Сонник вкусила Собака 😴 наснилася, до чого сниться вкусила Собака уві сні бачити

Вкусила собака уві сні – один, що виявляє невдоволення досконалим вами вчинком, на деякий час залишить свої закиди.

Ваш голос розуму буде періодично нагадувати про скоєне, щоб виправити ситуацію, прислухайтеся до внутрішнього чуття, воно не підведе.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося вкусила Собака, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться вкусила Собака уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Вітаю!! мені сьогодні наснилося, що мого чоловіка вкусила собака і я схопила його і поїхала ставити уколи від сказу. а собака його вкусила.тому що була вагітна&# 8230; напевно материнський інстинкт зіграв&# 8230;. ось так&# 8230;

Доброго дня, Тетяно. Приснився сон: собака, окрас світлий, ближче до білого, кусає мене за ногу (ззаду), з рани тече кров. Я не відчуваю ні болю, ні страху. Потім я беру в руки білу дошку, і б’ю собаку по морді (з розмаху). сон закінчився.

Привіт, мене уві сні приснилося, що я вагітна, вже досить з великим животом і мене вкусила собака, її начебто хтось налякав. Але в житті я не я не вагітна.

підбігла величезна коричнева собака схопила за руку зубами і не відпускає прокинулася від реальної болю руки

Я йшла по порожній площі. назустріч йшов чоловік з собакою, я її злякалася. Собака вп’ялася іклами в мою праву руку і не відпускала дуже довго, крові не було, слід залишився. потім я довго шукала медпкнкт.

вкусила маленька собака за руку і з рани текла темна кров з брудом, намагалася вкусити ще раз, але втримав її за голову.болю не було.

Вітаю. Наснилося, що стою на зупинці. За зупинкою чорна собака з цуценятами, цуценят 4, все теж чорні. Вони просто сиділи, гуляли і дивилися. А на зупинці була собака бродячий. Світла, але брудна.Вона довго ходила навколо і було видно, що хоче вкусити, і саме мене, до інших людей на зупинці не приставав. Я ховалася за чоловіка, в результаті вона вкусила мене за кисть (крові не було, тільки почала вгризатися). Я намагалася кричати, і як буває уві сні, голос з горла не йшов. Собака тягла мене за руку, і раптом прогарчав людським голосом &# 171; я тебе зжеру&# 187;. Я прокинулася з таким пригніченим вереском. Сон був страшний.

Вчора по телеку бачила собачку, вночі приснилося, що йду біля базару, а вона наздоганяє мене і кусає за попу

Незнайомий чоловік прийшов в знімну квартиру в якій ми живемо, сказавши що він господар, привів собаку і кішку. Собака бежево-рудого кольору тяпнула мене за руку.

мені наснилася маленька собачка .яка вкусила і не відпускає і хто то їй розтискає пащу що б звільнити мене. але болю я не пам’ятаю

сьогодні уві сні мене роздерла практично на шматки зла собака, правда я її вбила. Але сама сильно поранилася: вся рука роздерта в крові

Мені приснився чоловік-небіжчик, ого привезли додому з перебинтованою рукою від укусу собаки і він став шукати свою стару матір живу

dobriy den, sposibo vam, ya podnimalsya damoy v bloke bila moladaya devocka 10-12 let qdeta, ona derjala sobaku za povadok, ya yey skozal ctobi ona derjala po selneye, karoce sobaka menya ukusila za ruku krov ne videl, sobaka bila serova 4veta i kajis bil povrejdyon odin qlaz sobaki opishite pojalusta

Я вагітна. Сьогодні мені наснилася зима. Я була щільно одягнена. Виходила з дому і на мене стрибнула і зубами вчепилася мені в живіт чорна собака. Болі майже не було. Від несподіванки я прокинулася і було відчуття, ніби мені злегка ущипнули живіт

Привіт знаєте я сьогодні бачила уві сні що мене посилаеть в чужий будинок щоб двері відкритий але двоє сабак не пускає мене вони мене обійняли і не відпускає і один з них укусив мене за жопу щоб я не пішла додому і знаєте ці сабаки вони були мені як знайомі особи вони як би скучили за мною

До чого приснилася руда незнайома собака, яка вкусила за руку.

Велика вівчарка вкусила за праву руку, рана була глибокою, але не кровоточила. Після лікар мені зробив ін’єкцію.

Наче я що то накоїла і потрапила в ув’язнення. Але на волі. Яке то поле і насувалася на людей велика зграя собак зі страшними зубами, злі, мене не чіпали, але поруч чоловіка хапали за особу, з’їдали . .

Наснилося, що тата, після вбивства мого хлопця, закували в наручники. Після цього арештантам кидали фарш в обличчя і спускали голодних собак. Вимушені голодом собаки обгризати особи людей, і ніхто не міг їм опиратися.

мій син 58 років дві ночі поспіль бачив сон величезна собака схопила за руку і не відпускала крові і болю не було друга ніч за горло просив людей знайти господаря собаки

Собака вкусила мене ззаду за ногу. В районі ікри. вона середня. Я йшла з сином. Сон не кольоровий. І я прокинулася

Дуже велика собака на мене постійно гавкає, ця собака батька мого. Батько лержіт її, але потім вона якось вирвалася і вкусила мене за праву руку. Мені не сильно боляче, але я бачу зламані пальці на руці, особливо великий і вказівний. Хотів ударити собаку каменем але промахнувся і батько посміхнувся. Потім батько прівезал собаку і каже що він зробить потужну клітку для неї. Вона вирвалася з повідка і гналася зо мною і далі прокинувся з тим як кричу на батька &# 8230; батько!

Мені наснилося що я гуляв з собакою і вона була зі мною дуже доброзичливою і лагідною, пізніше відбувається наступне: мій молодший брат начінвет кликати на допомогу я повертаюся в його бік і хочу побігти до нього але пес не дає мені цього зробити він оббігає і гарчить на мене, показує що хоче кинутися, я спочатку не розумів чому він це робить адже він був ласкавим і слухняним до мене. Але я розумію що чекати не можна і починаю бігти на допомогу до брата, пес настрибує на мене і починає гризти руку, я відбиваюся і відчуваю сильний біль але продовжую його бити по голові, все в крові але я не здаюся до останнього, різко прокидаюся на цьому моменті.

Вітаю.мені наснилося: я йшла додому, повернула на свою вулицю і побачила хлопчика років 3, він грав з великою коричнево-червоною собакою.вона побігла на мене, а я від неї і впала.вона підбігла і почала кусати мене за голову, а я її за лапку.потім я її сильно вкусила, вона мене відпустила я її схопила і тримала так що вона не могла по ворушитися.в той час хлопчик збігала за своїм батьком, коли вони підійшли до мене я відпустила собаку і та втекла.а вони виявилися моїми новими сусідами.

Я перебувала в квартирі, в якій ми раніше жили.собаки були дуже агресивне, нападали, кусали, я їх відкидала, з’являлися інші, я бігла, щоб вимити свій рот, а в роті були руда шерсть, не встигла вимити, з’являлися інші собаки. Я намагалася звернутися до тата, який спав, але говорити і кричати не виходило.

йду, гуляю з подругою, підбігає собака, чорна, або ретривер, або лабродор, на вигляд мила, починає махати хвостом, я переконалася, що вона добра, простягаю руку, і вона її кусає, спочатку мене охопила паніка, я вирішила не кричати, не бити її, а просто завмерти, тоді вона почала гавкати і стрибати (подруга стояла весь цей час просто ззаду)
я крикнула подрузі «пішли», і ми пішли, вирішили перебігти дорогу, а собака за нами побігла, в результаті схопила мене за руку прямо по середині проїжджої частини і там і відбувалися подальші дії (машини чомусь не їхали)
вона мене кусала і кусала, у мене вже не було ні паніки, ні страху, я просто хотіла щоб вона відчепилися, але вона продовжувала кусати, вона просто висіла на моїй руці, вчепившись щелепою, потім я змогла її від себе відчепити і дуже сильно на неї накричав «забирайся звідси, забирайся», я так сильно ніколи не орала, собака злякалася і втекла, заскиглив і підібгавши хвіст.

Я вийшла подзвонити кому то, ми було сумно. Потім в дали йшов чоловік з собакамой великий. Він мені кричав біжи. І в дали ще дві чужі собаки бігли на мене. Потім одна з собак чужі накинулася на мене, кусала мені руку. Чоловік намагався допомогти і його собака.

Не пам’ятаю де йшов, спочатку дрібна собака з повідцем окудала ноги. Потім не пам’ятаю як вийшов, начебто старенька якась сказав до мене. Потім велика чорна німецька вівчарка,. Як я опинився на землі не пам’ятаю, вона почала грати і потім почала кусати, я прокинувся коли вдаривши там собаку ліктем, вдарив по ліжку.

Наснилося що вкусила собака за праву сідницю. Чи не рвала а вкусила і тримала а потім оптустіла. Після чого пішла.

Собака яка вкусила за две ноги. Я зайшла в під’їзд побачим кров на нозі одній и второй. Чи не боліло хтось предложили перемотаті

Шол по вулиці після того як я ховався від якихось людей, і на перехресті на мене стрибнула велика біла собака вкусила за руку і не відпускав. Я почув слова під час укуси від рідного померлої людини помоему від бабусі але не впевнений &# 171; я попереджала&# 187; і я прокинувся.

Пам’ятаю собаку на повідку, її тримає якийсь чоловік, я не бачу ні його особи ні тіла тільки руки з повідцем . І ця собака на мене кидається, я відходжу, а вона знову все ближче кидається і я кричу і дуже сильно плачу і на мою вона мене кусає

У мене немає собаки, але уві сні мені здалося що мою собаку з’їла дворовий собака і я розлютилася і почала її бити палицею і вона вкусила мене за праву руку, болю я не відчувала але бачила трохи крові і коли мені вдалося прибрати руку, я побачила свою собаку яка бігла до мене

Мій улюблений чоловік хотів мене довезти куди то, але не дочекавшись поїхав. А я намагалася наздогнати його і бігла по двору, в цей час на мене напали 4-6 породистих і красивих собак, 2 навіть вкусили мене, але без крові і зовсім не було боляче. Потім я їм командно наказала всім лягти, і вони слухняно лягли на землю. І лежали поки я не пішла за ріг будинку. І я почала плакати, від того що мій улюблений пішов назавжди з мого життя.

Батькова собака нападала на мене у бабусі в кімнаті, і в двері рвалися люди які хотіли подивитися на собаку, але я не пускала їх щоб собака їм не нашкодила, але я здалася і почала кричати що якщо загинуть люди то вони самі будуть винні, потім я пішла і мій хлопець почав вибачатися за напад собаки

я перебував у просторі, в якому нічого немає. в право руці у мене була монета. раптом попереду з’явилася велика чорна собака, яка кинулася на мене і схопила за ліву руку. в момент кидка я подумав, що варто її вдарити. найкраще монетою в правій руці. коли я хотів це зробити монета перетворилася в медальйон з якимись символами. собаку вдарити не вийшло, але в момент, коли вона спала щелепи, я прокинувся

Уві сні мене вкусила собака за руку але мені не було боляче, але мені вдалося оталкнуть її але потім навколо мене були собаки великі але не чіпали мене

Бачила двох собак, але одна була доброзичливий, а друга напала і вкусила. Ще бачила кров цієї собаки

Я ішла и на мене напала собака німецької породи и покусала мене крови я не бачила Було много покусала на ногах и на одній руці.

Мені наснилося, як світла і велика собака, кусає голову моєї сестри, причому мої батьки відреагували пасивно, вони навіть не плакали. Потім, цю собаку теж убили і потім я прокинулася

3 собаки сіли чоловіка незнайомого він помер в муках а я турбувалася в про дочку. Він був октер в театрі одна жінка побачила калюжу крові і причалу .

Я хотіла зайти з іншого боку до будівлі там було багато сабак вклетках ина привези але потім на мене рвонула зграя сабок і одна велика вкусила мене за сідницю я кликала на допомогу і коли люди поспішали мені на допомогу кров начіла шмагати фонтаном на спосавшіх

Ми йшли з сестрою, гворю про роботу, і тут я чую як гавкає собака. Вона підбігла і напала на мене. Велика сіра собака. Я спробувала відштовхнути, але безрезультатно. Я відчуваю що я покусана, лежу на асфальті і поруч маленьке дзеркало. Я побачила як одне око перекошений. Але крові не видно
Сестра сказала що якийсь хлопчик допоміг

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ