Сонник втратити Золото 😴 приснилося, до чого сниться втратити Золото уві сні бачити

Наснилося, що втратили золото – не послабляти пильність, готуйтеся до ухвалення серйозних рішень. Від вашої зібраності і зосередженості залежить багато.

Зробивши неправильний вибір через неуважність і недбалість, можна позбутися хорошою можливості.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося втратити Золото, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться втратити Золото уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Вітаю!Пріснімлось що я купила золоті вироби, а свої старі зняла і прибрала в гаманець який у мене вкрали..

Наснилося що я прийшла до церкви, і там багаті люди знімають з себе золото і віддають його нібито на пожертвування і легко його кладуть на стіл або бідним прямо в руки. Я це золото теж брала чим побільше і покладала в кишеню поки він у мене не наповнився, потім я пішла. Через час я виявила що у мене в кишені порожньо, перевірила а там невелика дірка через яку малоймовірно могло все випасти. Я нічого не шукала я просто засмутилася і подумала що я ще назбираю але вже в іншу кишеню. Але коли я прийшла туди-ж стільки золото вже не було я пам’ятаю лише кілька кілець мені дали чоловік і жінка але мені здалося цього мало. Що б міг означати мій сон, він мене дуже хвилює.

Мені наснилося, що я тримаю в руках багато золотих прикрас, а потім чомусь &# 8212; то несподівано його роняю, довго шукала, не могла знайти, але потім знайшла багато, чого і не впускала (золоті сережки в яких перебувала), все знайшла чи ні, не пам’ятаю!

Мені наснилося, що в незнайомому будинку я втратила золоті кільця, а через час знайшла їх і чужі 2 кільця.я все наділу на себе і вийшла з дому через хвилину подивилася на руки і там не виявилося знову золота

До мене підійшла циганка взяла за руку і я відчуваю що вона зняла з моєї руки золотий браслет і поклала до себе в спідницю і я прокинулася.Це мені приснилося сьогодні вранці.

Були з чоловіком і з друзями в спа центрі в басейні. величезний басейн, по колу столики, офіціанти обслуговують. я зняла з себе золотий ланцюжок і браслет з кулончик і поклала на стіл. потім сниться, що ми вже вдома і я згадую, що речі там так і залишилися. я кажу чоловікові, щоб він подзвонив і попередив офіціантів, але він цього не зробив!

втратила золоту прикрасу. вийшла шукати і знайшла інші розкішні золоті прикраси з яскравими каменями

я носила дитину на руках.раптом розумію, що немає в вухах сережок (я їх ніколи не знімаю).в паніці починаю їх шукати і біжу на пляж.в піску знаходжу багато пар золотих сережок, але не мої.мене заспокоюють люди на пляжі, але я засмучена.з такими почуттями я і прокинулася.

вкрав у банку гроші і золото у виробах в мішку. гроші сховав а золото рассиполось поступово з мішка і залишилося зовсім мало. почав збирати але потім втік

бачила уві сні нібито мій чоловік вкрав у мене і сховав дві сережки і обручку і сховав їх а я ходила шукала і переживала

наснилося, що я втратила золоті кільця (але потім побачив, що вони у себе на руці) і золоті сережки, але потім згадала, що вони у мене в кишені і знайшла їх

мені снилося, що навколо вода ,, я зі старою подругою не пам’ятаю де, і втрачаю браслет і одну сережку, в підсвідомості ніби вона до цього причетна, відчуття тривоги уві сні&# 8230;.

У мене в пупку сережка із зірочкою, мені приснилося що я втратила зірочку. Сергійко золота
Залишилася тільки інша частина сережки

M
Мені наснилося, що я загубила золотий кулон, в формі маленької метелики.Я його шукала, але знаходила інші вироби, а його немає.

втратив золоті прикраси та інші речі, гаманець з грошима і пішов кудись, потім повернувся і знайшов, швидше за дружина знайшла і поклала втрачений покет під ковдру.

Втратила свої золоті прикраси. Сильно розчарувалася, але пізніше знайшла їх зламаними! Але всередині усвідомлювала що це сон

Була в аквапарку, втратила золоті прикраси з себе один раз, знайшла, потім ще було так само 2 рази, все рази знаходила

Наснилося, ніби у мене хочуть вкрасти коштовності, вони були дуже красиві, з різними каменями і дуже пережувала уві сні.

Наснилося що я втратила золоті кільця одну сережкуі браслет, за підсумком я це все знаходила по черзі. До чого це?

Привіт, мені приснилося що я йду на річку з сокирою, з телефоном і в руках тримаю золотий лом (моє золото) і купаючись в річці в лівій руці у мене це золото, а поруч тонуть троє хлопчаків&# 8230; і я стою перед вибором: розтиснути руку і врятувати дітей, або не допомогти їм і залишитися з золотом в лодонке.Я все таки розтиснула руку і спала дітей, але залишилася без золота.Вода була дуже каламутна.і народу було Мерго але ніхто не допоміг..скажіть, до чого цей сон ?

Втратила золоті прикраси, а потім в уві сні знайшла хто знайшов і не хотіли мені віддавати, а перед цим я розглядала шкатулку з прикрасами

Просто уві сні виявила що немає сережки у вусі шукала її уві сні&# 8230; не пам’ятаю знайшла чи ні сни ви
жу дуже рідко раз в рік приблизно

Знайшов більшою шматок золота Толі тарілка Толі злиток вигляді тарілки . Ще ктота був поруч не пам’ятаю Толі відняли Толі втратив . Прокинувся в холодному поту

Мені прісгілось, що я загубила сережку з пупка, і в місці проколу була кров&# 8230; Я її видавлювала, вітірала цю ранку, а потім виявила шматочок золотий сережки в пупку.

Мені наснилося ніби я їду за кордон в декларації заповнюю що везу бойовий автомат по прибуттю якась казарма видав автомат в сейф пізніше стріляли по мішенях потім пропав автомат і золоті прикраси. Шукав шукав не знайшов прокинувся

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ