Якщо людина сниться з четверга на п’ятницю — тлумачення снів

Що означає, якщо людина сниться з четверга на п’ятницю?

Сновидіння з четверга на п’ятницю вважаються віщими і збуваються завжди. Якщо ваш сон був яскравим і незабутнім, він відноситься до категорії віщих. Якщо ви насилу згадуєте побачене, значить, сон був просто порожнім. У сновидіннях можна побачити різні картини і сюжети. Що означає, якщо людина сниться з четверга на п’ятницю?

Загальне тлумачення сновидіння

Сновидінь в ніч на п’ятницю опікується богиня Афродіта (Венера), особливо, якщо сновидіння прийшло після півночі. Енергетика богині Афродіти особлива: її пов’язують з мистецтвом, чуттєвістю, творчістю і романтикою. Також богиня відає і пристрастями людини, не обов’язково любовними.

Якщо ви бачите сюжет, пов’язаний з творчістю, любов’ю чи захопленням – він неодмінно збудеться. Однак є неодмінна умова для реалізації сновидіння в життя: сон слід пам’ятати або постаратися згадати. Картини сновидіння необхідно пережити знову, в усвідомленому стані. Тоді вони стануть частиною вашого життя.

Як розтлумачити своє сновидіння?

Це питання постає самим першим по пробудженні, особливо, якщо сон був яскравим і емоційним. З чого почати тлумачення? Почніть з спогадів про своєму емоційному переживанні під час сновидіння. Що ви відчували – щастя або біль, радість чи страждання?

Якщо ви побачили себе залежним від якоїсь людини, проаналізуйте свої стосунки з близькими. Хто домінує над вашими думками і почуттями? Знайшовши потрібну людину в реальності, постарайтеся виправити своє ставлення до нього. Але без шкоди вашій дружбі або ділового співробітництва.

Люди в сновидіннях

Тлумачення сну, в якому присутня людина, залежить від багатьох деталей. Давайте розберемося.

  • Якщо хлопець бачить у сні незнайомку, значить, доля приготувала йому зустріч з другою половинкою (за умови, що сон був щасливим).
  • Якщо хлопець спілкувався уві сні зі знайомою дівчиною, слід згадати її слова: всесвіт передає вам важливу інформацію.
  • Якщо дівчина побачила власне весілля з коханим – сон пророчий.
  • Якщо дівчина бачить весілля свого хлопця з іншого – до розриву відносин.
  • Смерть коханого з четверга на п’ятницю – дуже поганий знак долі: сон може бути пророчим.
  • Бачити приємного незнайомця у сні обіцяє жінкам зустріч з другою половинкою.
  • Бачити чоловіка з фізичною потворністю – до сварки з близькими друзями.
  • Бачити уві сні підлітка – до змін у житті.

Якщо вас уві сні буквально переслідує якийсь чоловік, значить, в житті він до вас сильно прив’язаний. Чуттєва сфера планети любові оголює справжні наміри людей.

Сон про конфлікт з начальником або колегами попереджає, що слід негайно вирівняти ситуацію. Чуттєвість Венери пом’якшує будь-які протиріччя, тому вам вдасться досягти гармонії з цими людьми.

Якщо ви побачили сновидіння, наповнений картинами кошмару, не впадайте в паніку. Підсвідомість показує, що ваші побоювання марні. Слід заспокоїтися і сприймати життя в райдужних фарбах, не піддаючись негативним почуттям. Ви “накрутили” себе даремно.

Для незаміжніх дівчат

Молоді дівчата завжди хочуть побачити судженого уві сні. Для цього можна зробити простий ритуал на віщий сон з четверга на п’ятницю. Богиня кохання Венера неодмінно відповість на прохання дівчини про бачення судженого!

Перед сном покладіть під подушку свій гребінець і скажіть:

Ні з ким більше не розмовляйте і відразу лягайте спати. Але запам’ятайте, що цей обряд слід зробити після 12 годин ночі, коли сила богині Венери стане активною.

Вранці, як відкриєте очі, не вставайте з ліжка. Спочатку вам потрібно згадати своє сновидіння. Якщо ви нікого не побачили, значить, в цьому році вам не судилося вийти заміж. Засмучуватися не потрібно: ваша друга половинка ще в дорозі, і незабаром ви обов’язково зустрінетеся.

Що робити якщо приснився страшний сон?

Що робити, якщо присниться дивний сон або кошмарне сновидіння? У цьому випадку відразу після пробудження, не встаючи з ліжка, слід сказати:

Перехрестіться. Якщо все одно залишиться тривога на душі, відкрийте кран з водою і розкажіть про своїх тривогах поточній воді. Вода віднесе всі печалі, і ваш стан нормалізується. Так слід чинити завжди при поганих або кошмарних сновидіннях.

 

 

 

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ