Сонник Він тріснув. До чого сниться Він тріснув бачити уві сні – Сонник

Сонник Він тріснув наснилося, до чого сниться уві сні Він тріснув? Для вибору тлумачення сну введіть ключове слово з вашого сновидіння в пошукову форму або натисніть на початкову літеру характеризує сон образу (якщо ви хочете отримати онлайн тлумачення снів на букву безкоштовно за алфавітом).

Зараз ви можете дізнатися, що означає бачити уві сні Він тріснув, прочитавши нижче безкоштовно тлумачення снів з кращих онлайн сонників Будинки Сонця!

Снилися Вам коли-небудь віщі сни?

Сонник – Тріснув ніготь на нозі

Як би не тріщало матеріальне становище сновидицей, вона завжди і в усьому покладається тільки на себе і свої можливості.

А все чому. Так, тому, що і лаври потім будуть тільки свої.

І сон розкриває тверезий погляд сновидицей на "чуйних і жалісливих" чоловіків.

Сонник – Тріснула чашка

Сонник – Тріснула чашка

Кавова гуща – символізує Заплутану, неясну ситуацію, в Родині

(Пам’ятаєте Ворожіння на "кавовій гущі"?).

Розбита Чашка, От-Миваніе умивальника від коф / гущі з Чашки розбитою – символізує мат / Втрати нарівні з загрозою для свого Статусу (шлюб, соц / положення, перспективи, родинні Відносини – Сім’я і Дім, в кратце).

Сонник – Черепаха тріснув панцир

З вашого сну стало ясно, що ви перебуваєте в непростій ситуації, з якої важко знайти вихід. Припускаю, що вдома у вас не зовсім спокійно, можливі сварки і непорозуміння зі своєю другою половиною (або з домашніми), але судячи з сну, в цьому є і ваша вина – своєю нерішучою повільністю ви втрачаєте своє жіноче щастя, і ваша захисна система дала збій (тріснув панцир у черепахи), швидше за все, ви щосили захищаєтеся від чиїхось нападок. Ви хотіли рішучим чином повернути ситуацію в свою сторону, щоб не розрахували свої сили і в результаті потрапили в непривабливе становище (впали в яму), і зараз ви намагаєтеся врятуватися від напастей в ізоляції, пішовши в себе (старий будинок дитинства – період, де вам добре).

Моя вам порада – не дозволяйте " мухам" (Неприємностей, підступам) з’їсти вас, т. Е. Чи не терзайте себе даремно і не дозволяйте іншим. Буде тепло і спокійно у вас в душі – і в родині буде мир, і ви будете живі-здорові.

На все добре вам,

З повагою Лівія.

Сонник – Ноутбук тріснув навпіл

Цей Сон підказує про власні ілюзії, Само-обмані і обмані стосовно своєї ‘тріснутий’ Життя – Ноут-бук (Свідомість) тріснув спереду і ззаду, Було видно Нутрощі, заклеїти НЕ-багато скотчем, Комп’ютер не перестав працювати, продовжила дивитися Серіали (Емоції ).

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ