Сонник відрізаний палець 😴 наснилися, до чого сняться відрізаний палець уві сні бачити

Бачити уві сні відрубані пальці – бути в небезпеці, втратити підтримку важливого людини. Задумайтесь над своєю поведінкою, не обманюйте родичів і друзів.

Позитивне ставлення близьких людей до вашої персони не вічне. Перестаньте випробовувати їх терпіння, інакше все закінчиться плачевно.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Оцініть статтю першими!

Приснився відрізаний палець, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться відрізаний палець уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Відкушують пальці на лівій руці. Одну фалангу за одною. І так три пальці: вказівний, середній і безіменний.Крові немає, болю немає.

на правій руці по черзі відрубувати пальці, але я не відчувала болю. Бачила руку без 3 пальців. Отезалі по пів фаланги.

йду по вулиці краєм ока бачу тварина, воно голодне втрачене, взяв на руки виявилася мавпа.весь сон вона була зі мною, як домашній вихованець піклувався про неї. У якийсь момент я бачу що на лівій руці немає фаланги безіменного пальця .

У мами відрізало три пальці, один я підняла і поклала в пакет. Я плакала вона немає. Знаходилися в чужій квартирі, але як ніби вона була моя і я виганяла від туди квартирантів з дітьми

Я взяла сокиру і без жодного жалю відрубала мізинець лівої руки в районі верхнього фаланга. Болі я не відчула. Крові теж не було. Я сховала його в районі ліжка. Потім я повернулася в бік вікна і побачила, як на підлозі з’явилася чиста вода. Вона приходила і прибувала, а звідки я не могла зрозуміти. Я взяла ганчірку і стала збирати воду в тазик. Але всю зібрати так і не змогла.

Мені сьогодні вдень приснився сон в якому я сама собі відрубала безіменний палець на правій руці. Не пам’ятаю що то готувала, в руці була сокира їм і відрубала. Кільця обручального на пальці в цей момент не було.

Приснився відрубані великий палець на правій нозі, болю не було але коли дивилася втрачала свідомість. Про те що немає пальця сказала сестра. Крові майже не було.

Відрубаний палець, спершу висів потім відвалився. Став обробляти і назад на місце вставляти, швидко схоплювався, але трохи криво. Потім пішли в медпункт для щоб рівно поставити і отримати укол

Наснилося, що тримаю свій відрізаний палець, було не боляче, але не зрозуміло як я його втратила, обріз був не рівний, і потім я його приєднала назад і він почав хворіти, але у мене було відчуття, що він прірастёт.

Вітаю. Мені приснився сон, де я гуляю по місту в гарному настрої зустрічаю двох своїх знайомих, з якими до мене нормальні відносини. Я їх обох беру за руки і ми кудись йдемо гуляти. В наступний момент я знову їх зустрічаю, вони розповідають мені історію, яка з ними сталася. У ході розповіді, виявляється, що у одного із знайомих відрубані безіменний палець правої руки, а його палець лежить в пакеті з льодом у другого знайомого. Я їм кажу, що б швидше бігли до лікарні. Важлива деталь, з хлопцем, у якого був відрубаний безіменний палець правої руки, були раніше дуже хороші відносини, але так як у мене хлопець, а він любить іншу, у нас нічого не вийшло. В наступний момент, ми йдемо з моїм хлопцем і нашою подругою по місту, вона мені каже, що там стоять ті двоє моїх знайомих. Я повертаюся в їх сторону і кричу, щоб хлопець без пальця помахав мені. Він махає, і я бачу те палець на місці. Я підходжу до них, і виду, що палець Прешов дуже якісно, ​​залишилася тільки смужка. Кажу йому, що коли він одружиться, то кільце все закриє і нічого видно не буде. ми прощаємося. Я йду з хлопцем своїм і все.

Ми йдемо з дідусем по дорозі і він мені показує дві свої руки .А все пальці на цих двох руках відрубані

Я зайшла в під’їзд, піднялася сходами до моїх дверей і на дві сходинки вище моїх дверей лежить відрізаний палець, він мені нагадував палець мого батька

Відрізав сам собі палець кухонним ножем, ходив без пальця цілий день, а потім пришили і сон був довгим

Відрубували для дівчини палець але не пам’ятаю який. Але дівчина била повією ето било в кафе сиділо багато народу

Чужій людині відрубали фаланги пальців рук і ніг. Змусили його повзати. Він стогнав від болю.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ