Тлумачення сну значення Хліб, до чого сниться Хліб бачити у сні?

До чого сниться Хліб у сні?

У свідомості більшості людей він є самим позитивним чином. Але до чого сниться хліб? У сновидіннях така випічка далеко не завжди віщує добрі події. Все залежить від стану борошняного виробу, яке може бути як свіжим і рум’яним, так і засохлим, брудним, надломленным або вкриті пліснявою. Якщо воно виглядало апетитно, значить, обіцяє безбідне життя або позитивні зміни. Добрий знак – ділити з іншими людьми таку їжу.

Хлібні кірки або зіпсована хлібобулочна продукція віщують незручності, труднощі в справах. Негативне значення має і сон, в якому доводиться нарізати буханець на скибочки. А от самому виступати в ролі пекаря, згідно з одним сонникам, віщує міцний сімейний союз і достаток у домі, інші ж тлумачі стверджують, що це до смутку. В цілому білий хліб практично завжди добрий знак, а чорний – провісник негативних подій. Але треба враховувати і те, кому саме — чоловікові або жінці — підсвідомість показало такий символ.

До чого сниться, що їж хліб?

Яке майбутнє пророкує сон, в якому їж хліб? Якщо він м’який, то не завадить зателефонувати друзям і дізнатися, як вони себе почувають і все у них в порядку. Адже за допомогою такого сновидіння підсвідомість сповіщає, що комусь з хороших знайомих потрібна допомога, але він не наважується вас потурбувати таким проханням. Якщо випічка уві сні мала приємний смак, ви зможете отримати вигоду з будь-якої справи. Скуштувати житнього хліба – це обіцяє вам міцну сім’ю і гостинний будинок.

До чого сниться давати хліб?

Сон, у якому довелося давати хліб стороннім людям, означає, що насправді хтось потребує вашої допомоги. Не відмовляйте їм у підтримці, за доброту і великодушність доля відплатить вам успіхом у справах і зміцненням фінансового стану. Якщо незаміжня дівчина чи холостий хлопець пригощав скибкою хліба особа протилежної статі, то скоро одружується або вийде заміж. Якщо вам хтось простягнув свіжу хлібину, то, за деякими сонникам, це до народження дитини. Такий сюжет повідомляє і про те, що ви завжди можете розраховувати на допомогу друзів.

До чого сниться пекти хліб?

Пекти хліб мовою сновидінь – здійснити давню мрію. Для досягнення мети залишилося зробити останній ривок, тому рішуче беріться за справу. Успіх зовсім поруч – і ваш добробут суттєво покращиться. Якщо процес випічки відбувався у вас вдома, то готуйтеся до свята у вашу честь. Якщо ви здійснювали такі дії удвох з чоловіком, то ваші сімейні зв’язки міцніють. Якщо цим займалася одна дружина, сон передвіщає їй прикрості. Дуже погано, якщо випічка підгоріла: це до непорозумінь і неприємностей.

До чого сниться купувати хліб?

Купувати хліб, якщо він був свіжим, – до отримання солідної прибутку, премії або матеріальної допомоги. Ви також можете виграти велику суму, тому, не гаючись, придбайте лотерейний квиток. Цілком ймовірно, що ви отримаєте цінний подарунок від когось із родичів. Якщо довелося стояти в довгій черзі, то не чекайте, що легко досягнете своїх життєвих цілей.

До чого сниться різати хліб?

Різати хліб – буденна справа, але якщо ви виробляли таку дію уві сні, то це попередження. Заздрісники готують вам пастку, щоб відібрати у вас чесно зароблені кошти. Чекайте підступу на роботі. Ретельно перевіряйте всі документи, що подаються вам на підпис. Такий сюжет може передвіщати утруднення в справах, тимчасові незручності. Але якщо вам вдасться витримати всі ці труднощі, то ви знайдете спокій і достаток.

До чого сниться свіжий хліб?

Щойно спечена буханець віщує приємну зустріч з людиною, який згодом стане вам надійним другом або наставником. Для жінки свіжий хліб – не надто сприятливий знак: це натяк на те, що її почуття до обранця охололи. Вона може втратити свого супутника, так як пред’являє йому невиправдано високі вимоги. Для представника сильної статі гарячий хліб уособлює задоволення від виконаної роботи. За свою працю він отримає гідну винагороду.

Якщо у сні ви бачили багато свіжовипеченою хлібобулочної продукції, то наяву твердо стоїте на ногах і впевнені у своєму майбутньому.

До чого сниться хліб в магазині?

Побачивши уві сні хліб в магазині, можна не сумніватися: ви будете матеріально забезпеченою людиною. Але якщо він виглядав пом’ятим, деформованим або пригорілим, то вам доведеться підлаштовуватися під обставини. Якщо прямо в хлібній лавці зіпсовані хлібобулочні вироби перетворювалися в красиві і рум’яні калачі, булочки і батони, то чорна смуга у вашому житті закінчується, попереду вас чекає везіння і успіх. Якщо ви самі уві сні торгували хлібобулочної продукцією, то будете приємно здивовані тим, що людина, якій ви колись допомогли, щедро віддячить вам за добро.

До чого сниться хліб з цвіллю?

Хліб з цвіллю значить, ви відстали від життя і дотримуєтеся застарілих орієнтирів. Щоб досягти прогресу в справах і просунутися по службі, краще переглянути свої погляди і не забувати прислухатися до інтуїції. Є запліснявіле хлібобулочний виріб – у реальності ви занадто агресивно ставитеся до оточуючих. Така поведінка викликає у них роздратування. Якщо не змінити стиль поведінки, то позбудетеся підтримки близьких. Якщо ви викинули зіпсований шматок хліба, то підсвідомо прагнете змінити своє життя — в плані як займаної посади, так і особистих відносин.

Значення хліба в соннику «Їжа»

Кулінарний сонник трактує хліб як символ стабільного матеріального становища, достатку. Той, хто їв його уві сні, відрізняється міцним здоров’ям і найближчим часом може не побоюватися хвороб. Якщо хлібина була випечена з житнього борошна, це уособлює майбутнє достаток, з ячменю – доведеться урізати свої запити. Різати на шматочки – неможливість задовольнити свої життєві потреби, відкусити – скупість. Гарячий хліб символізує лицемірство.

Сонник «Їжа»

Сонник для жінок: що означає бачити хліб у сні?

Те, до чого сниться хліб жінці, може мати як позитивний, так і негативний зміст:

 • їсти його – до важкої хвороби коханої людини;
 • ділити з кимось вашої любові нічого не загрожує;
 • засохлі шматки – нещасливий шлюб;
 • піч – сумувати;
 • запліснявілий – домашні чвари.

Сонник для жінок

Про що розповість побачений хліб: чоловічий сонник

Ось до чого сниться хліб чоловікові:

 • якщо він відкусив від цілого буханця, прагне бути відважним і терплячим. Відмовився скуштувати – всі його достоїнства лише на словах;
 • хлопець побачив такий сюжет перед весіллям — його шлюб буде стабільним і тривалим. Якщо наречена не віддала йому буханець, у неї є грішки, які вона ретельно приховує;
 • займався випічкою – популярність у протилежної статі;
 • впустив на підлогу білий хліб – удача відвернеться від нього;
 • купив в магазині – фортуна буде на його боці.

Сонник для чоловіків

Хліб: тлумачення сонник Міллера

 • довелося його є – до засмученням;
 • ділити з кимось- фінансова стабільність;
 • засохлі шматки страждання і бідність;
 • нести додому свіжу хлібину – достаток;
 • житній – мир і затишок в домі;
 • тримати в руці суху скоринку – трапиться нещастя, з яким неможливо впоратися поодинці.

Сонник Міллера

Розшифровка символу хліб по соннику Фройда

Якщо подивитися, до чого сниться хліб, за цим сонником, то виявиться, що буханець круглої форми або довгастої (батон) відноситься до фалічний символ. Вона вказує на те, що людина прагне завести іншого партнера для сексуальних утіх. Якщо борошняний виріб було цілим, воно уособлює оголене жіноче тіло. Якщо буханець нарізали на шматочки, це приховане бажання людини вступити в інтимну близькість.

 

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ