Сонник Автомат (телефонний) 😴, до чого сниться Автомат (телефонний) жінці 💤, що означає побачити Автомат (телефонний) у сні – тлумачення снів безкоштовно

1 Автомат (телефонний) по Соннику Катерини Великої

До чого сниться автомат (телефонний) жінці:

Автомат (телефонний)

Ви бачите себе в сні в будці телефону – автомата – цей сон до зустрічі; ви зустрінетеся з кимось із безумовно приємних вам людей, з одним, з добрим знайомим, з яким вас пов’язують спільні інтереси.

Сон з присутністю телефонної будки означає спільність інтересів – основа взаєморозуміння і міцних тривалих відносин; вам належить цікаве спілкування.

До чого сниться автомат (телефонний).Ви раз по раз набираєте номер, але не можете додзвонитися, ви уві сні засмучені такий сон означає, що ви ставитеся до себе, до своїх можливостей і здібностей необ’єктивно; вам здається, що ви – людина нещаслива і все, чого ви досі досягли в житті, – зовсім не ваша заслуга; ви думаєте, що ваше відносне благополуччя ось – ось завалиться. Але це не так. Вам потрібно подолати свою тимчасову слабкість і утвердитися в думці, що все у вас буде добре Ви повинні пам’ятати, що при вашу схильність до самокритики і самоаналізу, при вашій тонкої духовної організації вам слід приймати важливі рішення виважено, не поспішаючи; в іншому випадку вам не уникнути болісних сумнівів.


ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ