Сонник вітер до чого сниться вітер уві сні за сонником Астроскоп

Якщо уві сні відчули сильний вітер, вам привидівся смерч, торнадо або ураган, сонники закликають внутрішньо мобілізуватися. Ви зараз стоїте на порозі якихось дуже значимих змін. Про якого роду події йде мова, ви зможете зрозуміти, якщо точно згадайте побачене. Так, теплий вітер в обличчя знаменує, що наяву відчуєте велику закоханість.

Приснився сильний вітер за вікном, вітер стукає у вікно – великі зміни в житті.

Вітер уві сні символізує, що ви стоїте на порозі якихось дуже важливих змін. Про те, якого роду події вас чекають, можна дізнатися, якщо згадати власні відчуття від побаченого. Якщо вітер за вікном вас не лякав, ймовірно, ви на порозі дуже сприятливих змін. І навпаки сильний, поривчастий вітер, що зносять вас з ніг, вказує, що наяву ваш звичний уклад перевернеться з ніг на голову.

Наснилося, що теплий, легкий вітер дме вам в обличчя – нова закоханість.

Позитивний сон, який провіщає, що найприємніші зміни скоро відбудуться саме в області почуттів. Підсвідомо ви відчули, що скоро відчуєте палку закоханість, і що новий роман не за горами.

Приснився вітер з піском, вітер з пилом – сильне душевне хвилювання; думки і інтелект.

Вітер часто символізує думки та інтелект. Якщо ви жодним чином не постраждали від вітру з піском уві сні, значить чекайте наяву раптового осяяння. І навпаки, якщо вітер з пилом або піском захопив за собою, це знак, що наяву відчуєте сильне емоційне хвилювання.

Приснився вітер і дощ – оновлення; перехід на новий життєвий етап.

Сон несе з собою тільки самий позитивний прогноз, якщо ви не постраждали уві сні від побаченого дощу і вітру. Це знак, що за допомогою дощу ви зможете очиститися морально. Вітер же віщує перехід на новий життєвий етап. Ви станете морально дорослішими, спокійніше і впевненіше у своїх силах.

Приснився сильний, поривчастий вітер, ураган або смерч – випробування, біди, сварки з коханими.

Подібного роду сни в старих тлумаченнях віщували тільки найнебезпечніший і лякаючий оборот намічених справ (аж до смерті сновидіння). У більш сучасних тлумаченнях торнадо і смерч символізують сильні, неконтрольовані емоції, до недавнього часу успішно стримувані вами в реальному житті і які тепер знайдуть вихід назовні.

Приснився торнадо, смерч або ураган – ваше життя перевернеться з ніг на голову; до серйозних випробувань.

У вашому житті має статися щось таке, що повністю змінить ваш звичний уклад. Причому, мова не обов’язково йде про негативного роду події. Навіть саме позитивна зміна сильний стрес. Необхідно морально підготуватися до майбутнього.

Вітер уві сні по Фрейду

Приснився вітер над рівнинною місцевістю – невеликі розбіжності з партнером ви зможете усунути швидко і без особливих зусиль

Вітер над містом або над іншим населеним пунктом – ви загубилися в стосунках зі своїми партнерами

Вітер в горах – у вас є проблеми зі здоров’ям або в сфері любовних відносин

Вітер над водою – слід задуматися про розрив нинішніх відносин або про їх серйозної коригування

Вітер по сонником Цвєткова

Сильні пориви – вам доведеться долати певні обмеження і перешкоди з боку людей; рівний вітер – належить режим сприяння; сильний вітер на море – вам протягнуть руку допомоги здалеку і це допоможе вам досягти успіху; вітер шелестить листям дерев – до розставання; легкий вітерець – скоро до вас дійдуть новини

До чого сниться Вітер в Сучасному сонник

Відчути м’який дотик вітру уві сні – до удачі після великої втрати

Чути шелест вітру – до відмови від спілкування з тим, хто не мислить без вас свого життя

Сильний вітер бив в обличчя під час руху – досягнете наміченого всупереч всім перешкодам

Вітер заважав йти – до провалів в бізнесі і любові

Попутний вітер – до перемоги над противниками; до надійних союзників

Сильний вітер – опинитеся в скрутному становищі

Перебувати в укритті під час сильного вітру – неприємності минуть стороною

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ