Сонник Вонючая помийна жижа. До чого сниться Вонючая помийна жижа бачити уві сні – Сонник

Сонник Вонючая помийна жижа наснилося, до чого сниться уві сні Вонючая помийна жижа? Для вибору тлумачення сну введіть ключове слово з вашого сновидіння в пошукову форму або натисніть на початкову літеру характеризує сон образу (якщо ви хочете отримати онлайн тлумачення снів на букву безкоштовно за алфавітом).

Зараз ви можете дізнатися, що означає бачити уві сні Вонючая помийна жижа, прочитавши нижче безкоштовно тлумачення снів з кращих онлайн сонників Будинки Сонця!

Снилися Вам коли-небудь віщі сни?

Сонник – Жижа

Сонник – помийницю

Сонник – Жижа

Сонник – Мити помийницю

Сонник – В школі

Сон хоч і давній, але дуже хороший для сновідіци.

Сновидицей уві сні хоче повернутися до свого колишнього світосприйняття, до витоків свого життя, до простих істин (сновидицей захотіла побувати на шкільному подвір’ї).

Зайти всередину школи неможливо з – за навколишнім школу моторошної бруду – наяву сновидицей вже усвідомлює, що її справжнє " Я " покрито шаром зовнішнього негативу, настільки, що їй самій противно – відторгається її душею!

Відкривається велика ємність для зливу – сновидицей побачила, звідки до неї вся ця Бруд прийшла – за допомогою звичайних земних бажань, земної круговерті (сновидицей мучиться, ходить Колами по землі – бруду, і тут в Землі виникає білий слив – це точна підказка – покажчик сновидицей).

Білий слив, як рукомийник – означає, що сновидицей повинна відмитися – очиститися сама, своїми руками (ми самі відповідаємо за свою " бруд " ).

Валерій Леонтьєв – це, швидше за все, ідеал невичерпної творчої діяльності для сновідіци (і не тільки, я і сама так вважаю, знаючи про життя цього артиста). Тобто, це про що говорить – позбудься негативних енергій і будеш дуже довго творити на радість людям і собі на щастя.

Стіни всередині школи, куди сновидицей все – таки потрапила, пофарбовані в жовтий колір із золотистим відтінком – наяву внутрішній настрой сновідіци набуває відтінки радості і щастя, про які я написала вище, шляхом переосмислення себе і глибокої роботи над собою.

Сновидицей на правильному шляху, Удачі їй в усьому!

З повагою ЛИВИЯ.

Сонник – Потонулий син

Сонник – Спалювати бур’яни в відрі, з якого виросли огірки

Огірки на Дачі – традиційно символізують здорові відносини з Чоловіком, а спалюються Огірки в відро без видимого вогню і диму – таємна або прихована Особисте життя (дачний Туалет), що цілком влаштовує сновидицей.

Якщо ж порівнювати Вогонь (смерть) і Огірки (життя), які виявилися сильнішими вогню – це підказує про процес Трансформації одного в інше, де Життя бере своє і змінює Партнерів.

Жовті і сильні Огірки – це "зрілі огірки", зрілі Відносини між партнерами (які сновидицей теж хотіла спалити!).

Виділю окремо, що Туа-Років у снах – символізує підсвідомо сферу під віковим Обмеженням або Іншим (в залежності від варіації Туалету – домашній, робочий), а Дачний туалет (не суспільні) – це Власні обмеження або ‘рамки’.

І Сон про свої особисті Відносинах, претерпевающих множинні трансформації і зміни, як зручно сновидицей –

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ