Сонник Вінчання в церкві 😴 приснилося, до чого сниться Вінчання в церкві уві сні бачити

За сонником Felomena, бути присутнім в церкві на обряді вінчання означає, що ваші досягнення визнають, зусилля оцінять, за допомогу віддячать.

Інше тлумачення сну говорить, що подібне сновидіння попереджає про сумні події, що стосуються ваших найближчих, перевірених друзів.

Якщо приснилося вінчання іншої пари, а вам довелося спостерігати весь хід церемонії з боку, це недобрий знак, який свідчить про відсутність найближчих перспектив знайти гідного обранця. Не впадайте у відчай, доля ще не раз посміхнеться, залишилося лише навчитися чекати.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Оцініть статтю першими!

Приснився Вінчання в церкві, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться Вінчання в церкві уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Я бачила тільки себе всередині церкви, були ще кілька людей осіб не бачила, на голову одягли червону і чекала коли почнеться вінчання..

Мені снилося вінчання. Уві сні я була в білій сукні, красивий храм. Але мене здивувало те, що вінчалася я зі своїм батьком. Той факт, що в ролі жініха був мій батько мене трохи навіть лякає.

Вітаю! сьогодні мені приснилося вінчання в церкві сусідів, у них там вінчався син з дівчиною. але саму церемонію не бачила. але знала, що там на гулянці будуть всі родичі. потім після вінчання зайшла до церкви, там були накриті столи для інших в честь їхнього свята. самі ж вони гуляли на іншій вулиці, яку не могла я знайти, дуже вже хотілося подивитися. потім коли ходила шукала і так не знайшла, нам оголосили, що нас візьмуть на території церкви в заручники. хто встиг, той втік. мені не вдалося втекти

Снилася знайома пара, вінчалися в церкві. Що удівіло- в церкві були накриті столи і наречена була в бордовому брючному костюмі.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ