Сонник вішати Штори 😴 наснилися, до чого сняться вішати Штори уві сні бачити

Вішати уві сні завісу означає, що ви перебуваєте на порозі кардинальних змін наяву. Вони втіляться в життя як результат майбутніх найважливіших подій.

Сновидіння показало, як ви чіпляєте шторки на вікна – готуйтеся до змін в особистому житті: з’явиться новий коханець або вийдете заміж, овдовіє або розлучитеся.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося вішати Штори, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться вішати Штори уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Я вішала дуже красиві штори і вони мені дуже сильно сподобалися . Штори були світло-бежеві і шовкові. При цьому я стояла на чомусь високому і боялася впасти.Але я не впала і повешана ці штори .

Наснилося, що мене змушують вішати чорно-білі штори на велике вікно, я чинила опір, мені не подобалися вони, поруч в кімнаті я бачила померлих матір і батька.

Снилися живими померлі раніше тато, мама і дві бабусі, одна з яких моя хрещена. Хресна принесла гарні штори з одного боку сині з вишивкою з іншого &# 8212; кремового відтінку, я їх вішала і дивувалася що у хресної такі красиві штори, чому вона їх не вішала у себе

Новий будинок з 6 кімнат ходжу вішаю штори і мені допомагає мій покійний чоловік.Я вибираю гарні кольори, яскраво помаранчевий колір.А також повісила 3 ​​дзеркала, 2 дзеркала з обідками а одне без.

Брат вішав чисті білі штори я допомагала, поруч зі мною сиділа покійна мама ми з нею спілкувалися про родичів. Потім я опинилася в великому магазині

Я перебуваю зі своїм хлопцем в квартирі, яку давно вже продали. Я купила і міняю штори в кімнаті і на кухні, штори однотонні, одні точно бежеві.

Наснилося що чіпляли з женной штори погано підрубані при цьому сорілісь. Штори толі блакитні толі фіолетові толком не зрозумів. Розтлумачте будьте ласкаві.

Уві сні милувалася виконаною роботою пошила дуже красиві й ошатні штори, навіть трохи помпезні,, і пошила сама і повісила, але процес роботи не бачила, знала що це я зделала.але шила не собі а покійниці свекрухи одне бентежить, повісила їх на вікно з боку балкона а не з боку кімнати

Майбутня свекровка бачила уві сні що я вішаю штори рожевого кольору. Там була і моя мама. Це нова квартира

в будинку у свого колишнього коханого, багато народу і його дружина вішає штори до приходу гостей. запам’яталися красиві штори білі з блакитним малюнком. я прийшла до них і ходжу по кімнатах, розглядаю штори.

Здравтвуйте.
Наснилося що з покійною бабусею вішаю жовті штори в старому її будинку. Про щось спілкувалися але не пам’ятаю, про що. Така тепла обстановка. Після вона кудись пропала і у дворі на літній кухні бачу курка висиділа очееень багато каченят і курчат, прямо бачу як вилазять з яєць і вже бігають по двору. весь двір в качат і курчатах&# 8230; і чую як кричу братові не біжи в двір бо придушити курчат . і на цьому, мабуть, все..

Приснився розмову з жінками, а за вікном чулися голоси і мені довелося завішувати штори щоб нічого не було видно.штори були коричневі в квіти красиві яскраво червоного або вишневого кольору.і що запам’яталося я їх розтягла на всю ширину вікна, а фіранки були напівпрозорі.

Здратвуйте. мені наснилося, що в кухні вішає стару якусь тюль, білого кольору &# 8212; папа мого хлопця. Вони були зашторені.

Доброго дня, Тетяно.
Наснилося що вішаю мої ж білі штори і тюль але в іншій квартирі, в яку переїхала. На одній шторі помітила плями, зняла а потім помітила що всі вони закороткі, зняла все врешті-решт. Можете будь ласка розтлумачити?

кухня. Підійшла до вікна і бачу, що тюль, яка висіла на вікні акуратно підрізала на рівні підвіконня. почала розглядати. Підійшла знайома жінка. Почала пояснювати, чому вона так зробила. І в наступний момент засмикує штори, яких на вікні ні коли не було і каже, що головне знайти вихід із ситуації. Вона сама їх пошила. Переробила штори і принесла. Жовтий, з малюнком-маленьких курчат, по середині вирізаний аркою і вставлена ​​коричнева тканина. На переході жовтої і коричневої тканини густі, пишні білі рюші.

Наснилося, що вішаю білі нові штори, а поруч зі мною стоїть моя кохана людина . Начебто допомагає мені

Я замінила всі штори в будинку старша дочки в одній кімнаті не сподобалися я їй запропонувала нові яскраво жовті.з дочкою ми необщающаяся вже 8 років

Наснилося що з подругою вішаємо штори, свіжі красиві мабуть після прання і ми дуже радісні задоволені

Мені в кімнаті вішали штори&# 8230; брат начебто був&# 8230;.щільні і великі&# 8230;.я керувала процесом&# 8230; штори бежевих тонів&# 8230; на всі вікна&# 8230;

Мені прісної що свекруха прийшла до мене в гості і почала вішати сині штори

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ