8 Місячний день (добу) характеристика дня

8 місячна доба – початок другої фази Місяця. Це хороший день для будь-яких починань, переосмислення життя і очищення від нагромадилося негативу.

справи. Будь-які починання в цей день будуть успішними. Добре повернутися до старих відкладеним завданням і взятися за них з новою силою. Всі справи краще виконувати, заручившись підтримкою близьких або колег.

Робота. 8 місячний день підходить для виконання дрібних рутинних справ. Краще працювати в команді. У цей період небажано спілкуватися з партнерами – вони можуть обдурити або підставити. До начальству можна звертатися з невеликими проханнями, серйозна розмова краще відкласти. Для зміни місця роботи день нейтральний.

Домашні справи. Варто зайнятися дрібними справами по дому: розкласти речі на свої місця, декорувати кімнати. Грандіозну прибирання або ремонт краще не затівати. Рекомендується відмовитися від виснажливою домашньої роботи, яка вимагає великого фізичного навантаження. Вона може забрати багато сил і енергії, на відновлення якої буде потрібен час.

гроші. Нейтральний день для грошових операцій. Дозволяється робити дрібні покупки, невеликі грошові вкладення. Грандіозні витрати, оформлення кредитів та позичання великих сум краще відкласти. Будь-які рішення щодо грошей в цей період потрібно приймати раціонально.

Любов, стосунки. Сприятливий день для налагодження відносин, прощення старих образ. Саме на 8 місячна доба можна позбутися від негативу, який накопичився у відносинах з другою половинкою. При цьому важливо пробачити людини без з’ясування відносин. Близькість в цей період небажана. Краще витратити час на вивчення книг про сексуальні техніках.

Спілкування. Сприятливий час для спілкування. Особливо добре в цей період налагоджувати відносини з тими, кого образили або обдурили. Нові знайомства принесуть позитив і користь. День підходить для виступів «на публіці».

Подорожі. Ідеальний час для подорожей. Будь-які поїздки на відпочинок або по роботі будуть приємними і продуктивними. Можна починати тривалу подорож. Ризики поганих подій в дорозі мінімальні – Місяць нейтралізує всі можливі неприємності.

Стрижка та догляд за волоссям. 8 день місячного календаря – сприятливий час для стрижки волосся. Фарбувати волосся в цей період небажано. Фарбування може привести до з’ясування відносин з оточуючими людьми. Можна поекспериментувати з зачіскою: додати в неї проділ.

краса і здоров’я. У 8 місячний день краще відмовитися від походу до косметолога, догляду за нігтями через чутливість організму до будь-яких втручань. Рекомендується дати помірне фізичне навантаження. Це вдалий час для очищення душі і тіла. У цей період корисно поголодувати або хоча б утриматися від важкої і некорисної їжі.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ