Сонник відкусити до чого сниться відкусити уві сні

Якщо вам довелося уві сні що-небудь відкусити, то це означає, що ви маєте якісь сумніви, стверджують сонники. А ось щоб зрозуміти, до чого сниться відкушування, то згадайте, у що саме ви встромили свої зубки: у щось їстівне чи ні.

Як пояснює Міллер?

Відкушувати щось уві сні і ковтати – символ упевненості в правильності того, що ви робите. А ось якщо ви відкусили шматок чогось і виплюнув, то це означає, що ви розчаруєтеся або заперечуватимете на кого-то, запевняє сонник Міллера.

Наснилося, що ви стали свідком того, як незнайомець відкусив щось неїстівне? Хтось зробить вас «пішаком» в своїй грі. Будьте пильні, радить тлумач.

Відкусити уві сні палець – сигнал про відносини

По Фрейду, якщо наснилося, що ви відкусили собі палець, це означає вашу незадоволеність власними «постільними» успіхами.

До чого сниться сюжет, в якому ви відгризають іншій людині пальці на нозі, роз’яснить сонник міс Хассе: ви не бажаєте продовжувати відносини з нинішнім партнером. А якщо ви іншій людині відкусили пальці рук, то ви, навпаки, боїтеся, що він вас кине.

Травма рота – Ви ризикуєте!

Вам приснилося, як ви відкусили собі мову? Згадайте, за яких обставин це сталося, радить Циганський сонник, розшифровуючи, до чого сниться подібне сновидіння.

Так, наприклад, відкусити мову, жуючи їжу – символ поспішності в прийнятті рішень. Пам’ятайте, це може призвести до вчинення невиправних помилок. А якщо вас хтось штовхнув, і ви випадково прикусили собі кінчик язика, то в реальності вам варто остерігатися висловлюватися про когось негативно, радить тлумач.

Прикусити уві сні одну губу – сигнал про те, що ви своїми вчинками чи словами можете заподіяти шкоду іншим людям. А ось відкусити уві сні одну губу цілком, а другу лише наполовину, говорить про неможливість здійснити мрію.

Інші частини тіла, або Будьте пильні!

Зрозуміти, до чого сниться сюжет, в якому ви відкусили комусь вухо, допоможе Східний сонник. Згадайте, якщо ви зробили це ненавмисно, то таке бачення говорить про те, що ви будете змушені захищатися від чужих нападок. А якщо ви відгризли вухо спеціально, в пориві злості, то ви надто прямолінійні і безкомпромісні з іншими людьми.

Наснилося, як ви відрубали зубами комусь ніс? Значить, в реальності ви прагнете бути лідером, запевняє сонник Лонго. А якщо ви втратили носа, то вам не варто намагатися виділятися і надмірно цікавитися справами, вас не стосуються.

Бачите уві сні, як вас вкусили за щоку при поцілунку, відірвавши при цьому шматочок шкіри – сигнал про лицемірство і нещирість.

«Їстівне» відкушування: Від втрат до придбання

Тлумачення сну, в якому ви відкушує шматок яблука, підказує: виповнитися ваше заповітне бажання. Причому, чим більшим було відкушений яблуко, тим швидше здійсниться бажане, радують сонники.

Відкушувати від великого червоного яблука – сигнал про підвищену увагу протилежної статі, а якщо приснився плід був зеленого кольору, то це означає, що вас підвищать або збільшать зарплату.

Бачити уві сні, як ви відриваєте зубами шматочок хліба – ознака втрати, можливо, внаслідок крадіжки.

Інші укуси

Тлумачачи, до чого сниться відкушування чогось іншого, згадайте, що це було, радять сонники. Отже, бачити, що ви відкушували:

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ