Сонник Доміно і число п’ять 😴, до чого сниться Доміно і число п’ять жінці 💤, що означає побачити Доміно і число п’ять в сні – тлумачення снів безкоштовно

1 Доміно і число п’ять по Соннику за числами

До чого сниться доміно і число п’ять жінці:

Якщо уві сні Ви сідаєте грати в доміно з приємними людьми і у Вас на руках опиняються кісточки з номером «5», то це означає, що наяву Ви тільки що познайомилися з представником протилежної статі, який через 5 місяців стане Вашим супутником життя і зробить Ваше життя більш радісним і повною. Але якщо Ви граєте з неприємними людьми, то Вам загрожує розлука з людиною, до якої Ви настільки звикли, що іноді не помічають його присутності поруч з собою.

Якщо Ви просто тягнете уві сні кісточку з тим чи іншим номером, то це означає, що вищі сили Вас застерігають або підбадьорюють, прислухайтеся до їхніх порад. Наприклад, бачити уві сні кісточку 0:5 – до сорому, який Ви відчуєте в найближчі дні за свої слова або вчинки, причому Ви можете навіть не виправдовуватися і не просити пробачення, Вам все одно не повірять.

Кісточка 5:0 – виправдовуватися перед Вами, так що проявіть терпіння і не мучте того, хто і так відчуває себе не кращим чином. Якщо Ви виявите великодушність, то через 5 місяців прощений Вами людина надасть Вам добру послугу.

Якщо Ви витягає уві сні кісточку 1:4, то протягом 5 днів залишайтеся вдома і нікуди не виїжджайте, так як під час подорожі з Вами може статися нещастя. Кісточка 4:1 вказує на те, що неприємність може трапитися з кимось із Ваших близьких, так що будьте уважні і дбайливі, аби не допустити цього.

Кісточка 3:2 – це показник нереальності задуманої Вами підприємства. Якщо протягом 14 днів Ви скорректируете свої плани або зовсім відмовитеся від них, то в майбутньому Ви не будете гірко шкодувати про марно витрачений час і сили.

Кісточка 2:3 говорить про те, що Ви незабаром будете в неприємному і болісному положенні «третього зайвого» і Вам доведеться з’ясовувати стосунки з більш удачливим суперником або суперницею.


ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ