Сонник Волейбол 😴 приснився, до чого сниться Волейбол уві сні бачити

За сонником, волейбол – символізує те, що вам легко вдасться завоювати чиюсь симпатію.

У якій ролі були у волейболі уві сні?

Уві сні ви тренер по волейболу ▼

Наснилося, що ви тренер з цього виду спорту – на вас буде покладена велика відповідальність.

Де грали в волейбол уві сні?

Сниться волейбол в закритому просторі ▼

Якщо вам сниться, що ви граєте в волейбол в закритому просторі – ви будете чимось поглинені з головою і забудете про свої обов’язки, на свіжому повітрі – без праці ви отримаєте все, що побажаєте.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Волейбол, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Волейбол уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Сьогодні уві сні я грала у волейбол з друзями в спортзалі, було дуже весело. Один незнайомий хлопець мені сподобався, який там дуже добре грав. Уві сні здавалося що він такий приємний &# 8212; мій єдиний, також і він теж виявляв деяку симпатію. Хлопець настільки добре грав, що один почав грати проти нас: D Спочатку у мене не виходило відбивати м’ячі, а потім все відмінно 🙂 і як то непомітно він виявився в нашій команді..

Доброго дня. Гра в волейбол 2 на 7 осіб. 2 жінки ображаються, на те що ми виграємо. Я встановлюю сама правила, гов. про те, що так все і буде поки не зрозумієте, що вас менше і ви ведете нерівну гру. одного чол. в судді, і ділю всіх порівну. починається гра.

Ми з нашим класом грали в волейбол проти іншого. Ми програвали але тут як з нізвідки з’явився мій старий друг (це дивно вити він живе в іншому місті і я навіть не знаю чи вміє він грати в волейбол). Мій друг приєднався до нашої компанії і ми перемогли.

Мені наснилося, що я зустріла волейболіста, який раніше подобався. Я сама займаюся волейболом, але бачила його тільки на змаганнях. Уві сні я дуже хвилювалася, оскільки побачила його перша, а він в цей час грав. Я не пам’ятаю зауважив він мене, але він мені вже не подобається, а уві сні почуття повернулися.Волейбол був ключовим, тому що саме з нього все почалося.

дію уві сні відбувалося в спортивному залі моєї школи (я її закінчила 4 роки тому), був мій учитель по фіз. культурі, також деякі одноуласснікі, з якими завжди в шкільні роки я грала у волейбол. спочатку знизилося, що гравці стоять по обидва боки сітки, ми ділилися на команди, хто то переходив в іншу команду, поки вирішували. я ж вибрала команду ту, щоб бути проти команди, в якій грав мій однокласник Рафаель (я йому завжди подобалася, він мене дратував) . в результаті викладач в кінці вирішив поміняти нас командами. в момент переходу за сітку в іншу команду, ми дивилися один на одного, дражнили, показували мови. після почалася гра, саау гру погано пам’ятаю&# 8230; це в принципі кінець. Останнім пам’ятаю, що я прийняла м’яч на колінах. і все.

Наснилося що я грав у волейбол, і наша команда була краща (мені так здавалося). Ми вигравали, але після 15 очок стали пропускати дурні і легкі м’ячі, відчуваючи і практикуючи нову тактику. У підсумку ми програли і все засмутилися.

Я зайшла в якусь пустелю. Там було високу огорожу з дерева. Перед входом в це загородження стояли секюріті. Коли я пройшла там виявилося багато уболівальників. і це поле виявилося всередині більше чим зовні. Потім я почала грати і все.

я приїхала в якусь село яка мені раніше вже снилася, зайшла по курити мені хлопчик зробив зауваження нібито вистачить вже курити, потім я прийшла на піщаний берег і мене запросили по грати в волейбол під час гру з мене стіболісь

я займаюсь волейболом . І ось мені приснився сон як моя наставниця врахуй подавати мене волейбольну подачу і при цьому хвалить мене за те що у мене це виходить

Мені наснилося що я в коридорі школи граю волейбол. потім я пішла в клас і у мене два рюкзака наповнені книгами. але я не можу знайти потрібну книгу

школа, я і група або однокласники граємо граємо в шкільному спорт залі в волейбол&# 8230;. при переході на подачу м’яча, я не могла подати м’яч, не було сил його кинути на інше поле.

Мені наснилося какя поїхала в табір, в якому япочті зросла. Табір зараз не працює, вже як років зо 3 закритий. Я приїхала і пішла на футбольне поле, там зустріла найкращого друга трохи пізніше виявилося, що я з ним переспала, при тому, що вдома (в Москві) мене чекає мій мч. Я переспалас іншому і потім якось вийшло, що я йому сказала більше не підходити до мене і він вирішили мені мститися. І коли совершалаь змена, я прям все так відчула і мені було дуже приємно. І ось настає не матчу. Ми граємо у волейбол чомусь на футбольному полі. Граємо ігаем і ось наближається кінець матчу, а у нас нічия. І нам пропонують як в хокеї, щоб певні люди подавали і грали один на один з суперником. Я подаю, суперниця відбиває, потім відбиваю я і ми виграємо. Всі шумлять, кричать мені ДАААААШААААА. Підбігають до мене&# 8230; ну, а далі я пороснулась.

Грали в волейбол командою дівчат, спочатку ми вигравали, потім одна з дівчат моєї команди не дала прийняти мені м’яч, тримаючи мені руки, це був вирішальний м’яч і ми програли, я дуже сильно плакала, була засмучена, після цього я пішла додому, по дорозі я зустріла подругу і вона сказала що не переживай, в середу буде друга гра і ви обов’язково виграєте

Мені наснилося волейболі набирають команду і мене теж хочуть включити але я відмовляюся.Дія відбувається в школі тільки на вулиці і я не Віже як вони грають а тільки чую як команди обідають і набирають команди

мені приснився валейбол в нашій школі там було багато людей і я ходила мокра ось ця мій сон

Я зі своїм колишнім одногрупником були на пляжі ввечері і грали волейбольним м’ячем, а грали ми їм так. Вставали на віддалене відстань один від одного і били з усієї сили один одному. Я стояв з боку берега і мячейкі найчастіше перечитав і мені доводилося з моря бити йому. Був момент коли інший незнайомий чоловік з нами грав.

Гра в волейбол біля школи, з дівчиною яка подобається, не перший раз сниться, кожен раз біля нової школи, ніхто нічого не говорить просто Пасу м’ячем.

Привіт, Тетяна, кілька ночей тому приснився сон, де я граю в волейбол зі своїм минулим командою. Зібрав команду тренер, який більше не тренує нас. Чомусь на майданчик я вийшов НЕ розім’ятим, але грав досить таки добре.

сутінки, природа. Недалеко якийсь будинок або будівля типу бази відпочинку. Я подаю м’яч дівчині, але сильного удару не виходить (в житті я добре подаю, нехай і граю вкрай рідко). Спочатку там грало кілька людей, і я до них прісоедінлся.

Мене прийняли в жіночу збірну з волейболу. Але я не знаю всіх тонкощів і граю, як звичайна людина. Ми поїхали на поїзді на змагання до Москви. Був величезний стадіон, як показують на матчах. Всі (навіть суперники) знали, що я новенька і не досвідчена. Тому мені не давали пас мої колеги по команді. І навіть суперники шкодували і не кидали м’яч в мою зону. За перший тайм гри, мені дали двічі пас. Причому перший раз свідомо провальний пас (по землі і в сітку), тому перекинути було його складно. А другий мені кинули м’яч, я зробила пас, але дівчина не вірила, що я зможу взагалі відбити і відвернулася, тому довелося ногою дограти цей м’яч. Після тайму, я вирішила уточнити у колег одне з правил в грі (там були елементи не тільки волейболу, а й стандартного табірного пионербол). Але зі мною не захотіли говорити. Наче не помічали. Тому я звернулася з цим питанням до тренера. Він відповів. Я спробувала подружитися з якоюсь дівчиною з команди. І у нас вийшла розмова, але раптом тренер підкликав нас усіх до себе. І ми все кудись пішли. Можливо в роздягальню. У цей момент мені дзвонить моя рідна старший брат і питає, як скоро я звільнюся, так як він теж в Москві і підкине мене до будинку на машині (Саратов). На що я сказала, що не знаю о котрій звільнюся, можливо буде прес конференція.

Привіт, мені приснилося, що мене ніби як попросили с’іграть в цю гру за кого-то. Ми грали в залі наполовину закрите (тобто дві сстени і дах є, а остольное немає). Коли мивишлі на поле до нас з сусідньої майданчики прийшла натовп сміються людей і у менябило відчуття, що вони сміються наді ммной. Але серед цієї юрби я бачила, що є кілька людей, яким я подобаюся. І це було приємно. Хоч спочатку мені було трохи соромно, але коли я побачив, що не всі сміються я воодушівілась. Проблема була в тому, що я не вміла грати в волейбол. Я навіть не могла докинути м’яч до сітки і мене всю тресло через це. І на цьому сон обривається&# 8230;

Мені снилося що я граю в волейбол з компанією людей, яких знаю, але ніколи не спілкувалася з ними. І причому я ніяк не могла перейти на подачу через постійно невірної перестановки гравців.

Я грав у волейбол на пляжі, почсле чого пішов до моря помочити ноги, поплавати, і коли я підійшов до води звідти виповзла величезна анаконда, після чого вона переслідувала мене, далі відбулося виверження вулкана

Вітаю! Сьогодні мені приснився сон, в якому я грала у волейбол. Снився мій шкільний спортзал, тренер. Я там грала дуже добре, ми виграли. До чого б це? (І так, я раніше займалася трохи волейболом, але зараз вже давно не грала)

Уві сні приснилося, що я грала з м’ячем з померлим родичем, який був мій однокласником, а потім, з його братом.А померлий родич відійшов в сторону, і по-моєму хотів наламати двір.А м’яч то то йшло від мене, то до мене, то я ловила м’яч, то немає

Грали в волейбол, але суперника на протилежній майданчику не було, вони сиділи на лавці, а ми просто забивали їм голи.

Я познайомилася з хлопцем потім я зрозуміла що я в гостях зі сну це моя подруга але я не впевнена що взагалі знаю цю дівчинку, я її заспокоювала і біля її будинку на пляжі ми з іншими людьми грали волейбол 2 рази, я подобалася одному хлопчикові або 2 я не зрозуміла і 1 хоті мене поцілувати я не дала а подруга тип з іншим цілувалося

Я сьогодні їду в маяк на змагання з волейболу . Я буду вболівати за команду. Мені приснився сон що я вболіваю за команду але вони програли після, я з подругами пішли гуляти нам сказали пофарбувати хатину де сиділа виграла команда я залізла на драбину але вона зламалася і я впала але ми всюди писали букву Л тоесть Леніна

Бачу що хочу почати грати волейбол, стою на сцені (так саме сцена) і в залі сидять мої родичі я підходжу і здоровий з ними і один хлопчик (мій знайомий і брата друг) він говорить мені: я теж тут і єхидно посміхається, після чого я назад повертаюся на сцену і чекаю всіх гравців і нервую

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ