Сонник вкривати до чого сниться вкривати уві сні

Згідно з поясненнями, наданими сонником, вкривати уві сні кого-то или что-то – символ скритності. Але в залежності від контексту мрії, можна говорити про те, що це далеко не єдине тлумачення даного сюжету. Щоб зрозуміти напевно, до чого сниться вкривати, слід врахувати всі приснилися нюанси.

Таємничість і скритність

Якщо вам приснилося, що ви вкриваєте когось пледом, значить, ви не хочете, щоб оточуючі знали про вашу зв’язку з цією людиною. Найчастіше такі сюжети можуть мариться коханцям і змовникам, запевняє Східний сонник.

А ось сонник Цвєткова дає інше пояснення: вкривати уві сні іншу людину – ознака того, що ви хочете захистити від громадськості близького вам товариша або родича.

Повірте в себе

Цікавить, до чого сниться мрія, в якій ви, лежачи в ліжку, вкриваєте себе з головою ковдрою? Циганський тлумач стверджує, що це сигнал про нерішучість сновидіння. Вам важко зважитися почати що-небудь нове, ви побоюєтеся, що будете незрозумілим.

Про необхідність повірити у власні сили говорить і оракул Нострадамуса, розшифровуючи сновидіння про приховування під покривалом. Не бійтеся проявляти характер, не придушуйте свої бажання і не міняйте пріоритети тільки через те, що у кого-то на цей рахунок є інша думка.

Будете комусь протегувати

Інші трактування пропонують сонники картинкам, в яких сновидицей вкриває сплячої людини, поправляючи з’їхав з нього ковдру. Найбільш частим є тлумачення, в якому йдеться про заступництво чи піклування.

Скоріш за все, побачивши уві сні, як ви піклуєтеся про комфорт сплячої людини, в реальності ви будете допомагати товаришеві, взявши з нього «шефство».

Що стосується сновидінь, в яких ви вкриваєте дрімаючого в своєму ліжечку дитини, то це сигнал про те, що вам варто більше уваги приділяти дітям. Допоможіть малюкові впоратися з тим, що доставляє занепокоєння в даний період.

Бережіть здоров’я

Бачите уві сні, що вкривають брудним пледом або старим покривалом? Оракули радять звернути увагу на власне здоров’я. Є ймовірність, що це бачення є попередженням про швидкої хвороби.

Далі за всіх в поясненні, до чого сниться ховатися порваним чи ветхих ковдрою, пішов сонник Мандрівника. Згадайте, на якій частині вашого тіла була дірка. Саме це місце або орган буде турбувати вас.

Співчуття і відповідальність

Якщо примарилося, що ви вкриваєте від дощу або холоду тварина, то це знак того, що вам не чуже почуття жалю. Ви здатні зрозуміти і пробачити будь-якого оступився, чи не відвернеться від ізгоя і прийдете на виручку, хто просить про допомогу.

А ось вкривати уві сні злочинця від правосуддя, ховаючи у себе вдома – знак того, що ви готові відповісти за помилки одного, і взяти відповідальність за його подальшу поведінку на себе, віщає Слов’янський сонник.

Що про вас розкажуть сни

Вкривати можна не тільки жива істота, але і щось неживе, ховаючи цю річ від сторонніх очей. Згадайте, чи не доводилося вам у видіннях тієї ночі вкривати що-небудь під щільним покривом. Ось, наприклад, до чого сняться деякі «укриті» предмети:

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ