Сонник відпав Ніготь 😴 наснилися, до чого сняться відпав Ніготь уві сні бачити

Сниться, що відпав ніготь, – зумієте звільнитися від відносин, які втратили для вас актуальність і доставляли зайві турботи. Відвалилися наклеєні нігті – до руйнування намічених планів, погіршення самопочуття, захворювання.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося відпав Ніготь, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться відпав Ніготь уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Наснилися мої руки і я несподівано побачила, що на среденй пальці, не пам’ятаю точно, який руки, нарощені ніготь відійшов від мого натурального нігтя. Але якимось чином я його поставила назад. Подумки розуміючи, що він тримається погано і в будь-який момент може відпасти. До чого сниться такий сон?

Снилося, що я сиділа на дивані, піднімала ногу і помітила що третина нігтя наче відшарувалася на великому пальці ноги.

Відірвався ніготь на вказівному пальці безболісно, ​​а під ним був ще ніготь акуратно виглядав але трохи коротше інших.

Приснився дуже жахливий сон, на початку ніби я чую музику нудну, потім дивлюся на свої руки і бачу ніби у мене на двох пальцях лівої руки немає нігтів, я пішла до мами, але нічого толком не почула просто бачила її, потім сняться кімнати багато кімнат , я в одній з них ліжко, плачу збираюся незрозуміло куди заходить незнайомий чоловік посміхається роздягається і спить зі мною я його не знаю виганяю його він у чомусь мені зізнається потім я пішла сниться будівлю ворота жінки хочуть сховатися я відкриваю одні двері і бачу тварин мамонти вони йдуть на мене я тікаю забираюся по вище на підвіконня у мене в руках лак для нігтів бачу німців вони ведуть полонених бачу багато жінок і дітей в цій будівлі але мене знайшли і відпустили на цьому сон закінчився з нудною музикою

мені наснилося що у мене свої довгі нігті і покриті гель лаком (насправді так і є) і уві сні коли мені знімали його то один ніготь відпав повністю а під ним гниючих шкіра.

я розважала дітей, як організатор свята, потерла ліву руку і ніготь з вказівного пальця зісковзнув, було не боляче..швидше страшно
під ним ріс новий ніготь

Вітаю. Уві сні був хворий ніготь лівої руки великого пальця. Мати (покійна) перебувала поруч і порадила зняти ніготь. Я зняла, а під ним з’явився старий і синій, поганий, який теж відпав і залишився палець рожевий з молодою шкірою без нігтя.

Уві сні відпали 2 нігтя . На правій ноге- палець біля великого. Що здивувало, що не було зовсім м’язової тканини. Я побачила кістки під відпалим нігтем. Ніготь я перевернула і побачила розшарування нігтьової пластини.На лівій нозі відпав ніготь на середньому пальці. Бачила теж, що і на правій нозі але як &# 8212; ніби в серпанку. Запам’ятала чітко питання який задала собі. Чому під нігтем відразу кістки, де поділася підшкірна тканина і що тепер робити? Після цього я прокинулася

Приснився сон, &# 8212; отковирять здоровий ніготь собі безболісне з місця де росте ніготь, дивний сон. Сонники говорять, що доведеться багато працювати за дрібну ЗП.

Емоції були позитивні. І я йшла по дорозі на якесь свято &# 8212; красива і щаслива. В цей час я сама собі знімала нігті на руках. Вони були синюшного кольору, але уві сні я, зрозуміло, не надавала цьому значення. Сон був про кохання. Після всього цього я знімала з дерева різноманітні квіти і збирала їх в букет, не замислюючись далі, чи є на руках нігті або ж їх немає, і цілувалася з привабливим молодим чоловіком, який створив для мене це дерево. Я заміжня жінка. У мене двоє дочок.

сьогодні &# 8212; 16 жовтня приснилося, що відпав ніготь на великому пальці ноги, він був темного кольору, я злякався (це все відбувалося уві сні), подивився на ногу, а на пальці, з якого відпав ніготь залишився ніготь, тільки тонкий і він був також темного ( скоріше сірого кольору)

наснилося, що зняла ніготь без болю на великому пальці ноги і чекаю коли з’явиться новий, так як потрібно одягнути красиве взуття.

Детально не пам’ятаю, дуже яскравий спогад про те, що я показую братові нігті на великих пальцях ніг розповідаю як вони болять і тут помічаю що ніготь пріполнят. Я його піднімаю він знімається безболещненно страшний якийсь, а під ним новий молодий і здоровий.До чого може таке приснитися? Моторошне відчуття насправді.

зняла шкарпетки з ніг і в цей момент зачепила ніготь великого пальця і ​​він відвалився повністю а під ним порожнеча немає навіть тіла а просто дірка без болю і крові

как-будто я катаюся на ковзанах і раптом я впала, дівчина проїхала ковзанами мені по мізинця. я побачила що мій ніготь відвалюється і дуже багато крові на льоду.

У мене нарощені гелем нігті. Наснилося, що вони легко відшарувалися і під ними мої довгі красиві світлі нігтики, але на деяких пальцях ще залишився гель, я подумала, що повинен легко відійти. Потім почула уві сні дзвінок телефону, довго не відповідала, потім відповіла, ніхто не відповідає, хотіла відключити телефон і почула голос мого колишнього чоловіка, з яким були відносини і ми розлучилися. Голос був тихим, про що говорили не пам’ятаю, але остання фраза:&# 187; Дзвони&# 187; і якась надія і радість.

На руках відійшли нарощені нігті вони у мене довгі розкришені в яскраві кольори френч. Відійшли і чому то виявилися склеяни між собою в лінію

мені наснилося, що коли я уві сні обрізала нігті (чомусь в будинку у бабусі) то у мене відпало ніготь з вказівного пальця, а потім з’явилася бабуся і стала дорікати, чому я не вимила дзеркало, хоча ніякого дзеркала не було, я просто сиділа в кріслі і зрізала нігті.

Наснилося, що ніготь на правій нозі відвалився, що повинен з’явитися інший я знаю, але поки його не бачу.

Доброго дня, Тетяно! Наснилося, що нігті все зіпсовані і загнили. Я прийшла до свого майстра манікюру, вона подковирнула і зняла мені ніготь повністю (нігтьову пластину) на великому пальці, а інші не встигла, т.до я прокинулася. Сон приснився під ранок 28.12.14 Заранее спасибо за ответ.

мені снилися кпасівие нарощені нігті, а я сиділа потім їх і розуміти, вони були дуже м’які і товсті.

Шановна Тетяна! Відпала нігтьова пластина нарощеного нігтя з лівого мізинця це мій сон. Я розумію, що буде якась втрата, але видно не дуже велика, так? Мене хвилюють відносини на роботі.

мені наснилося, що у мене хитався ніготь на руці, на мізинці правої руки. я вирішила поворухнути ніготь, в результаті я його відірвала. коли я його відірвала, то побачила, що там росте вже новий ніготь.

Мені наснилося, що моя мама (насправді її немає, вона померла) допомагає мені укладати якісь речі, я показую їй безіменний палець, а там відвалюється ніготь, мені було дуже страшно уві сні, але мама сказала заспокоїтися, т.до. це не страшно

мені наснилося, що на руці на одному з пальців практично відірвався ніготь, я його зірвала, а під ним новий нігтик

Мені наснилося що я робила собі манекюр і у мене відпало нокоть але там був цілий і він став ще дліньше і так кілька разів а патом у мене захворів палець і на ньому виступили вени

Доброго дня, Тетяно! мій сон такий: Бачу перед собою чоловіка і жінку танцюючих в парі, одягнені в білі вихідні одягу, це була святкова обстановка. Я спостерігала як вони танцюють, осіб їх не бачила. Звернула увагу на свої нігті нарощені манікюр червоного кольору і побачила як нарощені ніготь відпав, а під ним свій ростет горбистий і біля нігтя ранки і видно кров. Після цього я бачу себе сплячою на підлозі і чую кроки наближається чоловіки, коли він відкрив двері я побачила білі штани і туфлі, він з якоїсь силою не фізичною став тягти килимок разом зі мною до себе, це було неприємно і я прокинулася в заціпенінні.

снилося мені сьогодні що у мене гниє ніготь на правій нозі, на великому пальці, я починаю його колупати пінцетом, він легко відвалюється по шматочках, а під ним кров і гній, потім я починаю колупати нігті на інших пальцях цієї ж ноги, там та ж картина, я відрізаю собі всі ці гниють пальці, а потім навіщо то знову їх намагаюся приєднати на місце і в цьому мені допомагає мій тато

ходила по якомусь страшному будинку, на зразок психлікарні, де всі стіни з податком, лампи моргали, мені зустрівся дуже дуже погано Путін з великим животом, щось мені сказав і і пройшла далі, а у нього і у ще двох почалася бійка. я йшла і відчула, що щось заважає, підняла руку, а нанівець відпав ніготь, на великому пальці ліво руки. трохи пізніше почався кришитися зуб і я прокинулася

Перед цим сном мені наснилося, що передні зуби у мене зламалися і залишилися одні пеньки.Крови жодної не було. Приснився сон, що у мене нігті були нафарбовані або в синій чи фіолетовий лак. І почали відпадати &# 171; з м’ясом&# 187; але даху жодної теж не було.

Приснився сон з п’ятниці на суботу, як я купався в річці сам на пляжі після чого вийшов з неї і у мене на великому пальці на нозі почав відпадати ніготь, вірніше я просто його зняв, і потім намагався назад поставити але не виходило. Що б це могло означати?

Наснилося що відпали всі нарощені нігті (були занадто багато відчаю що я їх втратила), потім зламався телефон (розбила екран, але він працювати продовжував), пізніше машина батька недавно пофарбована стала іржавої на капоті

Наснилося для початку, що відпали всі нарощені нігті (уві сні було занадто відчаю, майже істерика що втратила їх), розбила екран телефону (але він працювати продовжував) і поржавів капоти недавно пофарбованої машини батька.До чого б це? і дивно що все в одному сні

Наснилося буд то відпав ніготь на правій руці у великого пальця!Взяла буд то смикнула-і дивуюся що не боляче, а потім придивилася, а внизу росте маленькіё нігтик!

Добрий день мені наснилося ніби я знімала у себе наче нарощені, отрост нігті

НА лівої РУКАХ на великому пальці вийняти нафарбовані ніготь, А ПІД НИМ НОВИЙ МОЛОДИЙ ніготь .Я перелякався і ЗНОВУ НАЗАД вставити ВИНЯТИЙ ніготь. НІ БОЛЮ НІЧОГО Я НЕ ВІДЧУВАЛА. РУКА І НІГТІ було доглянутим

на лівій руці на великому пальці вийняти ніготь а під ним новий красивий але молоденький ніготь.ні болю нічого не відчула. я злякалася і назад вставила старий. нігті на руці все доглянуті і нафарбовані були яскравим лаком.

Ніготь на правій нозі великого пальця був дуже м’який, вирішила його обстригти чуть-чуть, а він весь сліз.я вирішила його викинути в сміття, а потрапила в раковину з посудом.На нігті залишилося щось схоже на гній, а під ним виднівся хороший здоровий ніготь.хотіла змити гній водою і прокинулася

знімаю носок, а ніготь одного пальця відпав і прилип до сусіднього пальця. він був не цілим, раніше пошкоджений, відпав його відмерлий шматочок.

Я бачу свою руку. і помічаю що нігті сірі. темні. нерівні і довгі. Починаю їх обробляти і вони обламуються. і потім з під одного вилазить темний і жахливий ніготь ,, я дістаю його.
Потім теж відбувається і з іншим пальцем. Теж з під видного зверху нігтя вилазить (я сама витягаю) страшний і темний поламаний ніготь. і я відчуваю. ЩОЦЕ нігті Мертві.
І ще раз. але тут я прокинулася від відрази і страху

Точно не пам’ятаю весь сюжет сну, але пам’ятаю один момент що зламався ніготь нарощені і не було ні крові ні болю, як ніби я про щось вдарила.

Здраствуйте! Наснилося що я своїй дитині обрізаю нігті на нозі і доторкнулася до наступного нігтя він просто відпав і був чистий палець без нігтя

відпав Лікаря не потребують здорові ніготь, безболісно і під ним виявився абсолютно здоровий нігтик..на нозі..на великому пальці

я побачила на великому пальці лівої ноги наполовину відшарувався ніготь без болю без крові вид нігтя і все що оточує його напрочуд в не лякало і колір картинки в приємних рожевих тонах я хотіла його оторвть але не зробила цього злякалася що буде боляче

Уві сні я побачила, Свої не доглянуті нігті і побачила, що вони з низу відшарувалися, я почала знімати їх (як лушпиння з панцира черепахи), коли зняла побачила велику кількість землі на нігтях, струсила іншою рукою землю і побачила молоденькі чистенькі здоровенькі нігті, чому дуже зраділа і почала знімати один за одним інші нігті

Ніготь на великому пальці лівої НОГИ відходів. Потягнув за НЬОГО І СВІДОМО ЗНЯВ відчув полегшення ПІД НИМ БУЛО ЇЇ ТЕЖ відчистити І СТАЛО ЗОВСІМ ЛЕГКО І ПРОКИНУВСЯ&# 8230;.

Уві сні спочатку стригла нігті на ногах, а потім, коли хотіла постригти ніготь на середньому пальці ноги &# 8212; ніготь відвалився і він якийсь жовтий або світло-коричневий і великий!

Я що то робила, а потім звернула увагу на нігті на руці. І побачила відпав нарощені ніготь. Я навіть загострила на цьому увагу уві сні

Ніготь, як отбітий- почорнілий. Я беруся за нього і відвалюється вся почорніла частина нігтя з частиною пальця- як печиво відвалився. Чи не боляче і без крові.

Весь сон не пам’ятаю. Але запам’ятала уривок: Йдемо з донькою (вона живе за кордоном) і розмовляємо (у нас двох псоріаз), я їй показую свої пошкоджені нігті (це насправді, у мене є зміни нігтів і на руках і на ногах) і кажу, що почула ніби то пошкоджені нігті можуть легко самі відпасти. і доторкаються до одного з нігтів, а під нігтем порожнеча і він дуже легко відірвався. Але таке відчуття, що на пальці на тому місці, де був ніготь вже щільна шкіра і як ніби знову наростає ніготь. Більше нічого не пам’ятаю.

Уві сні відпав ніготь на безіменному пальці правої руки (палець в дійсності хворий, є Лопіна, і дуже докучає), почуття уві сні було, що тривала проблема з нігтем зважилася раптово легко і без болю.

не запам’ятала подробиць, але злізли нігті, грибкові, на великому і сусідньому пальці абсолютно безболісно, ​​без крові, я дуже була здивована, там росли здорові рожеві нігтики&# 8230;

ніготь на великому пальці лівої руки став відвалюватися по частинах, біля основи ще міцно тримається, але два шматки вже відвалилися, і я думаю: як же так, мені ж буде боляче з підлозі відвалився нігтем, а відрізати його зовсім ще болючіше.

Сьогодні мені приснилося що у мене відвалився ніготь з правої ноги великого пальця, крові майже не було і начебто безболісно, ​​але було неприємне відчуття.

Доброго дня.
Мені наснилося, що я з подругою, її донькою і моїм сином поїхали відпочивати до Одеси. Я знаю що ми з дітьми але уві сні я їх як таких не бачила. Тільки мій син спав замотаний в ковдру. Зняли кімнату а в ній дві великі кімнати, два дивани, два крісла, дві дитячі ліжка та двоповерхове ліжко і все застелене білими чистими ліжками. і я бачила що у мене відпали на гаю нині нігті.
спасибі

наснилося-знайома наростила мені нігті і потім фарбувала мені ж волосся&# 8230; поки я чекала ефект забарвлення, лежачи чому то у неї в ліжку, під ковдрою&# 8230; встала, а нігті (кінчики саме, не пластина) залишилися все лежати на ковдрі.

Мені наснилося, що у мене хворий ніготь на великому пальці ноги. Він шматком по середині відпав.

Я побачила, що на великому пальці ноги відходить ніготь. Потягнула і він &# 171; знявся&# 187; без болю, але на місці нігтя була ранка і я ясно бачила кров, і ще здивувалася, що болю немає

Сьогодні в обід бачу уві сні свою господиню салону краси.Виходжу з педікюрного кабінету і виду зсунуті дивани, на якому сидить Світу з якоюсь жінкою все в чорному.Одна стіна оклеяна темними шпалерами, меблі вся прибрана, порожнеча.Заходить якась жінка, і несе ящик (такий, як для зборів грошей, подаяння) Запитує куди його поставити.Світла впирається рукою об стіну.Я бачу її чорні нігті, і вони починають відвалюватися.До чого цей сон?

сон приснився після 4-х годин т.до я в 3 54 прокидалася, на лівій нозі відвалилися 4 нігтя, бачила родичів в гостях

Другу ніч поспіль сниться що ніготь відходить від шкіри на руці, перший з великого пальця без болісно і без крові, другий сон з середнього пальця, как-будто його мені стригла жінка і бачила кров з самого нігтя, а потім він відійшов від пальця, і була налита повна до країв ванна чистої води.

Знявся ніготь з кров’ю на безіменному пальці правої руки, що зто значить

Вчора покрила нігті шелаком, вночі встала попити водички і помітила що страз відвалився, після приснилося, що, щось роблю, ходжу, і бачу, що шелак відвалюється, при чому я цього навіть не помічаю, на кожному нігті відвалюється шматками, як ніби розповідаю це подружці, а вона каже, що він не досох. може це просто злякалася коли побачила, що стрази немає?

Бачу уві сні на ногах нігті, що вони чорні і зачепивши їх отпадивают навпіл вертикально

сниться що ніготь відшаровується по пластинах. а за тим повністю витягую його, так що одна шкурочку залишилася. болю і крові при цьому немає.

Начебто був наче грибок ногтяяего похитати івитащіла крові небилоболі тожеболо відчуття що росте новий ніготь

наснилося сам собі отрваться ніготь на великому пальці лівої руки крові не було

сон приснився чоловіку що він відірвав фарбу з мого нігтя і виплюнув мені в руку і я була цьому порада

Добрий день, Тетяна. Мені приснився сон сьогодні, як ніби у мене відпадає ніготь, вірніше я його підколюю, а він відвалюється і під нігтем мертві черви білого кольору. Коли я знімала ніготь моя мама стояла поруч.

на великому пальці моєї правої руки безболісно повністю до самого кореня відійшла нігтьова пластинка, а під нею чисте рожеве без крові нігтьове ложе, а ніготь який відійшов зовсім рівний, чистий

Наснилося що відпали всі нарощені нігті.Хоча руки, форма нігтів не мої.

мені наснилося що я беру нігті пальцями і вони або повністю знімаються або відшаровуються.і у коло нігтів м’ясо відкрите і глибокі рани.мені було дуже неприємно і у мене був переляк або страх.

Наснилося, що все нігті по черзі отпадивалі (отщелкивали). На обох руках. Нігті були короткі і ненакрашени. спасибі!)

Мені наснилося, що на правій руці середнього пальця ніготь випав або як би висох і зник.Я боюся, що це означає?

Мені приснився хворий грибком великий палець на правій нозі. І начебто я його зриваю а під ним вже чистий і здоровий ніготь.

ніготь відпав і палець хворів до ранку нібито я приклеїв його на місце. але він все одно відпав.

в будинку будинку де народилася і виросла, де жили і померли мої батьки . Зараз живуть мої діти . Будинок який зараз намагаємося розділити з родичами я робила генеральне прибирання (було сильно захаращеного) і побачила, що на великому пальці ноги безболісно відшарувався ніготь а під ним вже є новий і здоровий.

Снилося що на вказівному пальці лівої руки я відірвала ніготь, але не відразу, а по половинкам, поступово, і не весь, а потім ходила шукала чим його перев’язати

Наснилося, що спочатку один ніготь, а потім і другий, відійшов повністю як наклеєний, а під ним по всій довжині новенький здоровий ніготь, тільки він тонкий. Нігті на руках були нафарбовані червоним лаком, середньої довжини, добре доглянуті, але на тих що відпали була какби короста або борозенки вздовж кутикули.

Привіт, приснилося що ніготь на великому пальці ноги просто зійшов, або сліз або відірвався, що це означає?

наснилася діра в ікрі ноги крізь яку видно було м’язи і замість нігтів великих пальців на ногах чорні діри замість яких через короткий час знову красиві нігті з’явилися. але видовище моторошне

На великому пальці руки відвалився ніготь, не можу згадати у кого, у мене або у чоловіка.

Уві сні я була з чоловіком (в одязі) і в цей час відпав ніготь на великому пальці лівої ноги (крові не було).Я його доклала назад і він як-ніби зафіксувати в положенні.

Привіт, мені снилося ніби я в магазині і там величезна кількість речей, в основному брюк всяких яскравих забарвлень і я міряю, міряю всі ці речі, а потім дивлюся на руки, а у мене немає нігтів, хоча я знаю уві сні, що я недавно була на корекції і у мене гарний манікюр

Відпав уві сні застарілий ніготь великого пальця правої ноги і під ним було зерно Толі Семочко і виднівся ростущій новий ніготь &# 8230;.

мені наснилося що я вдарилася одним нігтем і відпали всі нарощені нігті повністю

бачила що ніготь на нозі відвалився вражений грибком, і на його місці ямка роз’їдена грибком, жудко видовище.

на нозі на пальці беруся за ніготь і він витягується але незовсім я його похитати і зрозуміла що він ще неотошол і тоді пхаю його на місце щоб дождатся коли ніготь відійде зовсім но на кінці коли я його тягла вийшла кров як каша і коричнева і сам ніготь під шкірою був дуже довгий

під нігтем що щось заважало дістав папір в результаті відпало два нігтя однак ніби не мої але у мене на долоні

Просто бачила сон, що сиділа і ніготь почав легко як би потихеньку сповзати поки зовсім не відпав, болю не було зовсім і жодного запального процесу теж, навіть якась легкість з’явилася.

Наснилося, що просто зійшов ніготь. Я його підняв іншою рукою і він практично не тримався, може тільки у самих коренів, точно не пам’ятаю. На цьому сон і закінчився. Увага була тільки на руку, на палець з нігтем. Більше нічого не бачив. Це було при денному світлі. Це був можливо ніготь на середньому пальці правої руки, точно не пам’ятаю. Але саме цей ніготь багато років тому у мене по-справжньому сходив. Для мене цей сон здався дуже дивним. Мені багато разів снилися сни, коли зуб випадає і завжди хтось помирав із знайомих як і тлумачиться даний сон. Що може означати мій нинішній сон?

наснилася група друзів мого улюбленого людини і вони сказали, що він збирається вже з’єднатися з Вероничка, я долаючи яке то перешкода побачила, що манікор залишився по-моєму на двох пальцях, а решта злетіли, у мене гелевий манікюр і колір стиглої вишні, на двох пальцях стразики у вигляді кільця. ми зараз з коханим в сварці&# 8230;

На великому пальці лівої ноги відпав хворий ніготь.і я його забинтувала.в цей час перебувала в якомусь незнайомому бідному домі.

Вітаю! Мені наснилося в ніч з середи на четвер (з 09 на 10 листопада 2016 року), що у мене відпало ніготь. Ніготь не була нарощені, акуратний, доглянутий, з фіолетовим лаком. Але під відпалим нігтем був як би ще один ніготь, теж фіолетовий лак, акуратний, але менш міцний, що чи&# 8230; Я уві сні ніби розуміла, що по ідеї, повинен був відвалитися саме нарощені ніготь, раз під ним був ще один, але в той же час уві сні я знала, що нігті були покриті шелаком (в реальності свої нігті покриті вишневим шелаком) і точно не нарощені. Ось двоїстий сон якийсь&# 8230; Допоможіть розтлумачити.

Відпав ніготь на середньому пальці руки до чого це снитися.п просто пам’ятаю, що він відпав.зачепила і він сам сліз

мені наснилося що відпали нарощені нігті два або три я була на морі і це мене дуже засмутило, але потім я знайшла майстра який зробив мені ці 2-3 нігтя такими ж як інші (сині)

Виганяю з будинку бомжа, зять говорить що він хороший і не потрібно його гнати. Я беру розпечену сковорідку і б’ю нею бомжа, на ньому не сліду від сковорідки. Потім помічаю що у миня на безіменному пальці відпав ніготь, але без крові. Потім я випадково порізала цей палець, але знову крові не було.

Вітаю! Наснилося що випали всі нігті на руках. пам’ятаю що подивився на руки, вже не було нігтів крім одного. зразок вказівний лівої руки (точно не пам’ятаю). а марнотратом і він відірвався. точніше я його сам відірвав. я в шоці був від цього уві сні.

Я повністю вже не пам’ятаю навіть не пам’ятаю на якій руці але це був вказівний палець і я зняла пластину з нігтя!

Сидячи в своїй кімнаті на ліжку я побачила що в мене відійшли два нігтя на лівій нозі, я підчепила їх і вони відпали повністю.Відпали два нігтя на лівій нозі (великий і другий) злізли повністю

майже вже на світанку мені приснилося що на великому пальці лівої руки відпав ніготь без крові і я прокинулася

уві сні я дивилася на свої нігті і у них випадав гель колір лаку був темно зелений і вони випадали один за іншим

Випали нігті на ногах і під ними ростуть нові. Що жто значить? У різних соннніках різні тлумачення.

Доброго дня! Уві сні я виривала собі нігті на правій руці. Точніше вони відпадали легко. Ніякого болю я не відчувала. Наче я чекала цього і я повинна була так зробити.

Побачила уві сні, що великий ніготь на нозі став поганим, погано пахне . Я стала його чіпати і витягла весь з коренем. Він був гнилий

Наснилося ніби на великому пальці руки відійшов ніготь, і через деякий час відірвався, ніготь був здоровий

Вітаю! Спочатку на великому пальці, я торкаюся до нігтя, а він без болю відходить і на його місці просто рівна або шкіра або ніготь, але червоного кольору. Потім ще пару нігтів на інших пальцях, а під ними рівна поверхня і, таке враження, що червоним лаком покриті. А один ніготь сліз, а там типу два глиста або маленьких черв’ячка і я подумала, що опрацюю розчином і все пройде&# 8230;

Вітаю. Я працюю і живу у людей протягом 7ми років. І у моєї господині недавно помер чоловік. Минуло приблизно 2.5 місяці. Так ось мій сон я Віесте

Мені снилося, що начебто старий ніготь на лівому великому пальці руки, що я його відриваю, так як він відійшов, і там новий здоровий

Мені наснилося що ніготь великого палцем правої ноги хитається Коли чіпаю воно відходить а там маленьке обличчя або голова дитини і я і налякана і здивована

Наснилося, що на нозі був гнилий ніготь на великому пальці і він відпав і навіть не повністю весь ніготь, а маленький шматочок !
А на самому початку цього сну хтось мені сказав, що у мене гнилої ніготь і я почала колупати і відпав маленький шматочок гнилого нігтя

Я ношу нарощені нігті і наснилося, що я що то мив після збирання побачила, що мої нігті &# 171; голі&# 187;, крім одного. Я засмутилася, що майстер поганий і я вирішила, що більше до неї не піду. Спробувала відпало лак на зуб, а він м’який, вирішила що матеріал був не якісний і прокинулася в сльозах

Вітаю! Роздивляюся свої ноги на ліжку. Бачу, що ніготь на великому пальці пожовтів. Подумала, що вони уражені грибком. Обмацую ніготь, раптом він відвалюється швидко, без болю і крові. Я чомусь відчуваю полегшення і вважаю, що на місці старого нігтя виросте новий здоровий. Сон приснився з четверга на п’ятницю.

уві сні у мене на нозі, на великому пальці відпав хворий (грибок) ніготь, а знизу вже було видно, що росте красивий, здоровий ніготь

я прийшла зробити манікюр, а нігті на ногах, темні і майже відвалилися, але мені не боляче. Я їх чіпаю, піднімаю за кінчики і переконую майстра ісправіті, хоча-б зафарбувати

Привіт, приснилося так. Я в житті насправді займаюся нігтями, і ось уві сні я робила нігті на ногах, спилювати нігті вони були фіолетового кольору, але не дуже темні, коли я спиляла, запитала зробити їй коротше, коли я почала протверезить щипчиками ніготь (на великому пальці ноги) він повністю відвалився, було все без крові, просто ніготь повністю залишився в руці

Вітаю. Уві сні я бачила, як у мене все нігті почали випадати біля основи. При цьому я начебто не горювала з цього приводу. Не пам’ятаю, хто ще був поруч. В кінці я бачила, що під опалим нігтем почав рости новий. Я утворилася. Далі не пам’ятаю&# 8230;.

На великому пальці лівої руки відпав ніготь, а під ним бруд і запах гною, але як тільки відпав відразу стало легше і палець став чистим

Мені наснилося що я бачу на своїй лівій нозі великий палець і на ньому немає нігтя. В голові &# 8212; ну виростить новий.

Наснилося, як на моїх ногах відпадає нігті, ніби вони були Лікаря не потребують здорові, і трохи торкаючись їх вони відпадає. Внутрішнє відчуття мене було, ніби я їх лікувала якийсь час а зараз вони стали відпадати щоб дати помста майже новим здоровим нігтях. Больових відчуттів не було взагалі.

Мені прісних, що я перебуваю у двоюрідного брата в кімнаті, дивлюся сибе на руку і все нігті стали одним великим нігтям я до нього доторкнувся і він отволілся, брат взяв рушник і протер руку і я прокинувся.

Вітаю! Уві сні: Займаюся нігтем на ногах-великий палець, як раптом нігтьова пластина відвалилася, я вирішила почистити порожнину і раптом на місці нігтя утворилася дірка в пальці. Там не було ні м’яса ні крові тільки дірка, і звідти вилітають мошки, мені противно, немов там все згнило і тому утворилася дірка.

при обробці кутикул яощутіла що ніготь Шівелі я його підсікла і він відвалився як накладної та так 4 Пільца але шкіра була чиста без крові

Я гуляла і несподівано сліз ніготь з моїх наманікюрінних червоних нігтів. Сліз з середнього пальця правої руки, це було безболісно. Потім я приклеїла його назад, щоб не було помітно, але все одно якщо доторкнутися, було не дуже приємне відчуття

Вітаю
Немає нічого особливого
Я сама вчуся в школі і мені приснилося, що ми граємо у волейбол і мені потрапляє м’ячем по нігтя на великому пальці (руки), після нічого не пам’ятаю, а потім різко я стою говорю з мамою і показую їй свій палець
І все
прокинулася

Мені наснилося, що мої нарошение нігті відпали, я спочатку не помітила а потім дивлюся на руку, а там в деяких місцях не покриті лаком, мої справжні нігті. Вони були досить довгими і виглядали приємно.

Мені наснилося, що у мене відпали нарощені нігті.Потім мама запитала, що я буду робити, я сказала, що дам нігтям перерву, а потім заново нарощу їх

Мені наснилося, що привожу в порядок нігті, і ніготь на великому пальці, на нозі такий великий і синій, всередині порожній. Я починаю щипчиками його відкушувати. Повністю знявши цей ніготь, я бачу на пальці красивий ніготь, який ріс під поганим.

Ніготь сліз на великому пальці лівої руки.обстановка уві сні похмура, бачив зоране поле, ходив по полю, спілкувався з померлим від інсульту товариша.Ніготь зняв без травми.

Наснилося ніби на руках ніготь овал, але болю ніякої, і я його назад як то приліпила, ніготь свій не нарощені .

Мені наснилося, що всі мої нарощені нігті відпали, расслоился ніготь на лівій руці, я почала шукати майстра який мені робив нігті і кричати на неї.

Сон приснився днем.В реалі в мене нарощені нігті і напередодні якраз була на корекції.Наснилося, що я перебуваю на колишню роботу, дивлюся на свої руки, а у мене все нігті відпали.Я дуже засмутилася, мовляв, тільки вчора зробила&# 8230;

Мені наснилося, що манікюр, який у мене зараз відвалився на двох нігтях, а нігті при цьому нарощені

Вітаю!Мені наснилося, як буд то гарний нафарбований нокоть на нозі від великого пальця впав, а потім на руці.

Мені приснився сон, що у мене на великому пальці правої ноги відшарувався ніготь і майже сліз.. я цей ніготь чіпаю і хочу відірвати його, але від біль не роблю цього

Що у мене відвалився ніготь на великому пальці але тільки верхній шар. Але події відбуваються ходять у мене в школі. Мені 22 роки яка школа

Уві сні у мене повністю відпали (безболісно) два нігтя (в реальному житті вони у мене заражені грибком). на їх місці залишилися дві білі ямки розміри яких відповідають випав нігтям (великий і маленький).?

Сиджу на педикюрі з давньою знайомою-педикюрша. Показую їй великий палець на нозі правої: ось дивись і на очах відриваю (сам відвалюється) в три шматка і під останнім висохлий як порожнину обсяг і шматочок споровий чорного кольору. Вона каже: це ж чорна цвіль, погано це. Знімає кульку своїми руками і він трекается і розлітається в пил. Я думаю, це вже зовсім погано, заради все і вся навколо. І прокидаюся о 6 ранку&# 8230;

У мене на правій руці, на великому пальці відпав ніготь. Я зрозуміла що весь і що б він мені не заважав я відірвала його від кутикули

Приснився сон, що я в лікарні в якихось палатах де багато ліжок і на них люди з якими я розмовляю .Під час розмови я звернула увагу на свої нарощені нігті, вони були всі на місці з гарним візерунком, а коли одна знайома сказала покажи но мені свій манікюр я показую їй нігті а у мене деякі відвалилися і я ці шматки нігтів шукаю, знаходжу і хочу приклеїти їх назад .кожен шматок відвалилися нігтів я знайшла, взяла в кишеню їх і думаю потім приклею і я прокинулася

Наснилося, що на великому пальці немає більшої половини нігтьової пластини. І мене хвилювало, що ніготь буде довго відростати.

Наснилося що беруся за ніготь на великому пальці ноги а він знявся . Болю не було .просто думаю як я буду ходити і що взую і в цей час падає сусідній будинок і падає на будинок моєї свекрухи і я розумію що потрібно йти поки будинок не завалився. Хочу знайти документи і не знаходжу

На лівій руці, на більшій пальці відійшов цілком ніготь. Я його назад прікладаю а він не держет.
За сну, я знала що ніготь відійшов через якусь інфекцію

Вітаю&# 8230; Подробиця сну не пам’ятаю.. Пам’ятаю, що стояла дивилася на нігті на руці, пофарбовані синім кольором&# 8230; І потихеньку сама відриваю ніготь слегкостью&# 8230; Під нігтем була рідина бежевого кольору&# 8230; Чим схожа на гній.. Але ВОСН я була впевнена, що це не гній, а щось інше

Мені просто так приснилося що відпав ніготь і там була гладка шкіра навіть не червоного не чого не кров не та йшла просто відпав і там була замість нігтя шкіра на пальці

Наснилося як на руці великого пальця важить ніготь, я своїми руками його відірвала остаточно&# 8230; але ніготь був жахливим перебував у занедбаному стані

мені приснився сон що у мня почорнілий ніготь нібито гнилої і я ево сама зриваю .як ніби якусь загрубілі шкіру. але не було НЕ болю не крові просто неприємне відчуття і видовище. як звідти вивалюється якась чорнота і якась жіткості. не пам’ятаю чи був запах. потомушто прокинулася вся в поту в холодному поту. щоб це могло означати?. не пам’ятаю щоб мені коли то снилися раніше нігті.

Два нігтя на ногах майже вже самі відпали, я сиділа і діставала їх просто, під самим нігтем була якась брудом Було абсолютно не боляче, і в процесі відчувалося якесь полегшення

я бралася за нігті і вони начебто відклеювалися але були мої а під ними був гній я на них натискала а по краях просочувався гній і потім я перестала це робити

Доброго дня, Тетяно!)
Мені приснився дивний сон&# 8230;
Ніготь на моєму великому пальці руки, як ніби-то розділений на рівні смуги (3) і ці смуги стоять ребрами, тобто, нігтьові смуги по відношенню до пальця не горизонтально лежать, а вертикально
Що б це могло означати??
Допоможіть будь ласка розтлумачити
Спасибі)

Мені наснилося що у мене на правому мезинца я його сама витягла.і все що ще мама моя там була наче я хворію.

Темне будівлю, після фотографії стали відпадати нігті разом зі шкірою, хотіла потрапити в лікарню, ну так і не дійшла, т.до. була босоніж

Наснилося що відпала ніготь на вказівному пальці, красива фарбована з квіточками намальованими а внизу була нова ніготь поки ще дуже тонка

бачу ін. ногу, ніби болить ніготь, обмазую чим те.а потім дивлюся, легко знявся, а всередині трохи рожева шкірка, але верхня частина нігтя міцно сидить, ніготь не відірвати, так обратноі залишила на місці

Під нактямі сіра цвіль, потім почали відпадати нігті на укозательних пальцях, і від туди виповзли маленькі черв’ячки.

Наснилося що гель з усіх нігтів зник, а потім нігті я обрізала. Гель від одного нігтя знайшла в каструлі з водою

добрий ранок. Сниться, що дивлюся на нігті, а нарощених червоних нігтів немає, а через якийсь час дивлюся і знову є, але коралового кольору. І так повторювалося кілька разів. Поруч був хтось, але не пам’ятаю хто. Мені кажеться, що це був чоловік.

Мені наснилося що мої нігті на ногах довгі і коли я до них доторкаються вогні розколюються як шкаралупа і розсипаються, розшаровуються на лусочки але великі і це покриває всю підлогу в кімнаті.
спасибі.

Мені наснилося що я нахилилася і взялася за велику ніготь правої ноги, лак був бордового кольору. Я потягнула і нігтів залишився у мене в руці тоесть відвалився, болю не було, але я була вудил так як під ним був новий молодий акуратний ніготь і він начебто вже почтм доріс. Відчуття було дивне але і приємне.

Відпав нокоть на палавінухотела робити накладні нокті і стала чистити Іноді і один як отошол бальшой палець

Вітаю. Не пам’ятаю за все&# 8230; але, пам’ятаю що гуляла на багатьох весіллях якихось людей. Наприклад&# 8230; в 12 дня початок і люди чекають одних молодих, в годину інші приходять і я гуляла на всіх.. потім не пам’ятаю &# 8230; але пам’ятаю що я дивлюся на свою ногу і бачу що на великому пальці немає нігтя.. повністю пластини немає. Ну я особливо не засмутилася начебто)) пішла далі гуляти

Побачила уві сні, як з нігтів змився червоний лак. Простою водою і відклеїлися нігті. Але не всі. Десь нігтя три залишилися на руках і в тому ж кольорі.

Відпав ніготь на нозі мізинці, сама його відірвала. А там новий дуже тонкий. Трохи було боляче. трохи гній . прибрала все сама.

Приснився що відпав нарощені ніготь на великому пальці, таке відчуття що він приклеєний був, але не боліло

Мені наснилося що я з кухні дивлюся Ана мізинець а там нігтя нету а думаю ладно у мене нарощені нотки і мізинець насправді відламався я і під приклеїла на клей а потім дивлюся біля дверей і за 2 нігтя немає я злякалася і прокинулася

Відходили нігтьова пластина, на великому пальці а потім на інших, я сама відсувала ніготь і він відходив

Сну майже не пам’ятаю тільки пам’ятаю чітко руку і великий палець на ній був дуже потворним як в шрамах і зламаний і ніготь я до нього доторкнулася і він просто відвалився. Великий і порожній.Відчуття цілий день важкі.

Вообщем, мені наснилася брата дівчина і у неї на великому пальці ноги лопнув ніготь, а якщо заглянути всередину лопнув нігтя то там порожнеча

На обох руках відпали ноги і з’явилися накладні і я думав що свої вже ніколи не виростуть і я буду все брешемо&# 8217; я ходити з накладними&# 8230;

Мені наснилося, що на лівій руці на укозательном пальці частково відпадає ніготь, точніше я знімаю шматочками.

Почала сну точно не пам’ятаю, але мені здається, що хтось (може, доктор) щось робив з моїм великими пальцем лівої руки. Після цього палець не виглядав хворим або ураженим, але мені чомусь захотілося на нього натиснути, в результаті чого з-під нігтя, в праву сторону, почав виходити товстої ковбаскою якийсь гній сірого кольору, дуже схожий на бруд.
Через якийсь час після цього я помітила, що ніготь зсувається з нігтьового ложа. Я намагалася поставити його на місце, але марно. Коли ніготь зовсім відвалився, я бачу на його місці тоненьке щось і розумію, що це молодий ніготь, як ніби він виріс ВІДРАЗУ весь з-під шкіри.
Я відразу відчуваю полегшення.

Пам’ятаю тільки те що олетел накладної поламаний ніготь, а під ним залишився свій довгий і красивий.
Я більше нічого не пам’ятаю.

Мені снилося що я дивлюся на руки вони у мене чисті, УХОЖАНИ але на правій руці на середньому пальці як будні ніготь відстав і видно як він теоепаітся але потім сам відпав.я його опрацювала і все.

Уві сні у мене нігтьова пластина на великому пальці правої руки трималася на маленькому шматочку. Ніготь можна було підняти і побачити м’ясо. Крові не було. Але було неприємне печіння

Почорнів ніготь на великому пальці ноги і я його зрізала повністю .пам’ятаю тільки це. Що змусило мене прокинутися

Добрий день, мені приснилося що у мене відпали накладні нігті на великих пальцях, на обох руках.? К сожелению деталей не пам’ятаю, тільки пам’ятаю сто на всіх є нігті а на великих нету, що не болю не чого не було, просто дивлюся нету, ще й думаю де я могла їх отламать

Наснилося, що спочатку ніготь почав лущитися, я його подковирнул і він почав відходити від пальця, поки не відвалився повністю. Після цього сам палець ніби відсох і відвалився після чого я його прикріпив на місце. Його можна було знову зняти, але рухати я їм міг. Батько уві сні порадив його відрізати, але я цього не зробив. Потім почали випадати зуби з кров’ю але без болю, потім випала повністю нижня ясна з зубами і я прокинувся

Мені наснилося, що я стукнула по столу нігтем безіменного пальця і ​​він відпав. Мені було боляче і ще була кров

Снилося що сидів в кінотеатрі і знімав себе нігті без крові і болю, від веселки до закінчення нігтя і так по черзі. Що це може означати?

З середнього пальця лівої і правої руки, відпали нігті. Під відпалих нігтями були вже нові нігті. Палець виглядав чистим і акуратним.

З лівої руки впали нігті. Я своїми руками підняла нігті дивилася як вони відклеюються від рук. І викинула. Поруч тітка, сестра били їм теж показала.

Наснилося що палець як буддто чим то на нього наїхала або вдарила. Сама зняла з нього нігтьову пластину. У крові весь, але як то без болісно.

Впав у чоловіка ніготь на руці і він показав мені його, ми були вдома, ніготь був чистим Чи не хворів, і ніби все

Яроздівляюсь свои руки, точніше нігті. Манікюр такий як зараз. Замітіла, что на правому мізінці начинает відходіті нігтьова пластина. Здівувалась. Торкнуло ее, вона Повністю, відходіть. Я подумала, что зараз буде боляче та много крови, но ні, пластина відійшла легко Ніби не моя. А під нею лежала Ніби плівка (як папіросна папір), яка такоже легко злетіла. Це мене сильно здівувало мій ніготь, но ні болі, ні крови. Тільки коли дивишся на руку всі пальці гарні, Рівні, а на одному нігтя НЕ має. Колір бежевий. Я не робіла Яскрава манікюр.

Бачила що уві сні у тітки залишилися 5 зелених, довгих нігтів на столі. І я віддалено запитала опитані чи? Вона відповіла Так, і показала свої короткі нігті червоного кольору.

Мені наснилося що ніготь на руці майже відпав і я легенько прибрала його, прибравши його я побачила, що під ним ніготь ще гарніше і довше

Раніше завжди бачила сни, часто віщі. Останні час я їх не пам’ятаю.Майже рік тому сново приснився яскравий віщий сон.Сьогодні снився -весь не пам’ятаю, різко розбудив грім, але чітко запам’яталося, що на лівій руці з одного пальця ніготь як ніби-то злетів весь.Дивлюся на праву руку і там на одному з пальців відірвався, але не весь, а до тіла.Крові начебто не було, але так не приємно, що шматочок шкіри видно.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ