Сонник Войеній техніко. До чого сниться Войеній техніко бачити уві сні – Сонник

Сонник Войеній техніко наснилося, до чого сниться уві сні Войеній техніко? Для вибору тлумачення сну введіть ключове слово з вашого сновидіння в пошукову форму або натисніть на початкову літеру характеризує сон образу (якщо ви хочете отримати онлайн тлумачення снів на букву безкоштовно за алфавітом).

Зараз ви можете дізнатися, що означає бачити уві сні Войеній техніко, прочитавши нижче безкоштовно тлумачення снів з кращих онлайн сонників Будинки Сонця!

Снилися Вам коли-небудь віщі сни?

Сонник – Технік

Сонник – Технік

Сонник – Техніка військова

Сонник – Техніка

Ви – пасажир в якийсь життєвої ситуації. Ви їй не керуєте. Самоскид – це транспорт для перевезення вантажу. Подумайте, який вантаж ви в собі несете?

Помаранчевий – колір радості, дитинства, а також самовпевненості.

Якийсь неприємний хлопець – неприємна сторона вашої особистості або аспект вашого життя (щось, що вам в собі або в вашому житті не подобається).

Мотоцикліст в червоному на червоному мотоциклі – попередження.

Справа виїжджає фура з мішками – це життєва перешкода. Мішки – знову вказівка ​​на якийсь вантаж, який ви можете в собі нести.

Поки ви не розберетеся з ним, ви не можете рухатися далі.

Думаю, ви можете в життя в якійсь новій ситуації використовувати свій старий досвід, який буде абсолютно недоречний.

Ви будете квапити події, кинувшись в них занадто завзято. Можливо, ви будете думати, що вже справлялися з такою ситуацією і тому розберетеся з нею і зараз.

Вам потрібно позбутися від старих поглядів і поглянути на ситуацію по-новому.

Сонник – Техніка

Доброї ночі, Світлана!

"Вітаю! Виїжджаю на великому помаранчевому самоскиді. " – будуєте своє життя, хоча Ваші дії впливають на долю опосередковано.

"Я – пасажир, поруч зліва не зовсім приємний хлопець, теж пасажир. " – значить Ви не зовсім господиня своєї долі. Зрозуміло, що це так з позиції Вищих Сил. Але Ви запустили в цей процес і людей. Про що і підтвердження – "Стартує самоскид спритно і думаю, що треба б акуратніше на повороті. Їдемо якраз крутим закритим поворотом правим. Назустріч пронісся мотоцикліст в червоному на червоному мотоциклі. Ось дорога пряма, але бачу, що справа з прилеглих будівель виїжджає відкрита фура, суцільно навантажена мішками. Вона збирається виїхати на зустрічну смугу, тобто нам не по дорозі. Зупинилися і чекаємо, коли вона завершить маневр. спасибі. " – будьте обережні стосовно впливу на прийняття Вами рішень, з боку оточуючих. Рішення можуть бути тільки Ваші!

Сонник – Крадіжка побутової техніки, вбивство, страх перед чоловіком

Сновидицей несподівано живе уві сні в багатоквартирному домі, з новітньої обстановкою – символізує Емоційні бажання сновидицей, далекі від дійсності.

Чоловік відлітає в Відрядження, сновидицей слідом за чоловіком – на море, залишивши в Квартирі двох Дівчат – показує емоційну залежність (імпульсивність) і несвідомість сновидицей наяву.

Сновидицей повертається в квартиру, а там розгардіяш такий, що сновидицей здогадуватися про хлопця-злодюжок дівчат – підказує про рассредоточенности сновидицей, коли свідома частина витіснена на задній план неусвідомленими емоційними спонуканнями (емоційний хаос – здогадки, сумніви, припущення).

Сновидицей НЕ подає виду щодо Хлопців-злодюжок, намагається викликати Поліцію, але жіночий голос відповідає про виникнення помилки – символізує наслідки емоційних вчинків сновидицей і їх запізніле усвідомлення.

Сновидицей в паніці затіває Бійку, що Хлопець розлітається на шматочки – це розрізнене свідомість сновидицей під впливом безконтрольних емоцій, яке призводить до втрати цілісності і матеріальної стабільності в зовнішньому світі.

Другий Хлопець після побаченого тут же пропонує грошей, але набагато менше, чим передбачалося – символізує матеріальні втрати сновидицей наяву, нанесені її ж ущербної емоційністю (замість твердої і розважливою свідомості).

Злодюжки, зламавши замок, свідомо втекли під час емоційної абстрактності сновидицей – наяву підводить до того, що Емоційна сфера сновидицей здатна в такому нестійкому вигляді позбавити її соціального статусу і захищеності (в квартирі квола Двері, ніжний Замок і старий Ключ – велика різниця між емоційними спонуканнями сновідіци і свідомим підходом).

З’являється Страх, відбувається Бійка і наступні звинувачення Мами синів – означає емоції Страху і незахищеності, наступна за ними Агресія і замикає почуття – вантаж Провини, що в підсумку Нічого не дає.

А потрібно-то всього лише усвідомити свою вийшла з-під контролю Емоційну сферу і врівноважити її свідомо, що дасть соціальне Розвиток, мат / стабільність і душевну рівновагу сновидицей наяву.

Сонник – Сира риба фарширована куркою

Сон розкриває бажання сновидицей і одночасно, фінансові витрати на виконання цих бажань.

Але за бажаннями сновидицей і витратами варто зовсім інша, більш значуща Мета, яку Вона і збирається досягти.

Сновидицей прекрасно знає, про що йде мова.

Сонник – Фрагменти моїх робіт у вітрині

Ваш сон про те, що всі думки про гроші, способи заробітку, придбання, постійно обговорюєте цю тему з усіма. У вирішення фінансових питань можуть залучатися родичі, сусіди, випадкові знайомі.

Цілком вірогідна поява іншого джерела заробітку, хвилювання і страх шахрайства або підробок, передчуття суперництва, також особиста, сімейне життя може турбувати через сварок і суперечок з родичами, пліток і вигадок.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ