Сонник Віра богаhttps. До чого сниться Віра богаhttps бачити уві сні – Сонник

Сонник Віра богаhttps наснилося, до чого сниться уві сні Віра богаhttps? Для вибору тлумачення сну введіть ключове слово з вашого сновидіння в пошукову форму або натисніть на початкову літеру характеризує сон образу (якщо ви хочете отримати онлайн тлумачення снів на букву безкоштовно за алфавітом).

Зараз ви можете дізнатися, що означає бачити уві сні Віра богаhttps, прочитавши нижче безкоштовно тлумачення снів з кращих онлайн сонників Будинки Сонця!

Снилися Вам коли-небудь віщі сни?

Сонник – Віра

Сонник – Віруючий

Сонник – Вір

Ви самі відповіли на своє запитання =)

Не пропустіть свій шанс, дійте!!

І пам’ятайте, краще зробити і розчаруватися, чому не зробити і жаліти потім про це.

Все буде добре. Я впевнений, ви смілива дівчина)

Сонник – Віра

Сонник – Не вір снам – сказала подруга

Сонник – Не вір воді

Доброго ранку, Ольга!

Звичайно це не Ваша бабуся. Це неорганічне істота, яка прийняла її вигляд, що б не викликати непотрібних реакцій. Ця істота і носило Вас по сновидіння.

". Вона відповіла що я сама навчуся коли-небудь і сказала: " не вір воді, вона не повинна запитати тебе " – це попередження про те, що Вас чекає зустріч з істотами стихії Води. В принципі дуже нудними сутностями, прівязчівость, від яких потім важко звільнитися. Що до того, що самі навчитеся літати, то людина ходить уві сні як в реалі, тому, що думає що він не спить, але якщо усвідомлює, що спить, то зникає необхідність ходити. Досить зусилля волі, наміри і Ви опинитеся через будь-які перешкоди. Вірніше Вас перенесуть, сам уві сні людина не може пересуватися.

Бабушкін будинок – це місце перетину різних мiров тонкого плану. Мабуть Вас вирішили перенести в той план, до якого Ви не готові за своїми пси-енергетичним вібраціям. За ті частки секунди в реальному мiре, поки Ви бачили сон, там дійсно пройшло кілька днів.

З’явилися істоти Води, під виглядом чоловіка і жінки. І передали Вас шкідливому суті, прийняв вигляд рятувального круга. Збиралися затягнути Вас в глибину свого мiра. Швидше за все, коли Ви почали б тонути, то прокинулися б (тіло сновидіння автоматично пробуджує в момент смертельної опастности).

Цілком можливо, що вони з великою радістю випили-б Ваше життя, раз Ви відмовилися служити їм живий. Але тут вже дійсно спрацював захисний механізм і Ви прокинулися.

Сонник – Не вір воді

Сонник – Схиляння до інтимної близькості людиною іншої віри

Можливо, це чиєсь чуже тиск, спроба нав’язати думку або дію, посилання на авторитетність, на правильність. Ви спасетесь, звернувшись до когось або чогось, яке вам дуже добре і швидко допоможе.

Ваш страх з приводу зазначеного вами людини може бути не пов’язаний зі сном, просто схоже напруга з приводу ситуацій. А може бути і пов’язаний. І тоді тут може бути показана ваша внутрішня боротьба з приводу того, чи є перешкодою до відносин інша віра, культура, спосіб життя. І закінчиться ця боротьба накладенням якогось табу.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ