Сонник візок до чого сниться візок уві сні за сонником Астроскоп

До чого може приснитися візок? І чи потрібно розшифровувати цей застарілий вид транспорту? Багато стародавніх сонники адаптовані під наші дні. Вони свідчать, що візок уві сні символізує піднесений душевний стан, схильність до ризику і авантюр. Саме це і має бути пережити наяву. Однак частина сонників попереджає, що віз уві сні слід тлумачити із загальної картини побаченого. Так, візок порожня або зламана віщує не найкращий збіг обставин.

Бачити уві сні, що купуєте візок – романтичний настрій. Інакше – схильність до авантюр.

Чому ви, сучасна людина, вирішили придбати уві сні саме цей старомодний і не найзручніший транспорт? Відповіді може бути два – або ви намагаєтеся наповнити свою повсякденне життя романтикою минулого, або спочатку прагнете піти неординарним шляхом. Віз – традиційний транспорт циган, тому вона символізує пригоди, подорожі і авантюри.

Бачити уві сні, що їдете на возі – до приїзду галасливих гостей.

Традиційно для циган візок і засіб пересування, і будинок. Ймовірно, вам має бути зустріч саме з "циганами" (Тобто веселими галасливими людьми).

Бачити уві сні віз, запряжену білим конем або трійкою білих коней – знак, що удача буде супроводжувати вам у всьому.

Бачити уві сні не запряжену візок – простий в справах, розчарування.

Сама візок символізує життєвий шлях, цілеспрямованість і активність. Однак щось завадить вам успішно рухатися до наміченої мети. Ймовірно, ваші можливості в даний момент не відповідають бажанням. У вас є ідея, але поки немає способу її здійснити.

Бачити уві сні, що керуєте красивою, справної візком – успіх у справах.

Бачити уві сні, що керуєте старої, несправної візком – необхідно змінити пріоритети і цілі.

Віз, як і будь-який транспорт, символізує ваш життєвий шлях. Це механічний засіб пересування, тому воно вказує, що ви самі в змозі розпоряджатися своїм життям і нею керувати. Однак возик не найзручніший і сучасний спосіб руху. Це показує, що ви спочатку обрали собі не найзручніший шлях. Можливо, наяву намагаєтеся довести оточуючим, що здатні багато чого досягти, незважаючи ні на що. Сновидіння дуже символічно, вам необхідно точно його розтлумачити. Кращий для вас варіант в реальному житті – поки не пізно змінити віз на більш надійний і зручний транспорт. Подумайте, про що може йти мова.

Сонник Міллера: Візок

До чого сниться Віз в Сучасному сонник

Бачили віз з боку – до поганих новин від друзів або родичів

Керували візком – до заслуженого успіху в справах

Закохані їхали в одному возі – до щасливого кохання всупереч підступам суперників

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ