Тікати у сні – тлумачення по Міллеру, Цвєткову, Вангу, Фрейдом, ісламського, мусульманського та іншим сонникам

Тікаєте в сні — у житті будьте готові долати труднощі

Тікати у сні – тлумачення по Міллеру, Цвєткову, Вангу, Фрейдом, ісламського, мусульманського та іншим сонникам

Хто з нас не тікав уві сні. Напевно, пам’ятаєте, як важко іноді пересуватися, всі рухи даються з великими труднощами. А іноді відчуваєш легкість і радість. Але як розпізнати, на які проблеми вказує сон, адже тікати можна з різних причин — зробивши каверзу і улізнув, щоб уникнути покарання чи рятуючи життя. Трактувати сновидіння допоможуть сонники.

Тікати в сні — як тлумачать це дія різні сонники

У реальному житті ми часто свідомо втікаємо від своїх почуттів, від грабіжників, тварин, навіть кредиторів або стихійних лих та іншого. У сні ж сценарій пише наша підсвідомість, намагаючись достукатися до нас і попередити про щось. Прокинувшись вранці і згадавши себе у ролі втікача, задаєш питання — до чого це?

Узагальнена трактування такого сну — бажання піти від проблем, які накопичувалися тривалий час або несподівано звалилися як сніг на голову, можливо, тривога з приводу події не так давно події. Але існує безліч сонників, перегорнувши які можна трохи скорегувати сновидіння:

 • сонник Міллера — бігти уві сні, означає втратити мета в житті, втратити надію на реалізацію подальших планів. Якщо втеча увінчався успіхом, ви благополучно досягли місця призначення і випробували відчуття полегшення, то попереду чекають зміни на краще;
 • Ванга у своєму соннику попереджає про втрату, бідності або хвороби, якщо бігти дуже важко. Якщо тікаєте швидко і легко — приємний сюрприз або несподіване щастя в реальному житті;
 • Фрейд допоможе розібратися у ваших сексуальних почуттях. Якщо, тікаючи, відчуваєте легкість і окриленість, то відносини з партнером вас цілком задовольняють. Якщо під час бігу відчуваєте муки, тяжкість або заважають природні явища, наприклад, дощ, ваші сексуальні відносини з партнером дратують і розчаровують вас;
 • медіум Хассе пророкує тікає уві сні невдачі в реальному житті;
 • Квіток попереджає — тікати означає прагнути до невдач. Якщо збігає уві сні, наяву удача від вас відвернеться;
 • американський психотерапевт Девід Лофф розглядає цей сон, як прояв внутрішніх побоювань і переживань, інколи навіть страху;
 • мусульманський сонник тлумачить подібні дії наступним чином — вас намагаються втягнути у щось недобре, тому від сумнівних пропозицій в реальному житті варто відмовитися;
 • англійський сонник бачить в цьому сновидінні спробу втекти від неприємностей або ухилитися від відповідальності;
 • сучасний сонник пророкує, що в реальному житті вас можуть принизити і зганьбити, а ви будете безсилі що-небудь зробити у відповідь.

  Тікати у сні – тлумачення по Міллеру, Цвєткову, Вангу, Фрейдом, ісламського, мусульманського та іншим сонникам
  Мусульманський сонник тлумачить втеча у сні наступним чином — вас намагаються втягнути у щось недобре, тому від сумнівних пропозицій в реальному житті варто відмовитися

Трактування сну в залежності від статі або віку сновидця

Підлогу сновидца або його вік вносять істотні корективи у тлумачення сновидіння:

 • незаміжньою жінці втеча уві сні може вказувати на невірність коханого. Можливо, що підсвідомість вказує на розчарування у чоловіках в цілому;
 • замужній дамі це сон передвіщає сварки і серйозні конфлікти в сім’ї;
 • якщо вагітна бачить тривожний сон, в якому їй належить втекти від когось, то таким чином підсвідомість відображає її занепокоєння перед майбутніми пологами;
 • якщо чоловікові приснилося, що він тікає, то в реальному житті його чекає смуга невдач або небезпечну подорож;
 • зазвичай дітям часто сниться, що вони тікають, зокрема, від тварин. Це дуже сумний факт, так як сновидіння вказує на страх дитини бути ображеним в реальному житті. І якщо дитині часто сниться подібне, він потребує батьківської уваги.
Тікати у сні – тлумачення по Міллеру, Цвєткову, Вангу, Фрейдом, ісламського, мусульманського та іншим сонникам
Якщо маленькій дитині не вистачає батьківської уваги, йому часто сняться сни сумні

Від кого або чого тікали у сні

Згадуючи сон, обов’язково подмечайте всі деталі, щоб як можна точніше інтерпретувати сновидіння.

Від кого або чого тікає сновидець

Часто сняться сни, в яких сновидець намагається сховатися від людей — знайомих чи ні, чоловіків, жінок, тих, хто представляє загрозу, від дітей. Розшифровку кожного сну спробуємо розглянути детальніше:

 1. Сон, у якому сновидець тікає від чоловіка, повинен попередити вас про небезпеку бути ошуканими. Тому будьте уважні в будь-якій ситуації — від підписання контракту до покупки предмета. Але є і інші тлумачення:
  • якщо дівчина втікає від чоловіка, то вона підсвідомо боїться зав’язувати серйозні стосунки з протилежною статтю;
  • а якщо чоловік знайомий, то це явна вказівка на те, що подальші відносини з ним ні до чого доброго не приведуть.
 2. Переслідує вас у сні п’яний чоловік у реальному житті обернеться крахом ваших планів:
  • громадянин напідпитку переслідує чоловіка — до фінансових труднощів, з-за яких сновидінню доведеться перейти в режим жорсткої економії;
  • дівчині тікати від п’яного уві сні — в реальному житті випробувати неприємні відчуття від дивною і несподіваною зустрічі;
  • тікати від кількох п’яних — існує небезпека підхопити яку-небудь інфекцію.
 3. Реальної удачею обернеться втеча від жінки. Найчастіше такий сон передвіщає фінансову прибуток, причому з абсолютно несподіваного джерела. Але якщо вам не вдалося втекти від дами, то все буде значно гірше. Від вас відвернуться ті, на кого ви могли розраховувати, тому доведеться покладатися на власні сили.

  Тікати у сні – тлумачення по Міллеру, Цвєткову, Вангу, Фрейдом, ісламського, мусульманського та іншим сонникам
  Біжить за вами уві сні жінка — провісниця швидкої прибутку, правда, якщо встигнете втекти
 4. Якщо ви тікаєте від свого чоловіка, то, швидше за все, ви йому невірні. А можливо, потай від нього витратили велику суму і переживаєте за наслідки.
 5. А якщо ви в сні побачили, як чоловік тікає від вас, то, швидше за все, в вашому сімейному житті намічаються великі розбіжності. Але є деякі уточнення:
  • якщо чоловік, тікаючи після скандалу, грюкнув дверима, то у вашому житті все буде розмірено і спокійно;
  • втік, коротко попрощавшись з вами, — він до вас, швидше за все, байдужий;
  • чоловік на ваших очах втік з іншого — попередження про можливу зради з його боку;
  • втік по справах — вашу родину чекають труднощі, але вони вирішаться незабаром і благополучно.
 6. Хлопець тікає уві сні від знайомої дівчини? Швидше за все, підсвідомість сновидця вказує на можливі проблеми у стосунках з коханою.

  Тікати у сні – тлумачення по Міллеру, Цвєткову, Вангу, Фрейдом, ісламського, мусульманського та іншим сонникам
  Якщо уві сні ви намагаєтеся втекти від своєї дівчини, в житті у вас серйозні проблеми у взаєминах
 7. Якщо ви бігаєте в сні від колишнього, в реальному житті пора переглянути пріоритети, перестати боятися чого-небудь і відкинути всі сумніви.
 8. Тікати від мами уві сні — ухилення від виконання своїх прямих обов’язків наяву, небажання вислуховувати настанови.
 9. Якщо тікаєте від покійної мами — ваші стосунки з оточуючими залишають бажати кращого.
 10. Якщо уві сні ви намагаєтеся втекти від дитини, виходить, у реальному житті ви боїтеся відповідальності.
 11. Якщо тікаєте разом з людиною, який для вас неприємний, то незабаром помиріться з недругом. Причому ініціатива про примирення буде виходити з його боку.
 12. Вас переслідує знайомий? Це реальне попередження про обман, жертвою якого опинитеся саме ви. Причому ця трактування однаково підходить як чоловікам, так і жінкам.

Спроба втекти уві сні від бандитів, терористів, грабіжників, ворогів, гвалтівників, маніяків, хуліганів і навіть поліції (ну, мало що ви накоїли уві сні) викликає неприємні відчуття і надовго запам’ятовується. Але після пробудження вас можуть очікувати несподівані сюрпризи:

 • бігаєте від маніяка, значить, наяву готуйтеся до кардинальних змін — переїзду або зміни роботи;
 • вбивця, ганяється за вами в сні, уособлює таємних ворогів. Але втекти від вбивці — до довголіття і міцного здоров’я. Для жінки вдале порятунок означає позбавлення від настирливого залицяльника, а для чоловіка — виконання задуманих планів;

  Тікати у сні – тлумачення по Міллеру, Цвєткову, Вангу, Фрейдом, ісламського, мусульманського та іншим сонникам
  Легко втекли від вбивці уві сні, значить, в житті так само легко зможете позбутися від настирливого залицяльника
 • спроба втекти від поліцейського уві сні допоможе у реальному житті знайти людину, яка, можливо, стане вашою долею. Але якщо чоловік у поліцейській формі знаком, то на вас тисне якийсь впливовий чоловік;
 • втекли уві сні від грабіжників — в реальності володієте сталевими нервами, ніяких потрясінь вам не варто побоюватися;
 • якщо переслідує ґвалтівник — пора переглянути систему цінностей. Вистачить схилятися перед матеріальним, пора вивести на перший план сім’ю і духовність.

Тікати уві сні від небіжчика

Якщо за вами женеться небіжчик або зомбі, підсвідомо ви дуже переживаєте через зіпсовані стосунки з рідними. Також сон може означати, що хтось із рідних відчуває по відношенню до вас злість і заздрість, в той час як ви всіляко шукаєте шляхи до примирення.

Тікати у сні – тлумачення по Міллеру, Цвєткову, Вангу, Фрейдом, ісламського, мусульманського та іншим сонникам
Біжать за вами уві сні зомбі — нагадування про те, що з рідними потрібно знайти спільну мову

Тікати від містичних персонажів

Монстри, чудовиська, демони — це уособлення наших дитячих страхів або фобій у дорослому житті. Ці неприємні персонажі намагаються нагадати сновидінню про неналежне вчинок, який він здійснив багато років тому, але підсвідоме почуття сорому переслідує його досі. І якщо спить не вдалося піти від чудовиськ, відплата невідворотно. Втікши уві сні від монстра, сновидець уникне покарання.

Якщо уві сні намагаєтеся втекти від вампірів — у реальному житті ви когось або чогось боїтеся. Ще один варіант цього сновидіння попереджає про можливу наклеп, яку розповсюджуватимуть проти вас.

Тікати у сні – тлумачення по Міллеру, Цвєткову, Вангу, Фрейдом, ісламського, мусульманського та іншим сонникам
Неприємні чудовиська уві сні — це погані вчинки, зроблені в реальному житті

Рятуєтеся втечею від небезпечної ситуації

Тікати від небезпеки взагалі — підсвідомо переживаєте і боїтеся якоїсь авантюри, в яку вас втягнули чи тільки намагаються втягнути. Таким чином підсвідомість намагається нагадати про невирішених проблемах, які тримають вас в напрузі:

 • якщо уві сні переслідує машина, то в житті атмосфера конкуренції на роботі гнітить вас. Можливо, хтось дуже активно намагається зайняти ваше робоче місце;
 • тікати від поїзда по рейках до великої небезпеки, яку не вдасться уникнути;

  Тікати у сні – тлумачення по Міллеру, Цвєткову, Вангу, Фрейдом, ісламського, мусульманського та іншим сонникам
  Паровоз, що переслідує вас у сні, уособлює велику небезпеку, з якою доведеться зіткнутися в житті
 • спробою втекти від пострілу або стрільби проявляється почуття уразливості, страх стати жертвою обставин;
 • втеча від війни уособлює бажання піти від конфлікту і вказує на сильне емоційне напруження.

Тікати від тварин і комах

Якщо тікаєте уві сні від тварини, то до цього сновидіння варто придивитися уважніше. З одного боку, Лофф стверджує, що цей сюжет — відображення вашої страху перед тваринами. Але з іншого боку, сновидіння може вказувати на небезпеку, зовсім не пов’язані зі світом чотириногих. В залежності, від кого ви тікали, трактування сну може різнитися:

 1. Втеча уві сні від собаки більшістю сонників трактується як загроза реальних небезпек, які підстерігають в реальному житті. Також сон вказує на проблематичні стосунки з друзями. Обов’язково згадайте дії собаки, щоб як можна точніше трактувати сон:
  • собака гарчить на вас, значить, варто очікувати якихось інтриг або каверз з боку недоброзичливців;
  • собака вкусила або розірвала на вас одяг — близькі або друзі в небезпеці;
  • дуже злий собака — наступають нелегкі часи, повні випробувань. Але втекти від такої собаки — отримати надію на сприятливий результат, можливість уникнути неприємностей;
  • хвора собака символізує марність ваших зусиль, бажаного не судилося здійснитися;
  • довга гонитва повинна вас насторожити і зробити дуже обачним у всьому, адже навколо розставлено безліч пасток, яких потрібно уникати;
  • але якщо за вами женеться добрий і грайливий пес, озирніться навколо, можливо, в реальному житті ви зустрінете справжнього друга.

   Тікати у сні – тлумачення по Міллеру, Цвєткову, Вангу, Фрейдом, ісламського, мусульманського та іншим сонникам
   Якщо уві сні вас намагається наздогнати дружелюбно налаштована собака, значить, хтось хоче з вами дружити
 2. У тривожному сні переслідують вовки — ваша фізична і психологічна форма вимагає відновлення. Пора брати відпустку і вирушати на відпочинок. Також існують і інші тлумачення:
  • для прекрасної статі сон може передвіщати любовні розчарування;
  • чоловікові вказує на наявного у нього сильного і впливового противника.
 3. Тікати від бика — піддатися сексуальному пресингу. Причому цей сон однаково актуальне для чоловіків і жінок. Також сон може стати попередженням зайвої самовпевненості, від якої постраждає сновидець.

  Тікати у сні – тлумачення по Міллеру, Цвєткову, Вангу, Фрейдом, ісламського, мусульманського та іншим сонникам
  Біжить за сновидцем бик, намагається попередити про занадто високу самооцінку, яка не піде вам на користь
 4. А ось тікати від коня дуже навіть добре. Такий сон передвіщає зустріч з людиною вашої мрії. На жаль, тривати вічно цим стосункам не судилося — банальні ревнощі зруйнує ідилію.
 5. Ведмідь — небезпечна тварина. Тікати від розлюченого гіганта у сні означає велику небезпеку наяву. Для представниць прекрасної статі це може стати попередженням про зустріч з сильним, але грубим чоловіком.
 6. Якщо Морфей посилає бачення, в якому сновидець тікає від змії, — це сигнал підсвідомості про те, що відбуваються в реальному житті події не варто пускати на самоплив, а треба взяти їх під контроль. Безліч змій вказує на прагнення втекти від реальності. Має значення і розмір плазуна. Велика змія попереджає про великі зміни в житті. А ось якими вони будуть, залежить від вас.
 7. Тікати від тигра — розпрощатися зі своєю репутацією. Причому на відновлення доброго імені піде багато сил і часу. Але якщо тигр женеться за іншою людиною — значить, противники принизять самі себе. Якщо тигр намагається наздогнати вас на своїй території — противник дуже сильний.
 8. Бігти від лева уві сні зовсім не означає прояв слабкості. Навпаки, цей сон вказує на ваше прагнення бути лідером у всьому.

  Тікати у сні – тлумачення по Міллеру, Цвєткову, Вангу, Фрейдом, ісламського, мусульманського та іншим сонникам
  Якщо вас переслідує лев, це вказує на лідерські якості
 9. Тікати від півня Квіток трактує як переслідування з боку протилежної статі. Незаміжньою дівчині можна чекати пропозиції руки і серця, якщо півник наздогнав і клюнув.
 10. Неприємності і підступи на роботі, можливо, навіть з боку начальства, віщує сновидіння, в якому ви намагаєтеся втекти від великої мавпи.
 11. Тікати від великого павука — удача відвернеться від вас, а станеться це при неприємних і принизливих обставин.
 12. До неприємних докорів з боку рідних і близьких сниться спроба втекти від оси. Але образа не призведе ні до чого хорошого. Єдиний вихід — відверта розмова.

  Тікати у сні – тлумачення по Міллеру, Цвєткову, Вангу, Фрейдом, ісламського, мусульманського та іншим сонникам
  Якщо за вами уві сні женуться оси, відвертої розмови з ріднею не уникнути

Природні явища

Природні явища та стихійні лиха, які намагаються наздогнати вас уві сні, уособлюють особисті переживання сновидця і проектують можливі події в майбутньому:

 1. Міллер попереджає про реальну біді і великих переживаннях, якщо уві сні вам довелося рятуватися від повені. Чим мутніша вода буде, тим сильніше потрясіння.
 2. Ураган — провісник майбутніх змін. І якщо від стихії не вийшло втекти, то плани і мрії ніколи не збудуться.

Якщо у сновидіннях ви намагаєтеся втекти від пожежі, цунамі, грози та інших стихійних лих, значить, в реальному світі мрієте про спокійного і тихого життя, намагаєтеся уникати конфліктів з оточуючими. Врятуватися від стихії — знайти вихід з непростої, здавалося б, ситуації в житті. Але якщо втекти не вдалося, то у здійснюваних в житті помилках винні тільки ви.

Тікати у сні – тлумачення по Міллеру, Цвєткову, Вангу, Фрейдом, ісламського, мусульманського та іншим сонникам
Природні катаклізми часто є відображенням особистих переживання сплячого

Уточнюючі деталі втечі

Завдяки деяким незначним деталям можна більш точно скорегувати трактування сну:

 • тікаєте без взуття — швидше за все, у реальному житті ви потрапите в скрутне фінансове становище. Біг босоніж також може вказувати на проблеми зі здоров’ям;

  Тікати у сні – тлумачення по Міллеру, Цвєткову, Вангу, Фрейдом, ісламського, мусульманського та іншим сонникам
  Бігти босоніж у сні — до бідності або проблем зі здоров’ям
 • якщо тікаєте з дитиною на руках, то варто уважно придивитися до свого оточення. Можливо, хтось потребує допомоги;
 • тікаєте з великою сумою готівки, значить, у житті, потрапивши в яку-небудь ситуацію, зможете знайти кілька варіантів для вирішення напруженої обстановки;
 • біг нагим, на думку багатьох сонників, передвіщає втрати, збитки, сварки, скандали. Ванга ж трактує такий сон як прагнення показати істинного себе. Міллер вказує на те, що цей сон символізує докори сумління і соромливість у життя;
 • спроба рятівного втечі закінчилася падінням — сонники попереджають, що це може обернутися втратою власності або репутації.

  Тікати у сні – тлумачення по Міллеру, Цвєткову, Вангу, Фрейдом, ісламського, мусульманського та іншим сонникам
  Якщо втеча закінчився падінням, сонники тлумачать це як поганий знак

Звідки і куди тікати

Згадавши місце, звідки ви намагалися втекти в сновидінні, можна більш точно передбачити можливі події і скорегувати дії:

 • втеча з полону або в’язниці означає, що прийшла пора виплеснути накопичені емоції. Розділіть цей вантаж з рідними і близькими, наприклад, на сімейній раді. Розмова по душам допоможе залагодити непорозуміння. Ще одне трактування пов’язана з успіхом у бізнесі;
 • тікати з кладовища — спроба забути своє минуле;
 • втікати по сходах — ігнорування проблем, небажання справлятися з труднощами. Можливо, в житті сновидець з-за ліні не займається своїм розвитком;
 • якщо уві сні робите спробу втекти через вікно, то в житті ви можете потрапити в біду, від якої справитеся нескоро. Але є й інший сенс такого сновидіння — обставини змусять вас бути гранично щирим і чесним з оточуючими;

  Тікати у сні – тлумачення по Міллеру, Цвєткову, Вангу, Фрейдом, ісламського, мусульманського та іншим сонникам
  Тікаючи через віконний або дверний проріз в сні, будьте готові в житті розкрити свої почуття перед оточуючими
 • втеча з весілля в сні багато сонники трактують як добрий знак. Це ознака того, що у вас достатньо сил і мотивацій змінити своє життя на краще. Але заміжнім жінкам цей сон може передвіщати складнощі у взаєминах з коханою;
 • якщо ви втекли в ліс і заблукали, то наяву вас чекають проблеми вдома і на роботі;
 • під час втечі перестрибуєте паркан — у житті ви зможете подолати виниклі перешкоди, але лише якщо приймете той факт, що ваша самооцінка занадто завищена.

  Тікати у сні – тлумачення по Міллеру, Цвєткову, Вангу, Фрейдом, ісламського, мусульманського та іншим сонникам
  Уві сні тікали, але не змогли подолати перешкоду — будьте готові до того, що вихід із скрутної ситуації знайдеться нескоро

На чому відбувається втеча

Ці деталі можуть впливати на розстановку акцентів під час розшифровки значення сновидіння:

 • якщо втеча сновидець здійснює на лижах, то в реальному житті при збігу певних обставин він може уникнути неприємностей;
 • поїхати від загрози на машині — зуміти в житті швидко позбутися своїх страхів. Ще цей сон можна розглядати як необхідність терміново прийняти потрібне рішення;
 • поскакали від проблем на коні? У реальному житті сновидіння обернеться хорошою струсом. Перш ніж досягти наміченого, вам доведеться неабияк понервувати.
Тікати у сні – тлумачення по Міллеру, Цвєткову, Вангу, Фрейдом, ісламського, мусульманського та іншим сонникам
Якщо уві сні ви тікаєте на коні, то в реальному світі доведеться спершу понервувати, перш ніж проблема вирішиться

Почуття, які виникають при втечі

Почуття, які ви відчуваєте, підкажуть, до чого варто приготуватися після пробудження:

 1. Наприклад, сон, у якому ви тікаєте від поганих людей, тварин, стихійного лиха викликає страх, який сковує руху. Прокинувшись, людина ще довго відчуває занепокоєння. Ці почуття вказують на можливі проблеми в особистому житті, на роботі, зрада з боку друзів, нерозуміння близьких. Тому після такого сновидіння потрібно бути гранично обережним і коректним у діях та словах. І головне — покваптеся з вирішенням проблем.
 2. Але якщо, тікаючи, ви відчуваєте радість, легкість, ейфорію, все не так уже й погано. Сон вказує, що з будь-якої ситуації можна знайти вихід.
 3. Ще краще, якщо ви втекли і сховалися. Таке спасіння у сні передвіщає благополучне вирішення майбутнього конфлікту. Також укриття натякає на необхідність не тільки приймати сторонню допомогу, але й уміння вчасно попросити про підтримку.
Тікати у сні – тлумачення по Міллеру, Цвєткову, Вангу, Фрейдом, ісламського, мусульманського та іншим сонникам
Якщо під час бігу уві сні ви відчуваєте легкість, значить, зумієте знайти вихід зі скрутної ситуації

Якщо сниться, що не ви тікаєте

Часто у снах ми бачимо, що пробігають повз нас людей або тварин. Як пояснити такий сон? Сонники кажуть про це наступне:

 • Міллер стверджує, що якщо уві сні пробігла повз великий натовп, не зачепивши вас, то в реальному світі чекайте щасливе позбавлення від небезпеки. Також деякі сонники бачать в цьому сновидінні підказку про можливого прибутку;

  Тікати у сні – тлумачення по Міллеру, Цвєткову, Вангу, Фрейдом, ісламського, мусульманського та іншим сонникам
  Якщо пробігають мимо не зачепили вас, то в житті можете розраховувати на щасливе позбавлення від небезпеки
 • біжать повз люди рятуються від небезпеки? Вони віщують в житті ваших друзів великі біди або втрати;
 • якщо пробігла повз натовп, в якій були люди різної статі і віку — прокинувшись, ви порадієте приємних сюрпризів і подій;
 • тікає кіт або кішка — втрачені можливості в житті. А якщо хвостатий ще й агресивно налаштований до вас, то це вказує на недоброзичливця, який почав активні дії;
 • щур, тікає від вас уві сні, передвіщає життя численні конфлікти. Прошмыгнувший у вас під ногами гризун символізує небезпеку буквально на кожному кроці. Тому після пробудження постарайтеся проаналізувати ситуацію, яка склалася на даний момент, щоб зуміти успішно обійти всі підводні камені. Але якщо щур боягузливо втік від спугнувшего її кота, це сприятливий знак. Очікуйте подія, що добре позначиться на вашому житті;

  Тікати у сні – тлумачення по Міллеру, Цвєткову, Вангу, Фрейдом, ісламського, мусульманського та іншим сонникам
  Тікає від кота щур — наяву обернеться добрим знаменням
 • миші, як і щури, — негативний знак. Тікає мишка є передвісником зради з боку друзів і неприємностей у всіх сферах життя. Якщо миша тікає у вашому сні від іншого, то в житті існує людина, яка керує вашими діями і впливає на прийняті вами рішення.

Інші тлумачення сну

Ми розглянули різні сценарії втечі сновидця випробовувані їм почуття. Але можна внести ще деякі уточнення:

 1. Як стверджує Міллер, тікаючи уві сні від знайомих, сновидець в реальному житті відчуває перед ними почуття провини. Щоб позбутися цього гнітючого стану, зважитеся на відверту розмову з тим, перед ким винні, спробуйте обґрунтувати свої дії або попросіть вибачення.
 2. Якщо під час втечі від коханої людини сталося падіння, це знак того, що справжні почуття і щирість між вами загублені.
 3. Бути спійманим в сні означає провал, будь-яка ваша спроба виправити ситуацію в реальному часі обернеться невдачею. Але якщо вас зловив знайомий чоловік, можливо, йому потрібна ваша допомога.
 4. Якщо ви біжите не один, а в оточенні натовпу, фінансові справи можуть різко піти вгору. А ще велика кількість народу вказує на веселу вечірку.
 5. Наздогнали втікачів від вас на машині — ваша заповітна мрія здійсниться незабаром.

  Тікати у сні – тлумачення по Міллеру, Цвєткову, Вангу, Фрейдом, ісламського, мусульманського та іншим сонникам
  Якщо ви зловили переслідуваного на автомобілі — вважайте, що ваша мрія вже починає збуватися

Сновидіння, де нам доводиться тікати, — відображення тривог, проблем, неприємностей, від яких ми намагаємося піти в реальному світі. Але спробуйте не тікати від проблем у сьогоденні, знайдіть в собі сили розібратися в них і вирішити ситуацію. І тоді, якщо і доведеться тікати у сні, ви будете відчувати тільки позитивні емоції, відчувати окриленість і задоволення.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ