Сонник Вісімка 😴 наснилася, до чого сниться Вісімка уві сні бачити

За сонником, вісімка – це знак вашого внутрішнього могутності і загальної поваги до вас.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилася Вісімка, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Вісімка уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Здраствуйте, цілу ніч снилося, що я вибираю номер машини 2280 і 2288, жовтого кольору номер&# 8230; номерів багато, а у мене вибір тільки між цими двома&# 8230; Підкажіть, будь ласка що можуть означати ці цифри!! спасибі!

Подивилася на небо на світанку і в чистому блакитному небі побачила вісімку з зірочок порожнього місця не було ну т.е. простір всередині 8 заповненої зірочками

наснилася що подруга малює рукою своєю мені цифру вісім як знак нескінченності і що то говорить про це .. нечутний що ..

знак-чотири вісімки в ряд, над кожною малюнок, над першою і третьою паровоз, над четвертою зубочистки над другий не пам’ятаю

Доброго дня!! Приснився сон неначе випадає мені червона мітка з трьома вісімками,-&# 171; чому мітка, а не фішка&# 187;? Сам важко на це відповісти, як прокинувся, про себе сказав, що мітка.Неначе псування.

уві сні бачила 8 і приснився інфаркт. не пам’ятаю чи &# 8212; це попередження. чи ні

Уві сні я бачила що щось на зразок коридору в кінці якого стояло дзеркало, дуже темне, відображення не було видно, на ньому була кров’ю намальована вісімка

Уві сні я була в новому будинку. Зі мною були дві дівчаток і якісь три хлопчика молодші за нас в будинок пробралися і кімнати розглядають. На одному з кімнат стояв комод і на ньому електронні ваги. Я взяла і коли встала на ваги перший раз цифри не змінювалися і ваги не показував вага а вийшло щось на зразок знака помилки і показувала 3 d&# 8230;
А коли ще раз встала то показав 80.88
І я прокинулася

Привіт, мені наснилося небо, на якому було багато зірок, але була така зграя, що складається із зірок, яку вела одна яскраво палаюча, і вся ця зграя летіла і робила вісімку, а потім я опинилася на небі і взяла Місяць.

Вітаю! Мені наснилося як я граю в карти, і мені потрапляє чотири 8 і я виграю. Цю гру я граю з одним і з хлопцем якого я люблю, але він мене не любить.

Приснився сон, як велика кількість птахів утворило коло в небі далі вони розвернулися так, що утворився символ нескінченності в небі. Небо було похмуро.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ