Сонник Вітати 😴 приснилося, до чого сниться Вітати уві сні бачити

Бачили, що кого-то вітаєте – значить, ви переживете приємне здивування незабаром.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося Вітати, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Вітати уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Наснилося, що покійного друга бачили живим і він передав привіт чоловікові сестри

Друг з яким ми посварилися, він написав мені радісне смс де подякував за щось і ніби підтвердив що мій хлопець (хоча у нього є дівчина).
Потім я ніби пішла кудись де сподівалася не зустріти людей з минулого, але зустріла і вони з подивом, а й з радістю попреветствовалі мене, але уві сні я була в новій компанії.

Вітаю. Сьогодні приснився такий сон. Приснилася жінка похилого віку, як я зрозуміла, вона у нас гостювала, і я пішла її проводжати, ми спустилися з неї у двір, і тут я згадую, що забула взяти сміття, і замість того, щоб попросити її почекати, я стала з нею прощатися і просити передати привіт бабусі (яка померла 20 років тому), причому повторила кілька разів, щоб вона передала привіт . Що це означає ?

Хлопець симпатичний, якому я симпатизую, вітав і сказав, щоб я тепер тож завжди віталася

Мені наснилося, що у я пішла на зустріч зі знайомим хлопцем, але потім він зникає або я не захотіла з ним йти, після куди б я не пішла, мені сниться, що постійно зустрічаю хлопця, який мені подобається (в житті не спілкуємося), і я була порада його бачити, але ніби спеціально говорила &# 171; знову ти&# 187 ;, зазвичай він не задоволений коли бачить мене, а уві сні він посміхався. Ніби зустрілися в магазині, і мені потрібно було одягнути сукню і побути моделлю, тому, що хтось запізнювався. А я про заходила речі в магазині дивитися. І він всюди був

Мені наснилося що хлопець який подобатися пройшов повз посміхнувшись і сказав привіт

Наснилося поспіль два сну:
1. Я йшла в школі і побачила хлопця який подобатися з його друзями, я сказала привіт, він сказав що б я до нього не лізла і його друзі сказали те ж саме
2. Я сиділа на кочелях і дивилася а телефон, побачила його з собакою і підійшла до собаки, він привітався і сказав що його собака дуже мене любить .На хто сон прирічветься

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ