Сонник вірші до чого сняться вірші уві сні за сонником Астроскоп

Сонники говорять – всім, кому довелося чути або читати вірші уві сні, слід уважніше прислухатися до свого організму. Вірші уві сні – це коливання ваших життєвих ритмів. Необхідно згадати хоча б рядок з того, що наснилося. Ці фрази підкажуть, які настрої переважають над вами в конкретний момент вашого життя. Більше того, сонники запевняють, що вірші уві сні можуть підказати подальший напрямок і вірні життєві орієнтири.

Бачити уві сні, що читаєте вірші – життєві ритми.

Вірші – це своєрідна мелодія, складена зі слів. Причому, їй традиційно надається дуже важливе значення. Якщо ви читали сумні, тривожні вірші, то і наяву у вас переважають подібні похмурі настрої. І навпаки, оптимістичні вірші (в тому числі любовна лірика) вказують, що в даний життєвий момент ви відчуваєте себе спокійно, розслаблено і гармонійно. Вірші з’являються в снах тих людей, чия душа чиста, а помисли світлі. Є думка, що вірші уві сні – це коливальні ритми Всесвіту, які проникли в ваша підсвідомість і заволоділи їм. Сон не дає конкретного прогнозу, однак вказує, що ви перебуваєте в злагоді з собою і навіть з вселенським розумом.

Бачити уві сні, що вам хтось читає вірші – лірика буде пронизувати ваші любовні відносини.

Таке сновидіння в момент зародження відносин символізує, що між вами і коханим (коханою) існує тонка психологічна зв’язок, романтика пронизує і ваше серце, і серце вашого партнера. Сон, в якому вам читав вірші людина, з ким вас з’єднує досить тривала зв’язок, ще більш символічний. Ваші відносини не втратили свіжості і новизни. Сон не несе будь-якої прогноз, однак ще раз вказує – в ваших відносинах панують мир і гармонія.

Бачити уві сні, що пишете вірші, пам’ятати написане – мрії. Інакше – зашифроване пророкування вашого найближчого майбутнього.

Сонники закликають згадати хоча б один рядок з вірша, написаного вами уві сні. Є думка, що ці вірші є своєрідним дороговказом, наклепом, який вам послало власну підсвідомість. Скориставшись наяву змістом, переданим у вірші, ви зможете правильно спланувати свою поведінку на найближчі дні. Однак більш приземлене тлумачення цього сну звучить так. Ви пишете вірші уві сні, значить наяву вас відрізняє багата фантазія, вам властивий творчий політ. Ви – людина одухотворений, чия сутність вимагає творчості навіть в процесі нічного відпочинку.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ