До чого сниться повінь по сонникам Міллера, Зэдкиеля, Медеї

Далі можна опуститися до дрібних деталей Вашого сну. Вони допоможуть більш глибокого розкрити посил Вашого сновидіння.

  • Якщо у Вашому сні ця страшна катастрофа приносила страждання цілого безлічі людей, то свій сон Ви можете розглядати як передвісника особистих втрат. Низка неприємних подій принесе масу незручностей, а Ваш емоційний стан буде засмучене до глибокого песимізму.
  • Якщо Вам приснилося, що, змітаючи все на своєму шляху, повінь зачепило Вас, то Ви схильні до небезпеки отримати серйозне захворювання. Ця недуга підірве Ваші плани на найближче майбутнє, доведеться відкласти деякі справи і подумати про здоров’я. В такий час краще не навантажуйте себе зайвий раз виснажливою роботою. Ви вчините правильно, якщо найближчим часом зверніться до лікаря за консультацією, почнете дотримуватися правильного харчування і помірного розпорядку дня.
  • Сон можна вважати добрим, якщо Ви бачили чисті, спокійно разливающиеся до горизонту потоки води. Ваше життя стане спокійніше, Ви станете менше думати про нескінченних домашніх справах і турботах.

Сонник Міллера

У соннику психолога Р. Міллера можна знайти ціле безліч трактувань снів, в яких Вам не пощастило спостерігати повінь. Розглянемо ретельніше кожну з них, а також згадаємо рекомендації самого психолога з приводу кожного з можливих випадків.

  • Сон, у якому повінь мало силу, здатну затопити село, означає великі неприємності у Вашій реальному житті. Більшу прикрість Вам принесе сон, в якому повінь впоралося з цілим містом. У цьому випадку Вас чекає справжня катастрофа. Постарайтеся бути якомога пильніше в своєму повсякденному житті, не їдьте далеко від місця розташування Вашої родини і не залишайте без нагляду своїх дітей.
  • Якщо уві сні Ви бачили, як повінь забирав життя людей, то нічого хорошого можете не чекати. Такий сон обіцяє великі втрати, що тягнуть за собою глибоке розчарування, втрату життєвих сил. Постарайтеся підходити до всіх своїх справах з максимальною серйозністю. У такий життєвий період підвищена уважність до всього навколишнього буде дуже до речі.
  • Якщо уві сні Вам вдалося охопити своїм поглядом великі простори, заповнені прозорою водою, то зовсім скоро у Вашому житті виникне просвіт. Витрата всіх своїх сил на боротьбу з важкими обставинами виявиться не даремна – з’явиться і довгоочікуване полегшення після тужних робіт, та заслужений заробіток.
  • Сон, в якому окрім самого повені Ви спостерігали руйнування міста, являє собою попередження про можливе захворювання або різке припинення значущого для Вас справи. Обставини складаються гірше, якщо разом із залишками зруйнованого міста вода забирала і Ваше тіло – захворювання виявиться серйознішим, а якщо під загрозою опиниться Ваша робота, то провал буде важко запобігти.

Сонник Зэдкиеля

Даний сонник пропонує нестандартні трактування сновидіння з повінню. Бути може, в одному з випадків Ви знайдете близьке собі.

Автор згадує мореплавців і чоловіків, що займаються вантажоперевезеннями по морю. Якщо Ваша робота відноситься до такої тематики, то побачене повінь у сні є хорошим знаком – плавання пройде благополучно, а якщо крім вантажоперевезень Ви зайняті торгівлею, то Вас чекає приємний подарунок у вигляді гарного прибутку.

Картина складається абсолютно інакше, якщо Ви ставитеся до людей іншої справи. Для Вас бачити повінь у сні – знак поганого характеру. Такий сон може передвіщати проблеми зі здоров’ям, чорну наклеп з боку Ваших давніх недругів. А якщо Ваша кар’єра пов’язана з юриспруденцією, то судові справи найближчим часом підуть вкрай невдало.

Якщо у Вашому житті вже з’явився чоловік, якого Ви могли б назвати «тим самим», то Вам варто насторожитися. Сон, у якому Ви бачили повінь вказує на те, що Ви ризикуєте залишитися на самоті. У Вашому оточенні існує серйозний суперник, який не залишить у спокої Вашого обранця до тих пір, поки не досягне своєї мети.

Якою б не була Ваша ситуація, не варто падати духом і засмучуватися раніше часу. Набагато корисніше буде сприйняти цей знак як виклик і всіма силами намагатися подолати всі труднощі.

Сонник Медеи

Чаклунка детально розповідає, до чого сниться повінь.

Саме по собі повінь, на думку чаклунки Медеї, у сні попереджає людину про його підвищеному емоційному тлі. Якщо нічого не робити з такої нагоди, то з’явиться ризик зачепити оточуючих людей – наслідки можуть бути найрізноманітнішими, тому краще якомога швидше направити всю свою енергію і емоції в потрібне русло.

Повінь, яке можна розгледіти тільки здалеку, слід розглядати як попередження про сумнівну зв’язку. У Вашому житті з’явиться людина, у якого буде достатньо сил спокусити Вас на погані вчинки. Будьте обережніше, не втрачайте розсудливість ні за яких обставин.

Якщо уві сні Ви були присутні при повені, яке загрожувало Вашого життя, то незабаром в реальному житті Ви можете очікувати великі зміни. Швидше за все, Вас неприємно вразило якесь подія, з-за якого Ваш спосіб життя почне зазнавати зміни.

Сонник Ю. Лонго

Як свідчить написаний білим магом сонник, повінь сниться людині, який у своєму житті досить часто страждає від нашестя фундаментальних, тваринних інстинктів. Маг радить не впадати у відчай, а замислитись над тим, що для Вас має справжню цінність. Знайти заняття до душі, якій Ви зможете віддавати максимум свого часу, щоб сил вже не вистачало на обдумування низинних потреб.

Якщо уві сні Ви не мали безпосереднього контакту з повінню, то у Вашому житті має статися щось значуще, що зможе докорінно змінити Ваше ставлення до тих чи інших речей, зруйнувати закоренілі принципи.

 

 

 

На жаль кожному з нас час від часу доводиться стикатися з кошмарами. Страшний сон не найсприятливіший явище, адже часом він стає причиною безсоння, яка тягне за собою ряд проблем.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ