Сонник волохата Груди 😴 наснилася, до чого сниться волохата Груди уві сні бачити

Згідно сонником, волохаті груди обіцяє прибуток. При цьому чим густіше рослинність, тим крупніше виявиться розмір грошової винагороди. Можливе отримання спадщини, премії або гранту.

Сюжет про волохатих жіночих грудей є поганою ознакою. Людина, якому сліпо довіряєте, ймовірно, захоче обдурити його. Слідкуйте за словами, не роїться про свої проблеми.

Значення сновидіння про волохатих чоловічих грудей залежить від вашого статі. Чоловікові подібний сюжет віщує кар’єрний ріст або вдалу операцію. Для жінки – це відображення її потреби в турботі, захисті.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилася волохата Груди, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться волохата Груди уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Сьогодні приснився сон, що я дивлюся на свою подругу, а у неї гарні груди, але волохата. А потім волосся на грудях переходять вище до шиї. До чого це. Моя подруга зараз на 6 місяці вагітності.

Привіт, мені снилося, що приємної зовнішності чоловік з голим торсом і волохатими грудьми хотів напоїти мене горілкою

Цієї ночі приснився сон&# 8230; Дивлюся на себе в дзеркало і бачу що груди покрита темним волоссям, плечі теж все в густих темному волоссі&# 8230; до чого це, я переживаю зараз не найлегший період свого життя&# 8230;

Сниться мені, що я з компанією приїхала в сауну&# 8230;.і коли я одягла купальник я подивилася на свої груди вона була страшно волохата, я накинула халат і від такого шоку побігла в магазин за верстатом&# 8230;&# 8230; і прокинулася&# 8230;&# 8230;&# 8230;&# 8230;&# 8230;&# 8230;&# 8230;.((((((

я бачив себе в відображенні дзеркала.а точніше свої груди.. вона була покрита волоссям але не вся&# 8230; а місцями ніби клаптиками.. а насправді у мене груди без волосяного покриву&# 8230; до чого це?

Дивлячись в дзеркало я побачив, що у мене волохаті груди, навіть зрадів, і чомусь потім дівчина вся в болячки, з великими шишками і кольорові якісь

мені наснилася жіноча грудь- моя. І на ній було довге волосся, можна було зробити хвіст.
Так само в цю ніч наснилася мама, я дивлюся на її голову і бачу велику страшну шишку-далі уві сні з’ясовується, що це рак голови.
Потім я йду до лікаря і мені ставлять діагноз дензеріт.
До чого такі сни цієї ночі?

бачила свою власну груди а на сосках були густе волосся ніби як і пепельтного кольору (а груди нормальна біла)

Привіт Тетяна, мені приснився сон з п’ятниці на суботу, сон барвистий, світлий, снився чоловік (до якого я відчуваю симпатію), ми працюємо разом, а якщо точніше то спілкуємося по роботі, не часто.Уві сні мені приснився він, оголений до пояса, і з дуууже волохатими грудьми, уві сні ми спілкувалися, потім був поцілунок і все, так само в цей день мені снілічь золоті кільця (я ношу золоті кільця) уві сні я втратила три своїх кільця, в тому числі обручки (я незаміжня, але живу в цивільному шлюбі) ношу обручку.Якщо можливо, поясніть мені сон, до чого мені приснився цей чоловік (волосатий) і до чого сниться втратити обручку і не тільки кільце.Наперед дякую.

Я мірила плаття, з глибоким вирізом, обліку приблизно морської хвилі плюс щось фіолетове, потрібно було надіти його на свято, а моя груди були волохата, як у чоловіка. І я не знала збрити або залишити і так йти.))

Детально не пам’ятаю весь сон, пам’ятаю тільки що спочатку бачила себе голою, потім здалося що щось на грудях хотіла змахнути і відчула волосся зморив на себе не в дзеркало, а у мене волосся росте на грудях так само як у чоловіка. До чого це? Заздалегідь вдячна.

Доброго дня! мені наснилося, що я бачу в дзеркалі свої груди (я жінка), а в наступну мить дивлюся в цей же дзеркало і бачу, що груди волохата (пробиваються волосся чорне)

молода дівчина знайома разом працюємо показує свої груди я дивлюся а у неї соски покриті чорним волоссям

мій син військовослужбовець, в даний момент у відрядженні далеко від будинку. Уві сні він був в розстебнутій бушлаті під яким видно було голі груди. Лив дощ і пориви вітру. Я намагалася його загорнутого але він сильно поспішав і явно був стривожений.

Наснилося, що я встала вранці і виявила на грудях чорні кучеряве волосся, які виросли за чоловічим типом. Подумала (уві сні), від чого у мене так багато чоловічих статевих гормонів? З цим питанням і прокинулася. Що б це значило?

Вітаю! Мені приснився сон, в якому моя мама при всіх моїх друзів зняла футболку і у неї була волохаті груди. Уві сні я була в шоці від того, що відбувається. По-моєму мої друзі не звернули уваги на мою оголену мати. Це все. І до цього сну, мені ще наснилися дві змії: одна була білою і поповзла в іншу сторону, а інша &# 8212; чорна і повзла на мене і мою сестру. При цьому вона була спокійна, що не шипіла, що не звивалася. Мені уві сні було дуже страшно, я різко прокинулася від сну і мені було не по собі довгий час. Заздалегідь дякую! Чекаю вашої відповіді!

Мене звуть Ольга. І мені наснилося, що волосся на грудях ростуть у мене. Я їх відривала кілька разів. У цей момент мій нібито хлопець привів мене знайомитися зі своїми батьками. І я їм сподобалася. Але тут почали рости волосся у мене на грудях, дуже густі і я дуже боялася, щоб їх ніхто не побачив. Ось такий сон

МЕНІ СНИЛОСЯ што У МЕНЕ волохаті груди&# 8230; І ЯК Я БУДУ жить З ЦИМ&# 8230;.Я &# 8212;&# 8212; МЕНІ 36 РОКІВ&# 8212; ЗАМУЖЕМ..ДІТЕЙ НЕМАЄ..

бачив Себе в берцах, комуфляжних штанях, далі тіло було голе, груди волохата, ходив по місту в сонячний день, і зустрів в цивільному одязі свого командира взводу (він їм був, коли Я служив в армії 20 років тому).

Уві сні, я побачила, у себе волохаті груди, як у чоловіка і не знала як мені тепер вийти, в такому вигляді, до молодої людини

Снилося, що у мене волохата накачана груди, як у мужика. А я в плаття з декольте, на зразок весільного))) Руки накачані&# 8230; ржака коротше

наснилося напад на якогось людини. йому встромили ножа в спину, крові не було, а до того снилися чотири дівчини на сцені в купальниках у одній волохаті груди

Вітаю! мені наснилося що я виходжу заміж! моя мама купила мені плаття! я хотіла приміряти але мама сказала що погана прикмета! до весілля мені потрібно було здати якісь іспити, пам’ятаю одна однокласниця мене привітала а інша проходячи повз тихо сказала сучка! а заміж я виходила за однокласника він ще й мій сусід! коли вже потрібен собераюсь я одягла сукню воно виявилося кольоровим і було видно що у мене груди як не у дуже волохатого чоловіки, я стала висмикувати пальцями волосся . коли йшли в загс я у нареченого запитала ти боїшся він сказав так ! а ще коли збиралася побачила свого реального чоловіка (ми в гр шлюбі) він стояв в ошатною сорочці і їв помідорів і вага ь заляпані я йому кажу що це єдина сорочка в чому ти підеш? потім все втекли куди то в ліс а я потрапила в якийсь притон і мені потрібно було зварити наркотик я зварила і кажу що мені пора

Напишіть сюди Ваш сон для тлумачення&# 8230; Добрий вечір.Я хлопець звуть мене Саша.Мені приснився сон що в моєї дружини дуже волохаті груди.І волосся густе і чорні.Зазделегідь дякую.

мені снилося що у мене виросли волів на грудях дуже густі і чорні, зруйнований балкон і маленький кинутий дитина якого я підібрала

Уві сні у мене була Козлин борода і волохаті груди, від яких я вирішила позбутися і збривати всю цю &# 171; красу&# 187;

волохаті груди чоловіка я бачу як перукар машинкою стриже йому волосся і надає грудей легку &# 171; кошлатість &# 187; атмосфера сну була приваблива і само собою разумеющаяяся.

мені наснилася жіноча волохаті груди навколо сосків і я уві сні подумала як багато вискубувати прийдеться волосків.

Приснилася груди жіноча, волохата. Намагалася висмикнути волосся, але не встигла&# 8230;. Сон приснився з четверга на п’ятницю.

Мені з четверга на п’ятницю приснився сон, в якому я побачив себе в дзеркалі голим по пояс і груди у мене була волохата від плеча до плеча і зі звуженням донизу.

Вітаю. Мені приснився сон ніби у мене волосся на грудях. Уві сні я і чіпала груди і бачила що на лівих грудях їх більше. Груди красива і пружна. Наснилося що я її показую чоловікові. Він її побачивши посміхався email [email&# 160; protected]

Наснилося: я прокинулася, подивилася на дзеркало і побачила свою груди волохатих. Можна сказати, що вона чорна через волосся.

НІЧ, В ЛІЖКА ЗІ МНОЮ ЧОЛОВІК ЗНАЙОМИЙ, АЛЕ НЕЗВИЧАЙНИЙ, І за завданням БЛИЗЬКОГО МЕНІ ЧОЛОВІКИ, голиться прикриваючись МЕНЕ ковдрою.Густий смолисті, БЛИСКУЧІ ВОЛОССЯ НА ВСІЄЇ ГРУДИ.Поголити ВСТИГ ЛИШЕ ПОЛОВИНУ, ЗАВАДИЛИ РОДИЧІ відвідати БЛИЗЬКОГО ЛЮДИНИ.ВСЕ ІНШЕ поголитися ПООБІЦЯЛА САМА, ЗНАЙШЛА НА СТОЛІ СВІЙ МОБІЛЬНИЙ І ВИЙШЛА З ДОМУ.НА КРІЛЕЧКЕ ЩЕ допомагає близький МУЖЧИНЕ ШУКАТИ ЙОГО ВЗУТТЯ ТА НЕ ЗНАЙШЛИ.

уві сні чоловік намагався подарувати годинник, але я усвідомлювала уві сні, що подаровані годинник, це до розлуки і я їх навмисно зламала, щоб уникнути розставання і потім я бачу, як лежу на волохатих грудях у свого чоловіка і мені приємно було уві сні усвідомлювати, що ми разом і будемо разом.

Просто стояв біля дзеркала у ванній і побачив що у мене дуже багато волосся на грудях, і уві сні подумав ось це так, гормони чтоль прут. Ось такий сон. Рослинність була рівна і акуратна.

Наснилося, що народила дитину (зараз не є в положенні), а під час того як годувала його грудьми побачила що одна з грудей волохата. Показала матері, виявилося що немає там волосся.

приснився що що я я ходжу по кімнаті в сімейних трусах і дивлюся в дзеркала у мене волосатий груд до пупка і удевляюс.

Я бачила жінку з чоловічою волохатими грудьми, волосся були темного відтінку, ближче до каштановому, довгі і густі

Вітаю. Мені приснився сон, що у мене шия і верхня частина грудей покрита невеликим покривом волосся. Редіе, 5-6см. Я намагаюся їх вирвати і нічого не виходить.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ