Сонник Вірус 😴 приснився, до чого сниться Вірус уві сні бачити

Сон, в якому ви захворієте вірусом грипу – обіцяє вам відмінне здоров’я, а в бізнесі вас крупно буде везти.

Який вірус приснився?

Сниться побоюєтеся захворювання ▼

Якщо уві сні ви страшно боїтеся підхопити вірусне захворювання – незабаром вам потрібно буде зважитися на щось дуже важливе.

Приснився комп’ютерний вірус ▼

Наснилося, як вірус вразив ваш персональний комп’ютер – відповідно до трактування сонника, автор сну постійно шукає нові знайомства, а ось про старих приятелів він зовсім забув.

Тлумачення схожих снів:

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Приснився Вірус, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Вірус уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Ми з мамою і сестрою були на городі, і вони там що то робили а я бігала по городу, і як раз в той час по країні ходив якийсь вірус, і я випадково помітила на своїй руці сині вени (якраз це і було ознакою захворюванням вірусу), я злякалася і почала кричати, я майже підбігла до мами, а вона з сестрою раптово впали на землю&# 8230; І тут з кущів вибігає маленька і зла дівчинка з якимось відром, а у відрі була вода, але не проста, вона подивилася на мене і сказала &# 171; так буде з усіма, кого ти любиш&# 187; , І то що трапилося з мамою і сестрою винна ця дівчинка, і вона злісно посміялася наді мною і втекла, а потім я прокинулася&# 8230; все

Наснилося, що місто охопило якийсь вірус, половину жителів міста, які хворі і вихрдТ на вулицю заражати здорових. А ми ховаємося

Наснилося, що потрапив вірус на телефон, він став червоним і більше вже не одна програма не могла видалити цей вірус&# 8230;

Сьогодні мені приснилося, що у нас на мікрарайоне почався вірус (він був дивний, без особливих болів, але дуже хотілося їсти все навколо). перша підхопила його я, але потім він зник і стали заражатися інші жителі. Від яких я бігала в подальшому.

Я бачив вірус на обличчях людей. Він виглядав як сіро-чорний туман перед обличчям людини. Це був ротовірус і він був смертельний, я знав, що за рахунок того, що я бачу кого він вразив людям можна допомогти і це радувало мене самого.

мені наснилося як жінка в чорному вбранні схожа на смерть і відьму вона говорила що буде погана що всі діти будуть хворіти вірусом. діти будуть схожі на звірів мунтантов що весь світ буде поглащен в ненависть що багато хто не винесуть за все що відбувається що буде боротьба.
вся суть в тому що я і мої знайомі будуть прагнути що б відвести дітей подалі але нічого не вийшло я і всі інші падаємо зі скелі

Я за професією програміст, сиджу за комп’ютером близько 15 годин на добу.
Наснилося що я сидів за комп’ютером і у мене почали робитися переходь з різних операційних систем, т.е основа Windows 10, і тут бац XP потім бац Windows 7, і моя головна думка врятувати свої вихідні коди з комп’ютера.
Т.е борюся з вірусом ! І як мабуть не вийшло розбудили&# 8230;

Я в місті, і я повинна переправитися в інший бік берега. На річці брили криги, але вони не заважають мені. Спершу я на моторці я на іншому березі. І далі повинна знову в місто. Ми на поромі чомусь бабуся не помічає не впізнає мене. На тому березі мене чекає мій померлий батько. Ми прийшли ми з татом йдемо в кафе ми там їмо. Потім уві сні я в селі Ми з друзями грали на вулиці. Потім ми вирішили прогулятися. Ми довго йдемо і помічаємо майже ліс такий маленький берези там. Нас що то насторожує. Ми знаходимо намет, а там 4 або 5 стільникових телефонів і стільки ж фотокамер. Різко ми в будинку дерев’яний речі тих 4-5 людей. Темніє вирішили додому йти але деякі з хлопців взяли речі сувеніри а я взяла ці телефони і камери.ми дізналися що це була експедиція і вони пов’язані з водою. Деякі вже пішли і одна дівчина говорить мені я завтра не вчуся у мене знайшли вірус. Ми залишилися біжимо до виходу я кричу ім’я своєї подруги ми знаходимо один одного . І той хто постежимо виходив звідти говорить що ті люди померли . І я прокинулася перелякана.

Наснилося, що на телефон потрапив вірус. Намагалася його позбутися, але ніяк не могла. Також там були повідомлення, відправлені не я моїм друзям, знайомим і хлопцю. З багатьма я посварилася, а в цих повідомленнях були слова вибачення. Але все-таки деяким було написано щось гнівне і погане.

Я включаю телефон а там страшна пісня йде і червоний вірус, а потім він мені дзвонить і каже ахахвхв спокійним голосом

Приснився смертельний вірус який небезпечний і дуже болісний і людей вішали і увазілі куди то ті які були заражені вони носили тільки чорний одяг мене моїх дітей і інших людей сховали в якомусь приміщенні зі скляною дахом коли наздоганяв вірус піднімався вітер і все розуміли що зараз багато хто може померти я брала дітей і накривала курткою і обіймала їх дуже міцно благаючи про те що б нас це не торкнулося

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ