Сонник Віза 😴 наснилася, до чого сниться Віза уві сні бачити

Бачити уві сні візу – всі ваші претензії будуть враховані і вирішені.

Що робили з візою уві сні?

Оформляти візу уві сні ▼

Займатися уві сні оформленням візи – ви на довгий час можете потрапити у складну ситуацію.

Сниться отримати візу ▼

Отримати візу уві сні – по сонником, такий сон обіцяє вам розбрат і розставання надовго з однією обличчям. Якщо ви довго чекали її отримання – вас чекає розлука з якоюсь людиною, яка не обійдеться без сварок і ревнощів.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилася Віза, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Віза уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Уві сні я повинен полетіти в Іспанію, пото раптом згадуючи що у мене немає дозволу на виїзд (ВВІР), потім якимось чином мені це дозвіл з печаткою клеется мама, але в підсумку я не встигаю отримати візу в іспанія хоча впевнений був що це може зробити швидко турагенство, в результаті я вирішую справити свій Деню народження на гроші які повинен був витратити у Франції

Said, ймовірно ваш сон просто переробка інформації або подій вашою підсвідомістю, не варто на нього звертати уваги.

уві сні мені сниться що я в посольстві на співбесіді на візу, я дуже переживаю але тут з’являється моя мама і йде в кабінет для співбесіди, я говорю що моя мама не знає англійської, коли вона увійшла в кабінет я її обігнала і стала здавати співбесіду.по мимо мене в кабінеті ще були 2 або 3 жінки, після співбесіди нас попросили вийти.потім знову покликали, цим жінкам які були зі мною було відмовлено у візі.коли чоловік говорив що цим жінкам відмовили в візі мені було дуже неспокійно, але потім він мені сказав що я пройшла першу співбесіду і все моє хвилювання пішло і настав момент радості.але мені треба було другу співбесіду.перша співбесіда пройшло вдало.

олеся, то, що вам снилася віза, можливо, обіцяє вам позови пов’язані з документами.

Мені наснилося, що я в візовому центрі Великобританії, мені задають питання з якою метою я відвідую цю країну і т.д. і отримую дозвіл на в’їзд, чи то пак візу. що це означає?

Сидимо ми з Віктором Ющенком за одним столом навпроти дру одного. На столі посередині лежить портмоне. Відкриваю я портмоне, а там повно віз, частина висипалася на стіл. Ющенко вистачає портмоне починає лаятися і запихає візи назад.
Моя думка, може Віктор Ющенко збирається змитися з країни, слідом за Януковичем, тільки вибирає куди.

Привіт, приснився цікавий сон, ніби я, мій чоловік і моя мати опинилися в іншій країні (конкретніше США, чому не знаю), і незрозуміло як опинилися біля стійки, за якою була дівчина, і після ряду питань мамі відмовили в візі, а нам з чоловіком було схвалено, і так цікаво, немов стерли штрих-код і побачили напис &# 171; ок&# 187;. до чого такий сон?

Вітаю. В реальному житті я не так давно здала документи в консульство для того, щоб мені відкрили візу для поїздки в Німеччину Уві сні мені наснилося, що мені відмовили у відкритті візи. Що б це могло означати?

Доброго дня.Я чекаю на візу, не простий складності.Сьогодні уві сні приснилося що мені дплі візу.Що це означає? ?

добрий день, приснилося що я з одним у консула був на отриманні візи в сша, (один скоро поїду в консульство) а я вже був там але мені недали візу. і в ВОСН ми відповідали на питання, під кінець консул бився з незнайомою людиною . і після цього нам сказали що ми отримали візу . і після я просто беседивал з консулом на звичайні теми . [email&# 160; protected]

Сон снився не мені, а подрузі, про мене. Ось що вона пише: наснилася ти мені сьогодні))) так смішно, чому то візу сша оформляла, начебто разом хотіли поїхати, консул тебе питає що є у тебе, а ти говориш так власне нічого немає&# 8230; і грубиш йому все інтерв’ю&# 8230;.потім в твоїй анкеті вказано було що їсти машина. Зіл якийсь)))) в результаті візу тобі не дали і поставили на паспорті якийсь клеймо, типу ніколи не пускати))))) а я ще думала про себе, що ми разом зараз і мені заборонять&# 8230;

Мені наснилося що мені відмовили в візі яку я довго чекаю, але я її саму не бачила, просто сказали інформацію і я її дуже болісно сприйняла (уві сні, звичайно)

Я приїхала в посольство і мені відкрили візу до Німеччини, і сказали щоб я вильоту сьогодні або завтра .І я сіла в літак не в свій і плачу прошу про допомогу

Доброго дня ! коротко якщо сказати, то мені наснилася корейська віза . але цей момент отримання візи як ніби я чекав і ще мова уві сні йшла про якомусь дуже великому бізнес проект і про дуже великі гроші. і ось значить я отримую паспорт і там на кількох сторінках є написи і стоїть кругла синя печатка. що б це значило?

Я чекаю візу дружини до чоловіка, уві сні я побачила відмову, до цього рік тому я бачила відмова я подавала на візу туристичну насправді була відмова, що чекати від цього сну ?страх це чи що

Приснився сон в якому моя мама каже, що мені відмовили в візі за межі, сказала вона мені це по телефону, але пояснювати нічого не хотіла, у мене істерика уві сні і я ридаю, мама сказала прийти якійсь жінці вчителю англійської перевірити мій рівень , прийшла вона зі своїм сином, вони не повірили, що я сама це зробила, син її весь час передражнював мене і дратував, він почав тікати від мене, а я говорила з ним англійською і намагалася розговорити його, щоб він показав на що здатний , в кінцевому підсумку він визнав, що я добре говорю і у нас вона виникла, ще в кінці сну я знайшла багато кулонів у формі риб

Наснилися американці у нас і я захотіла в Америку. Один з них пішов купувати квиток, але згадав що потрібна віза. Але я не побачила квитка. Може сон приснився тому-що вчора довго спілкувалася з американцем і він пропонує серйозні відносини. Але я не знаю вірити йому чи ні?

пам’ятаю добре тільки один момент, чоловік зателефонував і сказав що мої документи на візу надійшли на розгляд, і через якийсь час повідомив що візу схвалили

я сиділа в кабінеті з чоловіком і навпаки сиділа жінка, до якої ми прийшли за візою, вона її підписала і віддала мені листочок з підписаною візою!

наснилося що я вже в іншій країні оформляю візу двом подругам. однією з них не була потрібна віза, інший залишила паспорт для оформлення

Ну приїхав я кудись в якусь будівлю за отриманням візи, там було багато людей нас рассоділі за столи і через деякий час стали зачитувати прізвища і говорити дають цій людині візу чи ні. Мені дали що це значить

Була в посольстві, на інтерв’ю щоб дали візу
Багато говорили, але візу не дали
Я побігла плакати до мами на плече

Videl vo sne chto ia nadtoiatelno prosil konsula shtob srochno postavil vizu jene shtob priexala ko mne.konsulsha bila jenshina, ona postavila, ia bil tak rad vo sne, ochen.k chemu moi son??

Я живу в Парижі, а дівчина в Стамбулі вже в розлуці 9месяцев.Вона пішла віддала документи до Посольства що б отримати шенгеновскую візу і прилетіти до мене дуже чекаю Її, але віза ще не вийшла а сьогодні мені сниться сон що вона отримала візу до Франції у мене уві сні

Отримала візу в сша. Після того, як насправді в ній відмовили. Уві сні все було дуже легко. Усміхнені офіцери в посольстві, не задали майже ніяких питань. Чомусь зі мною там була моя подруга.

мені відмовили візу в Америку уві сні, через кілька тижнів у мене співбесіду в посольстві .B І там був мужик .Який попросив мій старий паспорт .Там були всі друзі .Вони ще чим те вітали мене.

Наснилося що відмовили в отриманні візи. продовження візи. Продовження візи на беженство. І я не знав що мені робити і був у подиві.

Що нарешті то мені відкрили візу до Німеччини
І я дуже плакала від щастя
Не могла повірити у все, що відбувається
Я дуже довго чекала цього моменту

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ