Сонник до чого сниться магазин (одягу, продуктів)

Багато хто з нас не здогадуються, до чого сниться магазин, виявляється, подібні мрії обіцяють тільки хороші найближчі зміни. Вкрай важливо розуміти, який саме приснився магазин, і запам’ятати максимальну кількість деталей, щоб надалі правильно витлумачити це бачення.

Поради для тих, кому приснився ювелірний відділ:

  • Якщо у сні ви зробили покупку, тоді можна сміливо вкладати гроші навіть в сумнівні інвестиції.
  • Якщо ви пройшлися по магазину і нічого не підібрали, тоді варто трохи почекати і не ризикувати у фінансовому плані.
  • Дорога покупка в ювелірному магазині обіцяє швидкий виграш або непередбачене спадщину.

Досить хорошою прикметою вважається ходити по великому універмагу або супермаркету. Багато покупок у візку говорить про те, що ви накопичуєте тільки потрібні, позитивні знання, які незабаром вам обов’язково знадобляться. Купувати в сні велика кількість продуктів і розплачуватися за них на касі говорить про те, що ви повністю віддаєте собі звіт у своїх діях, тому ризик буде виправданий.

Якщо будете знати, до чого сниться магазин, ви навчитеся правильно приймати рішення, особливо напередодні важливих подій. Одним із самих гарних бачень є ювелірний відділ напередодні весілля або у ніч з четверга на п’ятницю. Великий асортимент товару, блиск золота і срібла є добрим знаменням, А якщо уві сні ви вирішили купувати кільця і сережки, і чекайте в реальному житті незаплановану, але настільки ж приємну покупку.

Як стверджує сонник, магазин з великим вибором товару є хорошим знаком, дає вам зрозуміти, що в своєму житті ви не позбавлені вибору в будь-якій сфері, як особистої, так і професійної. Якщо ви вирішили купувати те, що вам необхідно придбати і в реальному житті, це є добрим знаком і говорить тільки про те, що ваше фінансове становище буде стабільним.

Іграшки в сні змушують задуматися

Зайшли до відділу іграшок і зробили покупку – можете сміливо перестати хвилюватися і жити легко й безтурботно, як дитина. Якщо серед асортименту іграшок ви обрали собі товар – варто трохи відпочити і відсунути роботу на задній план; якщо купували подарунок дитині – варто приділити дитині більше уваги і наяву зводити його на шопінг.

Ходити по квітковому відділу обіцяє приємні зміни в житті: незаміжній дівчині цей сон передвіщає швидке весілля; людині з затяжними проблемами в бізнесі – швидкі інвестиції звідти, звідки він ніколи в житті не міг би подумати.

Квітковий відділ також вважається хорошою ознакою, особливо для вагітної жінки на пізніх термінах. Добра прикмета – побачити в гостях у Морфея перед пологами квіткову крамницю і обов’язково що-небудь собі в ній купити. Також важливо запам’ятати стан кольорів: якщо вони зібрані в акуратний букет, це говорить про те, що психологічно ви готові стати матір’ю.

Дізнавшись, до чого привидівся магазин, можна зрозуміти, як діяти в критичній ситуації. Найчастіше це бачення говорить про те, що хтось із ваших близьких потребує допомоги, яку можете зробити тільки ви.

Дріб’язкові переживання

Продуктовий відділ вказує на те, що ви часто переживаєте через дрібниці. Якщо в мріях ви вирішили купувати дорогу їжу, наприклад устриці або колекційне французьке шампанське, тоді можна ризикнути і прийняти нестандартне рішення у веденні бізнесу. Такий хід виб’є ваших конкурентів з колії, і ви займете лідируючі позиції.

Продуктовий ларьок в ніч з четверга на п’ятницю вказує, що вам потрібно більш розумно підходити до свого харчування, саме час заповнити холодильник різноманітними і здоровими продуктами. Мрії, в яких ви маєте можливість бачити, що хтось купує продукти, а вам не вистачає грошей на покупку, говорять про те, що не соромно просити допомоги – вам завжди допоможуть і дадуть слушні рекомендації або нададуть посильну матеріальну допомогу.

Бачити зі сторони, як хтось купує безліч продуктів, говорить про те, що вам не варто переживати і заздрити: ваш стан набагато краще, ніж у багатьох знайомих, а тим більше ніж у конкурентів.

Дізнавшись, до чого сниться магазин, можна убезпечити себе від неприємних ситуацій і інтуїтивно припустити, з якого боку чекати небезпеки. Якщо уві сні ви хочете бачити асортимент товару, але до нього не пускають сітки або скла, тоді небезпека знаходиться зовсім поруч, і бажано об’єктивно оцінити існуючих друзів.

Якщо уві сні необхідно купувати багато продуктів, а вам ніхто не допомагає, тоді ваші конкуренти починають грати нечесним способом – зверніть на це увагу. А якщо в мріях з якихось причин ви не можете бачити ціну на товар або не можете взяти його в руки, щоб оцінити термін придатності, тоді не розповідайте друзям і близьким про майбутні плани, тримайте цінну інформацію в секреті, і тоді все, про що мрієте, обов’язково збудеться.

Якщо ж приснився магазин, в якому ви загубилися і не можете знайти вихід, – саме час взяти тайм-аут і трохи перепочити, можливо, поміняти обстановку і на пару днів полетіти в іншу країну. Якщо у своїх мріях ви вирішили купувати товари і втратили своєї дитини, це бачення теж свідчить про те, що необхідно трохи відпочити від справ: ваше чадо потребує вашої турботи та уваги.

Дізнавшись, до чого сниться магазин одягу, ви зможете швидко прийняти необхідне рішення. Якщо хто-то або ви купуєте верхній одяг, це вказує на те, що рішення проблеми знаходиться на поверхні. Якщо ви бачите, що хтось хоче придбати білизну, тоді причину проблеми необхідно шукати глибше. Отримавши інформацію, до чого сниться магазин одягу для дитини, ви зможете направити його на вірний шлях. Часто подібні бачення говорять про те, що дитині нудно і він хоче від вас більше уваги.

Як стверджує сучасний сонник, магазин взуття і його величезний асортимент прямо вказує на те, що з існуючих проблем незабаром ви вийдете переможцем. А ось якщо приснився магазин, який закритий, а вам терміново необхідно купити взуття, потрібно взяти перерву і трохи перепочити у вирішенні важливих питань, особливо це стосується ремонту квартири або автомобіля.

Ситуація, коли в гостях у Морфея ви хочете купувати меблі, прямо вказує на те, що ви живете в щасливою, збалансованої сім’ї. Ходити з усіма членами своєї сім’ї і вибирати новий шафа або диван – говорить про швидке можливе поповнення.

А якщо ви хочете дізнатися, до чого сниться книжковий магазин, тоді варто запам’ятати, яку саме книгу ви шукали – можливо, головний відповідь криється на її сторінках. Кожен сон важливий в нашому житті і наштовхує на розгадки, що зберігаються на поверхні.

Автор: Тетяна Захарова

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ