Сонник Волосся 😴 наснилися, до чого сняться Волосся уві сні бачити

Наснилися волосся – символ сили і мудрості сплячого. Сновидіння має відношення до здоров’я і тривалим перспективам, а також відображає достаток і спроможність.

Якого кольору волосся ви бачили уві сні?

Бачити зелені волосся уві сні ▼

До чого сняться зелені волосся? Сновидіння є відображенням бажання щось значно змінити в житті. Швидше за все, це бажання прийшло не тільки що, ви вже з давніх пір мрієте про зміни.

Сняться рожеві волосся ▼

Сонник трактує рожеві волосся як прагнення до романтичного настрою і надання допомоги оточуючим. Перефарбували волосся в рожевий – хочете пережити любовну пригоду, зануритися в почуття.

Наснилися блакитні волосся ▼

Блакитні волосся уві сні є передвісником значних змін в житті. Однак, вони ні до чого доброго не приведуть і вас абсолютно не порадують. Зберігайте самовладання.

Якої довжини були волосся у сні?

На якій частині тіла росли волосся в вашому сні?

Сняться волосся на попі ▼

Сонник описує волосся на попі як попередження про майбутні складнощі в житті. Належить випробувати чимало розчарувань, щоб ситуація не погіршувалася, необхідно зменшити активність і не спілкуватися з тими, кому не довіряєте.

Наснилися волосся на спині ▼

Волосся на спині уві сні вказують на вашу захищеність. Чим густіше волосся, тим безпечніше для вас. Наяву з’являться додаткові ресурси, у вас в руках випадково можуть виявитися важливі відомості. Ваші союзники проявлять відданість і надійність.

Де ви побачили волосся в вашому сні?

Наснилися волосся в горлі ▼

До чого сняться волосся в горлі? Сновидіння вказує, що на роботі обстановка буде напружена. Не виключено, що в цьому свою роль зіграє начальство. Можливо довгий розгляд невирішеної проблеми.

Які пристосування для волосся ви бачили уві сні?

Сниться гумка для волосся ▼

Сонник трактує гумку для волосся як попередження. Контролюйте свої слова і вчинки, інакше будете посипати голову попелом, сказавши те, чого не слід було. Проявіть стриманість.

Наснилися шпильки для волосся ▼

Бачите уві сні шпильки для волосся – будьте напоготові. Вороги розпускають за вашою спиною чутки і розповідають небувалі речі. Це може нашкодити репутації, підірвати ваш авторитет у колег.

Сняться невидимки для волосся ▼

Сняться невидимки для волосся – з позиції оточуючих ви є вельми прихованої особистістю, про яку не виходить нічого дізнатися. Не дозволяйте чужим втручатися в ваш особистий простір.

Ви змінювали імідж уві сні?

Як ви доглядали за своїм волоссям уві сні?

Сушити волосся уві сні ▼

Сушити волосся уві сні – ваші нагальні проблеми отримають широкий резонанс і будуть обговорюватися оточуючими.

Сушити волосся феном – опинитеся в неприємній історії, здатної наробити «багато галасу даремно». Вийти з положення, що склалося допоможуть близькі.

Укладали волосся уві сні ▼

Укладати волосся по сонником є ​​знаком удачі в справах. Робити гарну зачіску – належить взяти участь в урочистому заході, зможете приємно провести час.

Ви робили щось нашкодити волоссю в вашому сні?

З вашими волоссям сталося щось недобре уві сні?

Наснилася жуйка в волоссі ▼

Сон про жуйку в волоссі віщує поява геніальних ідей, що стосуються вирішення проблеми, що не дає спокою протягом тривалого часу. Якщо жуйка була в волоссі у кого-то – рішення проблеми підкаже один.

Ви бачили уві сні окремі частини волосся?

Наснилися локони волосся ▼

Локони волосся сняться до суєти і клопотів. Їх джерелом виявиться надмірну увагу з боку чоловіків.Потрібно прагнути до популярності і красі, але зайве успіх в цьому питанні до добра не доводить.

Яка зачіска була у вас уві сні?

До чого сняться нарощене волосся ▼

Сон про нарощених волоссі уособлює намагання сновидіння краще виглядати. Проте в гонитві за красою зовнішньої не варто забувати про красу внутрішньої.

Наявність лише першою не принесе очікуваного задоволення і розчарує. Прагніть до духовної досконалості.

Якими були кучеряве волосся в вашому сні?

Наснилися довге кучеряве волосся ▼

Сонник описує довге кучеряве волосся для чоловіків як обман з використанням чарівності. Ваші чари будуть спрямовані на тих, хто довіряє вам жінок. Бачення обіцяє спокуса, якщо побачить його жінка.

Сняться густі кучеряве волосся ▼

Густі кучеряве волосся уві сні виступають символом матеріального достатку, влади і сили. Кудрі чорного кольору обіцяють флірт, любовні ігри, здатні закінчитися новим романом.

Бачити розпущене волосся уві сні ▼

Сняться розпущене волосся – має бути зустріч з сильною спокусою. Чи зумієте ви йому протистояти або піддастеся спокусі – буде залежати тільки від вашого вибору.

Бачити волосся в хвості уві сні ▼

Наснилися волосся, укладене в хвіст – чекають зміни, освоєння нових місць, знайомство з новим оточенням. Всі зміни будуть у вас чітко розплановані.

В якому стані було ваше волосся уві сні?

Наснилися посічені волосся ▼

Сон про посічених волоссі віщує наступ сумних подій. Те, що відбувається викличе в вас розчарування, захочеться побути на самоті, відсторонитися від проблем.

Сняться блискуче волосся ▼

До чого сняться блискуче волосся? Скоро в житті почнеться сприятлива пора. Всі справи, навіть які зараз не ладяться, почнуть йти так, як треба і принесуть бажаний результат.

Що ви робили з волоссям уві сні?

Нюхали волосся уві сні ▼

Сниться, що нюхали волосся дівчини – в реальності трапиться знайомство, яке переверне всю подальше життя. Хтось нюхав ваше волосся – вам не вистачає пристрасті. Запах локонів може викликати спогади про кого-то знайомому наяву.

Чиї ви бачили волосся в вашому сні?

У кого було довге волосся в вашому сні?

Які були довге волосся уві сні?

Як тлумачать інші сонники?

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилися Волосся, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сняться Волосся уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

а до чого сняться начебто гарне волосся, добре укладене, до плечей, фарбовані в червонувато-рудий колір (красивий колір), але потім я починаю їх розчісувати і розумію, що все зіпсувала, вони починають стирчати в різні боки, фарба на голові якось ніби шматками або згустками (на коренях), а в проділі шкіра голови зовсім білою смужкою світиться&# 8230; я намагаюся виправити все що накоїла на своїй голові, але не особливо виходить. В кінці-кінців на зразок виправила зачіску, але не зовсім.

Оксана, можливо ваш сон про волосся, говорить про те, що ви можете потрапити в неоднозначну ситуацію, пов’язану з вашими відчуттями, враженнями.

випав жмут волосся, схожий на пір’я рудої курки&# 8230; на місці, звідки випав цей жмут-лисина, потім у мене була гарна руда зачіска&# 8230;

Світлана, ймовірно сон про волосся говорить що вас перестануть турбувати думки або доводи, про що то що вас дуже турбує останнім часом, і вам стане набагато спокійніше.

У мене коротка стрижка, волосся темне, а наснилося, що я мою голову, а волосся такі густі, що я насилу можу їх промити, волосся такого ж кольору, але довше, десь до плечей. До чого б це? Подивилася в сонниках &# 8212; тлумачення суперечливі. Дякую за пояснення.

Олена, красиві густе волосся уві сні можуть уособлювати хороше здоров’я, благополуччя.

Наснилося, що перефарбувала волосся в інший колір. Коли стала дивитися на себе в дзеркало, волосся були світло-рудого кольору, довші і пишні, чим насправді і хвилясті. обличчя теж було не таке, як насправді (більш м’які риси, без косметики, вії теж світлі, очі великі). Насправді у мене волосся темне і прямі трохи коротше плечей, риси обличчя більш чіткі, і завжди користуюся косметикою.

Наснилося що перед дзеркалом висмарківаться волоссям&# 8230; і я знав і розумів що це моє волосся з голови, але при цьому начебто не полисів уві сні&# 8230;.

Дмитро, волосся уві сні можуть означати дорогу.

У мене біле волосся до плечей, а приснилося, що бачу себе ніби в дзеркалі і попереду волосся пофарбовані в темний колір, не чорний, а якийсь темно-темно рудий з червоними двома-трьома жмутами або острівцями..причому я ніби як не розумію, чому я не тієї фарбою пофарбувалася&# 8230;&# 8230; І ще: ніби як волосся ззаду трохи на кінчиках акуратно і рівно підстрижені&# 8230;..
Мені має бути поїздка, можливо цей сон про щось мене попереджає&# 8230;&# 8230;.
Заздалегідь вдячна Вам за допомогу.

Лена, волосся уві сні можуть символізувати дорогу, акцент на кольорі волосся уві сні може вказувати на хворобу.

Вітаю! Приснився сьогодні вночі сон: ніби, я стою біля дзеркала-у мене красиві, ідеально випрямлені, шовковисте, жирне волосся, темного кольору (кілька схожі на ті, які у мене в реальності). І тут я беру і відрізаю з лівого боку волосся по довжині. Виходить, що ліва сторона голови як каре, а на правій довге волосся. Впринципі, мені сподобалося. Починаю їх прибирати в хвостик і теж вийшло. До чого такий сон?

Ваш сон, швидше за все, говорить про те, що ви можете не встигнути скористатися всіма можливостями, які отримаєте.

Моїй тітці приснився сон: вона проводить по голові рукою. Частина голови з волоссям, а частина &# 8212; абсолютно обстрижена ..
Заздалегідь вдячна Вам за допомогу

Ольга, якщо уві сні бачити голову з частково підстриженим волоссям, можливо, у вашої тітки з’являться збитки.

Якщо чоловікові сниться, що його голять наголо.
Що означає сон?

Ольга, можливо сон в якому вашого чоловіка голять наголо, говорить про те, що в його особистому житті можуть відбутися кардинальні зміни.

Вітаю
моїй мамі снилося, то мене перукар підстригла під каре і мені це дуже сподобалося
а мені сьогодні наснилося, що я хотіла трохи кінчики обстригти, а мені зробили трохи коротше каре і чубок, я плакала і обурювалася. А стригла мене спочатку 1 дівчина, потім хлопець молодий, а потім Сергій Звєрєв..
Підкажіть будь ласка до чого мій і сон і моєї мами

Те, що ви в цьому сні підстригали собі волосся, ймовірно, говорить про те, що дрібними кроками ви будете міняти особисте життя на краще.

У мене світлі часто меліроване волосся, майже блондинка довжиною трохи нижче плечей, а уві сні я бачила себе в дзеркалі з довгими гладкими блискучими і густими чорними волоссям, і в сюжеті сну нібито мене перефарбувала моя тітка, для чого не зрозуміло&# 8230; а потім нібито прийшла в гості до бабусі (яка в реальності вже давно померла, і іноді сниться про що то попереджаючи., але я завжди розгадувала ці сни) при чому не одна, а з другом дитинства (якого в реальності вже не бачила років 3-4) і вона нас зустріла дуже радісно потім я прокинулася&# 8230;

PS сон був з нд-пн 11-12 липня
Будь ласка поясніть що до чого, побоюватися чого то чи ні?

Євгенія, можливо сон в якому вам перефарбовують волосся, говорить про те, що ви можете постати перед своїми близькими з незвичайного боку, тобто проявити себе в тій області про яку раніше навіть не думали.

моєї знайомої приснився сон, в якому її (померла) подруга фарбувала їй волосся в світлий колір. в реальності вона темненька. що це може означати? спасибі!

лиля, можливо сон вашої знайомої, говорить про те, що в її житті можливі якісь кардинальні зміни, пов’язані з минулим.

По-перше я їх знову дуже довго не побачу&# 8230; Я вже виїхала і дуже на довго, так що це не реально&# 8230; тут щось інше&# 8230; бабуся у снах мене завжди попереджає про що то&# 8230; і це факт&# 8230; так що тут щось інше&# 8230; у мене намічаються поїздки і переїзд знову в ін місто&# 8230; мені здається це як то пов’язано з цим&# 8230; я перший раз не можу пояснити сон&# 8230;

Євгенія, можливо ви маєте рацію, це всього лише моя інтерпретація вашого сну, вам в будь-якому випадку повинно бути видніше так як ви знаєте більше фактів і краще розумієте ваш сон.

мені приснився сон, в якому моє волосся перефарбували в чорний колір, а кінці прорідили лезом, насправді я блондинка з довгим волоссям, результат мені сподобався, що означає цей сон?

Марія, можливо сон говорить про те, що ви в реальності ви можете змінити своє амплуа.

Мені наснилася знайома дівчина з яскраво рудим волоссям, уві сні вона мені відповідала взаємністю (насправді вона блондинка) до чого б це.

Олександр, ваш сон відображає або вашої підсвідоме бажання щоб це сталося наяву, або ж сон може говорити про те, що через якихось змін вона в дійсності може відповісти вам взаємністю.

А моєї тітки приснився її недавно померлий чоловік. Він помер молодим, а приснився з сивими волом у вусами (вуса не носив ніколи). що б це могло означати? вона переживає

Тетяна, сон може відображати її підсвідоме сприйняття чоловіка, після його смерті.

Мені наснилося, що мене дуже коротко підстригли, прям дуже коротко, і мені не сподобалося, і я почала плакати, казати, що я буду через рік за зачіску робити адже у мене випускний&# 8230; ось що це могло означати?

Катя, швидше за все сон відображає ваші підсвідомі побоювання з цього приводу.

мені наснилося що у мене стали сильно випадати волосся.
вони у мене каштанові.
але уві сні вони мені наснилися з прядками сивини,
і я така засмучена тримала їх в руках.
що б це значило?

Анна, можливо сон в якому у вас волосся починає випадати і стають сивими, говорить про те, що у вас можуть виникнути якісь труднощі зі здоров’ям, самопочуттям, або ж це просто ваші підсвідомі побоювання з приводу своєї зовнішності.

Мені наснилося, ніби я сиджу перед дзеркалом, і мені близька людина починає стригти мені волосся. Результат мені дуже сподобався, судячи з того, як посміхалася. Волосся зістригли до плечей, вони ледь їх стосувалися. І колір волосся став більш світлим. що це означає?

Вероніка, швидше за все ваш сон говорить про те, що ви або позбудетеся від чогось зайвого в своєму житті, або про те, що наяву вас чекають приємні зміни.

Мені наснилося, що я стою в громадському туалеті і розчісую полумокрому волосся&# 8230;

Катя, швидше за все сон говорить про те, що наяву ви буде вирішувати свої проблеми на очах у інших людей.

Мені наснилося, що мені роблять зачіску до мого дня народження-Волос був весь сплутаний.Пофарбували в світліший колір, який є насправді&# 8230;

Ірина, даний сон може говорити про те, що наяву вас можуть чекати якісь зміни напередодні важливої ​​події.

Мені наснилося, що у мене з лівої долоні ростуть довгі, пухнасті, гарне волосся. На правій волосся, як буд-то, немає. Мені важливо знати до чого це, т.до. у мене в особистому житті відбуваються не зовсім приємні події. Я недавно розлучилася з чоловіком, але він постійно нагадує про себе, дзвонить, надсилає СМС-ки, ображає мене в них, благає про зустріч, в загальному поводиться неадекватно.

Альбіна, сон в якому ви бачите як у вас на одній долоні росте волосся, може відображати вашу невизначеність, сумніви стосовно чогось або до когось.

Вітаю! Мені наснилося, що я сама пофарбувала волосся і стала яскравою блондинкою. При цьому мені не сподобалося і я дуже боялася, що не сподобаюся оточуючим. Купила іншу фарбу і хотіла пофарбуватися і стати знову брюнеткою, але не встигла, т.до. прокинулася. розтлумачте будь ласка. Заздалегідь дякую.

Марія, швидше за все сон про перефарбування волосся, попереджає вас про те, що вам найближчим часом не варто робити необдуманих і імпульсивних вчинків.

Доброго дня.
Мені наснилося, що я лиса. Потім мені прісних, що у мене на голові гарний блискучий чорний парик. Ще пам’ятаю обличчя чоловіка (Кіркорова), який мені посміхається. Уві сні я відчула легке здивування.

Ірина, швидше за все ваш сон результат ваших підсвідомих процесів, які пов’язані з Кіркоровим, який був спочатку лисим, а потім знову відростив волосся, не варто звертати уваги на даний сон.

Вітаю! Мені наснилося що мені підстригли трохи-трохи кінчики волосся, а потім я бачу дуже красиві своє волосся, як у рекламі блищать. Мені дуже сподобались.

Ірина, швидше за все такий сон говорить про те, що наяву в вас при чиєїсь допомоги можуть відбутися якісь зміни, які дуже сподобаються вам.

Вітаю. Уві сні мені наснилося що я фарбувала волосся і так як не була впевнена з результатом я побігла змивати фарбу. У ванній кімнаті був померлий свекор. Я побачила що він замінив ֽ все крани (у нас їх все міняти треба течуть) І я зраділа що він їх все замінив. Потім зник але я так і не змогла відкрити воду і тут на допомогу прийшла Здрастуй свекруха. Вона то і включила воду. Я змила фарбу і побачила в дзеркалі своє відображення. Волосся були нормального кольору. Моє волосся. Та ж довжина. спасибі.

Олена, швидше за все такий сон говорить про те, що наяву вам може знадобитися допомога ваших близьких, для того щоб виправити якийсь свій необдуманий вчинок.

Вітаю! Приснився сьогодні сон, що я дуже хочу обрізати волосся, але мене вмовляють не робити цього, і я дійсно дивлюся в дзеркало, і бачу, що у мене довгі, сяючі, дуже гарне волосся, і я вирішила їх не обрізати, але я взяла ножиці і початку підстригати кінчики.

Алена, можливо такий сон говорить про те, що вам не варто робити найближчим часом імпульсивних, необдуманих вчинків.

Вітаю! Наснилося, що хотіла пофарбувати волосся в темніший колір&# 8230; фарбувала мені їх подружка&# 8230; але в підсумку вийшов чорний колір..з якими незрозумілими пасмами&# 8230; синіми..білими..вобщем як ніби реакція якась неправильна на фарбу..
я засмутилася і пішла в перукарню..там мені зробили світло-рудий колір..але він був приємний&# 8230; і я залишилася задоволена&# 8230; але мама мені сказала, що мій натуральний колір (мідний) був краще.
ось такий сон))

Юлія, можливо сон про фарбування волосся, попереджає вас про те, що наяву вам краще довіритися фахівцям і під час будь-якої роботи, послуги.

Волосся на гребінці багато і лежать як би пластами.

Олександр, швидше за все вас чекає якась втрата.

Уві сні хотіла зробити собі коротку стрижку. При цьому, з кимось радилася, але так і не зважилася.

Поліна, швидше за все сон в якому ви не наважуєтеся коротко підстригти волосся, говорить про те, що наяву вас також можуть здолати якісь сумніви, коли ви спробуєте щось змінити в своєму житті.

наснилося, що мій знайомий перукар мені підстриг волосся коротше чим я очікувала, а потім почала виборювати невеликі жмутки волосся (вони падали на підлогу з краплями кромі, при цьому я відчувала фізічіскую біль.), Коли я зрозуміла що вона робить я подскачіл, почала ридати, лаятися.Потім подивилася на своє волосся в дзеркало: вони були підстрижені в двая шару, один був набагато коротше іншого. від того, що мені їх голили на половині голови вони стали рідше, чим на друго, але лисини не було, а потім я зрозуміла, що зачіска не погана! І ще, забула. Коли мені голили волосся продуманий на животику лежав голенький мій маленький син, вона хотіла почати голити і його, але я не дала. До чого все це?

Ната, швидше за все такий сон говорить про те, що наяву ви можете довіритися якійсь людині і спочатку вам здасться що все йде не так як ви того хотіли б, але результатом ви залишитеся все ж задоволені.

Наснилося ніби я хочу підрівняти чубок, беру ножиці і у ванній перед дзеркалом зрізаю трохи, але все виходить крівог, жахливо, моє обличчя змінюється, потім я дещо як укладаю волосся і обличчя стає колишнім. Що це означає?

Дмитро, швидше за все такий сон попереджає вас про те, що в реальності вам краще найближчим часом не робити необдуманих вчинків.

Мені приснився мій знайомий, який насправді лисий. Уві сні він чи то обріс, то чи зробив пересадку волосся. Волосся були блискучі і сиві, хоча цілком природні і акуратні. Сам він зовні зовсім змінився. Став цілком благопристойності, але зовсім іншим.

Доброго дня! Наснилося, що біля чола утворилася невелика лисина, придивившись я побачила, що почали рости волосся в цьому місці. Що це може означати? спасибі.

Альбіна, швидше за все такий сон символізує те, що наяву вас чекає якесь оновлення, можливо щодо вашого особистого життя.

Мені наснилося, що у мене волосся зібране в 2 пухнастих білосніжних хвостика. Я дивлюся на себе в дзеркало, і дивуюся, адже мої волосся не були пухнастими і я їх не перефарбовувала в світлий колір.

Натусик, цей сон натякає на те, що в майбутньому вас чекає зустріч з новим сексуальним партнером і вона для вас буде несподіваною.

Вітаю. Мені наснилося, що у мене замість волосся на ногах ростуть молоді м’які ялинкові голки. Я намагаюся їх голити, але все одно зі шкіри стирчать зелені клаптики, я намагаюся їх вирвати, але нічого не виходить, тільки раню ноги.

Елла, можливо ваш сон, в якому на ваших ногах замість волосся ростуть голки, говорить про те, що вам варто побоюватися шкірних захворювань.

здоров’я і. На яву у мене довге темне волосся. Мені наснилося, що я голю своє волосся машинкою для стрижки волосся під нуль. І під час цього я подумала:&# 187; навіщо я це зробила, могла б хоча б каре собі зробити, навіщо ж так коротко стригти?!&# 187 ;, але було вже пізно півголови я поголила. Потім дивлюся на себе в дзеркало, і не можу вирішити, чи то так залишити, то чи дострічь (заспокоювала себе, що нові виростуть), вирішила залишити це напотом, т.до. була чимось зайнята. Це поганий сон напевно? спасибі.

Наташа, швидше за все цей сон говорить про те, що ви будете довго шукати супутника життя.

Вітаю.Мені наснилося, що я хочу зачесатися руками. Вийшло, що я підняв волосся, а там лисина.Я здивувався поклав їх назад. Після чого ще раз їх підняв, і так же побачив лисину. За планом у мене була поїздка в автосервіс. Заздалегідь вдячний.

андрей, то, як виглядали уві сні ваше волосся, швидше за все віщує для вас великі витрати.

Здраствуйте! Мені приснився сон, що я вожу подругу по салонах краси, щоб їй зробили зачіску. У неї уві сні шикарні довге волосся і я до них постійно торкаюся. спасибі.

Жанна, то, що уві сні у вашій подруги були гарне волосся, говорить про те, що у подруги в особистому житті все буде добре.

Мені наснилося, що у мене росте волосся на носі, причому дуже швидко!!Т.Е. буквально на очах. Кольором волосся був такий же як у мене. спасибі!

Наталя, то, що уві сні, ви бачили як у вас росте волосся там, де їх не повинно бути, швидше за все, говорить про вашу невпевненість у собі.

Вітаю! Що може означати сон, в якому я побачила чоловіка (хлопця) з чорним волоссям і дуже какойто незрозумілою зачіскою. Все волосся посередині були підняті вгору, як ірокез, а по краях голови лежали вниз, як сонечком.Гарний чорний колір волосся

Ірина, то, що ви бачили дивовижні волосся, ймовірно, говорить про те, що ви проникніть в чиюсь особисту життя.

Наснилася моя рідна тітка, кіт. померла. Я їй розчісувала волосся. вони були сплутані і тьмяні.Я уві сні подумала, що у мене зараз такі ж (вони реально зараз такі, т.до. годую дитину і від цього страждають волосся) До чого це сниться?

катя, то, що ви уві сні бачили тьмяне волосся, швидше за все, говорить про нестачу життєвих сил.

Вітаю! Мені наснилося, що я змітала в совок сміття і змела пучок волосся, що випало, як випадало волосся не бачила. Я їх взяла в кулак, волосся начебто довші чим у мене. До чого це приснилося? Заздалегідь дякую.

Галина, що випали волосся, ймовірно, обіцяють вам фінансові проблеми.

Вітаю!Мені наснилося, що я перебуваю в чоловічій компанії.Абсолютно всі чоловіки з довгим нижче плечей волоссям.Що означає цей сон?Заздалегідь дякую.

Наталія, то, що під час вашої сні у чоловіків було довге волосся, швидше за все, говорить про те, що ви знайдете підтримку і поради в чоловічому товаристві.

вітання! Підкажіть будь ласка, мені снилися волосся, дуже кучеряве, і різних кольорів, більш світлих відтінків.
До чого б це?)

Іра, то, що вам снилися кучеряве волосся, найімовірніше, обіцяє вам період флірту і романтики.

Мені наснилося, що у мого знайомого (у нас з ним була інтимний зв’язок), волосся пофарбували в зелений колір, причому його друзі. Це було не при мені. Вони вийшли всі з темряви і там був він з уже зеленими волосся. Він пішов вперед мене, при цьому роблячи вигляд, ніби не помічає мене. Допоможіть будь ласка. До чого це?

Суккуб, то, що в вашм сні у одного були зелені волосся, швидше за все, говорить про те, що ви незабаром віддалитеся від нього, через його занадто бурхливого особистого життя.

на кожну руку беру фарбу для волосся і мажу два пасма . і одна пасмо забарвилася червоним, а інша в рожевий

гульнара, то, що ви уві сні пофарбували волосся в два кольори, ймовірно, обіцяє вам потрапляння в любовний трикутник.

Мені наснилося, що я пофарбувалася в чорний колір, я бачу себе з чорними довгими кучерявими здоровими блискучими і красивими волоссям. Насправді я блондинка. Я розуміла, що я була блондинкою і пофарбувалася, але колір і взагалі моє волосся уві сні мені дуже подобалися.

Катерина, таке волосся в вашому сні, швидше за все, обіцяють вам успішне майбутнє.

Наснилося, що у мене дуже довге світле волосся, заплетене в косу. Хто заплітав я не бачила, але дана зачіска сподобалася. Насправді у мене довге чорне волосся. Підкажіть будь ласка, що б це могло означати

лілія, то, що ваше волосся були сплетені в косу, швидше за все, говорить про те, що вам слід побоюватися пліток.

Мені наснилося, що я мою голову і випало дуже багато волосся, я чіпаю своє волосся і в шоці, половини волосся немає.
Скажіть будь ласка, що це означає? спасибі.

Юлія, то, що уві сні у вас були відсутні волосся, ймовірно, обіцяє вам несподіваний проблеми в особистому житті.

Привіт, мені приснилося, що у моєї 2,6 річної доньки в роті багато волосся, і я намагаюся їх від туди дістати, прямо виривають звідти, а їх так багато, особливо в горлі, цілі пучки. Напишіть, будь ласка, до чого цей сон.

Інна, то, що у вас в роті було волосся, ймовірно, обіцяє вам наклеп.

Здрастуйте, у мене коротка стрижка, а приснилося мені, що дивлюся в дзеркало, а вони довгі, на плечі спадають.

Іванка, то, що вам снилося, що у вас довге волосся, ймовірно, говорить про те, що ви можете вступити в період нових особистих відносин.

Доброго дня!Сьогодні приснився сон що по спині, по боках виросли довге чорне волосся, в сонник поки нічого так і не знайшла ((

Юлія, як правило, якщо уві сні волосся росте там, де не повинні рости, слід чекати грошових надходжень.

Доброго вам дня. У мене з років тринадцяти коротке волосся, а сьогодні наснилося що вони у мене по плечі, і я їх сплела в косичку і відрізала, причому зачіска по відчуттях вийшла погана, а з зади волосся дугою підстрижені. І у мене там одна колега-подруга з який ми вже років зо два не бачилися і друга подруга-Коллека з якою ми зараз працюємо і обидві кажуть що даремно підстриглася.

Ольга, то, що уві сні ви змінили зачіску, ймовірно, говорить про те. що ви спробуєте кардинально змінити своє особисте життя.

я сама брюнетка. але уві сні я повинна була виступати в театрі і мені зробили зачіску. вона вся прибрана косами. але я тут зауважу що я блондинка.

гульнара, то, що в вашому сні у вас були ваші волосся, швидше за все, обіцяє вам плутанину через зміни в особистому житті.

Доброго дня. Сьогодні моєму чоловікові приснилося, що він знімає кепку, і у нього в руках опиняється жмут свого волосся, трохи сивого, а на голові де випало волосся, утворилася маленька лисинка.

Марина, то, що у людини уві сні слабкі волосся, може обіцяти йому фінансові втрати.

Вітаю!
Мені наснилося сьогодні, що мій хлопець пофарбував мені волосся в каштановий колір (у мене русяве меліровані), а потім ми забули, що потрібно змивати..коли згадали, то він сказав, що волосся опалі..він мені показав кінчики, але мені чомусь сподобався результат.

Яна, то, що в вашому сні вам перефарбували волосся, швидше за все, говорить про те, що він може домінувати над вами в стосунках.

Підкажіть будь ласка.
З середи на четвер (13-14 жовтня 2010 р.) Мені наснилася маленька дівчинка (у віці років 2-х). Як я зрозуміла ми не бачилися з нею рік&# 8230; за цей час у неї галузі шалені довгі густі пряме чорне волосся і пряма чубчик&# 8230; уві сні я їх толі вистригати, толі Обскубують (смутно пам’ятаю)&# 8230;. ну в загальному після цього вона стала виглядати як звичайна маленька дівчинка з короткою не модельна безладної стрижкою.
Цей сон не дає мені спокою.
Допоможіть розшифрувати і зрозуміти до чого він приснився.
Заздалегідь вдячна!

Катерина, то, що в цьому сні стригли волосся іншій людині, ймовірно, може говорити про те, що ви цю людину якось підведете.

Доброго дня!
Мені наснилося, що я зі своїм хлопцем їжу в гості, але по дорозі я помітила, що на мої ноги неприродно волохаті і коричневі (як у чоловіка).У мене виникло стан розгубленості їхати далі чи ні? Що це означає?

Ірина, то, що у ас уві сні було волосся на ногах, швидше за все, з улит вам приріст грошових засобів.

добрий вечір! Наснилося, що у мовляв. людини (з яким ми в сварці)
випало дуже багато волосся (вважається-ні-вважає), але при цьому він лежить на плиті бетонної, а я йду по сходах до нього … Але уві сні я не можу зрозуміти, чи живий він чи мертвий … при цьому на голові у нього є волосся , не дуже багато, але є.. Але подивившись вліво, я бачу ууйму його волосся, беру їх в руки, розглядаю і мене охоплює страх, що з ним? чому стільки випало?… А поверх його волосся, лежать два кола моїх волосся (в діаметрі близько 10 см) -спутанних, ніби зняті з гребінця … при цьому я розумію, що у мене на голові волосся, і всі з ними добре … Потім два моїх кола укладені волосся, я бачу на його грудях … Він прокидається і прибирає їх, туди до свого волосся.. Але знову ж таки я весь сон думаю.. живий він чи мертвий ..
До чого це? Що означає?
спасибі. Дуже вдячна Вам!

Маша, то, що у нього було багато волосся, ймовірно, говорить про його багатство.

Вітаю! В реальності я продала квартиру і хочу купити будинок&# 8230; А сьогодні уві сні, раптово зачепивши голову, помічаю що випадає цілий пучок волосся спереду, такий довгий каштановий локон (в житті волосся не такі) і відчуваю уві сні страх облисіння зовсім&# 8230; Це до чого якраз перед купівлею будинку. Може бути почекати або купити іншу житлоплощу.
Буду дуже вдячна за роз’яснення мого моторошного сновидіння перед важливим кроком у житті.

Наталія, то, що в вашому сні ви втрачали волосся, швидше за все, обіцяє вам несподівані витрати.

мені наснилося що я сама пробую постригти чубок. але після декількох порізаних пасом все таки пішла в перукарню.

гульнара, то, що в вашому сні ви стриглися самі, ймовірно, говорить про те, що ви спробуєте змінити своє особисте життя.

приснився близький друг, що він коротко підстригся, я питаю у нього-навіщо, тобі не йде, він сказав скоро відросте

Індіра, то, що в вашому сні один обстриг волосся, ймовірно, обіцяє йому фінансові труднощі.

Наснилося, що я в музеї і там висить картина, по якій екскурчовод розповідає легенду, пам’ятаю що вона була трагічна. На картині були зображені дві дівчини, сестри і чоловік. У дівчат були яскраво руде пишне волосся.

Ірина, то. що в вашому сні була така легенда, ймовірно, говорить про те, що ви можете її почути наяву.

Вітаю! Допоможіть мені, будь ласка, розшифрувати мій сон: Мені приснилося, що я стою біля акваріума без води, і там лежить жива неакваріумная риба, причому непогано почуває себе без води. У мене відразу з’явилося бажання забрати її собі і випустити в акваріум. я пішла за акваріумом, а повертаючись назад, чіпаю себе за волосся, а вони у мене дуже м’які, здорові, приємні, кучеряві. зачіска коротка і пишна (у мене зараз теж зачіска коротка, але волосся не настільки гарні). Заздалегідь дякую!

Олена, то, що в цьому сні у вас були такі волосся, ймовірно, говорить про те, що вас чекають радості в особистому житті.

Вітаю. я бачила уві сні, що дивлюся в дзеркало, і в моїх чорних волоссі з’явилися білі волосся. І мама сварила мене, за те, що я так багато думаю про своїх
проблемах, що почала сивіти.

Alina, то, що в вашому сні у вас були такі волосся, швидше за все, говорить про те, що ви зараз втомилися.

Вітаю. Наснилося, що у мого хлопця випало багато волосся і вони лежать по праву руку від нього. При цьому він сам не лисий, але виглядає дуже істащенним, як мрець. очі закриті. що це означає?
Щиро Дякую!

Анна, то, що він втрачав волосся, швидше за все, говорить про те, що у нього можуть статися фінансові втрати.

наснилося&# 8230;. ніби у якоїсь людини в голові &# 8212; гниди&# 8230; воші&# 8230; дуже багато&# 8230; мабуть-ні -видимому.. (І волосся клубами&# 8230;)
а потім бачу лунки, лунки, лунки, в туалеті.. і я в туалеті іспорожняюсь&# 8230; і дуже багато кучь&# 8230; і бризкається, все бризкається&# 8230;

Приснився чоловік, якого не бачу і не чую вже 15 років. У нього завжди були темні, густі, злегка хвилясте волосся з короткою стрижкою. Уві сні я роблю йому стрижку, расчетсиваю волосся на потилиці, і через гребінець стрижу ножицями. Виходить дуже акуратно і волосся красиво лежать. При цьому я не приховую здивування з приводу сьогоднішнього якості волосся: вони майже білі, дуже густі, гребінець з працею зачісує навіть короткі, як у вівці. Чоловік залишився дуже задоволений і навіть хотів заплатити якісь гроші, я відмовилася (все ж друзі) і він вирішив віддячити квітами &# 8230; (В житті, я зовсім не перукар)

Марія, то, що в вашому сні у нього були такі волосся, ймовірно, говорить про те, що зараз він дуже змінився як людина.

Вітаю!Мені сьогодні приснився мій хлопець рудим (насправді він &# 8212; шатен) і з веснянками.Чого можна очікувати від такого сну?спасибі!

Вітаю!
Подружка бачила сон, вона обстригла мені волосся!У мене взагалі довге волосся, а вона підстригла під каре!
До кого відноситься цей сон і що він віщує?

Здарвствуйте. Наснилося що у мене чорні і дуже блискуче волосся, ещо я комусь ними вихвалявся. Але насправді вони у мене русяве. Що це може означати?

Вітаю!підкажіть будь ласка, мені приснилося що я дивлюся на своє волосся в дзеркало, потім починаю їх перебирати і бачу, що серед них дуже сиві пасма волосся є.я так засмутилася уві сні..що це означає?

Доброго дня! Наснилося, що до мене прийшло багато гостей, а я страшенно не охайна, волосся на голові дуже брудні, заклокочение і жирні.Мене це дуже бентежить, думаю, що зараз помию їх, але ніяк не можу, гості відволікають якими розмовами і клопотами по їх зустрічі. Що це означає?

наталья, то, що в вашому сні у вас було розпатлане волосся, ймовірно, говорить про те, що у вашому житті може початися плутанина.

Вітаю! Мені наснилося, що я щось робила, змахнула волоссям і трохи їх потрапило мені в рот. я стала витягувати їх потихеньку, а вони все тягнуться і тягнуться. дуже багато волосся витягнулося &# 8212; по довжині. До чого б це? спасибі!

Катерина, то, що в вашому сні були волосся в роті, швидше за все, говорить про те, що ви випадково потрапите в незручну ситуацію.

Вітаю! Моєму чоловікові приснилося, що він стрежет мені волосся, а я сміюся і радію, кажу:&# 187; нічого страшного, якщо буде погано, я підстрижу чубок&# 187;. А мені часто сниться, що у мене волохаті ноги. До чого це? Будь ласка, розкажіть!

Катя, то, що в вашому сні вам стригли волосся, ймовірно, обіцяє вам великі витрати, а волосся на ногах якраз навпаки, великі доходи.

Вітаю. Мені сьогодні наснилося що я голю своє волосся машинкою під короткий їжачок, дивлюся на себе в дзеркало і бачу як пасма падають з голови, і мені дуже подобається це робити, і моя нова зачіска теж мені йде. Що це може означати?

Вітаю! приснився сон в якому я бачу волоски світлі на грудях у себе, ближче до пахв їх не багато, але я здивована цим і збривають їх на суху бритвою, і бачу що не всі збрив і думаю, намочу тоді і по нормальному зроблю.Ось такий сон дивний, підкажіть що він може означати) (я дівчина)

Марі, то, що у вас були волосся, ймовірно, обіцяє вам несподівані грошові надходження.

Доброго дня. Мені сьогодні наснилося, що я сама фарбувала своє волосся в чорний колір, а я блондинка натуральна. При цьому верхня частина голови пофарбувалася в чорний, а нижня частина залишилася світлою. Ще волосся були довші, чим насправді. Я дивлюся на себе і пригладжував волосся рукою. До чого б це.

Надія, то, що в цьому сні у вас були волосся такого кольору, ймовірно, говорить про те, що вам властива подвійність в особистому житті.

Вітаю! Що може означати, якщо уві сні я побачила свою співробітницю. Вона в житті досить таки негативний і сувора людина, який може і вразити, і нагрубити, але і похвалити; в життя у неї передусім суворе вираженість особи. Уві сні я бачу її. Вона мені посміхається і я відчуваю, що все добре і позитивно. Вона мені каже щось теж гарне. А потім починає гладити мене по волоссю і розчісувати їх. Мені приємно, я не відчуваю діскрмфорта. Волосся у мене уві сні такі ж як і в житті. Сон заканчіваеться тим, що я думаю, що вона до мене рассположена благодушно і що на роботі все (незважаючи на те, що про неї не дуже добре отзіваються) буде добре&# 8230;
До чого могло таке приснитися.

Тетяна, то, що вона уві сні поводилася так, ймовірно, говорить про те, що ви чекаєте від неї тепла і розуміння, особливого ставлення.

Вітаю!мені наснилося, що мама вирішила постригти мені волосся (вони у мене досить довгі), але зробила це дуже погано. Всі вони були не рівні, різної довжини і стирчали в різні боки&# 8230; (що це може означати!?наперед дякую

Вітаю. Напередодні моя мама (реальна подія) сказала, що мені потрібно перефарбувати колір волосся в більш світлий, тому що чорний мене старить. Моїй подрузі наснилося через пару днів, що я блондинка і раптово зриваю з голови волосся і кажу, що мені набридло і хочу знову бути брюнеткою. Що це може означати?

anini, то, що в цьому сні ваше волосся виглядали так, але ви їх змінили, ймовірно, говорить від ом, що зміна іміджу не піде вам на користь.

Сниться мені, що я стою або гуляю по набережній і раптом бачу знайомого молодого чоловіка з дівчиною, але його волосся зовсім сиві, прямо білосніжні. І ми один одного проважают поглядами.

Уві сні (з четверга на п’ятницю) мене стригла моя співробітниця &# 8212; дуже приємна мені жінка. Після стрижки я дивлюся в дзеркало і бачу, що волосся стали довшими &# 8212; до плечей, хоча в житті у мене коротке волосся. І я став зовні зовсім іншим. Що це може означати?

Вітаю. Сьогодні мені наснилося, що я дивлячись в дзеркало розчісувала короткі чорні кучері і вони поступово подовжувалися і ставали прямими і пухнастими. Що це могло означати?

розтлумачте! Наснилося, що у мене на голові спалахнуло волосся і полум’ям таким, але не боляче і я почала їх гасити, загасила. Заздалегідь дякую.

Доброго дня! Мені сьогодні наснилося що мені в перукарні постригли волосся дуже коротко (насправді у мене довге волосся і я нехочу їх коротко стригти, я не люблю коротке волосся, для мене це жах) без мого відома! І я уві сні дуже плакала і переживала з цього приводу, я не розуміла як буду жити без свого волосся!А навколо все ходили з довгими волоссям.Волосся були мого кольору (світлі, але у мене мелірування а уві сні були повністю білими).
(Зараз і до цього сну я збиралася йти в салон фарбувати волосся, і думала про зміну зачіски, але не про те щоб постригти)
спасибі

Наталя, то, що в цьому сні вам занадто коротко обстригли волосся, ймовірно, говорить про те, що ви можете втратити щось дуже для вас важливе.

Привіт, підкажіть будь ласка. Мені наснилося, що у мене волосся довше чим в житті (я блондинка), мені стрижуть їх по плечі приблизно і вони становяться міцними густими і трохи темніше і зачіска мені дуже подобається. спасибі.

Сьогодні приснилося, що я сама собі стрижу волосся. Вони у мене зараз і так не довгі, ледь досягають плечей, а приснилося, що стали ще коротше. Якщо більш детально: волосся було зібране в хвіст, я взяла ножиці і прям так, що не розпускаючи волосся, почала їх стригти. Закінчилося тим, що гумці було вже нічого тримати, так як волосся стали занадто короткими, і вона сама зіскочила з голови.
Що це може означати?

Якщо ви собі робили подібну зачіску, ваш сон говорить про те, що ви спробуєте змінити особисте життя.

Доброго дня! мені приснився сон, що я вогненно-руда&# 8230; Насправді мій колір волосся &# 8212; блондин. Що б це могла означати? Заздалегідь дякую!

Приснився хлопець, ніби у нього довгі, що закривають лопатки, волосся чорне, зверху лисинка, віскі з сивиною легкої&# 8230; з усіма волоссям сивина виглядала як рідкісне мілірованіе. Самі волосся були товстими, але не доглянутими, як у фільмах у магічних професорів))) і борода сантиметрів 5&# 8230; чорна&# 8230; кучерява&# 8230; а, і брови поредеввшіе (
я йому Маяк &# 171; навіщо?&# 187 ;, мовляв навіщо він відпустив волосся, йому так жахливо було&# 8230; потім в наступний раз дивлюся на нього &# 8212; він посміхається і вже в нормальному вигляді, дивлюся в сторону &# 8212; на землі валяється перуку (перуку разом з лисиною, знаєте, є такі))), уві сні виявилося, що це був всього лише перука &# 8212; я видихнула з полегшенням&# 8230;
сон був дуже яскравий&# 8230;
переживаю за цього хлопця&# 8230;
допоможете?&# 8230;

Те, що у тієї людини були такі волосся, ймовірно, говорить про те, що ви можете помітити позитивні зміни в когось.

Наснилося, що моє волосся трохи густіше і довше справжніх і їх розчісує моя красива далека знайома дерев’яним гребінцем. Підкажіть, будь ласка, До чого це може наснитися? (Знайшла тільки, якщо сам собі розчісувати волосся).

Привіт, приснилося, що фарбувала волосся для виступу в клубі, колір вийшов непоказний, раптом світло згасло, і вони засвітилися (золотим) ультра-фіолетом. спасибі.

Вітаю. ПОДСКАЖИТЕ&# 8230;.Наснилося ЛЮДИНА З білими або сивим пасмом &# 8230; АЛЕ НАСПРАВДІ ЧОРНІ ВОЛОССЯ&# 8230; ДО ЧОГО ЦЕ МОЖЕ БУТИ.
СПАСИБІ)

Допоможіть будь ласка розтлумачити сон. Мені наснилося, що я роблю стрижку своєму синові.Стрижка звичайна. волосся теж як завжди. Тільки мені здалося, що я його дуже довго стригла. Навіть про себе подумки подумала, що я його дуже довго стригла.Більше нічим особливим мені сон не запам’ятався. Мене хвилює, що волосся зазвичай сняться зі здоров’ям.

Вітаю! Допоможіть зрозуміти, до чого цей сон і що мене чекає. Перебуваю в коморі або сараї, взагалі щось довге і темне і хтось мене штовхає і не дає вийти. В руці у мене пакет в якому лежить чорна чоловіча куртка, хтось намагається у мене її забрати але я чиню опір так як відчуваю, що вона мені дорога. Я дуже боюся, але двері зачинені. Страх долає, села на щось, тремчу і раптом на коліна мені падають моє волосся, а мені так шкода їх.

Вітаю! Наснилося, що дивлюся в дзеркало і бачу, що лоб весь лисий зовсім, а волосся порідшали&# 8230; я придивилася і побачила, ніби-то починають рости нові, але я з жахом подумала, що коли ж це вони зростуть. Потім дивлюся в дзеркало і бачу дуже красиву, густу, чорну чубок, гладко вигладжену. До чого б це, підкажіть, будь ласка? А то я в шоці, в житті і так все дуже нестабільно.

Вітаю! Моїй подрузі приснилася маленька красива дівчинка з незрівнянними локонами. Уві сні подруга зрозуміла, що дівчинка &# 8212; її дочка, причому, нібито народжена від колишнього чоловіка. Найбільше подругу потрясла краса світлих локонів дитини. Що може означати цей сон? спасибі.

Здраствуйте!
У мене довге світле волосся (фарбовані).
Відучора на сьогодні мені приснилося, що я чомусь беру і збривають їх, залишаючи тільки по периметру голови десь близько сантиметра волосся. А потім з решти делую ріденький хвостик, що закриває лисину.
Що може означати те, що я взяла і рішуче збрила налисо (!) Майже всі своє довге волосся (і при цьому уві сні не було ні расстройстав, ні розчарування).
Завчасно дякую за відповідь!

Такий сон, в якому ви голили волосся, ймовірно, попереджає вас про те, що вас чекають фінансові втрати.

Доброго дня!У мене темні волосся середньої довжини.Сьогодні мені приснився сон, що у себе в руках я побачила довгу чорну коси і злякалася, що у мене відпала коса (як нібито вона була прикріплена).Доторкнулася зі свого волосся уві сні і з полегшенням зітхнула згадавши, що вони у мене короткі.Допоможіть растолкавать сон, що б це значило.Я їх не відрізала вони начебто були прекреплени і відпали залишившись в руці.
Завчасно дякую за відповідь.

мені наснилося що у мене довге волосся і мене за них починають смикати і говорити, що вони не справжні. що це може означати?

Мені наснилося, що моя бабуся, яка і нині живе, розчісує моє волосся. Що це може означати? спасибі.

Вітаю!Допоможіть, будь ласка, розшифрувати сон.Уві сні у мене дуже-дуже довге волосся, майже до п’ят, кольору трохи світліше, чим у мене насправді. Я стою перед дзеркалом і розчісую їх. велике спасибі.

Привіт, сон незвичайний не можу знайти тлумачення. Допоможіть будь ласка. мені наснилося що молода людина несподівано потягнув мене за хвіст ззаду (замість здрастє) пізніше в цьому ж сні його знайома ніжно погладила мене по волоссю (по-материнськи напр.)

Наснилося, що спочатку стрижу собі сама волосся, з кров’ю жмут волосся бачу, потім когось прошу постригти, а потім бачу себе в дзеркало, з прекрасною стрижкою темне волосся, прямо красуня.Що все означає?

Вітаю!Мені наснилося, що мама підстригає моє волосся під каре, зачіска дуже сподобалася мені, але потім я помітила, що залишився невеликий пучок волосся неостріженний, я сама взяла ножиці і обрізала.Ще уві сні волосся обесвеченние (білі), хоча насправді вони незабарвлені світло-Руссо у мене.

хлопцеві приснилося що я (його дівчина) підстригла коротко волосся і перефарбувала їх в світлий колір (хоча в житті я шатенка), при цьому волосся виглядали як солома, і через це він дуже розсердився на мене.

Мені наснилося, що я причісувати сиві рідкісні заплутані волосся із залишками рудої фарби своєї начальниці, яка загинула в автокатострофе зовсім недавно, хоча в жизні у неї були дуже гарне волосся кучеряве і руді фарбовані.Попогі ті розгадати, ЩОБ Це означає? Сон приснився вагітної з п’ятниці на суботу, після того як я дуже втомилася

Швидше за все, такий сюжет в вашому сні говорить про те, що ви можете надати цій людині серйозну моральну підтримку.

Мені наснилося, що у мене були длиние, чорне волосся по плечі, вони були не пишними, прямими ніби мокрими, мені ето дуже подобалося.Але в реалі в мене русяве, коротке волосся, 17 років.До чого воно?

приснилася колишня дівчина з новою короткою стрижкою. коли були разом я теж снився їй з новою стрижкою.

Вітаю! Мені приснився брат чоловіка з довгими до плечей волоссям. Вони були дуже пишними, як ніби спеціально укладені і трохи завиті. Заздалегідь дякую.

Вітаю!Поясніть тлумачення сну, будь ласка!Мені наснилося, що я чіпаю своє волосся заплетене в косу, нижня частина коси обривається і я тримаю її однією рукою, інший проводжу вже за рештою розпущеним волоссям і в руках залишається жмут волосся, і уві сні думаю &# 8212; що це якась хвороба. Заздалегідь Вам спасибі.

Вітаю !
моєму молодій людині приснилося що він п’є чай а в його гуртку волосся його колишньої дівчини.Він їх викидає але вони знову там з’являються.Потім він вилив все і налив чистої води.що це могло б означати?

Здраствуйте!
Мені приснився сон, що я сидів один і потім до мене підійшла улюблена з подругами і сестрою, сіла поруч хоча інші інші залишилися стояти. Що було удевітелно, так це її колір волосся. Вона була брюнеткою з прошарком з каштанових волосся, хоча є блондинкою. Та й волосся уві сні були в два ра коротше до середини шиї і густіші, а так само завиті починаючи від середини, а не прямі. Звичайно було дуже красиво, але хотілося б знати що це значить?
Заздалегідь дякую!

Такі зміни в забарвленні волосся в цьому сні, швидше за все, говорять про те, що ви можете бути здивовані змінами в характері цієї людини.

добрий день, приснився перукар, який освітлити мені волосся, а потім приступив до стрижки. волосся довжелезні, до пояса (колись у мене такі були, але 12 років тому). він обстриг половину і зліва вже сформував нову зачіску, але тільки перейшов на правий бік, де волосся залишалися величезною довжини, як нас попросили встати з крісла і перейти на інший поверх, щоб закінчити. ось спускаюся я по сходах, половина голови підстрижена, а друга немає. мені дуже приємно. і, природно, спустившись, зустрічаю знайомих&# 8230; що б це значило? допоможіть, будь ласка, розібратися.

Ймовірно, зміна зачіски в вашому сні говорить про те, що ви можете зіткнутися з обставинами, які серйозно вплинуть на ваше особисте життя.

Здравстуйте! Допоможіть, розшифрувати мій сон! Так ось, мені приснився що у мене такі гарні, здорові, гладкі, довгі до попи (раніше ну приблизно, місяць тому я підстригла своє волосся, вони у мене були як раз до попи), чорні (у мене вони в реалі теж чорні) волосся. Уві сні я була порада цієї нагоди. Що це могла б означати? спасибі.

Вітаю! Я народилася в жовтні. Мені приснився дуже не приємний сон, в якому я відчула сором’язливість: мені сниться що у мене на ногах чорне довге волосся і мені соромно за це (мовляв звідки вони взялися??). Це бачить мій чоловік і посміюється. Що б це могло означати? спасибі.

Здравстуйте! Допоможіть, розшифрувати мій сон будь ласка!
Мені наснилося, що я виривають з носа пінцетом волосся! Щоб це могло означати??

Вітаю!!Допоможіть розшифрувати сон!!Мені він приснився з п’ятниці на суботу!Сниться що мені так набридли нерівні волосся, що я беру ножиці і починаю стригти їх, але тільки з одного боку, з іншого мене все влаштовувало і при цьому були присутні мої родичі, і підказували мені як краще і де більше захопити!!

Вітаю! Мені наснилося, що у мене афрокосички, їх багато і вони дуже довгі. Насправді у мене коротка стрижка, рідке волосся і мені вже за 40 років. Скажіть, будь ласка, до чого б це?

Здравствуте.У ніч з вівторка на середу приснився сон, який дуже мене налякав, допоможіть, будь ласка, зрозуміти його значення.Я себе не бачу, бачу тільки свою руку.У ній тримаю велику пасмо свого волосся, чорних і кучерявого.І показую її поруч стоїть людині, який в життя помер рік тому, ми з ним були дуже близькі.Показую йому свої волосся, затиснуті в руці і кажу:&# 187; Подивися, які вони кучеряві і красиві&# 187;.Більше, на жаль, нічого не пам’ятаю.Заздалегідь дякую за допомогу.

Такий сон, в якому був подібний сюжет, швидше за все, говорить про те, що вас чекають деякі втрати.

Після сварки з чоловіком, зі спробою піти від нього з дитиною, мені приснився дуже яскравий сон: я розплітала дуже красиву довгу, біляву косу (маючи темні, до плечей волосся). Коса була сплетена з трьох кіс, і доходила до колін. Потім я волосся ретельно розчісувала (вони були дуже густі, світлі і довгі), бажаючи знову сплести їх в таку ж косу, але не могла зібратися, взятися за справу і прокинулася. До чого це? спасибі.

Те, що ви уві сні розплітали волосся, швидше за все. Говорити те, що вам не варто розривати цей шлюб.

Мені наснилося, що я дивлюся на себе в дзеркало, повертаюся спиною і бачу, що вся спина покрита чорними жорстким волоссям. а спереду на тілі волосся не було. я дуже здивувалася і злякалася. Я не знала, звідки вони з’явилися, чому вони чорні, т.до. я сама блондинка. і не знала що мені робити.

Наснилося, що я сама собі стрижу волосся машинкою. Але не під нуль, а просто коротку стрижку. Причому довше, чим ношу в реальності. І після стрижки стали проявлятися похибки фарбування &# 8212; волосся було пофарбоване нерівномірно, як би смугами. Що б це могло означати? спасибі.

Доброго дня! Наснилося, що на долонях виросло волосся, чорні, густі, схожі на щетину. Я зібралася їх вищепать, але мене щось відволікло. Але думка про те, що їх треба вищепать мене не покидала. Через час розкриваю долоню а на них нічого немає і на очах починають знову зростати волосся.

наснилося що мене поголили наголо, але я цього неї опиралася, і на наступний день волосся відросло до того ж розміру

мені наснилася дівчина обличчя я не пам’ятаю, але у ній до статі були біляві хвилясте волосся. дуже красиво ще вона на мене обняла. дайте відповідь толкованіію сну ЯК МОЖНА ШВИДШЕ ЗА

У МОЄМУ ЖИТТІ Я БРЮНЕТКА АЛЕ ВО СНЕ мені приснився ЩО Я БЛОНДИНКА . І МЕНІ І ОТОЧУЮЧИМ ДУЖЕ ПОДОБАВСЯ МІЙ НОВИЙ КОЛІР ВОЛОССЯ .

Наснилося, що я йду по місту з мокрими довгим волоссям (у мене трохи коротше), ніде не знайшла про мокре волосся. розтлумачте будь ласка?

У Різдвяну ніч мені приснилося, що якийсь чоловік розчісує моє волосся, гладить їх. Я уві сні ще подумала: &# 171; Подивимося, як у нього вийти впоратися з моїми волоссям&# 8230;&# 187; Потім він заплітає волосся в акуратну косу (волосся уві сні довше, чим на самом деле). Потім він прикрашає косу, вставляючи в неї гарні блискучі шпильки у вигляді квітів. Що це означає?

Те, що в цьому сні чоловік поводився так, швидше за все, говорить про те, що ви не схильні проявляти ініціативу в особистому житті.

У мене коротка стрижка з русявим волоссям.Уві сні я була з волоссям до плечей хорошими, доглянутими, судячи з настрою мені ця преческа подобалася і колір був мій натуральний, я шатенка.Тлумачення всюди суперечливе, як вибрати правильне?

мені приснився сон що у мене волосся росте на спині. я намагаюся їх зістригти і не виходить, але потім все ж постригла, і ще приснилося що я заплітаю волосся в косу, хоча насправді у мене коротка стрижка, спасібо_)

Вітаю!Дуже прошу роз’яснити моє сновидіння. Дуже яскраво бачу, що до моїх волоссю (я ношу коротку меліровать стрижку) приєдную розкішний шиньйон: нижче плечей розкішні кучері майже жовтого кольору, як у Ніколь Кідман свого часу. Я не звикла до таких волоссю, до речі, вони, здається відразу стали моїми, і ясно відчуваю, як важко моїй голові, мені з силою доводиться її утримувати, щоб ця розкішна грива не потягнув назад. Цікаво, до чого б це? Сон сниться на святки. спасибі.

Те, що в вашому сні були такі волосся, скореее ​​всього, попереджає про те, що ваше особисте життя може ускладнитися через присутність в ній зайвих людей.

Мені приснився сон, що я беру участь в телепроекту Дом2, але я сама захотіла піти..і коли я давала йому спокою мене підстригли.У житті у мене довге волосся коричневого кольору, а після стрижки стали дуже короткі з укладанням і світлого кольору, майже білого&# 8230; І я засмутилася, т.до. хотіла відростити волосся до пояса!Що означає цей сон?Заздалегідь дякую!

Наснилося що мої довге волосся підстригли дуже коротко, і колір змінився з коричневого в білий

Вітаю
Наснилося, ніби стою близько жінки, яка сидить на стільці, вона була з густою рослинністю на животі, грудях в інших повалених оволосению місцях, волосся було дуже багато, густі. Хтось ніби стиліста їх розчісувала.
Будь ласка, допоможіть його розтлумачити, картина все ще яскраво стоїть перед очима. володаркою волосся була Стелла Зотіс, а вона брюнетка, як і я

Ймовірно, такий сон говорить про те, що ви можете бути здивовані чиєїсь спроможністю і багатством, вам не варто, довать волю своєї заздрості.

Вітаю.Мені наснилося, що у мене волосся випадає жмутами, при чому я знаю що вони мої, але вони білого кольору, м’які і схоже більше на собачу шерсть, а у мене волосся темного. Все відбувалося на вулиці. Я була одна. Було темно. Цей сон не дає мені спокою.

Чи не вперше вже сниться, що фарбую волосся в темно-каштановий (темніший колір, чим свій), а потім шкодую&# 8230; а останній раз, що мені треба пофарбуватися, а я не хочу&# 8230; дивно..
Чи не підкажете до чого це?

Вітаю! Мені наснилося що я підстригаю волосся своєї маленької доньки. Підкажіть будь ласка що віщує мені цей сон? А то мені на напередодні наснилося що я витягла з рота собі половину нижніх зубів, а я знаю що зуби це ДУЖЕ погано.

наснилося довге доглянуте волосся у вигляді пучка середньої товщини д3см. не мои. пофарбовані поперечно в коричневий і сивий кольору.розчесані блискучі.допоможіть.дякую.

наснилося що тримаю в руці 2 клок великих волосся прямо з кодей голови, знаю що мої, але на голові шукаю звідкись не можу знайти.знаю, що пофарбувала волосся і це як наслідок після почервонівши. чекаю відповіді

Вітаю!Моїй подрузі приснилося, що у неї в роті росте волосина, вона її висмикує, але в неї не виходить, їй боляче, врешті-решт вона її з великими труднощами висмикнула, а у волосини довге коріння у вигляді риби. До чого це? спасибі!

наснилося, що молода людина гладить моє волосся, перебирає. що б це могло означати? і пов’язано це як то з цією конкретною людиною? спасибі.

Вітаю! Мені наснилося що я пофарбувала волосся, фарба була дешева, хотіла в шоколадний колір, але вийшов зверху чорні, а знизу насичений червоний, і прісмотрівая волосся помітила що серед волосся є світле волосся, дивилася на себе в дзеркало і весь час підфарбовувала чорним олівцем очі свої допоможіть будь ласка, спасибі заздалегідь.

Мені вже рази три або навіть більше снитися один і той же сон! Що ніби як у мене довгі трохи нижче плечей світле волосся і вони дуже дуже красиво лягають локонами! І я дивлюся на себе в дзеркало і просто милуюся собою!!(Таке волосся у мене були раніше і я їх так вкладала)

Мені снилося що у мене пів голови чорного волосся, а підлогу голови білих!

Наснилося, що мій начальник (чоловік) заплітає мені волосся (у мене вони короткі) і каже: &# 171; Подивися як тобі йде&# 187;. Я дивлюся на себе в дзеркало, мені дуже подобається, то що я бачу.

у мене на колінах як наколінники лежали розкішні, гладкі, блискучі, довге волосся.Я ними милувалася

Вітаю! Наснилося що, я підозрюю що у мене коротке волосся, але не занадто короткі, нібито каре як у Ріанни (співачка).(В реалі в мене волосся опускаються з плечі.) Навіть не думала коли я постригла своє волосся і т.д. Просто виявила у себе коротке волосся. Думала йде вони мені. І раптом з боку дивлюся на себе. Була оч красивою, і нове волосся дуже йшли мені. До чого цей сон? спасибі.

Такий сон, в якому ваше волосся виявилися занадто короткими, найімовірніше, говорить про те, що у вас в житті можуть статися несподівані зміни.

Вітаю! Наснилося що, я пофарбувала волосся в білий колір, швидше за все навіть зробила мелірування. Пам’ятаю що стояла перед дзеркалом розчісувалася, розглядала і говорила як же мені йде! Ще перед тіткою хвалилася говорила як же мені красиво!До чого цей сон? спасибі.

Вітаю! Мені наснилося нібито у мене дреди різнокольорові, оточуючим вони дуже подобалися і мені теж! До чого це? Заздалегідь дякую:)

ВІТАЮ!КІЛЬКА РАЗІВ ВЖЕ СНИТЬСЯ СОН ЩО Я розчісувати волосся І роблю ХВОСТИК З гумки для волосся. ЩО ОЗНАЧАЄ ЦЕЙ СОН?

Підкажіть, будь ласка, тлумачення мого сну:
бачила свого молодого чоловіка, який поїхав вчитися за кордон, з короткою стрижкою (зазвичай у нього волосся достовірніше) і немов він пофарбував волосся (не всі, а тільки в передній частині голови) в червонувато -рижеватий колір.
що це могло б означати?

Вітаю! У ніч на хрещення (загадувала судженого на сон) мені наснився колишній чоловік з густими синіми волоссям (в житті він фактично лисий, зі світлим волоссям). І ще в цьому сні він кидався в ноги то моїй мамі, то мені і просив вибачення. Підкажіть будь ласка, щоб це значило? спасибі!

у мене довге чорне волосся, приснилося що сама постригла до короткої стрижки, і колір волосся був русявим, але хвилювання уві сні не було, як так і повинно було бути.підкажіть до чого?

Привіт, приснилося що у мене довші, здорові і красиві світле волосся. я їх бачу зі спини, як з боку і радію і дивуюся, що вони краще і довше, чим зараз в реальності, хоча і в дійсності вони нижче плечей. Потім я їх бачу таким же золотистими і вже зібраними в високий акуратний хвіст і навіть відчуваю як кінчики Щекотів спину.. Як Ви думаєте, до чого цей сон, розкажіть, будь ласка. спасибі!

Ваш сон, в якому ви бачили своє волосся такими, швидше за все, говорить про те, що вас чекають на диво приємні події в особистій сфері.

Вітаю! Мені наснилося, що я сама собі заплітаю волосся в косу навколо голови.

Вітаю. У мене довге світле фарбоване волосся. Наснилося, що сильно відросли кінчики -сантіметров 5-6 темні і нагорі на голові з’явилася лисина. Причому, коли дивишся прямо в дзеркало-не видно, а тут я випадково подивилася на себе зверху і побачила. &# 171; Як же так-думаю, я нічого не бачила, так і ходила! А все бачили. А напевно, при фарбуванні спалили волосся. Що ж тепер робити. &# 187;. Починаю сильно плакати. З’являється товстий пан в дорогому костюмі. Він каже мені, що відросте, що він відведе мене в свою перукарню і там мені присадять світлі пасма. Все виправлять і буде красиво. Я плакала у нього на грудях, а він мене вмовляв.
кошмар! До чого такий жах.

Ймовірно, такий ваш сон, в якому на місці волосся з’явилася лисина, попереджає вас про те, що ви можете понести фінансові втрати.

Вітаю!мені вкрай рідко сняться сни і я ніколи їх не запам’ятовую.
А тут приснився, дуже виразний і все-час стоїть у мене перед очима!
Наче я бачу себе в дзеркало і у мене зовсім інша зачіска, волосся стали коротшими і я перефарбована в блондинку, волосся красиві і доглянуті, как-будто тільки з салону, але мені дуже не йдуть і результат налякав, ще в цьому сні були 2 моїх колишніх чоловіка і подруга з якою я в сварці.ще один з цих чоловіків повернувся після довгої відсутності і спав в цю ніч поруч, можливо це якось пов’язано з ним або з моїми переживаннями з приводу нього??
Дайте відповідь, будь ласка, у мене перед очима стою я з цими жахливими білим волоссям, в житті я брюнетка з довгим волоссям&# 8230;

Сновидіння, в якому у вас була нова зачіска, швидше за все, обіцяє вам несподівані і важливі зміни в особистому житті.

бачила як бабуся стрежет мені волосся&# 8230; бабуся старенька..мені це не дуже подобалося я намагалася піти..що б це значило

Мені наснилося, що молода людина гладить мене по волоссю.Молода людина мені знаком. що це може означати? спасибі!

Наснилося, що молодий хлопець гладить мені рукою по волоссю. У мене волосся як свої, довгі і доглянуті. Може бути мені приснилося саме це, так як я часто про цю молоду людину думаю і просто залишився в пам’яті і цей сон нічого не означає, або ж все-таки сон мені щось обіцяє?
спасибі заздалегідь!

Мені наснилася складна зачіска у мене на голові. Волосся довге, до пояса. На голові блондинка (у Ферджі з Black eyed peas така, начісування), а інша частина чорне волосся. І мені не подобається частина, де волосся білі і начесание. Самі волосся м’які і густі.

Вітаю! Мені наснилося, ніби на подушечках пальців рук у мене почало рости волосся (близько сантиметра завдовжки). Спершу я подумала було, що це скалки від голок кактуса &# 8212; вже дуже схожі були, але поступово їх кількість збільшилася, вони ставали темніше і жорсткіше, я спробувала висмикнути кілька &# 8212; мені це вдалося не без зусиль, потім дивлюся &# 8212; пори, звідки ці волосся росло, ніби розширені, і звідти вже пробиваються нові волоски&# 8230; Зазнала здивування і нерозуміння, що з цим робити.
Допоможіть, будь ласка, розтлумачити мій сон!

Швидше за все, таке сновидіння, в якому ви бачили на собі волосся там, де їх не повинно бути, попереджає про те, що ви маєте можливість збагатитися.

Підкажіть, будь ласка, що означає сон, в якому я бризкала лаком для укладання волосся (в житті їм сто років як не користуюся). Лакована тільки віскі. Завчасно дякую за відповідь!

мені наснилося спочатку колишня мого чоловіка, ми втрьох, у неї все ноги в довгих чорних волоссі.і в цьому ж сні сусідка-молода дівчина поголена наголо, потім мені снився мій мужчна з кучерявим волоссям, хоча у нього звичайні.

Привіт мені приснилося що я уві сні була перукарем і уві сні відрізала клієнту пасмо волосся.

Привіт, мені приснився сон, в якому я пофарбувала волосся, і зрозуміла, що з правого боку у пеня випало волосся, т.е десь збоку але не всі, а як ніби з’явилася велика лисина, і я старанно намагалася її прикрити рештою волоссям, зачесати з іншого боку на цю саму лисину.дуже переживала.

Привіт, приснилося, що ніби я знімаю з голови клаптиками волосся, бачу їх коріння.

здрастуйте, сьогодні приснився знайомий хлопець з довгим сивим волоссям, заплетене в косу!

Вітаю! Сьогодні приснилося, що мені перед яким -то заходом перукар перефарбував волосся в апельсиново-рудий, мені дуже сподобалося! Я розглядала себе в зеркале- волосся були прямі і дуже блискучі, а біля коріння був мій натуральний русявий колір.
Мій натуральний колір-русявий, зараз я мелірованого, майже блондинка.

Що означає цей сон?
СПАСИБІ.

Швидше за все, це сновидіння, в якому у вас були волосся незвичного кольору, говорить про те, що вас чекає несподіване перетворення почуттів.

Вітаю! Мені наснилося, що мене рве моїми ж волоссям. Що це означає?

Доброго дня!! в один день мені наснилося, що я стою перед дзеркалом, дивлюся на себе і думаю, що треба підстригти посічені кінці, тут підходить дівчина і пропонує мені їх підстригти, і починає стригти сама, не дочекавшись від мене відповіді. А сьогодні приснилося, що моє волосся в жахливому стані, все як заплутані. У мене на голові хвіст-пальма. Я вирішила затягнути хвіст обома руками, потягнула правою рукою і відірвала волосся до гумки, потім лівої потягнула і знову відірвала, я стою, волосся в руках, я в жаху, зробила звичайний хвостик, вирішила знову затягнути, і знову також відірвала волосся. Зняла гумку, а у мене каре і чубчик, хоча в житті чубчика немає. Що це означає?

Найімовірніше, то, що у вас були такі волосся, вказує на те, що ви можете опинитися відмовитися від частини свого майна.

Доброго дня! Сьогодні мені прінснілось, ніби я бачу себе з дуже довгим волоссям, до пояса, і думаю, як вони могли так швидко вирости, (у мене волосся завдовжки трохи нижче плечей), а потім я в перукарня їх відрізаю до плечей і відчуваю полегшення. Не підкажете, що це може бути?

здрастуйте, сьогодні вдень мені приснився просто жахливий сон, тут не тільки волосся. ніби у подруги помер брат, ми приїжджаємо в якесь приміщення, на морг не схожий. вона починає його обмивати. когдта я подивилася на труп, у мене почалася паніка, істерика, навіть не знаю як це назвати. коли я заспокоїлася почала дивитися в дзеркало, у мене там були величезні чорні очі (на самомо справі вони не великі і темно-карі). потім подруга не моя руки після обмивання трупа починає мені заплітати волосся, до чого це все може бути?

Ваш сон, в якому були подібні образи, найімовірніше, говорить про те, що подруга спробує вас звести зі своїм братом.

Доброго дня! Наснилося сьогодні, що я перефарбувалася в білий колір, а на волоссі виявився жовтий. Цей колір мені дуже не сподобався і я скаржилася своїй тітці-перукаря. що я не білява. Стрижка уві сні у мене була під каре класичне, красиво покладена, волосся густе, на сомом справі волосся у мене по плечі кучеряве, густота не надто.

А мені наснилося, що моє волосся, як зазвичай, трохи нижче плечей, але чомусь не прямі, а якісь об’ємні, і я на спір починаю фарбувати їх в білий колір, причому стає він жовтим. І тут же, стоячи біля дзеркала, бачу що вони починають відростати, і з’являтися мій колір волосся-чорний. Щоб свос позбудеться від жовтого кольору я начіінаю зафарбовувати все чорним і моє волосся проемеліровани). Вобщем вони майже стали колишніми. Хочу ще додати, що в цьому році я поступаю в університет, мій сон що-небудь значить?

Ваш сон, в якому у вас були пишне волосся, найімовірніше, говорить про те, що вас чекає вкрай яскравий період в особистому житті.

Вітаю. Мені наснилося що моє волосся довге і красиве гладить і перебирає хлопець. А його дівчина стоїть і дивиться на своє волосся в печалі і порівнює з моїми, важко зітхає. Що б це могло означати?

Здавствуйте, мені 17 приснилося що бачу себе в дзеркалі з сивими вусами! густими, набагато більше чим в реальності, був здивований і не розумів звідки взялися..до чого такі сни?!

Вітаю! Мені наснилося як я дивлюся в дзеркало і бачу, що у мене гарна зачіска і волосся чорне (насправді каштанові), потім я кажу подрузі, щоб вона попросила перукаря мене ще до всього пофарбувати приблизно в каштановий колір, але потім передумала. Підкажіть будь ласка, що це означає?

Вітаю.
Мені приснився молодій незнайомий приємний хлопець з красивими довгими, нижче плечей, хвилястим волоссям. Він був з іншого міста і запропонував вийти за нього заміж. Уві сні він мені теж дуже подобався, хоча з довгим волоссям я чоловіків не люблю і давно вже живу з коротко обстриженим людиною, хоча і не замужем.

Підкажіть, що означає уві сні, коли мій хлопець заплітає мені косу, а волосся у мене золотисті і трохи кучеряве. У реальному житті волосся пряме і русяве.

Вітаю! Сьогодні (з четверга на п’ятницю) наснилося, що бачу себе з ірокезом &# 8212; дуже красиво. Ірокез ніби не відстриженого, а заплетена і збоку коса гарна. Але волосся світле (хоча в житті я шатенка з довгим волоссям). Підкажіть, будь ласка, що може означати подібний сон.

Вітаю!
На передодні думала що пора б пофарбуватися (я зараз в житті крашусь в рудий колір). Сниться сон що пофарбувалася я як зазвичай, а волосся стало світлими чомусь, що не білими але світлими, такий я б сказала пшеничний колір, була здивована таким кольором але здається залишилася задоволена. До чого такий сон? Заздалегідь дякую!

Вітаю!
Сон мій може бути не зовсім тісно пов’язаний з волоссям, але хотілося б знати тлумачення.
Мені 17, зустрічаюся з молодою людиною, недовго.
Моїй мамі недавно приснився сон, в якому я була в квартирі мого хлопця, разом з його матір’ю і сестрою. Що примітно, у всіх нас волосся були довгими і розпущеним.
Потім (уві сні) прийшла мама і стала лаяти мене за те, що я пішла до них.
До чого все це могло наснитися?
спасибі заздалегідь.

Ймовірно, сновидіння, яке ви описали вище, говорить про те, що ця сім’я може мати негативний вплив на ваше виховання.

Вітаю. Мені приснився сон, що я підходжу до дзеркала &# 171; розсовую&# 187; волосся щоб побачити коріння і бачу що вони сиві. Скажіть, до чого це?

Вітаю. мені наснилося ніби на підборідді і ближче до шиї у мене ростуть чорні волоски&# 8230; місцями&# 8230; я їх вискубувати намагаюся. Потім звернула увагу, що на подушечці пальця виросли два довгих волоска. Що цей сон означає?

Вітаю. Мені наснилося, що я стою перед дзеркалом, позаду мене стоїть якийсь чоловік, уві сні він начебто як мій залицяльник, я заплітаю косу, при цьому вплітаю в неї яскраво червону стрічку, а потім зав’язую красивий бант. Після чого я милуюся собою, повертаюся до нього і показую свою косу, і він захоплюється мною. Підкажіть будь ласка.

здрастуйте, бачила сьогодні уві сні сон неначе у свекрухи сиве волосся але серед них і є чуть чуть чорні незібрані, і через кілька хвилин підходить до холодильника у неї вже заплетене волосся в 2 кіски.до чого б такий сон

Вітаю!Бачила сьогодні уві сні, що йду поруч з високим літнім чоловіком, у нього сиві пишне волосся, потім чоловікові стало зле, я беру його на руки і несу, нести його легко-легко. Ми зустрічаємо похоронну процесію, дізнаюся, що ховають Івана Буніна (чому саме Буніна? я років 10 вже Буніна не читала), особи небіжчика не видно, але труну з червоного дерева, лакований, дуже багатий, і ховають письменника лише кілька людей. Після цього сну мені не по собі. Пояснив, будь ласка, до чого він. спасибі!

Ймовірно, сновидіння в якому волосся виглядало так, вказує на те, що ви можете бути поруч із заможним і успішним чоловіком.

Мені наснилося, що я розглядаю своє волосся. І дивуюся чому моє волосся так сильно посивіли, а я і не помічала. При цьому основний колір проглядався якийсь червонуватий.

Мені наснилося, що мій друг гладить моє волосся.Підкажіть, що це означає?? Заздалегідь дякую.

Вітаю. У реальному житті у мене волосся довжиною по лопатки і чорного кольору (фарбовані). А мені наснилося, що у мене волосся довжиною до попи і мого справжнього кольору (золотисто-коричневі), пухнасті, красиві. І я дивлюся на себе в дзеркало і чіпаю їх, де попа. Мені так подобалися ці волосся уві сні! Мене прямо гордість розпирала, що у мене такі довгі, гарне волосся. На даному етапі мого життя я хворію, незаміжня, ніде не працюю. Наперед дякую!

Ваш сон, в якому були у вас таке волосся, найімовірніше, говорить про те, що ви можете досягти щирого щастя в особистому житті.

Вітаю. Приснився сьогодні сон. Мені в перукарні роблять стрижку. Мав зробити один майстер, у якого я завжди стрижуся і мені у нього подобається, але мене підстригає інша жінка (моя давня знайома). Вона мене підстригли, зробила мені на голові якийсь вихор, вона залишилася дуже задоволена результатом, а мені взагалі не сподобалося. Вона попросила з мене 160 гривень, я заплатила, але пішла засмученою.

Ваш сон, в якому був такий перукар, найімовірніше, говорить про те, що у ваше особисте життя вторгнеться якась жінка.

Скажіть будь ласка що означає я фарбована блондинка зараз а сон мені приснився що я темненька але не чорна, волосся довге нижче плечей забрані в хвіст і раптом моя дочка підходить ззаду з ножицями (їй зараз 3 роки) і обрізає мені хвіст і це все несподівано я лаюся на неї а вона сміється і я бачу себе в дзеркало з коротким волоссям під корі.

Вітаю! Допоможіть мені, будь ласка, розшифрувати мій сон: Мені наснилися три хлопця і у них довгі до п’ят чорне волосся. Що означає цей сон? Заздалегідь дякую.

Скажіть пожелуйста, що означає мій сон.Мені наснилося що у мене волосся закручені в розкішні кучері, при цьому вони мають чудовий блиск, я дивлюся на себе і в цей момент підходить подруга, феном та гребінцем випрямляє їх з одного боку.Я спочатку кажу &# 171; що ти робиш?!&# 187;, але потім розумію що так мені подобатися ще більше і продовжую їх випрямляти самостійно, вони становяться м’якими, шовковистим і відчуваю як вони ковзають по плечах.

Ваш сон, в якому були такі волосся у вас, швидше за все, говорить про те, що ви можете опинитися в інтригуючому положенні в особистому житті.

Привіт, мені з суботи на неділі приснився сон що я уважно розглядаю своє волосся (вони у мене каштанові), а на них в деяких місцях білі білі плями.. Будь ласка підкажіть до чого це??

Наснилися волосся на руках, які я безболісно починаю видаляти якоюсь маззю, думаючи уві сні, які гладкі і красиві руки у мене будуть. Бачу і темне волосся, і гладке місце, звідки вони вже вилучені. Заздалегідь вдячна за тлумачення

Доброго дня!
наснилося, що на мій подив сиджу у свого мастрера і вона мені волосся стриже, а мені це абсолютно не вчасно було!волосся мокре, стригти закінчила, повертаюся дивлюся в дзеркало &# 8212; а там вони густі густі, ще довжині стали, дуже кучеряве як у ляльки і цета сивого &# 8212; блакитного.розумію що мені бігти треба, спізнююся на зустріч.вибігаю з перукарні, а волосся вже свого темного кольору знову, сухі і з прекрасною укладанням.дабегаю до будинку, а там колишній м.ч.варто і друзі його.такі чемні зі мною і ремнонт в нашому будинку почали робити, навіть не впізнала куди повернулася ((
скажіть будь ласка, що всі ці матаморфози з волоссям означають?

Сновидіння, в якому у вас були такі волосся, швидше за все, говорить про те, що у вас міцне здоров’я і хороший імунітет.

сьогодні уві сні побачила свої стопи, вкриті чорним волоссям. волосся було густе, короткі, більше схожі на шерсть.вони покривали стопи з внутрішньої і зовнішньої сторони і я ще подумала про те, що не зможу носити відкриті туфлі&# 8230; до чого це?

мені наснилося, що у мене довге волосся і я пофарбована в блондинку (на ділі недавно підстриглася в коротке каре і волосся русяве) так само бачила, як дівчина обманом випросила у мене гроші і потім я своїми очима переконалася що це обман, вимагала гроші повернути&# 8230;
підкажіть будь ласка, мої сни стають все тривожніше..

Наснилося, що я з короткою стрижкою, (взагалі довгі і брюнетка, але краш.) Як в дитинстві, та ще й блондинка, добре укладено, випрямлено.(Як мене сріглі і фарбували я не бачила.) Сідаю в машину свого хлопця і він дивиться на мене і нічого не говорить.Потім я опиняюся будинку і у мене істерика, моя добре укладена стрижка, перетворюється в кучері, одна сторона підстрижена довжині, інша коротше.І мені все не подобатися.І прокинулася я в жаху, чіпаючи своє волосся.Вони на місці.

Ваш сон, в якому зачіска виглядала так, найімовірніше, говорить про те, що ви можете зіткнутися з таким же безладом в особистому житті.

Скажіть, будь ласка, до чого мені наснилося, що я дивлюся на свої ноги, а вони у мене волохаті і багато волосся на них сиві. Завчасно дякую за відповідь.

Привіт, допоможіть витлумачити сон, дивлюся на себе в відображення в дзеркалі а у мене руде волосся.

Вітаю!Допоможіть витлумачити сон!Я уві сні розчісую своє волосся і вони випадають прямо жмутами, залишаються на гребінці.Сон з понеділка на вівторок.

Вітаю!мені сьогодні наснилося, що я стою у воді, що щось подібне до озера, і збираюся пофарбувати волосся, хочу стати блондинкою.Жінка, знайома мені стала освітлювати волосся (я брюнетка) перекисом водню, через деякий час вона стала на волоссі пінитися, а ще пізніше піна зникла і волосся залишилися колишніми, темного кольору.Сон з з понеділка на вівторок.

Здраствуйте!
Наснилося, що колишній молодий чоловік (який в реальному житті, приносить мені одні клопоти) обрізав мені волосся. Сміявся і піддягаємо мене з цього приводу, а я плакала і була дуже сильно засмучена, що він проти моєї волі так зробив. Я навіть прокинулася від того, що так сильно плакала уві сні.

Вітаю!
Мені сьогодні приснився сон, ніби я розчісую своє волосся і мені здається, що вони стали довшими, я радію.І доводячи гребінцем до кінчиків волосся, у мене випадає велика пасмо волосся.і ось я тримаю її в руках, дивлюся на неї, расстороенная повертаюся спиною до дзеркала, а у мене на потилиці немає моїх довгого волосся вже, вони короткі, тільки з боків висять довге волосся. До чого б це все!?

Ваш сон, в якому були такі події, пов’язані з волоссям, найімовірніше, говорить про те, що вас чекають грошові втрати.

Мені приснився сон, в якому я розчісую своє волосся і виявляю гілки з зеленими листочками, я їх видирає з голови і відчуваю це (як при видирання звичайних волосся з голови).гілки замість волосся&# 8230;. що це може позначати? підкажіть)))

Вітаю. А мені наснилося, що я розчісувала якогось незнайомого мені чоловіка, обличчя я його не бачила, у нього були волосся чорне трохи з сивиною, дуже густі з великими кучерями і були зав’язані в пучок, він сидів на стільці, а я стояла з боку і розчісувала ці кучері, при цьому мені дуже подобалися його волосся.

Вітаю! Наснилося сьогодні, що я кудись одягаюся, розчісуюся і з удівленіяем для себе відзначаю, що у мене волосся так виросли і такі вони стали довгі і красиві, яких раніше не було. Я милуюся ними, і думаю йти мені підстригатися чи ні, ніби як пора, а шкода..такі вони гарні, здорові і такої довжини, який у мене ще ніколи не було. У житті у мене волосся каштанове середньої довжини, а приснилося, що майже до пояса. До чого це, підкажіть будь ласка!

Те, що у вас уві сні були такі волосся, найімовірніше, говорить про те, що вас чекає поліпшення життя в усіх напрямках.

Вітаю! У мене довге густе волосся світло-русявого кольору. Сьогодні приснилося що я захотіла перефарбується в блондинку, купила фарбу і подруга почала мене фарбувати, але не закінчила і кинула на середині, дофарбовував вже сама. Мою, розчісую їх, колір вийшов гарний. Довго милувалася в дзеркалі. Та ж подруга запропонувала обстригти кінці, але я від здавалася. Найдивніше що жодна волосина не випав. Зачіска залишилася та ж. Шукала про фарбування нічого майже толком не написано, підкажіть будь ласка.

Те, що в вашому сні ви хотіли змінити колір волосся, найімовірніше, говорить про те, що ви можете піти на серйозні зміни в особистому житті.

Здрастуйте, скажіть будь ласка до чого періодично сняться сни, де у мене дуже довге волосся (насправді я вже давно ходжу з короткою стрижкою).Я їх питаю пофарбувати в темний колір (уві сні я блондинка, в житті брюнетка), але вони виходять якісь різнокольорові.А потім я намагаюся їх підстригти, або хтось інший подстігает (в основному мої подруги і знайомі), або взагалі вони ламаються (хоча виглядали здоровими).Ці сни снилися мені близько року тому, і ось недавно приснилося те ж саме, тільки волосся мені тепер ніхто не підстригав і були вони вже темні довгі.

Ваш сон, в якому був такий сюжет з волоссям, найімовірніше, говорить про те, що у ас є багато потенційних можливостей.

Вітаю.Мені наснилося що у мене довге волосся світлі з темними і як ніби я взяла їх рукою і у мене випав хвіст причому він випав зав’язаність гумкою від волосся і на голові залишилися коротке волосся таке відчуття було уві сні що це короткі волосся не мої і яіх показую і плачу що вони у мене випали

Наснилося нібито мені жінка зробила стрижку, не погано вийшло .але взяла з мене при цьому 200рублей. До чого б це? І волосся обрізала, і ще гроші віддала?

Вітаю. в даний момент я зустрічаюся з хлопцем і мене дуже хвилює дивний сон, я думаю це як то пов’язано.. як ніби я виглядаю в велике дзеркало (на повний зріст) і бачу у себе довгі яскраво чорне волосся з дуже акуратними кучерями, волосся блищить.. дуже незвично для мене, адже в житті я блондинка.. підкажіть що це значить..

Наснилося що я купувала собі шампунь перед свальбой намилила їм голову прямо в магазині і почала змивати всю пінку над раковиною, мені дуже сподобався шампунь але мої нарощені довгі каштанові волосся почало випадати, і спочатку на лівій половині все капсули злізли а на правій я прямо в магазині зняла бо у мене весілля повинна бути уві сні і в такому вигляді я не можу піти. Потім я побачила що я у весільній сукні але з коротким волоссям, всі говорять чо мені добре так а я в руках тримаю величезний пучок своїх нарощеного волосся дуже пухнастий і блискучий.

Волосся, які випадали в вашому сновідних. найімовірніше, символізують ті втрати, котрі ви понесете найближчим часом.

Вітаю. Наснилося, що вирвала у свого приятеля (НЕ коханця) величезний жмут волосся з-під пахви, дуже довгі і заплутане волосся, і в кишеню сховала.

у мене хвилясте волосся темно-русявого кольору. Уві сні я бачила себе з каре, волосся дуже блискучі і густі і прямі, дуже добре лежать. мені подобатися стан і Белськ волосся, не подобатися довжина і стрижка, і я мою голову щоб волосся знову стали хвилястими

Доброго вам дня!!
Мені наснилося буд-то я нарешті помирилася зі своїм коханим (ми насправді з ним зараз в розлуці), і він уві сні зібрав в пучок все моє довге волосся і тримає їх однією рукою, щоб я їх не намочила, тому що я в цей час пила воду з крана. До чого б це? Просто тлумачення, де б хтось тримав мене за волосся, я ніде не знаходжу.

Таке сновидіння, пов’язане з волоссям, найімовірніше, говорить про те, що ви можете все ж відновити відносини з цією людиною, справа може дійти до шлюбу.

як розшифрувати. Наснилося, що на стінах висять фотки в рамочках, під склом. Там багато різних дівчат на кожній фотці, потилицею, і у всіх у них волосся в хвостику, волосся різного кольору, довжини і т.п.

Моя знайома &# 8212; брюнетка, бувало що перефарбовувалася в блондинку, але зараз вона знову брюнетка.Так вийшло, що вона пустила про мене, ну не те що б плітку&# 8230; але краще б вона цю так звану правду сказала мені в обличчя, а вийшло що обговорює за спиною&# 8230; Сон: Я бачу її блондинкою, красива стрижка, ми з нею цілуємося при зустрічі.І я тримаю в руках пакет і кажу, що ми тільки що з прогулянки, начебто як з іншого подругою я &# 171; купалася&# 187; в снігу в купальниках, і ці купальники у мене в пакеті. А ця брюнетка-блондинка теж начебто з іншого подругою &# 8212; буде робити те ж саме.Так виходить що ми як би по обидва боки &# 8212; я зі своєю подругою, а вона зі своєю, і ми вже &# 171; викуповувалися&# 187; в снігу а вони начебто тільки збираються.До чого?

Сновидіння, в якому у вас були такі волосся, найімовірніше, говорить про те, що ви можете позаздрити цій людині.

Ви не праві &# 8212; волосся такі були не в мене, а у знайомої дівчини, вона по життю брюнетка &# 8212; а в моєму сні вона виявилася блондинкою.І те, що ми поцілувалися &# 8212; обіцяє нам ворожнечу, зраду, сварку&# 8230; Чи не згодна з вашим тлумаченням!

Мій синок не хворий, розвивається як все, але на вересень ми запланоровалі поїздку на море, може варто відмовитися і трохи поберегтися? Допоможіть розібратися.

Вітаю. Будь ласка, допоможіть розшифрувати значення такого сну-бачу уві сні, що у мене дуже гарні густе волосся середньої довжини, пишні (що є насправді) і раптом з’являється ши рокая сиве пасмо. З

Привіт, мені приснився сон що ми з моєю знайомою стоїмо в під’їзді, і я бачу на її ногах довге чорне волосся.

Приснився померлий півроку тому тато (йому було 70 років) з кучерявими довгим волоссям, збирав їх в хвіст. Я його побачила і подумала &# 171; все-таки він їх відростив&# 187;. Він така людина, що довге волосся &# 8212; це нього зовсім не властиво і навіть в молодості. У житті він завжди носив коротку стрижку.

Вітаю!Допоможіть розібратися з тлумаченням мого сну.Зазвичай не вірю в сни і намагаюся їх не запам’ятовувати, а цей запам’ятався.Зараз в реальності у мене темно-русяве волосся, трохи нижче плечей і я їх відрощую, не хочу більше стригти.Уві сні я себе бачу з боку.Я стою, у мене на голові хвостик і волосся трохи довше, чим у мене зараз.Повз пробігає хлопець і ззаду різко одним махом мені отстрігалі хвостик майже до гумки і тікає.Уві сні у мене було відчуття розгубленості і несподіванки.
Зараз я заміжня, є син, не працюю поки.

Сновидіння, в яких фігурують волосся, як правило, говорять про те, що ви можете піти на важливі зміни у своєму житті.

Вітаю! допоможіть будь ласка розтлумачити сон. я з якогось водоймища (вода була не дуже чистою) руками виловлювала пасма волосся і чому то знала що вони мої. свою голову я не бачила. заздалегідь дякую.

Здраствуйте, мені приснився кошмар, ніби мене нудить волоссям, а поруч стоїть щеня і їсть їх&# 8230;..Дуже хочеться розтлумачити це.

мені снилося що я робила собі епіляцію на руках і під пахвами, причому волосся було дуже чорні густі і жорсткі довжиною понад 1 см, я дуже дивувалася сама собі &# 8212; як я могла себе так запустити.

Вітаю! Нещодавно снився мені сон&# 8230; я знаходжу стару фотографію в альбомі&# 8230; придивляюся, а це я&# 8230; фото чорно-біле&# 8230; і я дуже-дуже красива&# 8230; з довгими -довжину волоссям&# 8230; шикарними просто (а так у мене короткі)&# 8230;
Сьогодні знову наснилася собі з дуже красивими волоссям довгими&# 8230; густими&# 8230;

Привіт, підкажіть будь ласка, що може означати сон в якому я бачу себе, а на щоках, підборідді росте волосся кущиками. У мене це викликає подив. Вони легко навіть не висмикуються, а виймаються ось так, кущиками))).

Вітаю! Приснився такий сон: волосся нижче лопаток, але я раптом беру і одним махом відрізаю половину, потім накрутила на плойку, але вони залишилися чуйно коротше, не на багато. Потім зустрічаю знайомого і він говорить &# 171; ти що підстриглася? ти ж хотіла відрощувати?&# 187; і я в житті їх правда відрощую&# 8230;

мені наснилося, що мій знайомий, хлопець в якого я раніше була закохана, розчісує мені волосся. що це може означати?:)

Доброго дня! Витлумачить ласка, такий епізод з сну- я розчісую волосся, а вони великими пасмами остаюцца на гребінці. Я лякаюся і ховаю щітку, щоб ніхто не побачив цього. Уві сні волосся мого натурального кольору і я некотрое час назад реально хвилювалася, що волосся трохи випадають. Сам сон був насичений подіями і неприємний дуже.

Доброго дня! Допоможіть розшифрувати сон: мені наснилося, що я стою біля дзеркала і розчісую своє волосся, раптом вони спалахують, але я їх погасила руками, а після цього, дивлячись в дзеркало дивуюся яка в мене гарна зачіска (волосся стали набагато об’ємними і хвилястими). Заздалегідь велике спасибі.

У мене темні не надто довге волосся, уві сні ж я бачила, що я кого то запозичила рижие, довге волосся (не накладна, а як справжні мої, але при цьому чиї то). Я дуже добре себе почувала з ними&# 8230; красивою.

ІРА, будьте пильні. Вас оточують брехливі персони, але не варто турбуватися, їх брехня не зможе вам сильно нашкодити. Але все ж, остерігайтеся.

Мені наснилося, що у мене клаптиками випадає волосся.Расматривается голову, а там все просвічується, майже немає волосся .

Доброго дня! Другу ніч поспіль сняться довге волосся (в реальності вони не дістають до плечей). Я стою розчісую їх перед дзеркалом, як раптом старий знайомий (не бачилися з ним багато років) бере і отстрігалі локон. Я злюся, відвертаюсь від дзеркала і збираюся піти, але натикаюся на молоду людину, з яким розлучилася два роки тому. Він осудливо дивиться на волосся, а потім підморгує і починає мило посміхатися. У цей момент помічаю, що волосся цілі.
Що стосується першого сну, то там я не можу визначити довжину волосся: вони то коротше, то знову довше. До чого б це?
Заздалегідь дякую!

Те, що в вашому сні у вас довге волосся. найімовірніше, говорить про те, що вас чекає успіх в особистих відносинах.

Доброго дня!Допоможіть, будь ласка, розтлумачити сон, який приснився моїй мамі і через якого вона сильно переживає.
Їй приснилося, що її колишній чоловік, який в реальності жива й здорова, уві сні зібрався вмирати.І хоче з собою в могилу взяти пасмо її волосся.Вона їх йому не віддала.
Заздалегідь дуже вдячна Вам!

Розтлумачте мій сон, мені приснився, що мій начальник голий і на попі у нього кучеряве волосся!

наснилося що у мене дуже довге волосся і заплутані мені так важко їх носити що я почала їх голити але вони незабаром знову відросли.я зав’язала їх у вузол

здрастуйте, мені сьогодні приснився сон ніби мені заплёл чоловік знайомий колосок але не на всю голову а не багато осстальние волосся залишилися розпущене, але вийшла гарна зачіска на себе дивилася в дзеркало не можу ніяк намилуватися собою, був справжній мій колір волосся світло русявий, а на насправді у мене волосся фарбований. Поясніть будь ласка до чого цей сон

Мені наснилося що у мене пофарбовані чорне волосся, хоча в житті я маю натуральні не пофарбованi каштанове волосся.

Вітаю! Сьогодні мені наснилося, що я розчісую своє волосся перед дзеркалом. Вони мокрі, але ні душ ні ванну я уві сні не приймала, довгі, нижче плечей, і трохи в’ються. При цьому я однієї з подруг їх показую і кажу що волосся почало витися, що поки вони мокрі це добре помітно. Розчісую я їх трохи важко і великої гребінцем, вони несильно, але заплутані. Насправді у мене ніколи не було довгого волосся і вони прямі, ніколи не вилися.

Сновидіння, в якому були у вас таке волосся, найімовірніше, говорить про те, що ви можете бути здивовані розвитком свого особистого життя.

Вітаю! Сьогодні мені приснилося, що моя суперниця пофарбувала волосся в темний колір. Хоча, вона в житті блондинка. До чого це?

Я фарбована блондинка, наснилися довге, хвилясте, каштанове волосся, поруч сидить моя колишня любов і він не схожий на себе, а на голові густі сиве волосся і він гладить мене по моїм волоссю.Я зараз за чоловіком.

снитися мені, що у мене довге чорне волосся, хоча насправді я шатенка. я стояла в кімнаті і дивилася в дзеркало на себе, розглядаються своє волосся, а вони такі красиві, що не мої. я їх то розчісувала, то гладила і продовжувала дивитися в дзеркало&# 8230;

Вітаю!Приснився сон сьогодні, що один мій друг (який мені подобається) руками спочатку перебирав моє волосся, потім заплів їх в косу, вплів у неї стрічку і зав’язав її на шиї бантом&# 8230; при чому був дуже радий тому, що він робить, веселий був, йому подобалося те, що він робить&# 8230;.Заздалегідь дякую!

Вітаю! Мені сьогодні наснилося, що у мене дуже довге волосся, не такі як насправді і, що я сама собі їх стригла! І говорила собі уві сні, що ж я роблю! Адже, напевно, самої стригти себе не можна! Скажіть, будь ласка, до чого це! Заздалегідь дякую! Волосся густими були і чистими!

сниться, що мені стриже моя знайома перукар волосся. я прошу відстригти зовсім чуть чуть, а вона зрізує більше і каже, що вони посікли сильно і треба зрізати всі, я дуже засмучений

Сниться, що я заходжу в ванну і беру гребінець, і починаю розчісувати волосся. І бачу, що волосся починає темніти і я розумію, що мама фарбувала волосся і залишила гребінець НЕ помитий. Мої білі волосся починає швидко темніти, я їх починаю мити під струменем води, фарба стікає, але піднявши голову я побачила, що волосся стали чорними і дуже густими, а з під низу вибиваються мої білі пасма. Я починаю кричати і плакати. Я прокинулася зі сльозами на очах, так волосся було шкода.

Зміни в кольорі волосся, швидше за все, говорять про те, що незабаром ваше особисте життя зміниться під впливом матері.

Сон був як історія, але я зупинюся лише на волоссі.
Отже, сниться мені, що я розмовляю з чоловіком і він на хвилинку повинен відлучитися.Він виходить з кімнати, я дивлюся на себе в дзеркало &# 8212; а у мене рушник на волоссі, я його знімаю, волосся мокре, сушу руками.І тут заходить чоловік&# 8230; старше себе і абсолютно сивий.
(Зараз ми в хворобливому розриві).

Вітаю! Почну з того, що у мене хвилясті від природи волосся і фарбований каштановий колір волосся. Сниться, ніби я завивати волосся плойкою (щипці для завивки), а вони чомусь у мене ПРЯМІ, укладені пасмами-на-віч (так зазвичай укладають при &# 171; драбинці&# 187; феном). Колір волосся пшенично-попелястого, приблизно як мій колір реальний, тільки ніби трохи світліше. Мені це все так сподобалося, було дуже красиво. Заздалегідь дякую.

Сновидіння такого плану, швидше за все, говорить про те, що вам буде непросто підтримувати запал в романтичних стосунках.

Вітаю!Мені наснилося, що у мене випало десь 3 клок красивих, доглянутих волосся, а потім, на щоці виріс пучок волосся.До чого б це?

допоможіть зрозуміти сон, я з гребінця видераю великий пучок рижих волосся своєї колишньої дружини і бачу її у вікно з такою ж зачіскою як у неї раніше, тільки трохи підфарбована чубчик в сивий колір.

наснилося ніби на правій щоці зростає невеликої пучок чорного волосся і поруч ще кілька чорних волосинок, що б це могло означати?

Вітаю! Мені наснилося, що я йду по вулиці і мені назустріч йдуть женжіни, в основній масі все руді. Це мене наштовхує на думку-теж перефарбуватися в рудий. Розтлумачте, будь ласка. спасибі!

Доброго вам дня! Прошу вас, допоможіть розтлумачити сон! Мені наснилося, що дивлячись в дзеркало я побачила себе з підстриженим до каре волоссям, стрижка була красивою, але я була просто в шоці від побаченого, адже до цього моє волосся були довгими, я не розуміла коли мене підстригли, почала ридати і кричати своєї матері :&# 187; Навіщо, навіщо ти зробила це?&# 187;
Як ви думаєте, що може означати мій сон ? Заздалегідь дякую!

Те, що в сновидінні були такі волосся, найімовірніше, говорить про те, що вас чекають рішучих кроків в особистому житті.

Мені наснилося що хто то гладить моє волосся я не бачу хто і мені не дуже приємно до чого це.

Вітаю! Мені наснилося, що хочу змінити зачіску, зробити волосся коротше, записалася до перукаря, але мені так було несила, що я на ходу сама собі їх обстригла в поспіху. І ще думала, нічого страшного що криво, перукар все виправить, укладе як треба. Заздалегідь дякую!

Привіт мені приснилося що я підходжу до дзеркала і бачу що моє волосся з сивиною сильної. в житті я брюнетка 29 років сідени немає

Мені наснилося, що я працюю нанькой у якийсь знаменитості. І я щовечора складаю волосся (нібито справжні) якихось моделей або актрис (напевно її знайомих). Я дістаю з шухляди волосся пучкапі і з’єдную разом. Виходить товстий пучок волосся. Я тримаю в раках великий пучок довгих світлих красивого волосся. Моделі при цьому залишаються з волоссям, т.е. їх не стрижуть і не обривают.

Вітаю! Підкажіть, будь ласка, про що говорить такий сон? Мені наснилася моя колишня подруга, з якою ми розлучилися не дуже добре близько півроку тому. У неї в реальності густе кучеряве чорне волосся. А наснилася вона мені з облізлій головою, з лисинами&# 8230; На голові був якийсь хвостик, буквально, з трьох волосин&# 8230; Шкіра голови світилася крізь волосся&# 8230; Я уві сні дуже здивувалася, подумала &# 8212; треба ж&# 8230; були такі гарні волосся, а тепер щось жахливе&# 8230;
Що це означає?
Заздалегідь вдячна за відповідь)

Сновидіння, про який ви розповіли, швидше за все, говорить про те, що в житті тієї подруги трапляться неприємні події.

Вітаю! Мені наснилося, що я коротко підстриглася і пофарбувалася в брюнетку (насправді у мене довге русяве волосся). І я дуже задоволена стрижкою, стою розглядаю, хочу швидше здатися всім друзям.

Сон приснився з середи на четвер.
Наснилося, що мене підстригли дуже коротко. Мені не сподобалося і я дивлюся і порівнюю, навіщо мене так підстригли. Адже я роблю довшу стрижку, і навіщо я підстриглася тут (чи то в перукарні, то чи десь ще-по сну не ясно), адже у мене є хороший майстер. І бачу, що збоку висить довша пасмо, тієї довжини, що була раніше. І уві сні була сильно засмучена.
Сон приснився якраз перед співбесідою на нову роботу.
Буду дуже вдячна за відповідь, може цей сон застереження?

Така стрижка, швидше за все, попереджає про те, що ви можете радикально змінити особисті відносини.

добрий вечір! Мені приснився сон, що я дивлюся в дзеркало, а у мене довгі, руді і кучеряве волосся (копія як у моєї знайомої). І я їх збираю в пучок, а потім знову розпускаю. Хоч у мене рівні і стрижка каре!
Що це означає?

Вітаю.
Мені приснився сон, ніби моя тітка (вона займається чорною магією) намагається помацати моє волосся, а я не даю їй цього зробити, відвертаюсь, відбігаю від неї, а вона по-новому, зі злістю і криками намагається помацати їх.
Скажіть, будь ласка, до чого це. Заздалегідь дякую.

Аліна, доброго часу доби! Під вівторок мені сниться, що мій чоловік (з яким зараз розлучаємося, але залишаємося в нормальних відносинах) знаходиться на парних змаганнях: хто більше вирве ворос у суперника, той і поведемо. І ось він з якимось чоловіком, віддалено схожим на мого друга-колегу (Нічого Особистого). У чоловіка темно-русяве майже чорне волосся (в дійсності); у суперника &# 8212; сірі густі і настовбурчуються, як у білого кульбаби. Суперник каже, що він їх приклеїв і неудастся його перемогти. Чоловік починає смикати його волосся і легко висмикує жмут, а там інший шар волосся. Чоловік починає смикати у себе, але вони у нього не вириваються.
Аліна, що це може означати?

Ваш сон, в якому були сюжети пов’язані з волоссям, ймовірно, вказує на те, що скоро у вашому житті почнеться період відчайдушного суперництва через серця чоловіка.

Вітаю!
Якщо не складно, поясніть, будь ласка, мій сон:
У мене насправді довгі густі волосся, і уві сні я заплела собі косу, абсолютно звичайну і стою перед дзеркалом в спальні і тут нізвідки не візьмись незнайомий чоловік з’являється і начебто пропонує постригти мені волосся-я ні то що б погоджуюся, ні то що б відмовляюся-ну як то без бажання, але це відбувається-он берет і просто відрізає мені нерасплетенную косу-під корінь, решту волосся розпадаються, виходить каре&# 8230; я не була порада, але і не була засмучена-як то прийняла як є і все&# 8230; і прокинулася&# 8230;
Заздалегідь ВЕЛИЧЕЗНЕ спасибі за витрачений час))))
P.S. У Вас дуже хороший сайт)))

Ваш сон, в якому важливу роль грали волосся, найімовірніше, говорить про те, що ви можете отримати можливість започаткувати важливих змін в особистому житті.

Привіт, вдруге практично поспіль сниться син з зачіскою коротшою, чим є насправді. зовні &# 8212; симпатично. Що може означати коротка стрижка?

Вітаю. Приснився сон в якому я стою перед дзеркалом у ванній і з волоссям трохи довшими чим зазвичай, вони були засмальцьовані і брудними як ніби я давно їх не мив. І сама зачіска мені не сподобалася. А потім було продовження сну де я стою теж у ванній але вже звичайною зачіскою і вимитими волоссям, які мене влаштовують.
Підкажіть що це значить.

Наснилося що я орстрігла собі світло-забарвлений волосся і хвіст гарний блискучий у мене залишився в руці а стрижку неакуратно коротка, дивлюся в дзеркало &# 8212; ніби добре мені і скороткой насправді у мене не фарбований волосся і не довгий і не коротка стрижка. До чого б це?

Вітаю!
Підкажіть будь ласка, що міг би означати наступний сон:
Наснилося, що я постригати собі волосся, причому відрізала хвіст довгий світло-забарвлений, і він виявився у мене в руці, я його тримаю і дивлюся на нього, а він світлий і прям блискучий! Вродливий! в результаті я дивлюся на себе, коротка стрижка і неакуратно, як би підправити треба тепер, дивлюся начебто і з короткою мені добре. насправді я не фарбована, волосся середньої довжини.
Підкажіть, що це означає.
спасибі!

Те, що в сновидінні фігурували волосся, найімовірніше, говорить про те, що ви можете так відображати ситуацію своє особисте життя.

Доброго дня!Протягом років десяти моїй мамі сниться один і той же сон: ніби вона витягує з рота волосини і відчуває, що тягне її через все тіло&# 8230; Що це взагалі може означати?Не в одному сонник не можемо знайти тлумачення цього сну.
спасибі.

Дорога Аліна, підкажіть будь ласка значення мого сну. Наснилося, ніби мій хлопець гладить мене по голові, проводить по волоссю, злегка смикає мене за волосся і у нього в руці залишається пасмо мого волосся, досить багато волосся. Я в житті брюнетка, а та пасмо містила як мої чорні, так і кілька світлого волосся, але не сивого. Він тримає мої вирвані волосся в руці і мені їх показувати. Боюся, що сон обіцяє щось несприятливе. велике спасибі.

Ваш сон, швидше за все, говорить про те, що ви можете пережити вагомі зміни в особистому житті.

Вітаю. Наснилося що у мене волосся до плечей і густа довга чубчик (насправді досить коротка стрижка і волосся не дуже густі) . Вже не пам’ятаю на що конкретно, але розсердившись на що то починаю різати собі чуба. виходить криво, злюся сильніше. поруч присутній чоловік, який в житті мені не дуже симпатичний (раздражжает навіть) . він намагається допомогти мені їх стригти, але в підсумку намагається пристати в інтимному плані. ухилятися і тікаю

Те, що в сновидінні був такий сюжет з волоссям, найімовірніше, говорить про те, що ви можете не турбується про свій добробут і стабільності успіху.

Вітаю! Сьогодні вночі наснився ось такий сон: ніби, мама мені заплела 3 густі довгі коси. Я дивлюся на себе в дзеркало і волосся густіше і довше, чим в житті, колір волосся залишився колишнім. Розштовхати, будь ласка, сон.

Вітаю! Останнім часом кілька днів поспіль сняться сни, в яких присутні волосся. Сьогодні вночі наснився такий сон: ніби, я на свою минулу роботу, 2 моїх колеги наводять лад в шафі. Одна постійно чхає. А у другій на голові зачіска: пишне каре, світле волосся, трохи з сивиною, як мені здалося. Мені неймовірно сподобалася її зачіска і я дуже захотіла точно таку ж зробити собі. У житті у неї негусті темні довге волосся. Що б міг означати цей сон?

Сновидіння такого плану, найімовірніше, говорить про те, що ви можете звернути на спроможність і успішність своїх колег.

Наснилося, що я в якомусь чужому домі, о пів на якого йде ремонт. Навколо багато незнайомих людей. Я раптом підходжу до дзеркала і бачу, що волосся на моїй голові як би не мої, а як солома або покриті лаком. Я проводжу по ним рукою, і у мене випадає пасмо. Я намагаюся прикрити лисину залишилися волоссям&# 8230; Мені дуже рідко сняться сни. До чого цей сон?

Намедни приснилося що волосся мої були довші чим зазвичай, у мене до плечей, а уві сні були до п’ят, до чого це?

Наснилося що я мию волосся у себе в ванні. Починаю змивати, а вода сніх ллється чорна.

Доброго дня,
мені наснилося, що у мене на підборідді дуже багато світлого волосся (я дівчина, блондинка), що не борода, а просто як звичайні м’які волосся тільки дуже короткі і на підборідді, спочатку я злякалася, але потім вирішила, що це не смертельно, як- то ж живуть вусаті жінки. Потім побачила на підборідді один чорний волосок, взяла в руки пінцет і думала висмикнути його чи ні?На цьому і прокинулася. Розтлумачте, будь ласка, до чого може бути сон.

Таке сновидіння, швидше за все, вказує на те, що ви можете отримати можливість відмінно заробити, закріпити матеріальне становище.

Бачила уві сні свого чоловіка, що сидить спиною до мене на ліжку з довгим сивим волоссям, заплетеним в косу, коса була не дуже акуратна і не зовсім густа. Дивний сон якийсь&# 8230;

Привіт мені приснився сон сьогодні вночі такий як я виглядала в дзеркало і побачила над губами вусики (в житті у мене є вусики але не такі як уві сні яскраві і іноді теж їх вискубую) ці вусики уві сні були чорні і навіть жорсткі як Щитинь цих волосків було десь 5 -4 шт. І звичайно уві сні мені це не сподобалося і я давай їх висмикувати вони чомусь відразу не висмикувати довелося докласти зусилля і все ж я все висмикнула і після цього я подивилася в дзеркало і побачила прям як виступила кров з тих пір звідки висмикнула волоссячко спробувала кров витерти ваточкой як кров ще більше вибігла аж до шиї добігла, але все ж я витерла кров але чуть чуть забруднила комір футболки і трохи навіть над губою припухло і я подружці показала як висмикнула і припухлість. (В даний момент життя ми з чоловіком плануємо зачати дитинку і можливо вже вийшло поки ще невідомо ще маленький термін і я ось думаю може мені цей сон з кров’ю приснився ні з проста?)

Ваш сон, про який ви розповіли, швидше за все, говорить про те, що вас можуть незаслужено але влучно обмовити неприємні вам особистості.

Здрастуйте, у мене волосся довге, а приснилося мені, що я дивлюся в дзеркало, а у мене стрижка (стрижка боб). Наперед дякую.

Вітаю!у мене насправді темно-русяве волосся середньої довжини, крашусь завжди в рудий колір. Уві сні сьогодні побачила себе спочатку з довгими-довгими чёпнимі волоссям, пам’ятаю, що дуже здивувалася цьому.Трохи пізніше, в цьому ж сні, я смотрясьсь в дзеркало, знаходила себе вельми привабливою, але при цьому виглядала так: коротке каре і біляві блискуче волосся.І взагалі собі дуже сподобалася&# 8230; Підкажіть, що все це означає?я описала неповний сон, якщо буде потрібно, напишу повніше.заздалегідь вам спасибі.

Те, що в вашому сні була у вас інша зачіска, найімовірніше, говорить про те, що ви можете опинитися на шляху початку нової для вас життя в багатьох сферах.

Підкажіть будь ласка до чого наснилося: я знайшла немовля (дівчинку), вона плакала, я беру її на руки заспокоюю, потім починаю розглядати, а у неї руде густе волосся, обличчя все в конопушкі .

В мене довге волосся.Мені наснилося, що я їх розчісую перед дзеркалом і не можу розчесати до кінця.На половину довжини розчесала, а друга половина довжини залишилася розчесаною, як ніби один великий мат в волоссі, а мені потрібно вже йти кудись.Я вирішую взяти гумку для волосся і зібрати їх в хвіст разом з Колтунов і йти в такому вигляді.Допоможіть розтлумачити.

Мені приснився дивний сон &# 8212; що я ночую у подруги і ми спимо на її великому дивані, волосся спокійно лежать на подушці. У неї розпущене, а мої заплетені в косу. І тут приходить моя знайома і обстригає волосся спочатку подрузі, а потім і мені якимось дивним предметом, типу сокири. Але уві сні я якось спокійно відреагувала на це.
Допоможіть розібратися. Заздалегідь дякую.

наснилося що мені підстригають волосся по чуть чуть, і бачу як вони падають на підлогу але їх мало -Мало менше сантиметра, а я так плачу!підкажіть що це значить. Тетяна

Вітаю. Мені наснилося, що я приміряю до себе чужу довгу косу (яку колись давно зрізала моя подруга), дивлюся, як ніби це мої реальні волосся, і мені подобається, що у мене така довга косв))))

Мені наснилося як я сама собі Стіг дуже заплутані волосся, а потім після стрижки деякий час ходжу в шапці через лисини, а потім відростають довгі красиві густе волосся. Поясніть будь ласка до чого це приснилося?

Мені снилося, що я веду мою дочку за плечі до дзеркала.
Ми з нею стоїмо перед дзеркалом і дивимося один на одного (вона попереду, а я ззаду тримаю її за плечі), і рассчёсиваю їй волосся &# 8212; здорові, густі, блискучі, до плечей.
До чого може бути такий сон?

Вітаю. допоможіть розшифрувати сон. Днями мені наснилося, що я висвітлила волосся (в реальності я і так блондинка і волосся жодного разу не фарбувала) і коли стала знімати рушник з голови, то помітила, що трохи волосся вилізло, але особливо з цього приводу переживати не стала, так як знала, що від фарбування волосся завжди лізе сильніше.
&# 8230; і ще&# 8230; Вчора знову приснився сон про волосся&# 8230; ніби волосся у мене на голові стали гущі і трохи довше, трохи нижче плечей (в реальності у мене каре і не дуже густий волосся)&# 8230; я була дуже цим задоволена.
Заздалегідь дякую.

Те, що в вашому сні ви пішли на такі зміни, швидше за все, говорить про те, що вам варто готуватися до того, що ваше особисте життя кардинально зміниться.

А цей сьогодні приснився.дивно &# 8212; бачу чоловіка, уві сні усвідомлюю що це чоловік &# 8212; тільки схожості ваще ніякої!Бачу що всі навколо кольорове, а сам чоловік &# 8212; чорно-білий (як чорно-біла фотка, як плівка не кольорова).І ось на кольоровому тлі &# 8212; він чорно-білий, голий торс, і голова лиса (чоловік на Леніна схожий, лисиною точно, у чоловіка волосся насправді густі і темні).І начебто він мені щось каже і каже&# 8230; Прокинулася &# 8212; нічого не пам’ятаю.
З чоловіком ми на даний момент в затяжний сварці, не спілкуємося, чи не проживаємо разом.

Ваш сон, про який ви розповіли, найімовірніше, говорить про те, що ви можете зв’язатися з чоловіком, який буде для вас недостатньо заможний.

Вітаю! Підкажіть, будь ласка, значення сну! Сниться, що я на роботі начебто сиджу (в реальному житті я з неї звільняюся з метою поміняти на нову, більш високооплачувану) і дивлюся я в дзеркалі з довгими, красивими каштановим волоссям (в житті у мене светлиеволоси, не набагато нижче плечей), блестящмі і я думаю -я завжди хотіла мати такі гарні Влос. Єдино, що удівляет- це колір. Але волосся виглядає чудово.

Подібне сновидіння, ймовірно, вказує на те, що ви можете піти на радикальні зміни в способі життя і власних поглядах.

Вітаю! Підкажіть, будь ласка, значення сну. Я бачила, що волосся росте у мене на обличчі, але тільки з одного боку, справа, причому волоски спрямовані вгору, а колір їх відрізняється від мого, темно-русявого: волоски дуже світло-руде, скоріше навіть золотистого кольору, досить довгі, 1 -3 см. Не можу сказати, чи бачила я себе в дзеркало або з боку, але точно пам’ятаю, що самого дзеркала не бачила. На додаток, я уві сні знаю, що волосся взагалі ростуть у мене клаптиками по тілу &# 8212; по рукам і ногам, острівцями, і також знаю, що я намагалася їх видаляти, але результату особливого немає. Мені уві сні було дивно і дратувало.

Таке ваше сновидіння, найімовірніше, говорить про те, що ви можете незабаром серйозно захворіти, так що вам краще бути обачнішими.

Вітаю! Підкажіть будь ласка що означають волосся в їжі? Снилося що мене пригостили якимось блюдом, я їм і починаю витягувати звідти волосся.

наснилося, що замовили страва в кафе (щось на зразок суфле принесли) я стала є і виявила, що в ньому повно волосся (чорних і коротких) було огидно, але все одно їла від того, що була голодна. при цьому, намагалася витягувати їх перед тим як підносити страва до рота&# 8230; в якийсь момент вирішила, що потрібно віднести і відмовитися від їжі, але міняти або відшкодовувати вартість нам відмовилися. навіть прокинулася від того, що, як здалося, в горлі застряг волосся)

До чого сниться такий сон? Мені наснилося що я з мамою прийшла в парехмахерскую підстригти трохи волосся.уві сні у мене були Руссо волосся нижче пояса красиві, длиние.Стою дивлюся в дзеркало і кажу мамі що б вона мені їх постригла де то на 6 сантиметрів, вона бере меч &# 8212; самурая обстригає моє волосся вище плечей, одним рухом руки і вони відразу придбали рижий колір.що це означає? У житті у мене Руссо волосся, длиние які, з рудими пасмами.

Подібне сновидіння, найімовірніше, говорить про те, що ви можете зіткнутися з негативним впливом мами на ваше особисте життя.

Якщо побачити уві сні чорне довге волосся в яких багато коссреді розпущених волосся. Плюс ще вони і кучеряві як це зрозуміти. А якщо до цього снилися прямі, довгі каштаноиве волосся які прямо сяяли, але були коротше тих чорних які наснилися недавно?

наснилося що на мене з бритвою напала якась дівчина і відрізала пасмо волосся, нібито щоб я з проплешеной ходили&# 8230; а я навіть зраділа цьому, т.до у мене з’явилася можливість постригтися налисо. я почала сама машинкою збривати собі волосся наголо, але чомусь не виходило, то акумулятор сідав, то машинка працювала перебійного. я начебто півголови поголила, поки шукала іншу машинку, у мене знову де поголила волосся з’явилися, не такі як були поредее і коротший. але мені дуже хотілося обстригтися наголо.

Такий ваш сон, швидше за все, говорить про те, що вас чекають великі витрати, заповнити які швидко буде дуже непросто.

у мене був виступ в нашому ДК і я сиділа в залі на першому ряду, чекала свого виходу.і раптом відчуваю, що хтось гладить мене волосся, іноді немов намагається розчесати їх пальцями.а у мене волосся дуже густі, укладені в якусь зачіску і залиті лаком&# 8230; я обернулася, щоб сказати цій людині, щоб він відстав, т.до. було дуже неприємно, але побачила, що там сидить путин&# 8230; подумала, а чорт з ним, краще промовчу&# 8230; до самого виходу на сцену він так і гладив по волоссю, потім обійняв за шию&# 8230; коли вже після виступу ми пішли переодягатися, він прийшов в роздягальню, т.до. виявилося, що у нього там виступала дочка

Таке ваше сновидіння, найімовірніше, говорить про те, що ви може пережити таке відчуття в не віддаленого від теперішнього часу майбутньому.

Вітаю! Мені наснилося, що моя начальниця розчісує мені волосся. вона їх мені розчесала і сказала:&# 187; Я бачу тобі не дуже подобається, коли розчісують волосся. До чого б це?

До чого сниться Наче я з рота витягую. довгу волосинку.вона оченьдлінная.і вкінці випльовує цілий пучок волосся.

Доброго дня! я б хотіла дізнатися, що позначає мій сон. Я недавно бачила, що у мене &# 171; довгі і біле волосся на голові&# 187; якщо хто знає, що це означає напишіть будь ласка!

здраствуйте ! допоможіть розібратись, бачив уві сні своє волосся, намагався чи то причесати, толі руками їх помацати, пам’ятаю одне як у мене в руці з’явився жмут волосся, вони наче танули у мене, ще жмут так був акурат, т е як зелень в магазині купуєш так все рівно один до одного волосся, і я намагався знайти відповідь уві сні, чому відбувається це . потім прокинувся, ощушенія досить не з приємних було, а . ще я розумів що волосся то мої, але я як би бачив свою голову з боку чтоли, і Титан рассматреть

Ваше сновидіння, найімовірніше, говорить про те, що ви можете опинитися в положенні коли вам буде необхідно піти на великі витрати.

У житті у мене густе волосся середньої довжини. Уві сні побачила, що дивлюся в дзеркало і бачу у себе великі залисини на лобі з двох сторін. Потім прикриваю їх, намагаюся заховати.

Наснилося, що у мене заплетене коси, а хлопець, в якого я була закохана, смикає мене за них. До чого це сниться?

Я блондинка з пшеничним відтінком волосся. Наснилося, що пофарбувала волосся в більш світлий блондин, і мені це не дуже сподобалося. Уві сні хотіла повернути свій колишній (пшеничний) відтінок волосся.
Заздалегідь вдячна Вам за допомогу.

Привіт Аліна!
Ви колись уже дуже точно розшифрували мій сон, допоможіть, будь ласка, і на цей раз!Сьогодні бачила уві сні свого старого знайомого (у нього колись було довге волосся, потім він постригся), ми давно не бачилися і живемо в різних містах..Я побачила його уві сні з ДУЖЕ довгими густими і сивими розпущеним волоссям.При тому, виглядало це прекрасно!Що це означає, підкажіть, будь ласка.

Це сновидіння, найімовірніше, говорить про те, що ви можете отримати відомості про те, що ця людина багато чого домігся.

Вітаю!ввечері приснився сон, в якому я фарбувала чоловікові довге волосся в той же колір (звичайний темно русявий) як і у нього, пофарбувала тільки не всі, а у коло, як ореолом&# 8230; що б це значило?

Здраствуйте! Наснилося що дивлюся на себе як з боку, а у мене волосся стало світлими. Колір від русявого до дуже свеілого і підсвічені наче ззаду. Заколоті на одну сторону. І з цього боку прям до білосніжно-срібного кольору на скроні і трохи на чубку. аж іскриться. Але я ще подумала уві сні: чи не сивина чи (у мене на чубку з цього боку трохи є сидих волосся, але хвилювання не було, помоту що виглядало краство. Заздалегідь вдячна

Цей сон, швидше за все, говорить про те, що ви незабаром будете страждати від того, що в житті вашої не буде належним стабільності в житті.

Люда пише:
Вітаю! Приснився сьогодні вночі сон: ніби, я стою біля дзеркала-у мене красиві, ідеально випрямлені, шовковисте, жирне волосся, темного кольору (кілька схожі на ті, які у мене в реальності). І тут я беру і відрізаю з лівого боку волосся по довжині. Виходить, що ліва сторона голови як каре, а на правій довге волосся. Впринципі, мені сподобалося. Починаю їх прибирати в хвостик і теж вийшло. До чого такий сон?

Ваш сон, швидше за все, говорить про те, що ви можете не скористатися вчасно усіма доступними перспективами.

Доброго дня! Прісчілось, чтоя зі своїм хлопцем плавала в басейні і намочила волосся. Мій хлопець став мені їх сушити феном, що викликало у мене дуже приємні відчуття.А коли я глянула на його голову, то побачила, що у нього починаю з’являтися сиві волоски, і починає з’являтися лисина. Розшифруйте мій сон. спасибі заздалегідь!

мені наснилося, що я дістаю волосся з ванни, з отвору, куди витікає вода. Спочатку їх було небагато і вони були русявого кольору, потім я стала діставати їх більше, більше і більше.потім виявилося, що вони і в раковині є і ще в якійсь трубі з якої я вже дістала цілу купу довгих, вже чорного волосся, причому, вони були не сплутані, а рівні і гладкі, їх було настільки багато. що я їх витягала двома руками, як канат, при цьому я думала про дівчину, яка знімає у нас кімнату, місяць тому у нас виник конфлікт і зараз ми з нею зовсім не розмовляємо, що дуже мене засмучує&# 8230; вот такой вот дуже неординарний і дивний сон, дуже хотілося б знати, що він може означати&# 8230; заздалегідь вдячна вам.

Ваш сон, про який ви розповіли, найімовірніше, говорить про те, що ви можете понести втрати матеріального характер незабаром.

Скажіть будь ласка, до чого сниться, якщо я дивлюся на себе в дзеркало і бачу, що я заплела красиву і товсту косу в своїх волоссі?

мені наснилося що в гості приїхала сестра, а я їй кажу &# 171; Дивись у мене волосся випадає пучками&# 187; і відриваю без болю жмут волосся з голови

Вітаю!Моя дружина має гарні довгі каштанові волосся.Мені наснилося що вона коротко постриглася і пофарбувалася в світлий колір.І ми через це сильно посварилися.

мені 2-й день вже сниться, що на моє прохання мені (або несподівано) отстрігают волосся, сантиметрів на 20-30, важко визначити.
при чому спочатку у мене невелика розгубленість і страх, а потім все ніби на свої місця стало і навіть додалося.

До чого сниться коротке волосся? В житті я відрощую волосся і вони до лопаток і навіть ходила довго з довгими нарощкннимі чорним волоссям, зараз я шатенка, а уві сні я була худенька і з короткою стрижкою під хлопчика але волосся були чорні-прі цьому уві сні все знайомі розхвалювали мою стртжку і що мені це дуже йде, і я уві сні здивувалася що у мене короткі але відчувала себе дуже комфортно і навіть щасливою-до чого цей сон?
спасибі

Мені наснилося, ніби-то мені чогось закортіло підстригтися, але зробити це я вирішила сама, машинкою. Встигла поголити півголови, уві сні дуже засмутилася, але потім якось так уклала волосся, що лисина була зовсім непомітна і заспокоїлася. дурдом повний.

скажіть будь ласка, до чого снилося що чоловік мене насильно стриже?

мені наснилося, що моє волосся постригли до крові&# 8230;.вся верхівка була в крові&# 8230; волосся стригла колега по роботі&# 8230; з понеділка на вівторок&# 8230; що це значить ?&# 8230;.

Мені наснилося, що я розчісувати своє волосся, вони довше, чим в реальності і колір золотий, хоча я русява, розчісувати легко, і раптом вони починають випадати величезними пасмами, як нарощені, багато, продовжую вичісувати і залишаюся з красивою укладанням, мого кольору, як з перукарні. Нічого з тлумачень не зрозуміла &# 8212; неоднозначний сон якийсь, з пн на вт&# 8230;

Якщо хто сильний в подібних питаннях, підкажіть до чого був мій сон&# 8230;
Снилося, що я затіяла прибирання в санвузлі. Він був суміщений. Стала мити кахель на стінах, потім саму ванну, унітаз і умивальник. І тут я помітила пару волосків застряглих в стоці, як це зазвичай буває. Почала їх витягати, а звідти потягнулося неміряна кількість волосся. Світлих, чорних і такий тиснуть, що долоню ледве охоплює, щоб витягати його. Але волосся не мокрі і злиплі, як повинно було б бути за логікою речей, а чисті і пишні. І ось я їх звідти витягаю, а вони все не закінчуються, вже метра півтора витягнула&# 8230; А потім прокинулася&# 8230;

Вітаю!Снилося, що у мене волосся пофарбоване чорно-білим, а я перефарбовувати їх в червоний колір.І завжди я бачу себе з довгим волоссям, хоча в житті у мене коротка стрижка.Сон іноді повторюється.До чого б, хотілося б зрозуміти. Відразу дуже дякую.

До чого сниться коли Я дивлюся на себе в дзеркало і намагаюся вирвати собі один волосся на лоби

Мамі моїй приснилося що оан бачить мого чоловіка дивиться в дзеркало, і у нього дуже коротко-коротко зрізати волосся і чубчик вистрежена по лінії росту волосся, т.е. її немає в принципі.До чого?
Ми з чоловіком в сварці, разом не живемо.

Мені наснилося що я уві сні хвалився своєї довгої чолка, якій з мене насправді немає.

ДОБРОГО ДНЯ.Мені наснилося, що Я розчісувати волосся НА ГОЛОВІ І на спині СВОГО СИНА.У НЬОГО КОРОТКА СТРИЖКА І Світлі ВОЛОССЯ.ВСЕ ЯК У ЖИТТІ.ТІЛЬКИ бентежить ВОЛОССЯ НА СПИНІ, ТАКІ САМІ Світлі і густо.І Я розчісувати їх ТАК СПОКІЙНО.НЕЩОДАВНО СИН ПІШОВ ВІД ДРУЖИНИ. ЖИВЕ У НАС .ЩО ОЗНАЧАЄ МІЙ СОН?

наснилося, що на роботі знайомий чоловік робить мені стрижку, обстригає волосся, при цьому ми оч мило і жваво балакаємо: я, він і ще одна дівчина. У підсумку коли він закочіл, то волосся дійсно стали коротшими, але були доглянутими, гладенькими. Значення в сонник суперечливі, важко в інтерпретації.

Вчора снилося красиву дівчину з дуже довгими хвилястими рудим волоссям. Вона лежала на землі. До неї підійшли двоє чоловіків. Один дістав велику гребінець (на якій було багато волосся) і став розчісувати їй волосся. Сказавши при цьому що візьме волосся дівчини на експертизу.Дякую за пояснення.

Не пам’ятаю весь сон, пам’ятаю тільки що я зірвала квітку красивою білої лілії з куща, і закріпила його в розпущених волоссі.
Що це означає?
спасибі!

Вітаю! Вже 3 рази за останній час бачу подібний сон: З голови випадає при розчісуванні пасмо волосся (НЕ жмут, а саме пасмо красивого волосся). Але на місці випадання лисини немає, хоча пасмо пристойних розмірів. Дуже цікаво, що може означити таке наполегливе бачення!? Заздалегідь вдячна.

Наснилася мамина подруга, яка померла трохи більше місяця тому, я її розчісую, збираю волосся ззаду в хвіст, а стрижка в неї завжди була коротка. Але волосся вистачає щоб зібрати хвіст ззаду, тільки деякі вислизають і мені хочеться їх все зібрати, щоб красиво було. Коли вона померла їй було не більше 56 років, серце, слідом помер її чоловік через місяць, ще молодше. І коли я розчісувала її, вона мені спокійно так розповідала про своє життя, ніби жива до сих пір, просила передати привіт дочки Ользі. Живемо ми в 1500 км один від одного, на похоронах я не була, Ольгу вже років 20 як не бачила. А тітка Валя приснилася молодий ніби їй років 30, і волосся такі ж чорні густі.

Вітаю&# 8230; мені наснилося як я підійшла до дзеркала&# 8230; і в дзеркалі було коротке волосся, трохи гафрірование, світло русявого кольору&# 8230; хоча в реальності вони довгі і темно-каштанові&# 8230; і уві сні коли я дивилася в дзеркало вони були короткі а коли я дивилася на них не в дзеркало вони були довгі..я дивилася і нібито вибирала як мені буде краще&# 8230; до чого такий незрозумілий сон?

мені наснилося що коли мені дали дзеркало то я побачив що частина волосся стала короткими і рідкісними, а коли дивився на них в своє дзеркало яке вдома стоїть то я бачив що вони в нормі, уві сні було відчуття що я весь час дивився що у мене все в нормі але коли дали інше дзеркало то я зрозумів що весь час ходив з коротким волоссям і дуже рідкісними

Мені наснилося, що я в душі мою голову, дивись на підлогу душової кабіни і розумію, що вода не йде через те, що частина статі просто вся в моїх темно-темно волоссі.. Доторкаються рукою до голови і відчуваю що дуже багато випало волосся.. Що б це значило, підкажіть? У всіх сонниках дуже суперечливі відповіді

Вітаю. Мені сьогодні наснилося, ніби мені подарували купон на фарбування волосся в дорогому салоні. Я туди прийшла. Обстановка була доброзичлива, але величезна кількість людей. Мені дівчина помила волосся, а потім молодий чоловік став фарбувати волосся в світлий колір, як я сама і хотіла. Причому, він зауважив, що в цьому є щось сприятливе. Але коли він пофарбував, то виявилося, що забарвилися лише окремі прядки смуг. Зачіска в загальному була красива, волосся блискуче густі, хоча коротше, чим у мене. Але я трохи розчарувалася, що фарба не взяла волосся. Що може означати такий сон. спасибі.

Мені наснилося що я помила голову і у мене виросли темні довгі до пояса волосся до чого це ?Скажіть будь ласка .

Допоможіть розтлумачити, будь ласка.Мені наснилося, що від скронь до низу щоки (другу щоку не бачила уві сні) виросло волосся довжиною сантиметрів 10 і з рижінкой, я частина постригла машинкою, а решта хотіла виголити інший машинкою (для гоління) і ніяк не виходило, то вона не брала це волосся, то я боялася, щоб не збрити зайвого (віскі) .На одному місці поралася і ніяк.Все дякую.

до чого знятися волосся на ногах, як ніби мене цілує чоловік, все підходить до цієї справи і я бачу що у мене волохаті ноги і я його відштовхую, починаю припиняти всі це

Сон приснився о 7 годині вечора: я в кімнаті розчісую дуже довге русяве волосся, в отличном состоянии, я тішуся з того, що у мене такі гарні волосся.Насправді моє волосся до лопаток, русявого кольору, стан волосся не те, щоб погане, але і не відмінне, середнє можна сказати.До чого це може бути?

мені наснилося, що у мене багато волосся під пахвами. ще чоловік коли цілував мене під пахвами, я здивувалася і подумала звідки вони з’явилися і що їх треба прибрати

У мене довге чорне волосся з чубчиком, а уві сні я побачила, ніби я прийшла до якоїсь бабусі, щоб вона мені підстригла чубок і ще думала кінці підрівняти, вона почала стригти, але щось не виходило, потрібно було змінити ножиці, все було дуже дивно, мені навіть страшно стало, від цієї бабусі якимось жахом віяло, і я постаралася скоріше від неї піти.До чого б такий сон?
спасибі.

у мене волосся трохи нижче плечей.наснилося, що випав великий жмут волосся, а на місці випадання утворилася лисина, а жмут волосся був злипнувся, заплутаність.

до чого сон: сильно рассчёсиваю собі волосся з усіх боків вони стали довшими і густіше і квітки мідний рассчёсиваю на ходу ина вітрі

Наснилося, що мені пофарбували волосся в зелений колір, що б замаскуватися. До чого б це?

ВІТАЮ. ДОПОМОЖІТЬ розтлумачити СОН&# 8230;.Наснилося ЛЮДИНА З білими або сивим пасмом волосся..А НА СПРАВІ ВОЛОССЯ ЧОРНІ&# 8230;.ДО ЧОГО.
СПАСИБІ.

Сниться, ніби я перебуваю в своїй кімнаті, поруч зі мною мама і сестра. Я стою перед дзеркалом і зачісуюся, як раптом мама каже мені що в мене відросли волосся. я дивлюся в дзеркало і бачу що волосся стали дуже довгими (в дійсності -до плечей), до попи просто. Я милуюся, задоволена. Потім мама каже мені, що у мене так виросло волосся тому що я вагітна (в реальностті син, в розлученні).Я кажу що цього не може бути, а сама лягаю на ліжко і чіпаю живіт, він плоский, але я абсолютно чітко відчуваю ворушіння.Я розумію що і правда вагітна, і чомусь термін ніби як вже 8 або навіть 9 місяців.Я весь час думала про себе що цього не може бути&# 8230; Мама і сестра раді за мене, а я в подиві..

Вітаю. Мені наснилося, що ми з моєю маленькою дочкою перебуваємо в дитячому клубі &# 8212; там готуються якісь заняття і переодягаються і чепуряться багато дітей. У житті у дочки довга коса, а уві сні я відволіклася на хвилину, і раптом дивлюся &# 8212; моя дочка з короткою стрижкою, добре покладеної. Потім я намагалася зрозуміти хто її підстриг і навіщо, але безрезультатно. Що це може означати? спасибі.

мені наснилися рожеві волосся!зібрані гарна зачіска

Здрастуйте, скажіть будь ласка до чого рвати у себе на попі волосся, при тому копиця сивого волосся?

Вітаю.приснився сон: у мене довге волосся, пропускаю волосся крізь пальці і вони починають відриватися рівно до тієї довжини яка у мене насправді.Волосся не випадивают, а саме відриваються.В результаті виходить зачіска яка у мене зараз.Уві сні залишилася задоволена зачіскою.

Дивлюся в дзеркало, а бачу свою голову (вид ззаду) волосся довге, але чомусь червоні

Привіт, зазвичай я непогано розумію значення своїх снів, але цей поставив в глухий кут, сподіваюся на вашу допомогу) наснилося що я розчісую своє довге волосся, а їх колір чорно білий, причому розбитий на строгі смуги, смуга темного, смуга світлого. Наперед дякую)

Привіт) мені наснився сон нібито я помила голову, чіпаю свої мокрі волосся і витягую з них свій закручений локон, причому не маленький.. Що це може означати?

Вітаю! Допоможіть, будь ласка, зрозуміти мій сон! Я бачу волосся на гребінці, Розумію, що це моє волосся, що залишилися після стрижки, вони короткі і світлі. Перекладаю погляд па підлогу і бачу ще такі ж волосся: сантиметри по 2-3, рівні. бдестящіе, стрижені, як по лінієчці..Розумію, що це мої, але себе при цьому не бачу..спасибі.

Привіт, мені наснилося, що я лежу з чоловіком і ми розглядаємо мій живіт, густо вкритий волоссям. при цьому він глибоко втягнутий. В житті я повна.

Привіт Юлія! Рано вранці мені приснилося що моя дівчина бере ножиці і сама собі зрізає багато кінчики волосся як будь то вона хотіла підрівняти побачивши я дуже засмутився і на кричав на неї. Що це може означати? спасибі.

Вітаю! Наснилося мені, що у мене на голові величезна лисина. Я дуже засмучена і скаржуся мамі зі сльозами на очах. При цьому думаю як же тепер йти на роботу і починаю намагатися зібрати волосся в хвостик, щоб заховати лисину. Волосся у мене темні і середньої довжини.
спасибі.

Сьогодні приснилося, що йшла по дорозі, і зачепилася волоссям за колючий чагарник. І довго не могла їх розплутати, практично відривала їх, щоб вивільнити.
Неприємний сон (

Здраствуйте! Допоможіть розібратися, будь ласка. Сьогодні приснилося, що у мене передня половина голови &# 8212; лиса!
Але мама помазала синім гелем і почали рости маленькі волоссячко. Цей сон не залишає мене в спокої, так як раніше мені снився сон, в якому у мене велика лупа, але на яву у мене немає ніяких проблем з волоссям.
Спасибі заздалегідь!

добрий ранок!Мені наснилося ніби у мене виросли довгі розкішне волосся так як у мене короткі і вони мелірування рудим кольором

Вітаю! Мені наснилося, що хлопець який мені подобається заплітає мені довгу косу біля дзеркала. хоча в житті у мене каре. до чого це?)

Я натуральна блондинка і уві сні я як-би помітила у себе товсті чорні волоски і почала їх висмикувати. Висмикнула багато штук. До чого це?спасибі.

Наснилося що мені рідна сестра робила зачіску&# 8230; У мене волосся коротке, а уві сні довгими були&# 8230; Зачіска якась незвичайна була&# 8230; Оригінальна&# 8230;

Добрий день, моїй племінниці (їй 15 років) приснився сон: вона сидить розмовляє із сусідкою (її син однолітка з моєю племінницею) і вона скаржиться на свою мому. А потім бере ножиці і починає їй стригти волосся, кажучи:- &# 171; не можна ходити з такими довгими волоссям&# 187;. Поясніть сон.

Добрий день, моїй племінниці (їй 15 років) приснився сон: вона сидить розмовляє із сусідкою (її син одного віку з племінницею) вона засмучений і скаржиться на свою маму. Потім бере ножиці і стриже їй волосся, кажучи що з такими довгими волоссям ходити не можна. Поясніть сон.

До чого такий сон міг наснитися? А наснилося, що я обіймаю свого шанувальника перед довгою розлукою, у якого довгі гладкі чорні доглянуте волосся до плечей (в житті у нього кототкая стрижка). А сам він виглядає старше років на 15&# 8230; І він обіцяє, що ми ще побачимося, але я боюся, що цього не станеться. І я кілька разів намагалася гладити його по волоссю, але він не дозволяв мені це робити.

Що може означати сон, в якому мати відрізає мені косу, коли я сплю (майже під корінь, волосся по всій голові стають близько 4-5 см), і я на моє здивування вранці говорить таку фразу: &# 171; Набридли вже вони, навіщо це треба, так набагато краще&# 187;

Мені наснилося, ніби я захотіла поміняти зачіску. А в реальному житті я вже вирішила, яку я хочу зробити, а ось уві сні передумала. Що б ця означало?

Доброго дня! Мені наснилося, що я сиджу перед дзеркалом, а за спиною стоїть мама. Вона бере ножиці і одним рухом зістригає моє волосся дуже коротко. Мені це не подобається, я не очікувала такого результату. І я їй кажу &# 171; мама, навіщо так коротко?&# 187;

Я за цей рік вже вдруге бачу цей сон але відповідь на цей сон знайти не можу вчора побачила сон типу у мене в роті шерсть я її випльовувати вона все одно з’являється потім клубок у горлі намагаюся откашлеться а там великий клубок вовни і волосся і сірник звідки сама не можу зрозуміти хто небудь може скаже мені що це значить у багатьох питала сонники дивилася нічого знайти не можу

Мені наснилося як я пофарбувала волосся в жовтий колір, хоча сама я брюнетка. Я дивилася на себе в дзеркало і раділа що у мене таке волосся. Волосся були яскраво-жовтими (золотистими), були чітко видні окремі пасма. Але раптом моє волосся назад перефарбувалися в темний колір. Мене це трохи збентежило уві сні.
Підкажіть, що б це могло означати?

Мені наснилося, що я бачу себе в дзеркалі з Розом кольором волосся, і волосся зібране в хвостик.Спереду волосся рожеві, а ззаду пасма салатові і жовті.При чому пофарбували мене без мого відома.Що це означає?

Вітаю! У мене довге темне волосся. Наснилося що вранці, прокинувшись в гостях пішла вмиватися і у ванній подивившись в дзеркало побачила своє волосся підняті вгору і трохи за путани як мочалка (так, ніби їх сильно налаковані, трохи начесали і поставили дибки).

в руках відрізані довге волосся чоловік виносить викинути. я його .лаю треба їх спалити

снилося, що фарбую волосся в блонд, але вийшов жовтий, як жовток, і я судорожно думаю як це виправити, яким тоніком відтінити, що-б прибрати жовтизну, причому коріння жовті, як відросло, а решта світле!

Доброго дня! Мені наснилося, що коли я збиралася йти на вулицю ввечері, раптом випав шматок пасма волосся! Що це означає?

Надя:
До чого сниться що пасма волосся застрягли між передніми зубами, я плачу але не можу витягне не пошкодивши при цьому зуб, в результаті один правий передній виподает, волосся свабодни, але я в повному горе і сильно плачу

Вітаю. Мені приснився сон, в ньому чоловік зі стриженої головою, але стрижка коротка і нерівна, як би драбинкою. Чоловік мені дуже знайомий. Мені його зачіска не сподобалася і я взяла машинку і підстригли його налисо сказавши краще так, чим ходити з цим видовищем на голові. І тут я до нього знову повертаюся і бачу шикарні білі, густе волосся на його голові, вони довгі і хвилясті, навіть можна сказати кучеряві і мені так сподобалося, я прям була захваті. Ось до чого цей сон? (Чоловік цей був мені близький але недовго, потім я його відправила подалі). спасибі.

Вітаю. Приснився сон, в якому я в ресторані з людьми з минулого зустрілася і раптом знімаю з себе перуку, а там коротко підстрижений білий їжачок. Це при тому, що в реальності у мене довгий натуральний волосся і я дуже люблю довгий волосся. Але уві сні я хоч і здивувалася, але мені дуже сподобалося! Настрій був відмінним і я посміхалася. Мені дуже йшло!

Вітаю. Мені приснився сон, в якому я зустрілася з людьми з минулого в якомусь нічному закладі&# 8230; І раптом я знімаю зі своєї голови чорну перуку, а під ним короткий блондинистий їжачок! Це при тому, що в реальності у мене довгий волосся і я не люблю короткі стрижки! Але все мені дуже сподобалося! Я заусміхалася і стала себе з усіх боків розглядати! Мені дуже сподобалося і дуже йшло!)))) Що це означає?)заздалегідь дякую

Мені наснилося, що у мене вдругпоявілась густа чубчик (хоча у мене в житті її немає) і я стою перед подругою, розумію що у мене чубчик і кажу що мама мене вб’є.
Це все що я пам’ятаю.і всюди знаходжу різне тлумачення.Допоможіть будь ласка.

Доброго дня!
Мені приснився сон, в якому у мене дуже швидко росли волосся на голові. І я нібито перед цим була поголена наголо (цього уві сні не бачила, але якось розуміла). Крім того нове волосся росли темнішого кольору і більш пишні і живі. Буду вдячна за тлумачення.

мені наснилося, що я пішла в душ, помилася і потім вийшла, волосся помила, але вони відразу опинилися сухими і фарба змилася майже повністю і я опинилася блрндінкой з рожевими &# 171; яблуками&# 187; мій нинішній колір &# 8212; типу темної вишні

Привіт, мені приснився сон неначе я йду по коридору і до мене на зустріч йде дівчина, яка мені дуже подобається і вона дивиться на мене пильним поглядом, коли я помічаю її погляд вона різко відводить очі і поправляє волосся.Або ось ще один сон, я зайшов в магазин, щоб купити 2 тістечок, коли купив почав спускатися по сходах і вона йшла на зустріч до мене в красивому платті і дивилася на мене.Що це може означати?

Доброго дня !Мені сниться сон у вторй раз.Мені в перукарні обстригли волосся, при цьому не спрасів у мене, стрижка називалася Каре на ніжці, ззаду подсріжено більше чим з боків, Я дуже плакали!

Вітаю! наснилися свої ж волосся (на голові), але мідно-червоного яскравого кольору, до плечей (зараз довше), і головне, жорсткі (мої м’які навіть після фарбування і хімії), і подумалося: з таким кольором треба б і зачіску змінити&# 8230; можете розтлумачити? спасибі!

здраствуйте! наснилися власні вуха і я соромлюся мені кажеться що вони брудні і я не даю їх дивитися! потім приснилося що я приміряю чубок хочё її зробити і волосся такого пшеничного кольору!

Снився молода людина, яка на даний момент на службі в армії, з трохи довше чим на даний момент волоссям, причому вони стали каштанового кольору (в реальності темніше) і ще додався золотистий відтінок, як ніби волосся вигоріли, а також з’явився чубчик.

У мене руде волосся, але уві сні у мене вони були світло русяве і зібрані в неакуратну шишку.Вони пасмами спадали на плечі і на обличчя..Я стояла і розглядала своє волосся в дзеркалі, бо не розуміла чому раптом вони стали світлими.Далі я побачила в них що то чорненьке і почала вдивлятися в дзеркало, а коли придивилася жахнулася.За волоссю бігали маленькі чорненькі жучки.Я була в шоці і стояла так приблизно з хвилину вдивляючись в дзеркало і стежачи за комашками.Коли до мене дійшло, що це воші у мене почалася істерика і я намагалася швидко витягти комах.Вони розбігалися, а я їх намагалася ловити і скидала на підлогу.
Що це означає?

Доброго дня,
з четвернга на п’ятницю наснилося, що я їздила до перукаря і мене пофарбували в блондинку, але коріння чорні залишилися, а замість красивої зачіски вирізали ззаду до шиї, а по боках залишили довгі. І уві сні я відчуваю почуття повного розладу і розчарування у мене з-за такої зачіски. А я як раз в суботу записалася на фарбування. Що такий сон означає? Хоча сама я брюнетка і волосся довше середнього.

Вітаю! Я хотіла б дізнатися значення мого сну. сьогодні я бачила уві сні дівчину, що сиділа до мене спиною, з довгими, то чи чорними, то чи каштановим волоссям. я гладила її волосся, випрямляла. що це може означати?

Вітаю! Підкажіть, будь ласка, до чого сниться знайома брюнетка перефарбувати в блондин (бачу вже вдруге різних знайомих)? Заздалегідь дякую!

Вітаю! Ось зміст мого сну:
Я зняла у себе з голови пасмо свого волосся і розглядала її, дивуючись з того, що волосся блискуче і шовковисте. Потім я намагалася намацати ту частину голови, яка втратила волосся, але так і не знайшовши її, заспокоїлася і &# 8230;&# 8230;.прокинулася. Сон дуже чітко запам’ятався.
спасибі за увагу!

Вітаю. Мені наснилося з вівторка на середу, що мій знайомий, якого не бачила років 15 зістригає мені частину волосся, а я потім сильно плачу, тому що інші волосся довге і доведеться їх теж підстригати. Що це може означати?

Вітаю! Сьогодні приснилося, ніби я стою на зупинці разом з якимись своїми знайомими, а у мене шикарні кучеряві руде волосся. Всі їх хвалять і чіпають, кажуть, що я вдало пофарбувалася і сама, уві сні, я так само думаю. І мене просто розпирає від гордості, що я така молодець і красуня! Потім хтось розглядаючи їх, заподіяв мені неприємні відчуття і я кажу, що нічого волосся мої чіпати без мого дозволу! Хочу зазначити, що в житті волосся у мене каштанового кольору з мідним відливом і я дійсно дуже не люблю коли їх хтось намагається чіпати крім моїх близьких.

Мені прснілось що моє волосся росчёсивает подруга і виймають великий жмут волосся..і каже що мені потрібно щось робити у мене випадає волосся .До чого ето?

Наснилося що волосся випадало пасмами, але в підсумку на голові залишилося трохи волосся, але чому то я не була засмучена
Напередодні сну, говорили про волосся, чи могло це спровокувати такий сон?

Вітаю!
Мені приснився дивний сон, я не знаю як його правильно витлумачити, прошу Вас допомогти мені, тому що цей сон не виходить з моєї голови.
Мені наснилася моя прабабуся, яка померла рік тому, їдучи з її похорону я потрапила в аварію. Тому і стривожив мене цей сон. Так ось мені приснилося, що вона лежить в лікарні, але я знаю, що її вже немає. Коли вона мене побачила уві сні сказала мені, а ти що вилізла?, я запитала -Звідки?, вона каже ну з шафи, я говорить думала що ти там застрягла. Потім, как-будто я милася, і моїй мамі подзвонили з лікарні і сказали терміново приїжджати, я бачила, що в лікарню я приїхала гола в мильній піні, попросила халат у санітарок. Вони дали мені халат, я його одягла, засунула руку в кишеню, а там був пучок чорного волосся.

Заздалегідь дякую!
З повагою, Катерина.

підкажіть будь ласка, мене дуже турбує один сон.сниться вже не одну ніч.у мене на долонях ростуть грубі і жорстке волосся, але короткі.і я їх дістаю&# 8230; а в долонях утворюються як би величезні рани, з яких видно як починають рости інші волосся.що б це означало?Дякую заздалегідь.

Приснився сон в якому я попросила маму обстригти мені кінчики волосся, а мама обстригла мені моє довге волосся під каре, коли я побачила себе в дзеркалі дуже засмучений.У мене почалася істерика і я дуже сварилася на маму, що я довго відрощувала волосся а вона мене обстригла!До чого сниться такий сон, дайте відповідь будь ласка.Заздалегідь дякую!

Вітаю!Мені постійно сняться довге волосся, хоча насправді вони менше чим, так воно хоч як мене дивно віщує дорогу, але хотілося б дізнатися розташування цього тлумачення сну по докладніше!спасибі заздалегідь.

салам аллейкум!мені наснилося, що я перефарбувалася в блондинку.Перефарбувалася невдало, світлими стали одне коріння.До чого це.

Наснилося що подруга (можна сказати колишня родичка з минулого сімейного життя, колишня, т.до.я роздяглася і тепер не спілкуємося) будучи темненькою, підстриглася короткому перефарбувалася в світлий колір, там був рудий і блондинистий колір.Уві сні мені колір сподобався, дуже красиво виглядав, а ще уві сні я подумала, що може і мені варто підстригтися.Уві сні я з нею не розмовляла, просто вона проходила повз мене.До чого це. І чому вона мені наснилася, я її дуже давно не бачила.

Вітаю! Сьогодні мені приснилося, що мама мені миє волосся, але я дуже незадоволена так як вони чисті і я на неї злюся.

Доброго час доби, вам! Сьогодні приснилося, що на нозі, на гомілки, я побачила тонку пасмо дуже довгого волосся! Хоча у мене на ногах волосся майже немає. На голові теж волосся у мене короткі. Я подумала, що це чийсь волосся я десь зачепила ногою, потягнула, щоб прибрати&# 8230; а це мій, як ніби виріс&# 8230; я не вірю своїм очам, бо дуже велика довжина, тим більше для ноги, сантиметрів 30! Другий раз беру і тягну цю пасмо, і бачу як вона росте з моєї ноги, що це не чужа волосся&# 8230; я здивувалася, я прям відчула уві сні стан шоку, здивування&# 8230; і з цим відчуттям, почуттям прокинулася. Дуже дивний сон&# 8230; Відчуваю, що в ньому є значення, але тут в сонник не знайшла пояснення

Бачила уві сні сьогодні колишнього чоловіка з довгою чорною косою на голові, волосся багато, густі&# 8230; ка ніби до нас прийшов додому&# 8230;

Доброго дня! Не можу знайти значення свого сну&# 8230;. Сьогодні приснилося ніби я в салоні зачісок і чоловік робить мені стрижку, в результаті з моїх кучерявих довгого волосся без чубчика він зробив мені каре з чубчиком. Я не задоволена результатом і починаю кричати на нього, лаяти що він зробив і як мені тепер з такою зачіскою жити і як укладати, прошу відшкодувати збиток, відмовляюся заплатити за стрижку, плакати. Таке відчуття, що сон як наяву і плакала по-справжньому.

здрастуйте, сьогодні наснилося, що я вирішила підстригти волосся, взяла зав’язала хвіст і почала стригти, а вони виявилися такими густими, що навіть ножиці застрягли, потім дістала ножиці і з другого разу вже обстригла. Розпустила волосся виявилося трохи нижче плеча і такі густі, що я в дзеркалі виглядала &# 171; як лев&# 187;. У мене чорні фарбоване волосся, а уві сні такі природні, гладкі, блискучі і колір такий рівномірний, красивий&# 8230;

Вітаю.
Мені приснився сон, що у мене волосся довше звичайного, темні, укладені в хвіст, м’які, хвилясті. Але один факт мене дуже насторожив, вони були фарбованими де видно величезний шматок отроссших волосся з сивиною.
спасибі за оперативну відповідь.

Привіт, бачила сьогодні сон він був такий короткий, як ніби-то я лежу а в роті у мене довге темне волосся, які я прибираю і прибрати не можу, т.до. я їх забираю, а вони знову у мене з’являються і я відчувала неприємні відчуття&# 8230; але в підсумку витягла.

Мені наснилося, що чоловік відрізав мені моє довге волосся. Я почала плакати, кричати на нього. Потім побачила себе в дзеркалі і зрозуміла, що стрижка з коротким волоссям мені теж сподобалася і було дуже красиво. Що це означає?

Привіт, мені днями приснився сон, що у мене в роті чорне довге волосся, я їх витягаю, т.до. відчуваю дискомфорт, а вони все не прибираються, то прибираються, але я з’являються нові. Але в кінці то кінців я їх витягла і я прям відчула свободи, я аж зітхнула з полегшенням! Заздалегідь дякую! )))

мені наснилося, як я збривають волосся чоловікові на голові. вони у нього були брудні і некрасиві, а я голити волосся з метою зробити йому нову зачіску. потім побачила його спину, вона теж була волохата. потім я вирішила поголити йому спину і коли брила ненавмисно при голінні зачепила шкіру але кров не вийшла, я взяла пластир і заліпила.. підкажіть будь ласка, до чого я бачила цей сон?

Вітаю!тільки що мені приснився сон що моя подруга мені хоче розповісти про що не говорила, і тягне мене за волосся я говорю залишуся, вона все одно тягне і каже підемо зі мною до чого б це, відповіді ласка!

наснилося з п’ятниці на суботу що я у нібито перукаря і у мене довге хвилясте руде волосся причому величезної пухнастою копицею на голові, мене не стригли але чомусь вирішили помити голову, я була в халаті і мене всю намочили. зразок мені хотіли зробити якусь зачіску але так і не зробили. в житті у мене темні по плечі волосся з завивкою і нічого спільного з волоссям які наснилися немає

Наснилося ніби у мене темні, але швидше за коричневі, густі і дуже жорсткі, як мочалка, але досить гарне волосся. Я дивлюся на себе і дивуюся, все гладжу їх і дивлюся в дзеркало. Справа в тому, що насправді у мене світлі, м’які і з невеликими залисинами волосся. А уві сні залисини зникли&# 8230; я все дивлюся і дивуюся&# 8230; треба ж, які густі, темні і жорсткі волосся&# 8230; так не звично. І весь час чіпаю їх&# 8230;.які ж вони жорсткі. Хоча я насправді не люблю темні і жорсткі волосся.

мені наснилося, як бут-то я перефарбувала волосся в баклажановий колір&# 8230;.типу червонуватий, як у моєї мами і дивлюся на себе в дзеркало, зачіску зробила, як у мами &# 8230;..до чого це ?

Привіт мені наснилася якась фантастика, як у фільмі &# 171; Початок&# 187 ;, т.е сняться осколки скла, які оточують мене в уповільненому дії (т.е як зупинка часу) вони з’явилися з нізвідки, і одночасно з появою осколків у мене піднялися волосся вгору і я прокинулася з піднятою рукою, містика якась та. Сон дуже незвичайний, підкажіть будь ласка значення, заранее спасибо.

Я познайомилася з хлопцем і уві сні під ранок побачила як він підходить до мене і нюхає моє волосся (моє волосся уві сні такі ж)

У мого восьмирічну дитину дуже довге волосся (нижче попи). Мені приснився сон, що їй коротко підстригли волосся (коли вона була у бабусі). Стрижка стала як у мене. У мене стрижка драбинкою, довжина до плечей.

Допоможіть, будь ласка, не можу зрозуміти, як розтлумачити, приснився сон: мене стрижуть в перукарні дуже коротко, навіть голова подекуди просвічує, причому волосся білого кольору стали (в житті волосся пряме гладкі каштанові з меліровкой нижче плечей), спочатку лякаюся, а потім розумію, що волосся висохне і буде красиво, потім дійсно волосся стає дуже білими і пухнастими і мені подобаються, потім дивлюся &# 8212; довжина вже до плечей, потім знову погляд у дзеркало &# 8212; волосся довше моїх стали, трохи хвилястими і жовтого кольору, причому то чи вологим, то чи мало маслянисто блискучі і мені дуже подобаються.

наснилося що у мене волосся довге, десь по щиколотку (а в реальному житті, вони у мене коротше) уві сні волосся кучеряве і чорного кольору!і я дуже раділа такій довгій волосся!

Привіт моєму чоловікові поіснілось що ми збираємося на красивий міст з прекрасним видом . Він жартує ніби штовхає мене вниз а я насправді падаю він дивиться я лежу на землі а потім заворушилася вся в крові і шепочу йому &# 171; підійди до мене&# 187; а у нього підкосилися ноги він не може ворушитися від страху, поруч стоїть його мама і каже &# 187; йди спустися вниз&# 187; в реальному житті його мама мене не приймає і не спілкується з нашою сім’єю. Чоловік дуже злякався і прокинувся. Будьте ласкаві підкажіть тлумачення такого сну. Заздалегідь вдячна Вам.

У мене довге світле волосся до попереку, давно збираюся підрівняти але все ніяк не встигаю, і тут сниться сон що я вирішила сама собі чуть чуть підстригти кінчики, збиралася відрізати зовсім чуть чуть пару сантиметрів і перед дзеркалом як різонув весь хвіст під корінь, і думаю як же я так, що ж робити і почала плакати, прокинулася в жаху. спасибі

Доброго дня. Дуже мені цікаво до чого такий сон приснився? Мені уві сні пропонували чорну товсту і довгу волосинку, я говорила, що є своє волосся, у мене волосся світле і тонкі, трохи хвилясті, як і в житті), я навіть знаю людину, чию волосинку мені пропонують (це моя начальниця), вона і пропонує, деякий час я пручалася, і все таки мені її всунули. Бачу себе з цієї волосини, використовую її замість зубної нитки, очищаю міжзубні проміжки. Підкажіть будь ласка до чого це? Заздалегідь дуже вдячна!

Доброго дня.
мені наснилося, що я дивлюся на своє волосся (але начебто з боку: чи то в дзеркалі, то чи ще якось, важко пояснити). але те, що вони мої уві сні, &# 8212; це точно. саме волосся дуже красиві, довше звичайного, навіть дуже. прямі, добре укладені, кінчики дуже оригінальні закручені.
мені це дуже подобається, але мені і прикро, що я не можу ось так розпустивши цю красу вийти на люди .
поясню чому.
я ношу хустку. волосся повністю приховую.
в цьому сні я шкодувала, що такі гарні волосся не можу відкрити.

в волоссі виявляю волосся покритий &# 171; як бусінкамі2 якась погань слизька. я її знімаю з волоса одним рухом і кидаю в воду з рибкою. вода стає дуже брудною і з цих&# 187; намистин&# 187; виповзає багато черв’яків типу дрібних опаришів. я всім показую цей жах у воді. але вода на очах стає прозорою. черви просто зникають. як ніби почистили воду і випарувалися. що це?

Наснилося, що я шапці відрізала косичку близько 15 см. Спочатку мені було шкода..яч засмутилася, але потім наступний кадр..я радію нову стрижку..каре. І мама поруч говорить, як добре і мені йде! До чого це все сниться? поясніть будь ласка..з урахуванням того, що у мене тато в тяжкому стані в лікарні. Заздалегідь дякую!

У мене зараз довге волосся, а раніше я була з короткими стрижками. Наснилася мені колишня, найкраща подруга, ми дружили в школі, що вона взяла ножиці і відрізала мені волосся, я дивлюся в дзеркало, засмутилася і лаю її … «Навіщо ти це зробила, нічого мені не сказала, а я їх так довго розстилання» А вона мені відповідає «тобі так краще, я тобі непотрібне тільки відрізала» А мені прикро, в дзеркало дивлюся і ніби добре, волосся стали густі, і якось не так, не подобатися … відчуття не зрозуміле

Сниться, стою перед дзеркалом і розчісую довгі білі густе волосся, красиві і злегка пишні. Насправді волосся у мене темні і рідкісні. До чого це?

приснився сьогодні сон, ніби розчісувала своє волосся, середньої довжини, темні, і в руці залишилася пасмо волосся. уві сні я від цього сильно засмутилася. що це може означати?

Два рази снився сон, що хлопець який мені подобається, гладить по волоссю. У першому сні бачу у мене красиві чисте волосся і мені дуже приємно що він їх чіпає, а в другому сні, він хоче погладити, а я чиню опір, т, до, знаю що волосся брудні, я їх правда не бачу, але знаю, але він мене все одно вмовляє і гладить.

Мені наснилося, що я перебуваю в якомусь незнайомому приміщенні і бачу отвір в стіні, суну туди руку і дістаю звідти пучок обстриженими волосся, вони були блондинисті, а як би коріння чорні&# 8230; я дивлюся на них, а потім кидаю на підлогу, і знову питаюсь щось знайти в тому отвір&# 8230; що б це значило?

Вітаю!Мені наснилося ніби я собі сама наростила волосся довге .стою перед дзеркалом милуюся і хто то мені каже що мої (НЕ нарощене) волосся не рівно лежать треба їх підстригти трохи щоб зачіска краще виглядала.не пам’ятаю погодилася я чи ні.але чому потім я почала збиратися на побачення і одягати речі явно маленькі які я в школі в молодших класах носила.підкажіть до чого це все?

Вітаю! Мені наснився сон..точніше кілька, зазвичай я сама можу їх складати і знаходити розгадку (якщо можна так сказати). Перший: я заплела зачіску як зазвичай, але чолка трохи стирчала (хоча у мене її вже не біля року (чубчика)), моя тітка (я з нею живу в даний момент) подивилася на мене і запитала нетреба мені вимити голову, так як по чубку вона побачила, що та виблискуючи &# 8212; значить жирна..а я звичайно не вийду на вулицю з немитою головою, але тоді я махнула на неї, подивилася в дзеркало і сказала, що ніхто цього не зрозуміє. Потім фрагмент какойто такий &# 8212; мені віддали чорне кошеня. Він не дуже маленький, але вже не кіт, а я зраділа, взяла його, тому як обожнюю чорних котів&# 8230; хоча не без побоювання (подумала що скажуть будинку). і третій сон&# 8230; він мені сниться вже вдруге за деякий час &# 8212; дивлюся в дзеркало, а у мене волосся красиві-красиві, довжелезні, десь до стегна і золотисті..потім подивилася на обличчя і подумала, що таки да &# 8212; я красива)) ну вобщем я собі моторошно сподобалася
хочу ще сказати, що єті три сну наснилися в одну ніч

Вітаю!У мене в дійсності довге волосся і мені приснилося, що я змінила зачіску і волосся мої стали по плечі.Що б це могло означати?

Добрий день, мені приснилося що у мене з боків виросли чорні густі волосся коротке як підшерсток на одному боці суцільно з низу до пояса а на іншому а на іншому невеликими острівцями прочитала ваші відповіді де Аліна сонник відповідає в одному випадку що коли волосся росте де їх не має бути то це не впевненість в собі, а в іншому що якщо волосся росте там де не повинні рости то це до фінансових надходжень, що означає мій сон?

Мені наснилося, що я дивлюся в дзеркало і на губах у мене чорні густі волосся (як на бровах, тільки дліньше), злякалася і думаю що доведеться їх вискубувати

Доброго вам дня! Мені уві сні наснилися мої рідке волосся, і я просила маму їх підстригти не пам’ятаю як і навіщо. Вона отстрігла мені з зади (під волоссям) одну пасмо, я почала лаятися чому так багато. Ми взяли цю пасмо, яка чомусь була дуже густа і довга і запоковалі акуратно. Потім весь сон я мріяла її наростити назад, думаючи що волосся стане довша і густіша. Вобщем бред какой то (

Волосся заплетене в косу і закріплені гумкою, снитися як знімаю гумку з волосся але коса трохи розплелися, коса була до плечей.

Вітаю ! Мені наснилося, що у мого батька сиве волосся. Коштує він без одягу в одних трусах, і ображено говорить, що я про нього забула . Я підійшла обійняти його і доторкнулася до волосся, вони були дуже жорсткі. Від страху прокинулася. Підкажіть будь ласка, що це може означати. Мій батько зараз далеко від мене і я дуже за нього переживаю !

Приснився сон ніби я стою зі своєю знайомою дівчиною (одногрупницею) в під’їзді. Вона поклала клаптик свого волосся мені в глибоку кишеню і сказала, що скоро зовсім випадуть. І ніби як заплакала. Я її обняв і кажу: бідна дівчинка. Потім помітив у неї телефон. Знімала мене, здається. Потім сказала що пожартувала і засміялася.
Мені стало не по собі. В реальності у нас з нею дуже навіть хороші відносини. В неї є хлопець. При будь-якому розкладі не буду сприймати тлумачення настільки серйозно, бо не дуже вірю у все це. Це всього-лише сон.

Мені наснилося що на правій нозі нема на ступні а зверху десь близько вказівного пальця виріс пучок чорного волосся я намагалася вирвати не вийшло, тоді я почала як то приковувати їх, незручно все таки, щоб це значило? спасибі

До чого сниться, що подруга чіпає волосся і пропонує їх трохи підкоротити?Я їй кажу, що недавно тільки їх підстригала, але вона каже, що багато волосся, що січеться!

Доброго дня!
Приснився сон в якому я намагаюся висмикнути пінцетом волосок на підборідді, тягну а він такий довгий виявився. Потім висмикую волок з губи, тягну а він такий же довгий. Висмикую і червона припухлість виникла. У перший раз таке бачу, допоможіть розібратися що означає.

у мене світле коротке а сниться сон що у мене густі довге волосся і я себе відчуваю впевненою брюнеткою і потім побачила що внизу не фарбувати жмут волосся світлий і я збираю в пучок і йду купатися в басейн

Встромлена залізяка широка типу ножа по середині мови.

Струшувати темними, блискучими волоссям до плечі.

Підніматися в строгому світлому костюмі сходами в світлій капелюсі з полями.

Поіснілось мені що стою я у ванній кімнаті і роздивляюся себе в дзеркалі. І бачу в дзеркалі свій образ: вся передня частина тіла волохата, темно коричного кольору, приблизно 5-6 см. в довжину. Волосся на вигляд здорові блискучі. Піднімаю я руку і дивлюся під пахвами і думаю що треба поголитися. Скажіть що це значить. Важливо це чи ні, але в цей час на мені спала моя кішка.

Вітаю! я уві сні бачила що за місце мого волосся, волосся моєї одногрупниці. і мені її волосся подобаються дуже&# 8230;.і вона помітила що у мене її волосся чорне. до чого це?

Доброго дня! Сьогодні приснився сон: ніби стою я Перез дзеркалом волосся розчісую, поварачівается спиною, бачу що волосся у мене чорні по плечі, а з під них пасмо біла приблизно до попереку стирчить. І думаю про себе уві сні, що я сама собі волосся підстригла, а пасмо цю мабуть не помітила. До чого б це, поясніть будь ласка.Пасмо цю я так і не отстрігла.

Приснився колишній хлопець. Ми з ним давно розлучилися. Він сильно переживав. Зараз у обох сім’ї. Так ось він светлорусая. І раптом снитися мені перефарбований в Чорний колір! І волосся і брови. І зустріла я його в притулку дитячому. Нібито він там працює.і він дуже пригніченим. Я аж розгубилася як побачила його волосся! до чого б це&# 8230;..

Здраствуйте, мені наснилося, що я як би дивлюся на себе саму уві сні і бачу що у мене є рідкісна щетина на підборідді, хоча в житті такого немає я дівчина і волосся на ньому уві сні були рідкісні і деякі світлі, а деякі чорні, що це означає? сон запам’ятався, хоча зазвичай прокидаюся і не пам’ятаю що снилося.

Здраствуйте, мені наснилося, що я як би дивлюся на себе саму уві сні і бачу що у мене є рідкісна щетина на підборідді, хоча в житті такого немає я дівчина і волосся на ньому уві сні були рідкісні і деякі світлі, а деякі чорні, що це означає? сон запам’ятався, хоча зазвичай прокидаюся і не пам’ятаю що снилося.

мені приснився друг мого чоловіка, ми сиділи в приміщенні, він поруч сидів, я почала вставати щоб відійти, нахилила голову і в цей момент про нагнувся до моїх волосом понюхав і сказав &# 8216; Боже як же приємно пахнуть твої волосся&# 8217 ;, після кожного разу намагався їх понюхати, ложа голову на плече.

Привіт, приснилося як збираю своє волосся акуратно по пасмам в високий хвіст.Волосся темне (як і на самом деле) Що може означати такий сон?

Наснилися ніби у мене волосся темне, довге, красиві, доглянуті і щільні, зібране у хвіст і мені це подобається.У житті таких немає.Я їх розчісувала уві сні, вони були гладкими.

Привіт, мені приснилося що я уві сні роблю собі хвот дивлячись на велике дзеркало&# 8230; і тут вдаються якісь молоді дівчата, їх кілька, вони всі почали робити зачіску одній з них&# 8230; а я виходить відійшла від зелкала і невстигаючих даделать собі хвіст, я дуже поспішала його доробити так як Попо я кудись не встигала.Скажіть пожалуста що означає цей сон.Заздалегідь дякую!

наснилося.Стою на зупинці, а мені кажуть що то у мене на голові.Запустила руку в волосся і вруках залишився пучок волосся (схожий на накладку звалятися невеликого розміру), гидливо кинувши її вожу рукою по голові і знову пучё в руці, а з під нього і на ньому величезна кількість комах маленьких мутно білого кольору розбігаються.

Не розумію до чого такий сон приснився, дуже дивний&# 8230;.У мене в квартирі все це відбувалося. Варто бабуся (вона померла вже давно) поруч зі мною, а на проти нас сидить мій рідний брат. між нами стіл.Бабуся простягає руку до голови брата і відрізає не великий жмут волосся&# 8230;.я хотіла її зупинити, але не встигла&# 8230; і коли вона отстрігла, він схопився і почав на нас кричати, все розкидати&# 8230; я його взяла за руку, а він мене відштовхнув не багато і я пішла в сторону від нього&# 8230;

Я молода, заміжня, є дитина.
Мені наснилося ніби я прийшла в гості в сім’ю колишнього залицяльника (де ніколи не була). Чоловік мій цілком очікувано був там, але я не очікувала побачити господарів. Побігла подивитися в дзеркало, знаючи, що волосся не найчистіші. Вони виявилися бруднуватими і я вирішила їх помазати маслом, після чого вони стали дуже брудними і в волоссі було багато білих точок. Я гадала лупа це або воші. Вирішила в раковині обережно вимити волосся, просто подглажівала їх водою, а потім подивилася в дзеркало і ахнула: волосся було все перев’язані великою кількістю довгих чорних стрічок. І майже все волосся разом з стрічками залишилися у мене в руках (крім потиличних). Я стала майже лиса. Частина коротеньких стрічок залишилася покривати мою голову (лисини я не бачила).
Допоможіть мені будь ласка розібратися!

До чого може бути такий сон: ніби стою я в компанії проводжу по волоссю а вони у мене відпадають жмутами цілими і в підсумку я бачу себе почьті без водос і нормально реагую думаю що нічого страшного, відросте.

Вітаю .Сьогодні мені наснилося ніби ніби як моя мама мене перефарбувала в білий колір (у мене довге темне своє волосся), і ці білі волосся стали коротшими, і мені ця зачіска дуже сподобалася, до чого це може бути?

Наснилося, що я стою і бачу в дзеркало, свій потилицю, і у мене одна сторона підстрижені не рівно.Я беру ножиці і порівнюю з зади обстригаючи жмут з ​​правого боку.Волосся при цьому густі і красиво укладене.Приснився сон 7 ого числа думаю над ранок тому як я його запам’ятав.Підкажіть що б це значило.

Вітаю! Уві сні одна зі знайомих жінок потягнула за волосся невелика пасмо випила, я потягнула сама, знову випала, потім я зібрала їх в руку і тримаю, дивлюся на голову, плешгі і лисини не бачу, спочатку уві сні я вирішила, що захворіла, сказала дочці , щоб вона билам щасливою і не переживала за мене, потім я вирішила, що це авітміноз і прокинулася.

Наснилося мені сьогодні що я сиджу в кріслі в перукарні і перукар робить мені каре і перефарбовують в блондинку. І рідні нахвалюють, кажуть, як же мені добре з таким кольором і зачіскою. Я дивлюся в дзеркало і мені самій подобається. Хоча на яву я не хочу фарбуватися в блондинку.

Вітаю.Уві сні причісувала волосся, наблизилася до дзеркала і побачила, що від зростання волосся до середини лоба ростуть чорні колючі волоски приблизно з 1 см, віддаляюся-их практично не видно.Трохи сиві, дивлячись як на них дивитися.Жах якийсь, я злякалася.А своє волосся були шоколадного кольору, довший моїх і блискучі

Вітаю. Наснилося сьогодні, що я перебуваю в стосунках з незнайомим хлопцем. Шалено їм любима. Так ось у нього були довгі, чорне волосся. дуже красиві, доглянуті, рівне і блискуче. і сам хлопець був приголомшливо красивий. до чого б це?

наснилося сьогодні. Я сиджу в залі, поперек лавки. На сусідній переді мною сидить подруга-однокласниця, а ззаду її ще один мій однокласник, який мені подобається. І потім бачу свою спину ззаду, волосся розпущене (хоча я останнім часом їх збираю в хвіст), ніяких змін немає, а однокласник куйовдить волосся. Просто підкладає під локони долоню і піднімає вгору так, що вони підстрибують, і назад йому в долоню.

Доброго дня! Мені наснилося що я кому то показую своє волосся, і кажу дивись як вони виросли, вони чорні і довгі, милуюся. в житті у мене чорне каре&# 8230;.

Доброго дня !Сьогодні мені приснився дуже дивний сон, я намагалася зрозуміти до чого це, обшукала купу сонників.Але ніде немає відповіді.Ось мій сон: Я перебуваю у себе вдома, плачу та що там, ридаю, майже падаю на коліна і чомусь прошу вибачення у Мами.Пізніше вона починає мене заспокоювати, обіймає, під час того, коли я істерично ревіла у мене розтріпалися волосся, і одна рівна пасмо впала на обличчя, я проводжу рукою по голові, після прибираю пасмо з особи, і знову запускаю руку в волосся, після така ситуація після того як я прибираю руку від голови, я спостерігаю наступне в моїй руці цілий жмут волосся, ну назвати жмутом складно взагалі ціла пасмо волосина не розпатлана, як всі інші, розчесані здається, після бачу як на моєму обличчі застигає страх і нерозуміння.Потім прокидаюся, можете дати пояснення, цього досить дивного сну, я вже всюди обшукала.

Доброго дня!Мені сьогодні приснився досить дивний сон.Я довго думала, до чого це але так і не зрозуміла.Обшукала купу сонників, ніде немає відповіді.Ось мій сон: Я перебуваю у себе вдома, плачу, та що там, ридаю, майже на коліна падаю, і чомусь прошу вибачення у Мами.Вона починає мене заспокоювати, обіймає, я заспокоююся.Далі спостерігаю таке: під час мого істеричного плачу, у мене розтріпалися волосся, і одна пасмо акуратно падає на обличчя, я запускаю руку в волосся, після прибираю пасмо з особи, далі знову запускаю в волосся руку, пізніше прибираю і в моїй руці знаходиться жмут мого волосся, жмутом назвати складно, втім ціла пасмо волосся.Після бачу як на моєму обличчі видніється страх і нерозуміння.потім прокидаюся.Можете дати повне пояснення цього .Скрізь обшукала немає відповіді.Буду вдячна.Заздалегідь дякую.

Наснилося, що я підмітаю аудиторію в універі після лекції, ніби все вийшли, а я залишилася, багато бруду, я намагаюся помсти чисто, а біля самих дверей, на порозі, бачу великий клубок скуйовджених, брудного волосся. Дівчинка була поруч, вона мене запитала: це чаклунство? Я відповіла, так, це чаклунство; а сама думаю, що ці брудні волосся хтось спеціально тут кинув і їх треба спалити, щоб сліду не залишилося, але вимітаю їх на великий совок, разом зі сміттям, і пересипаю це на якийсь віз, де ще є багато сміття, і думаю, що спалю потім, тому як зараз я в приміщенні, так і роботи багато і її треба доробити. А потім я пішла, але не вийшла через двері, а вниз, в ще одне приміщення, де під ногами було багато чистого, прозорого льоду, і я за ним ходила.

Привіт, мені приснилося то що я стоячи перед дзеркалом голю себе але не наголо, а перед цим по незрозумілим причинам я відрізаю собі частину ноги і пришиваю залишок на місце, при цьому ноги довжиною не відрізняються, а частина ноги лежить в шафі. Що б це значило?

Допоможіть будь ласка розтлумачити сон. Я недавно познайомилася з одним хлопцем, він дуже сподобався, а вчора наснилося ніби ми десь сидимо в компанії, волосся у мене прибрані в пучок, він бере розпускає моє волосся, починає їх гладити, чіпати, нюхати. До чого це?

Доброго дня!
Допоможіть розтлумачити сон. Уві сні бачу себе перелякану перед дзеркалом з стригтися чубчиком. Насправді у мене немає чубчика, а уві сні я в жаху від того що мені відстригли коротко чубок. І я була уві сні в повній впевненості, що отстрігла волосся мені мама.
Причому спочатку чубчик була дуже коротка на підлогу лоба тільки, а потім після розчісування рукою або расчеткой (не пам’ятаю точно), чубчик стала нормальної довжини до брів.
У мене в житті настають зміни, квартирне питання і весілля на наступному тижні, але я до сих пір не з’їздила до перукаря обговорити весільну зачіску. Можливо це просто занепокоєння?

добрий ранок!Я за природою блондинка. Але, уві сні я стала перефарбовуватися в чорний колір. А пофарбувалася в зелений. Мені сподобалося. Але все таки я вирішила стати брюнеткою і потім перефарбувалася в чорний колір. Мені було дуже красиво.Блакитні очі, біла шкіра і чорний колір волосся мені йшов (хоча в житті мені він ніколи не піде). Ще, я подумала уві сні, які прекрасні здорове волосся&# 8230; До чого такий сон?Попередньо вдячна за відповідь!)

мені снився сон що я прокинувшись з ранку виявляю у себе в роті волосся спочатку чуть чуть а потім більше я починаю їх випльовувати вони були десь см по 5 після коли закінчилися волосся з рота полізли мурашки спочатку дрібні червоні а потім великі чорні коли я їх випльовував то моя дівчина уві сні вона сказала що б я пив воду і полоскав рот так швидше вийде в підсумку в роті їх майже не залишилося і найголовніше що в роті залишилися червоні яких було зовсім чуть чуть

Підкажіть приснився дивний сон, що складається з трьох фрагментів.спочатку побачила як сусіди пообпілівалі старі дерева, а стовбури залишилися стояти.потім бачу як біля мого двору перекинувся величезний камаз і відвалилася кабіна.і камаз ліг на бік, але ніхто не постраждав.а потім третій фрагмент, моя старенька і хвора бабуся розчісує своє довге сиве волосся.(Хоч в реальному житті волосся у неї короткі)..скажіть що це? сон приснився прям під ранок.заздалегідь вдячна.

Доброго дня! Мені наснилося що я стягують з голови залишки волосся (як, наприклад, після того як прічесался- щоб не залишилися звисати вичесати), але в руці залишається не як звичайно-кілька або взагалі немає, а цілий щільний красивий пучок приблизно 2 см завтовшки. Відчуття від цього-конесно як і наяву-це ж майже половина моєї товщини косички! Що б це значило? Чи не наша подібних тлумачень. спасибі!

Вітаю! Наснилося сьогодні що пофарбувалася з шатенки в блондинку. Фарбувалася ввечері, коли вже стемніло. Періодично підходила до дзеркала, щоб подивитися, взявся чи колір. Довелося 2 рази фарбувати волосся, тк з першого разу фарбувати не всі &# 8212; з під світлого волосся пробивалися коричневі прядки. Уві сні волосся були трохи довше звичайного, густішим і віддавали здоровим блиском і золотистим відливом. А ще, замість прямого волосся у мене чомусь були красиві великі хвилі. Ще пам’ятаю, що результат перетворення мене дуже порадував &# 8212; колір вийшов красивим, насиченим і моє обличчя з ним приємно перетворилося.
Дуже прошу розгадати мій сон, заздалегідь Вам вдячна!

Я витягала з масажною гребінця волосся і в них заплуталися маленькі метелики, типу молі на вигляд, але вони були не живі.Я все це викинула.поклала гребінець.І раптом з гребінця стали вилазити красиві, різнокольорові метелики, одна за одною.Але вони не відлітали, а наростали одна на іншу.Я розцінила це, як чудо і стала просити всіх, хто був зі мною в кімнаті, терміново дати мені фотоапарат або телефон, щоб це зняти.Але фотоапарат, яким я намагалася їх зняти, був зламаний.І мені не вдалося сфотографувати це диво-явище.Мама стала ставити поруч букет квітів.Але я була проти цього і сказала їй, щоб вона його прибрала.Т.до. я хочу зняти саме явище, а не композицію.На цьому я і прокинулася.Що ж означав мій сон?

Мені приснився мій колишній молодий чоловік, у нього були сиві і трохи довге волосся, хоча насправді у нього короткий і чорнявий волосся.при чому сон сниться мені вдруге, тільки зміст трохи різний.до чого б це?заздалегідь дякую.

Вітаю! Мені приснився такий сон: у мене уві сні довге гарне кучеряве волосся, в житті коротка стрижка і уві сні я три рази перефарбовувати волосся спочатку вблондінку потім в червоне дерево потім в світло-коричневий, але уві сні я була радісна .Кчему такий сон.спасибі.

Аліна, здраствуйте! Допоможіть, будь ласка, сон розгадати. Уві сні мене намагався згвалтувати якийсь хлопець. Гнався за мною. Я сховалася, але він мене знайшов. У процесі боротьби я його штовхнула, він впав і розбив голову. Було багато крові, в т.ч. і на моїх руках. хлопець помер.

бачила сон&# 8230; уві сні ніби волосся стали короткими і світліше і з’явилася чубчик (раніше я завжди носила таку зачіску, а зараз волосся довге). Чи не бачила як обрізали, але зі сну ніби зробила це сестра. Я її сильно Веню в цьому і прошу за це грошей і відрізати її волосся також. Він мовчить і гроші мені віддала. Але я не відрізала їй волосся, т.до. прокинулася. Уві сні я була жорстка, але розумом поза сну розуміла, що мені її так шкода і в житті я б так не надійшла ніколи. Що це могло б означати?

наснилося, що я розчісую волосся і з гребінця зняла великий пучок дуже жорстких як проволка або волосінь волосся, прибрала їх в сумочку, але потім часто їх звідти діставала і чіпала, постійно думаючи про те що у мене інші волосся і чіпаючи себе за волосся виявляла їх нормальними, але потім брала гребінець і історія повторювалася. Сон дуже чітко відклався у мене в голові, що це могло б означати?

Вітаю!сьогодні снився сон&# 8230; як я в компанії своєї сестри і декількох молодих хлопців відпочивали в клубі, за столиком&# 8230; і один з них чіпав моє волосся і нахвалював..говорив, що такі довгі і густі волосся це рідкість&# 8230; (вони насправді довгі і густі)
поясніть, будь ласка, до чого це?
спасибі!)

Вітаю!Підкажіть мені будь ласка, що означає мій сон.Приснився з четверга на п’ятницю.Снилося, що я десь гуляю, весело, і тут різко хтось (я точно не пам’ятаю ким мені доводиться ця людина) хапає мене за волосся і відрізає приблизно половину довжини, у мене уві сні почалася ціла істерика, тому що я їх відрощую&# 8230; ну ось в принципі і все.

Здрастсвуйте.мені цієї ночі приснився не звичайний для мене сон .я стаю біля дзеркала, роблю хвіст на голові, дивлюся на свої руки і виду там волосся, я захотіла їх прибрати, починаючи прибирати і вони лізуть у мене з пальцях (подушечок) я йду до мами, і її подруга питає, коли у мене були останні справи?може ти вагітна?я відповідаю, що ось тільки лише повинні піти.
І на жаль я прокидаюся.допоможіть дізнатися будь ласка до чого це може бути&# 8230;

Мені снилося то що я видирала волосся кращій подрузі. Але з якої сильно посварилася і не спілкуюся місяць. Але вона мені у відповідь нічого не робила. А ще в цьому сні були тисячі далматинцев. І мамонти розміром в п’ятиповерхівку. В кінці я сильно плакала-залізла під коробку і мене розчавив мамонт. До чого?Поясніть будь ласка&# 8230;

Приснився сон, що у мого коханця від якого я ніяк не можу добитися взаємності, довгі блискуче волосся майже до плечей, пофарбовані в чорний колір з різнобарвним колоруванням і я їх йому гладила. Що це може означати? Вдячна за відповідь.

Здраствуйте! Мені наснилося що у мене випав великий локон мого волосся..я тримаю його в руках і в жаху боюся дотонутся ще раз до голови боячись що вилізуть інші.Потім дивлюся на що залишилися на голові волосся а там маленький тоненький хвостик залишився. До чого цей сон підкажіть будь ласка. спасибі.

Доброго дня!Мені наснилося, що я стою в темній кімнаті, в якій багато павутини, я віхожу в двері (вона теж в павутині) і пасмо мого волосся запутіваеться в ній, що рухатися далі, я відрізаю цю пасмо і спокійно йду далі.Скажіть будь ласка, що це означає?

Доброго дня!
Будь ласка поясніть мій сон.
в житті у мене довге волосся, які я виховую і дуже хочу, щоб вони стали ще довшими. Уві сні сниться: шанувальник-я його не знаю, але він ТАЙНИЙ- зрозуміла цей важливий факт, що у нього вдома бачу свої шпильки для волосся, які не могла знайти вдома&# 8230; і ось він зізнається, що давно в мене закоханий і т п&# 8230; доглядає і всіляко спостерігаю його турботу. І ось в якийсь момент, я готуюся до зустрічі з ним, і вже перед дзеркалом бачу що мене стрижуть, і я прошу, що давайте підкорити ще&# 8230;

Стрижка коротка, але дуже стильна-мені вона йде. але я починаючи переживати про свої довгому волоссі&# 8230;

Такий дивний осад досі, все як наяву було&# 8230;
Дякую вам заздалегідь!

Доброго дня!Уві сні приснилося, що я захотіла пофарбувати своє волосся, в свій звичайний світло-рудий колір. Беру фарбу і уві сні було передчуття, що це якась інша фарба, після того, як я її змила частину волосся від коренів до середини стали чорними, з середини до кінчиків мого кольору, причому коли я зачісувала волосся, чорний колір зникав. Уві сні думала, два кольори це добре і так модно зараз.

Привіт, мені приснилося що я стою перед дзеркалом і видирав з’явилися сиве волосся на голові (трохи, 1-2), а потім бачу як на їх місці стали швидко зростати біле пір’я. У сонниках нічого схожого не знайшла, поясніть будь ласка. спасибі.

P.S. В житті я до речі часто видирають собі сиве волосся, може з цим пов’язано

Привіт, допоможіть розтлумачити мій сон. Мені сниться, що я здобуваю за 1000 євро руде волосся пристойною довжини, при цьому я бачу як їх відрізають у дівчини&# 8230; вони дуже хорошої якості і я з ними ходжу і прошу мені їх прилаштувати. І в підсумку мені так їх і не приробили&# 8230; до чого не можу зрозуміти&# 8230;

Вітаю! Мені наснилося ніби про я лягаю спати, а у мене дуже довге волосся і дуже густі, я лягла в ліжко, а вони мене повністю накрили (крім особи звичайно), до сих пір пам’ятаю відчуття дуже м’які і блискучі одним словом гарні. Допоможіть будь ласка розтлумачити цей волосатий сон)! Волосся були по мойму каштанові, точно не можу пригадати пам’ятаю темні. У мене чорне волосся фарбоване, а від природи каштанові

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ