Сонник візерунок до чого сниться візерунок уві сні

Побачений уві сні візерунок може багато про що розповісти, запевняють сонники. Але для того, щоб отримати правильні розшифровки того, до чого сниться візерунчастий малюнок, слід уточнити, на чому і чим він був зображений. Згадайте, що саме вам приснилося з орнаментом, і ви зрозумієте, до чого слід бути готовим.

сонник Міллера

Якщо вам приснилося, що ви милуєтеся химерним візерунком на тканині, то це означає, що вас гризе почуття самотності і смутку. Вам слід відновити спілкування зі старим другом, інакше вам не уникнути депресії. А ось приснився зоряний візерунок на небі означає вашу мрійливість і бажання побути на самоті.

Дівчині, яка уві сні в’яже або вишиває гарний візерунок, Міллер радить зосередити свою увагу на близьких людях. Пам’ятайте, чистота і гарячий обід – це добре, але ніщо не замінить людського спілкування.

Морозний візерунок як символ відчуженості

Тлумачення сну про візерунку на склі від морозу не так прекрасно як споглядання цього чуда природи. Сонник Цветкова, наприклад, стверджує, що таке бачення передбачає неможливість реалізувати свою ідею через особисту незібраність і неуважність.

Візерунок на вікнах, залишений морозним «диханням» зими, вказує на те, що ви можете не помітити важливості події, захопившись його дрібними справами.

Арабеска на текстилі

Якщо ви бачили уві сні щось з предметів домашнього вжитку, прикрашене, наприклад, арабескою, то пригадайте, що це було. Отже:

  • скатертину – особисте життя зміниться на краще;
  • покривало – надмірна цікавість зашкодить вам, врахуйте це;
  • шпалери – вас втомило одноманітність, знайдіть собі хобі;
  • штори – вас чекають новини, які вас дуже порадують;
  • килим – у вас з’явиться ще одне джерело доходу.

Хною по тілу: Від потрясіння до рішучої боротьби

Що означає орнамент, нанесений уві сні хною на тіло? Східний сонник розкриває таємниці цього сновидіння: вас до глибини душі вразило якась подія, що недавно сталося у вашому житті, воно залишило незгладимий слід у вас на серці.

Татуювання у вигляді східного орнаменту уві сні, за Китайським сонником, пророкує: через відстоювання власних інтересів ви будете змушені припинити спілкування з ким-то з близьких людей.

Бачите уві сні, як малюєте собі вензелі на нігтях? Це сигнал про те, що ви рішуче налаштовані на боротьбу з труднощами заради впровадження в життя свого дітища.

Візерункові прикраси, або Що вас чекає в любові

Якщо вам примарилося прикраса з візерунком, пригадайте, що саме це було, і яке відношення мав до коштовностей.

Побачене уві сні золоте кільце з візерунком &# 8212; ознака здійснення мрій, які стосуються чуттєвої життя сновидіння: кохана людина відповість вам взаємністю, ви досягнете уваги сексуального незнайомця, а так само інші радощі.

Бачите уві сні узорно переплетене намисто або сережки з циганським візерунком? Це сигнал про сексуальні захоплення, в яких ви заплуталися і вже самі не знаєте, чого хочете.

А ось якщо приснилася якась біжутерія з візерунком, то не варто сподіватися на успіх, все почуття і стосунки виявляться «фальшивкою».

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ