Сонник Вітаміни 😴 наснилися, до чого сняться Вітаміни уві сні бачити

Сниться, як ви п’єте вітаміни – сон вказує на те, що наяву ви намагаєтеся вирішити якусь проблему. Ймовірно, що в цьому вам допоможе якась високопоставлена ​​обличчя.

Що робили з вітамінами уві сні?

Уві сні вашому дитя радять вітаміни ▼

Наснилося, як вашій дитині радять приймати їх – сонник радить вам більше приділяти уваги своєму сімейству.

Наснилося приймати вітаміни ▼

Якщо уві сні ви п’єте вітаміну, щоб вилікується – наяву вам потрібно буде подолати якісь проблеми, не варто нехтувати допомоги з боку, вона вам дуже придасться.

Купувати вітаміни уві сні ▼

Сон, в якому ви купуєте їх – обіцяє вам авітаміноз.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилися Вітаміни, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сняться Вітаміни уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Снилося, ніби лікар призначив вітаміни &# 171; Иммунал&# 187;. Ні лікаря, ні самих вітамін я не бачила уві сні, але чітко пам’ятаю, що сказав попити саме ці вітаміни. До чого таке сниться? Я навіть купила ці вітаміни і зараз п’ю.

Анюта, то, що в вашому сні ви почали приймати вітаміни, швидше за все, говорить про те, що ваш організм дає сигнали про брак організмів.

зашол в аптеку купив вітаміни групи в вишол вітаміни були в білій обгортке нагадують Канфетка ну ось і все сон закінчився

мені наснилося що я набрала (спустошила бульбашка) повну долоню вітамінів і випила разом, злякалася і прокинулася

У людному суспільстві я дістала аскорбінову кислоту: хотіла взяти 2 штучки, стала прибирати і помітила що вони прокидалися, майже вся банку з Вітамінка була на підлозі і я стала їх збирати. Було якось не ловко вони були великим планом в моїх очах і вітамінки були розкидані как-будто по колу. відчувалося збентеження.

Мені наснилося що вдома лежать вітаміни і уточнювала у мами чи можна мені пити їх т.до я вагітна. і другий сон я вагітна і зародок невеликий в матці плаває і я руку прикладаю до живота і відчуваю як він там плаває

Вітаю. Наснилося ніби спізнився на лекцію на колишню роботу, а новий координатор (куратор) говорить щось на кшталт не хочеш проблем продай вітаміни матимеш від туди відсоток, дав мені пакет з вітамінами і я спробував кілька штук.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ