Сонник віск до чого сниться віск уві сні за сонником Астроскоп

Якщо бачили сон, в якому особливо запам’ятався віск, необхідно зайнятися детальним розшифруванням такого сюжету. Віск уві сні описується різними сонниками дуже неоднозначно. Є думки, що він символізує надмірну м’якість, поступливість, відсутність волі. А за версіями древніх сонників приснився віск передвістя смерті.

Бачити уві сні віск, натирати щось воском – життя зміниться на краще.

Якщо тьмяну поверхню обробити воском, вона неодмінно заблищить. Так і щодо вашої реальному житті. варто скористатися "воском" (Подумайте, про що може йти мова), і якість вашого життя істотно зросте. Сон глибоко символічний. Щоб його зрозуміти, детально розшифруйте кожен окремий образ.

Бачити уві сні віск, дивитися, як з нього щось ліплять інші – м’якотілість і податливість.

Ви по натурі незлобний, м’який і відходить. Але надмірна доброта і поступливість іноді здатна зіграти злий жарт! Ви бачили ліплення, значить, станете податливим "воском" в чиїхось руках. Хтось захоче надати вам потрібну форму, щоб потім успішно використовувати вас у власних інтересах. Постарайтеся проявити твердість характеру.

Бачити уві сні віск, щось ліпити з нього – інтимні фантазії.

Ліплення уві сні своєрідна сублімація. Ви активна людина, чого не можна сказати про вашому партнерові. Інертність, що межує з лінню, податливість і відсутність будь-яких ініціатив з його боку наводять вас на роздуми. Ви думаєте, що для вас краще – спробувати "виліпити" з партнера щось потрібне вам, або просто його змінити.

Бачити уві сні віск – до смерті.

Це дуже давнє тлумачення сну. Вважалося, що віск (як і тісто) неодмінно віщує смерть. З чим це пов’язано? Коли дух залишає тіло, воно стає порожнім матеріалом, формою без вмісту, оболонкою, яка не має нічого всередині. Те саме цього фізичний стан і воску, і тесту. Але це лише сучасні спроби розшифрувати древнє пояснення сну. Будемо вважати, що ці прогнози з області забобонів.

До чого сниться Віск в Сучасному сонник

Топити віск уві сні – до хвороби; для хворого Сон про поліпшення стану здоров’я

Робити фігурки з воску – до пліток

Гадати на воску – до здійснення заповітних бажань; для дівчини – до щасливого заміжжя

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ