Сонник ролики до чого сняться ролики уві сні за сонником Астроскоп

Кататися на роликах уві сні – що може означати таке сновидіння для дорослого, серйозного людини? Сонники описують подібний сюжет не як забаву або розвага. Цей сон в рази символічніше. Ролики уособлюють або дуже стрімкий розвиток якихось подій, або вказують на необхідність змін. Однак, перш, чим намагатися розшифрувати подібний сон, необхідно розібратися в собі. Якщо для вас ролики улюблене "транспортний" засіб, не варто шукати в сновидінні глибокий прогноз, це лише робота вашого підсвідомості.

Бачити ролики уві сні, кататися на роликах – до стрімкого розвитку подій.

Про що саме йдеться? Для цього необхідно згадати всі деталі сновидіння. Де ви каталися? Якщо це було публічне місце, а навколо була присутня велика кількість людей, значить, вас чекають якісь заходи громадського характеру. Готуйтеся, що дуже скоро вир подій накриє вас із головою. У тому випадку, якщо ви намагалися на роликах забратися в гору або на будь-який інший крутий підйом, сон символізує ваш особистісний і кар’єрний ріст. Підсумок буде залежати від того, чи вдалося здійснити задумане уві сні. Але навіть якщо ви не змогли піднятися вгору на роликах, це не привід панікувати. Просто ви занадто квапте хід подій (і ролики не найкраще транспортний засіб). Не втрачайте амбіцій, вам варто стати спокійніше і навчитися чекати.

Бачити уві сні ролики, кататися на них – бажання змінити обстановку.

Якщо наяву ролики для вас розвага непізнане і ні разу не випробуване на собі, то сновидіння як раз таки вказує, що у вашому житті все стало надто просто, зрозуміло і через-чур спокійно. Вам не вистачає якоїсь нової струменя. "ролики" уві сні і стали саме нею. Подумайте, що і як в ваших силах змінити в своєму реальному житті, при цьому, щоб наслідки від цих змін не виявилися неприємними або плачевними.

Бачити уві сні, що на роликах катається хтось інший – будете з боку спостерігати за чужими просування. Інакше – заздрість активності і цілеспрямованості іншої людини.

Чому ви стоїте осторонь? Може бути і наяву причиною ваших невдач і розчарувань є саме це "стороннє" ставлення до подій? Спробуйте хоч раз щось змінити, станьте активним учасником подій.

До чого сняться Ролики в Сучасному сонник

Якщо ви впали під час катання на роликах, це до заступництву впливової особи; для дівчат – до необхідності поберегти свою репутацію

Приснився сон: Ролики (ковзани) – трактування Езотеричного сонника

Сучасний сонник: Роллер

Були роллером уві сні – до захоплюючого пригоди або до запам’ятовується поїздці

Роллерами були інші люди – до невеликих сварок і неприємностей

Роллер здійснював віртуозні трюки – до успішного виконання незнайомого вам справи

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ