заміжжя дівчина воліє займатися дітьми і може залишити роботу якщо чоловік добре заробляє.

Скорочене ім’я: Боря, Слава.

Яке по батькові підходить до імені: Федорівна, Данилівна, Сергіївна.

Ім’я «Борислава» англійською (переклад) не існує, використовується транслітерація – Borislava.

Значення імені для дівчинки

Що означає ім’я Борислава з точки зору психології? Якщо говорити про основні якості, то при спілкуванні з власницею цього імені в очі відразу кидається її працьовитість, упертість і розсудливість. Найчастіше ім’я успадковує характер свого батька, а тому, не дивно, що тягнеться до нього, а з матір’ю, навпаки, не може знайти спільну мову, навіть коли стає дорослою. У дитинстві дівчинка відрізняється поганим апетитом, може вередувати, пропускати уроки. Здоров’я у неї досить слабка, а тому, батькам варто задуматися про те, щоб зайнятися загартовуванням дочки чи віддати її в спортивну секцію. Нехай дівчина з ім’ям Борислава не стане видатною спортсменкою, але здоров’я зміцнити вийде – це точно!

Вона любить читати, а також живить пристрасть до творчої діяльності. Цікаво, що навіть природна скромність і сором’язливість не заважає їй відвідувати хор, драмгурток та інші секції, приймати участі в шкільних заходах.

Потрібно сказати, що по мірі того, як дівчина з ім’ям Борислава стає дорослою, вона змінюється не в кращу сторони. Так, у її характері поступово проявляється злопам’ятність, образливість, упертість. Дуже часто оточуючі говорять про те, що Борислава надто категорична, розважлива. Дійсно, володарка цього імені спочатку кілька разів подумає, а вже потім прийме рішення з того чи іншого питання. Причому, практично завжди вона шукає для себе якусь вигоду.

Що стосується професійної реалізації, то дівчина з ім’ям Борислава може працювати педагогом, інженером, художницею, кравчинею, лікарем. Вона не належить до категорії людей, які люблять привертати до себе загальну увагу. Якщо б вона займалася реалізацією і розвитком своїх талантів, то могла б досягти великого успіху в житті. Але, на жаль, відбувається це вкрай рідко. Саме тому, дівчина з цим ім’ям не досягає приголомшливих успіхів у кар’єрі. Розуміючи, що особливих вершин їй не досягти, вона дуже часто робить вибір на користь сім’ї. надає величезне значення заміжжя і дітей.

Психологи часто говорять про те, що в залежності від пори року народження риси у неї можуть проявлятися у величезному розмаїтті. Так, самий складний життєвий шлях очікує Бориславу, яка народилася взимку. Однак навіть це не позбавляє її готовності допомагати всім, хто зіткнувся з неприємностями, незважаючи на труднощі, що підстерігають її всюди.

В нумерології ім’я Борислава визначається числом 2, яке вказує на особу з мінливим характером і постійним внутрішнім неспокоєм. Часом усе це може довести Бориславу до фаталізму і повної невпевненості в собі. Психологи і нумерології часто говорять про те, що Бориславі варто навчитися абстрагуватися від життєвих явищ, які вона не може змінити в кращу сторону, не хвилюватися через дрібниці, максимально уникати конфліктів і спорів, навчитися приймати обставини такими, якими вони є. Дуже часто ім’я Борислава вимагає від себе і навколишніх занадто багато чого – від цього також варто позбуватися.

Потрібно сказати, що успіх чекає Бориславу при роботі в команді. Так, їй завжди потрібні колеги, напарники, співавтори, співробітники, компаньйони. Дівчина з цим ім’ям – чудовий порадник, але не виконавець. Для неї має особливе значення спільна діяльність.

Характер імені Борислава

Позитивна характеристика імені: Дівчину характеризують легкість, рухливість і разом з тим впевненість у собі і твердість характеру. З дитинства не відрізняється старанністю і працьовитістю, а, навпаки, виступає ініціатором всіляких витівок. Живий, рухливий розум допомагає їй швидко засвоювати будь-яку інформацію, навіть і сумнівну. Жінка, що носить ім’я Борислава, зазвичай дуже товариська і доброзичлива, а, захопившись якою-небудь ідеєю, інший раз здатна зрушити гори.

Негативна характеристика імені: Дівчинка збирає навколо себе багато друзів і шанувальників, однак не зайве їй все ж трохи більше уваги звертати на мінливість своїх уподобань. На жаль, емоції і почуття імені Борислава часом бувають непостійні і залежать від настрою.

Доля імені Борислава в любові і шлюбі

Обіцяє щастя в любові значення імені Борислава? Жінка, що носить ім’я Борислава – складна людина, але з неї ніколи не буде нудно. Зі свекрухою в неї складаються не найкращі стосунки, а тому вона вважає за краще жити окремо від батьків чоловіка.

Сумісність з чоловічими іменами:

Чоловічі імена, відповідні Борислава:

 • Борислава і Агафон
 • Борислава і Аркадій
 • Борислава і Всеслав
 • Борислава і Гремислав
 • Борислава і Дружина
 • Борислава і Звяга
 • Борислава та Ізяслав
 • Борислава і Кіндрат
 • Борислава і Лучезар
 • Борислава і Мірко
 • Борислава і Феодосій
 • Борислава і Хотислав

Невдала сумісність імен:

 • Борислава і Варлам
 • Борислава і Володимир
 • Борислава і Молчан
 • Борислава і Полюда
 • Борислава і Ратибор
 • Борислава і Рогволод.

Таланти, професія, кар’єра

Вибір професії: Енергія, швидкий розум, комунікабельність, товариськість допоможуть Бориславі зробити хорошу кар’єру. Вона може стати прекрасним педагогом, оратором, державним діячем.

Бізнес та кар’єра Бориславы: Вона зможе заробляти гроші будь-яким способом, але часом схильна до ризику і тоді може крупно програти. Проте їй не слід звинувачувати інших у своїх нещастях, а краще з новою силою взятися за роботу і повернути втрачене.

День ангела Бориславы: ім’я Борислава не відзначає іменини, оскільки не входить в список католицьких і православних святців.

Відмінювання імені за відмінками

 • Називний відмінок: Борислава
 • Родовий відмінок: Бориславы
 • Давальний відмінок: Бориславі
 • Знахідний відмінок: Бориславу
 • Орудний відмінок: Бориславой
 • Прийменниковий падіж: Бориславі

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ