Сонник вороненок до чого сниться вороненок уві сні

Бачити ворону і вороненка уві сні – до містичним збігів в життя. Сновидіння означає, що провидіння скоро підкине ряд підказок про те, як вийти зі складного становища. Пернатий гість обов’язково принесе цікаві знайомства, якщо наснилося, що він сів на руку. До чого сниться чорний птах, сучасні сонники описують по-різному.

Тлумачення сну у відомому сонник Міллера

Психологи рекомендують згадати, яким саме був вороненок уві сні. Від подробиць залежать і самі трактування. Якщо приснилося, що малюк виглядав безпорадним, значить, особисті справи підуть повільніше, чим зазвичай. Сильний пташеня, навпаки, гарантує підйом життєвої енергії.

Сонник Міллера не зупиняється тільки на зовнішніх даних, роз’яснюючи, до чого сняться ворона і вороненок. Він рекомендує комплексно підходити до розгадки:

  • великі чорні варти у старовинних воріт – до початку відповідального періоду;
  • маленькі кумедні пташенята – до легкого флірту;
  • забилися в кут клітки пернаті – до важливих розмов;
  • настирливе каркання – до неприємних новин.

Станьте серйозніше

Якщо доросла особина символізує непередбачені обставини, то пташеня гарантує сновидцу романтичні зустрічі, секс без зобов’язань і нескінченний флірт. Відносини можуть зайти далеко, але при цьому так і і не стануть серйозними ніколи, якщо наснилося, що вороненок прилітав і сідав на руку тільки для того, щоб склювати з долоні крихти.

Короткочасні романи, зради, клопоти щодо забезпечення алібі – саме те, до чого сниться чорний пернатий малюк. Популярні сонники рекомендують бути обережніше і не заблукати у власних авантюрах, якщо довелось бачити вороненка уві сні, який залетів у кватирку, або у відкриті двері.

підвищуйте авторитет

Ставний ворон, що сидить на високих воротах уві сні, в оточенні воронят – означає, що ви маєте величезний вплив на родичів, підлеглих, друзів. Сонник Нострадамуса попереджає: майбутній період буде переломним. Не забувайте, що від вашої поведінки залежить доля близьких.

Розповідаючи, до чого сниться вороненок в такій обстановці, віщун наполягає на прийнятті мудрих рішень. Намагайтеся бути уважним до кожного члена сім’ї, представника колективу, тоді вийде зберегти особистий авторитет перед оточуючими на довгі роки.

Не бійтеся новин

Якщо приснилося гучне каркання воронят – будьте готові до новин неприємного характеру. Чим більше довелось бачити уві сні пернатих, тим більше буде розмов і пліток. Сонник Цветкова стверджує, що ваші стосунки з підлеглими, сімейні питання давно розглядаються недругами під мікроскопом.

Недоброзичливці, конкуренти тільки і чекають помилки з боку сновидіння. Досить не упускати контроль над фінансами, виробничими питаннями, сімейними проблемами – тоді ніхто не зможе взяти верх і переманити удачу на свою сторону.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ