4 Місячний день (добу) характеристика дня

4 місячну добу – пасивний день. Його краще провести наодинці з собою і своїми думками. Не варто приймати в цей період поспішних рішень.

справи. Будь-які нові справи в 4 день місячного календаря будуть успішними, якщо їх продумати заздалегідь. При прийнятті рішень в цей період головне – не поспішати, необхідно зважувати всі за і проти. Вдалий день для бізнесу, торгівлі.

Робота. 4 місячний день не призначений для активної діяльності. Оптимально займатися накопичилася рутинною роботою. Не варто брати на себе додаткові функціональні обов’язки – це не принесе бажаного результату. Розмова з начальством краще відкласти до більш сприятливого часу. Сьогодні все будуть зайняті власними проблемами, і конструктивного діалогу не вийде. Місце роботи міняти не рекомендується.

Домашні справи. Ідеальний день для домашніх клопотів. Можна затіяти грандіозну прибирання, перестановку меблів, ремонт. Навіть невелика прибирання речей на свої місця принесе в будинок гармонію і затишок. Гарний час для роботи в саду.

гроші. Сприятливий день для вирішення будь-яких фінансових питань. Вкладені сьогодні вільні засоби принесуть хороший прибуток. Можна робити дорогі покупки, давати в борг і брати кредит. Всі грошові операції пройдуть без ризиків і будуть вдалими.

Любов, стосунки. Спілкування з коханою людиною буде приємним і пройде без сварок. Тому сміливо можна організовувати романтичне побачення або налагоджувати контакт після охолодження відносин. Нейтральний день для близькості.

Спілкування. Небажано заводити нові знайомства і шукати партнерів для бізнесу. 4 місячну добу – день максимальної заглибленості в себе і свої переживання. Всі контакти сьогодні будуть непродуктивними.

Подорожі. У цей день не рекомендується подорожувати. Поїздка на відпочинок або у відрядження ризикує виявитися невдалою, оскільки енергія цього дня призначена для пасивного відпочинку.

Стрижка та догляд за волоссям. В 4 місячну добу не рекомендується стригтися. Стрижка може погіршити настрій і стан здоров’я. Фарбувати волосся краще в природний колір. При фарбуванні бажано використовувати природні барвники. Це не дуже вдалий день для експериментів із зачіскою, завивки волосся.

краса і здоров’я. 4 день місячного календаря – сприятливий період для відвідування косметолога. Чистка шкіри обличчя, депіляція будуть успішними. Догляд за нігтями краще перенести на інший день. Це вдалий час для помірних занять спортом. Не варто навантажувати організм важкою їжею і алкоголем. Корисно влаштувати дієту.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ