Сонник Ворота 😴 наснилися, до чого сняться Ворота уві сні бачити

За сонником, ворота – це межа між добром і злом, а також знак того, що вам відкриті всі двері.

Садова хвіртка уві сні – символ небесних воріт, сниться перед переходом в інший світ.

Які ворота вам наснилися?

Значні ворота уві сні ▼

Якщо уві сні ви побачили значні ворота – вас чекає мир і благополуччя.

Сняться зламані ворота ▼

Сон, в якому ворота зламані – попереджає про серйозні випробування, якийсь біді.

Наснилися старі ворота ▼

Побачити уві сні старі, що прийшли в непридатність ворота – до невдачі і подій, які вас раздосадуют.

Закриті ворота уві сні ▼

Якщо ворота уві сні закриті – успіх від вас відвернеться.

Сняться скрипучі ворота ▼

Почути в сні, як ворота скриплять – то, що ви задумали, викличе несхвальну реакцію оточуючих.

Що ви робите з воротами уві сні?

Сниться оновлення воріт ▼

Наснилося, що ви оновлюєте ворота – скоро з’явиться на світ гідний продовжувач вашого роду.

Наснилося заходити в ворота ▼

Сниться, що ви заходите в ворота – до вас дійдуть відомості, які порушать ваш душевний спокій.

Чи не відкрити і не зайти в ворота уві сні ▼

Сон, в якому ви не можете відкрити ворота і зайти в них – попереджає, що ви витрачаєте величезні зусилля марно.

Наснилося відкривати ворота ▼

Сниться, що ви відкриваєте ворота – вас чекають втрати, якщо ж замикаєте – доведете до кінця те, що для вас має велике значення.

Як тлумачать інші сонники?

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилися Ворота, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сняться Ворота уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Вітаю ! Допоможіть будь ласка розтлумачити мій сон, заздалегідь дякую ! Сняться ворота, високі і широкі, зроблені з кованих залізних товстих прутів . Ворота широко відкриті. У двір перед воротами набігає зграя великих, бездомних собак. Вони схожі більше на вовків. Але собаки ці не гавкають і не кусають і не накидаються, але я знаю, що мені необхідно цих собак вигнати за ворота, я розгублена не знаю як це зробити і тоді я розповідаю про це генералу (він в моєму сні до цього пристосовувати) генерал в формі ще Царської імперії в Росії.Він каже мені, щоб я не хвилювалася, що він все допоможе зробити . Ми підійшли до воріт, собаки товчуть прямо біля ніг&# 8230;.великі такі&# 8230; і&# 8230;. ми виталкнулі їх разом і пам’ятаю як я закриваю ворота, потягнувши їх на себе&# 8230; із зусиллям&# 8230; і дивуюся як спритно ми це зробили .Тепер ворота закриті і я спокійна.

Найімовірніше, ці ворота в вашому сні символізують важливий перехідний етап у вашому житті.

Доброго дня!
Прошу допомогти зрозуміти сон!
Наснилися ворота в покинутому дитячому таборі, навколо ростуть кущі і висока трава, ворота закриті, але я вийшла через них через хвіртку і збиралася йти додому, але мене зупинили охоронці, тому що не можна було туди ходити (в табір), так як там скажені собаки його охороняють. А перед тим як вийти через ворота я годувала собак і вони мені здалися звичайними бездомними собачками. А коли обернулася і подивилася на собак через хвіртку, то побачила що вони жадібно поїдають їжу, яку я їм дала і вони правда скажені, великі, страшні і з палаючими очима. Я дуже здивувалася, що мене вони навіть і не чіпали.
А потім мене охоронці відпустили і я спокійно пішла.
Дуже прошу допомогти&# 8230; заплутаний сон-не можу сама розібратися!
В житті мені не подобається моя робота і я хочу піти з неї, це може бути якось пов’язане?

Те, що в сновидінні були такі ворота, швидше за все, говорить про те, що ви можете отримати чудову і перспективну можливість.

Сниться, що ми з сином знаходимося в приватному будинку. Син спить, а я виходжу на вулицю і бачу, що якийсь чоловік проник через наші ворота. Я видворила цього чоловіка. Щоб його попугать- почала кликати сина. Знову зайнялася іншими справами, потім підходжу до воріт, а цей чоловік не пішов, а стоїть за воротами і підглядає в відкриту зверху невелику створку- тільки видно спостерігають за мною його очі. Потім виявляється, що це вже не він підглядає, а якась дівчина. Вона пролізла в цю стулку, я ледве-ледве її виштовхнула з криками і лайкою на всю вулицю. Думаю- що ж ви все лізете сюди? І вирішую навісити замки на ворота. А ворота дуже високі, ковані, красиві. Я станавлюсь на високу драбину, беру ланцюг, на якій навісили багато-багато замків. Я повісила цю ланцюг з замками, як гірлянду. Потім помітила, що до замків немає ключів, чіпляти самі замки не на що і залишила висіти цю гірлянду -так- для остраху.

Те, що в сновидінні були такі ворота, найімовірніше, говорить про те, що ви можете отримати шанс або пропозицію, яке серйозно вплине на ваше майбутнє.

Вітаю! Мені наснилося, що я прийшла в гості до знайомого чоловіка, який живе в своєму будинку. Він відкрив ворота, ми зайшли всередину у двір. На подвір’ї у нього побачила високі дерева, все в величезних кольорах, червоного, помаранчевого і інших квітів. Дуже було красиво. А за деревами відкрилася широка дорога, нова, сучасна, ведуча в місто, по якій їде транспорт. Ми поговорили з одним в доброзичливому тоні, дуже раді були побачитися. Коли я йшла, мій знайомий запитав мене, коли я прийду до нього щодо роботи. Я відповіла, що скоро. Ми мило попрощалися і я пішла.

З вівторка на середу приснився сон, що ми з сином замикаємо якийсь будинок і раптом згадали, що всередині кішка. випустили її. Потім стали замикати ворота-величезні.дерев’яні, добротні без єдиної щілини&# 8230; Нічого схожого у нас немає.

Вітаю!!
Мені днями приснився дивний сон, який мене стривожив&# 8230;
йду я по широкій чистої безлюдній вулиці і назустріч мені йде молодий чоловік, який тягне за собою знайомого хлопця (доброго приятеля мого колишнього мовляв.чола) без однієї ноги&# 8230; він був без свідомості, просто тягнувся ззаду як мішок з картоплею.. я зрозуміла, що щось сталося страшне&# 8230; я стала кричати: що відбувається?? тут попереду з’явився мій колишній молодий чоловік (в житті дуже конфліктна особистість), і я жахнулася ще більше. він був з голим торсом і на його грудях були крупно вирізані якісь символи, що нагадують текст&# 8230; він себе добре відчував і був трохи розгублений&# 8230; сочилася кров&# 8230; я стала знову в паніці з’ясовувати що відбувається. він мені став швидко пояснювати, що відбувся напад і йому потрібно повертатися &# 171; туди&# 187;&# 8230; він став йти від мене в ту сторону, куди спочатку я йшла.. я задихалася від страху і жаху, плакала і говорила, що я теж туди піду! за його спиною я побачила великі чорні ковані ворота (як-ніби це був вхід в місто) і біля воріт стояли люди, одягнені в чорний одяг (варти, як я визначила їх уві сні)&# 8230; мій мовляв.чол пішов за ворота, я чула як моторошно там кричать люди і розуміла, що там відбувається якесь божевілля&# 8230; варти перегородили мені дорогу і сказали, що мені туди не можна і закрили ворота&# 8230;
на цьому я прокинулася вночі в величезному страху&# 8230;
що ви можете сказати про такий сон.

Вітаю! Допоможіть, будь ласка, в розгадки мого сну! З неділі на понеділок, мені приснився сон, ніби я стою в Покровському жіночому монастирі, де знаходяться мощі Святої Блаженної Матрони, стою і дивлюся на потужні відкриті ворота! Люди йдуть потоками. Я стою, дивлюся на них і кого-то чекаю. Уві сні я перебувала в солодкому передчутті очікування зустрічі. Що це може означати? Заздалегідь дякую!

Наснилося, що великий чорний ворон з величезним дзьобом, в кімнаті лякає моєї дитини, і дуже агресивно поводиться. Я його зловила і засунула в шафу, закривши дверцята на ключ. Але він почав виїжджати двері, я побачила що вона (двері) тримається тільки на верхніх петлях. Сховавши сина під кофту, я витягла ворона і сховала його на балкон (вбивати його я не хотіла, так як цей ворон був як би знаком мені). На балконі було холодно, це була зима, і він заснув. Підкажіть будь ласка що це може означати.

Ya proshla mimo otkririch vorot ,, tam jivyet moy bivshiy paren, vorota bili otktiti, tam nekogo i nechego ne bilo&# 8230;..
nashi puti rastalis, no ya ochen chasto viju ego vo sne.on echo ne jenat, i sovsem ne dolgo etogo on priznalsya v lubvi&# 8230;&# 8230;

Доброго дня.
Спочатку мені снилося, що я чомусь маленький хлопчик (я дівчина, мені 29 років) і біжу я по кам’яних сходах вниз. Але вид навколо приголомшливий, море пляж сонце, що заходить і мене переповнює дитяча радість майбутніх пригод. І ось коли я вже спустилася по сходах вниз переді мною відкривається вид на місто сміття&# 8230; т.е. вид міста який просто завалений коробками і пакетами, на дорогах машини вивозять сміття, причому це не маленьке містечко, а повноцінний мегаполіс. Після того як я трохи прийшла до тями від побаченого, починаю пробиратися вздовж будинків і за кутом одне з дому виявляю шамбалу, (ну т.е. побачене мною уві сні чітко означало врата в шамбалу). але я не встигла увійти&# 8230; тільки наблизитися&# 8230; ось такий сон.
З повагою,
Яна

Наснилося ніби один з моїх знайомих, зв’язався з компанією, яку я знаю, і ніби як вони складалися в дружніх відносинах. На якийсь момент ми опинилися навпроти кованих різьблених закритих воріт, я стояла до них обличчям, поруч з ними стояла машина яка належала якраз одному зі знайомих тієї компанії, я хотіла підійти до них, але спілкувалася на відстані

Я заїхала на машині у двір, йшла закривати ворота. Мій хлопець несподівано з’явився, зайшов у двір через ворота і ми їх разом закрили, він мені розповідав як йому погано зараз (зараз він важкий в реанімації, його збила машина)

Мені наснилося що я прийшла до будинку дідуся і бабусі, ворота були відкриті і на воротах зав’язаний чорний хустку, вони вже мертві дідуся бачила а бабусю немає нобило приготування до її похорону, і було у дворі дві тітки моїх їх дочки одна давно померла а інша жива.я що то сказала взяла волосепед і поїхала мене провів дідусь.

я йшов по дорозі раптом вирішив обгорнути і побачив ворота яких секунду назад не було там була відкрита хвіртка але самі ворота були замкнені на засув

Я йшла по вулиці, мені потрібно було пройти ворота, які з’являлися наа моєму шляху, я їх тільки відкривала, як тут же виявлялося, що вони закриті .Уві сні я зрозуміла, що то не лагідний і вирішила перелізти через них.на цьому я прокинулася, дивно, але я була дуже налякана .

Стою біля зачинених воріт храму, за ними бачу доглянутий двір. Йде служба, варто священик в облаченні, співають півчі. На хвилину відійшла назад. Коли повернулася, то ворота храму були закриті, на них висіла ланцюг і замок з внутрішньої сторони. Бічні ворота праворуч і ліворуч були закриті таким же чином.

Я опинилася в старовинному будинку своєї бабусі, було літо і вечір, підлогу в туалеті і кухні був зруйнований і заливався водою, потім підлогу в туалеті зруйнувався і провалився, я встигла перебратися в кухню&# 8230; мила в ній каструлі, перейшла в кімнату, підмітаючи підлоги, зустріла там маму, обіймала її&# 8230; вийшла у двір замкнути хвіртку і ворота на ніч, стала їх закривати з боку вулиці і більше в будинок не поверталася &# 8230; на вулиці вже була зима, але холоду я не відчувала&# 8230; спасибі&# 8230;

Добрий вечір Тетяна, мені приснилося, як буд то відкриваються ворота ораньжевого кольору і заходять 2е чоловіків і надсилаються до нашої машині робити ремонт

Я йшла додому до дітей, так як дізналася, що вони вдома самі. Дійшла до свого двору, ворота були відкриті повністю, я здивувалася цьому, пройшла, а за мною їх закрив мій син. Зайшла в будинок, там був мій брат (він покійний, повісився 3 роки тому). Я дуже зраділа йому, обнялися ми, далі мама прийшла обняла його. Він був неголений, хоча в житті такого не бувало. Ми говорили трохи, він побув з нами, я запитала чи не вагітна я (я просто зараз переживаю про це), він помацав мій живіт, і сказав, що немає. Як закінчився сон не пам’ятаю.

Я бачила уві сні величезні чорні ворота, немов в сажі, голос матері підказав мені пройти в них і вони відкрилися.Попереду, на холемія, стояла гарна Церква з золотими куполами, навколо було багато хвилюються людей.Я була одягнена в чорне довге вбрання з капюшоном, але без крил, вспаріла над Церквою і парафіянами, голосно прочитала молитву, люди стали радіти, страх зник і приємне почуття любові наповнювало мене.Після, я літала поруч з Церквою над дитячим майданчиком і вибрала хлопчика, пообіцявши його матері, що буду оберігати його. Уві сні я відчувала себе безстатевим істотою і було відчуття абсолютної любові й теплоти!

мені приснився батьківський будинок-он приватний і що я вийшла на подвір’я а воріт і хвіртки немає -просто відразу вулиця і мене це дуже здивувало

Сьогодні вночі наснився сон про те, що я в гарній великий церкви, в якій повно народу. Увійшовши в неї побачив, що церква була закрита на вісім замків, що не завадило мені опинитися в церкві. Але спочатку була одна двері з одним на кшталт великим замком

бачила чорні ворота (здивувалася, уві сні, що вони змінили їх) колишніх родичів, великі ніби з рогами, я проходжу повз, боячись, що хтось мене там побачить

мені наснилося, що я підходжу до будинку, а мої ворота перефарбовані в сірий колір, і у сусідів теж перефарбовані

Доброго дня! Мені приснився сон де на дорозі яка веде з села стоїть церковна брама, і я з кількома людьми хотіли її переїхати вірі злегка при відчинені двері, але переїхавши впали.

Наснилися ковані ворота дуже красиві я їх відкрила зі своїм молодим чоловіком а за ними з одного боку було як Бутт море по середині дорога і в даліке сосновий ліс

Добрий день допоможіть розтлумачити сон сьогодні приснився, Я стою перед величезними воротами відчуття що вони мені знайомі. як на дачі і територія як на дачі, тільки хвіртка в них дерев’яна. потужна товста дубові двері я підходжу до хвіртки і вона автоматично відкривається я ще ніби про себе сказала що приведення мені відкрило я пройшла в хвіртку і вийшла на дорогу повернула на лева (ну точно відчуття як я на дачі). йду прямо по дорозі а на зустріч мені 3 дівчинки 10-12 років у них російські сарафани світлих тонів а на головах вінки з ромашок, і так на вулиці добре тепло світло. Ніяких будинків в окрузі просто зелене поле чи але не зовсім поле бо був простір а я уві сні відчувала що простір обмежений . я стала просити дівчаток зробити мені вінок вони якраз плели один вінок не була закінченим але ось ось вони повинні були його закінчити. я стала просити у них цей вінок, говорила заради моєї любові&# 8230 ;, але вони мені відповіли що у них багато замовлень і мені відмовили, я навіть намагалася купити за гроші але вони не погоджувалися, я засмутилася, а одна дівчинка мені такий злий гримасу скорчити що я образилася трохи, але не сильно. Образи я взагалі не відчула, як би не дали і не дали.

я хотіла почистити ворота від снігу, так як вони старі а вони розгойдалися, піднялися в повітря, пролетіли весь двір і впали, але від удару в будинку розбилося вікно. А сьогодні приснився мій покійний батько і како-то незнайомий чоловік, який довірив мені вести його справи і машину, з урахуванням того що ще буде моїм новим чоловіком.

приснився сон що я зайшла на територію церкви в відкриту хвіртку, а на виході ворота були великі і закриті, а потім як то відкрилися..

На воротах (подвір’я де я виросла) варто доглядач. Спочатку я його не бачила, тільки відчувала.. Він не пускає в моє життя чоловіка, який знаходиться за моєю спиною, я намагаюся відстояти суперечкою і своєю енергією.. Я помічаю доглядача.. Це маленька фігурка ковбоя, солдатика, він в капелюсі і довгому плащі, стоїть на дерев’яному п’єдесталі, на самому верхньому місці.. Раптом він перетворюється на людину і у нас відбувається &# 171; боротьба енергій&# 187 ;, я його дуже боюся.. Він переміг, розсіявся легкий туман, я вже стою одна перед воротами, доглядач знову перетворився в маленького солдатика.. Я нахиляюся і прибираю його з п’єдесталу, ставлю поруч.. Раптом він ожив і заскочив на своє колишнє місце і знову став іграшкою.. спасибі!

мені наснилося, я входжу в великі чорні високі ворота, а коли хотіла повернутися назад вони закрилися і я пішла далі.

Я йшла по тротуару, а дорогу отгорожалі величезні чорні металеві (чавунні) ворота і я спробувала пролізти через них, але прути не пропускали мене..було похмуро.

були у друзів, на столі стояла варена індичка, але дивно що вся в пусі, в вікно побачить їх тата, що йде по двору, молодим, в новій гарному одязі, він хотів вийти з двору, і ворота великі металеві впали в середину двору. Дідусь вийти не встиг, але сильно спотикався і в кінці впав

будували ворота виявилося це ворота храму але вони закриті, за ворота зайшли а там йде богослужіння було це ввечері.

суть сну не пам’ятаю мені треба було потрапити по той бік воріт ще помоему двоє чоловіків їх перелазили але я швидко і вправно перелізла і була порада цьому і сказала їм про про те я перша що за воротами не пам’ятаю

Снилося багато людей, мене не пускають, я хочу вибратися, бачу бордові ворота замкнені, я з величезною силою спиною пробиваю ворота і звільняюся.

Я на ділянці свого відремонтованого будинку (зараз там переробляють паркан і ворота) раптом виявляють старовинні потужні красиві ворота і навіть ключ збоку висів, такий незвичайний великий і я відкриваю ворота. У мене таке захоплення від знайдених воріт, вони як з казки

Доброї ночі! Приснився сон, що улюблений звів величезні дерев’яні ворота прямо на трасі, але на моє запитання як же тепер дістатися до міста ,, відповів що тільки мій маршрут буде пропускати. дякую!

Вітаю. Мені сьогодні ось такий сон сниться:
Я з однокласниками сиджу у дворі приватного будинку. Я не могла розібрати дрібні деталі, але там були відкриті ворота і один з однокласників який мені подобається попросив закрити ворота. Ну я їх закрила, а він мені допомагав.

здрастуйте мені наснилися ворота дерев’яні я їх закривала на ключ але у мене не виходило і мені допомогли якісь люди

уві сні прийшла до рідної домівки (батьків немає в живих) але в будинок не увійшла.Озирнувшись по сторонах побачила, що у дворі на петлях немає воріт, які були під час життя батьків. Підкажіть будь ласка до чого пріснілосью

я продала будинок, а тепер снилася що я там встановила замість старих воріт, нові високі ворота беж кольору

Я бачила уві сні, що ворота мого будинку почали падати і я підставила якийсь колоду щоб не впали

Величезні дерев’яні ворота, відкриває знайомий чоловік, заходить через них в якійсь двір, де стою я . Через ворота я бачила блакитне небо.

Великі ворота які були полность відкриті у мене вдома, а потім самі ворота хтось прибрав і залишилася тільки арка від них і я дуже хотіла їх закрити так як переживала, що зможуть на територію мого будинку зайти вночі сторонні люди

Наснилися ворота лежать на дорозі підходить хлопець вони збираються їхати чоловік п’яний сідає в машину, але обличчя не його машину, машина поїхала на зад і збиває хлопця в кувети, великий фонтан їх асфальту в рів, потім в потік води забирає дівчину

Місце де були ворота вичищені як ніби для нових. Але ще ні чого немає, я засмутилася, що мене навіть не спромілі .

Наснилося що сусід змінює старі ворота на нові дерев’яні. Вони дуже великі і закривають мої ворота. А мої ворота заварені. Я відсувають його нові ворота, але відкрити свої не можу. Вони заварені і я сильно кричу на нього. А біля нього ще 3 чоловіків. Вони мені кажуть, що нічого страшного.

Доброго вам дня! Мені сьогодні вночі наснився сон, що я у лворе свого будинку з детсява (будинок проданий, мама зі мною живе, сестра в Казахстані залишилася, вона одна живе і хворіє) я закрила на палицю маленькі ворота і тільки відійшла як би, бачу відкриваються великі ворота і на вулиці день.Я стою і думаю, як же так, вони майже ніколи за життя в будинку не відкривалися.Завтра (думаю уві сні), що заб’ю на цвях.І ці ворота на кшталт так високо від землі навішені і внизу між землею і воротами нічим не закрита.Добрий чи це Сонч?Я дуже переджіваю за сестру, сказали що на ній порча .Він вчора по телефону мені сказала, що стрімко втрачає сіои

Наснилися величезні ворота на небі дуже красиві а збоку зліва образ Христа я хотіла молитися як ніби побачила що щось незвичайне а подруга мені каже: «так у вас тут кругом небесну браму»

Привіт, сон приснився моїй сестрі як ніби я чистила стару фарбу бордового кольору очищала від воріт. потім чорні стали ворота і потім вона стала сама очищати але у неї не виходило чорну очистити. там навіть не фарба а смола чорна.

ворота були зламані, я хотіла закрити, одна частина була відсутня, але все таки я замкнула похмуро було все навколо

Я розбігшись перестрибнула високі міцні ворота складаються з круглих залізних прутів Я підстрибнула і вхопившись за прути перестрибнула

я у дворі будинку з батьком (він уже покійний) і братом. ми е лягаємо спати бо у нас немає воріт. стало світати і ми лягли спати. але я бачу з-за рогу вийшов чужий чоловік і йде по дорозі але він пройшов повз нашого двору, а ось слідом за ним чоловік зайшов прямо на подвір’я я почала кликати батька з братом але голос мій не чути, а мужик стоїть і єхидно посміхається. я в страху прокинулася.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ