Сонник відмова від Весілля 😴 наснилася, до чого сниться відмова від Весілля уві сні бачити

До чого сниться відмова від весілля? Ви ведете існування відлюдника, не пред’являючи ніяких вимог до життя і партнеру. Скасування власного весілля – до вчинення необдуманого, спонтанного вчинку, про який потім пошкодуєте.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Наснилося відмова від Весілля, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться відмова від Весілля уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Сьогодні вночі, з вівторка на середу, мені приснився сон, буд-то б я збираюся заміж за свого хлопця, який зараз в плавання .Йдуть приготування тільки з мого боку родини, але столу з їжею і весільного вбрання я не бачила .Був уже вечір, а нареченого все не було .І тут я зрозуміла, що він не хоче цього весілля.Я сказала батькам, що весілля скасовую.Як у мами, колись була скасована в перший раз .І тут приїжджає мій хлопець, як ні в чому небувало .І про весілля ні слова .Щоб це могло означати підкажіть, будь ласка !)

добрий день!
Снилося з 5 на 6 лютого
Я гуляла зі Своїм хлопцем, и ВІН предложили перенести нашу Розписка, навівші кілька причин. В дійсності наша Розписка перенеслася ще до цього сну.

Я була у весільному білому чистому плаття мій молодий чоловік був у звичайному одязі знаходилися ми в квартирі моїх батьків з нами були мої батьки і батьки мого хлопця і я уві сні нервувала і відмінила весілля до чого цей сон?

Наснилося, що я встаю вранці і починаю готуватися до свого весілля, вбиратися, але потім подзвонив мій коханий чоловік і сказав, що він передумав і не приїде.

Мені наснилося що ввечері на передодні весілля забули купити підв’язку панчохи і туфлі, букет нареченої мені не сподобався, коли я хотіла попросити майбутнього чоловіка з’їздити купити то що забули, він не дав навіть сказати і відправив мене в магазин, я скасувала відразу ж весілля

Наснилася, що я бігаю у весільній сукні в поспіху, готуюся, переживаю. На вулиці ніби як осінь, тому що чітко пам’ятаю жовте листя на деревах. І сниться, що виходжу за колишнього хлопця, з яким нещодавно у нас закінчилися відносини. Мені дивно уві сні, що моя мама не проти цього шлюбу, хоча вона не любить цього хлопця. Я в поспіху зупинилася і почала думати і чому то згадала, що я вагітна. Але весілля я вирішила скасувати, так як навіть уві сні розуміла, що не зможу жити з цією людиною. І я сказала про це мамі, вона ніяк не відреагувала.

Мені наснилося, що у мене сьогодні повинна відбутися весілля. Приїхали гості і родичі з моєї і з боку нареченого. Ось-ось вже повинен початися викуп нареченої. Я не в весільній сукні, т.до. не розумію, чому я повинна виходити зараз заміж, адже я жениха не знаю! Наречений красивий, високий, чорнявий. Всі друзі кажуть, що нарешті-то ми одружуємося (т.е. вже довго зустрічалися), а я не можу в це повірити, т.до. бачу його в перший раз! Я розумію, що, хоч він мені і сподобався зовні, але я його НЕ ЛЮБЛЮ! А вийти заміж НЕ ПО ЛЮБОВІ я не можу!
У підсумку, я пропоную йому відпустити всіх гостей по домівках зараз, поки не почався викуп. Або я скажу &# 171; НІ&# 187; прямо в РАГСі, що буде більш принизливо для нього, а я не хочу його образити.
Прокинулася я з почуттям, що змогла відстояти свою думку і не переступила через свої бажання! Загалом, не пішла проти своєї волі!

Я в своїй квартирі збиралася до весілля, готувала костюм свого обранця, випрала його сорочку, випрасувала. В ЗАГС потрібно було на 5 годині вечора, ми дивимося на годинник вже 7, я в шоці дзвоню своєму хлопцеві, а він каже що передумав, і саме це протягом 10 днів ще можна одружуватися.

Вітаю! Мені наснилося, що я скасувала весілля через те, що не знайомила мого батька з нареченим, дуже боялася реакції батька. Ще уві сні я багато і сильно плакала.

Мені наснилося що я виходила заміж, бачила себе в сукні, наречений був мій знайомий з яким я недавно розірвала відносини на яву, але я скасувала весілля і пішла, мій друг був у відчаї і навіть плакав

Снився ліс, що я кудись йшла і збирала гриби. я знала що у мене завтра весілля і все до цього готувалися. був вечір багато народу і прийшов мій улюблений (людина якого я люблю в реальному житті) я його обняла і заплакала і зрозуміла що я не люблю свого нареченого і я всім сказала що весілля не буде . мій друг сказав що він так і думав. потім я бачу свого нареченого і кажу йому що без любові не можу вийти за нього заміж.

Наснилася власна весілля, всі були не проти, а я була проти, тому що це як то швидко все сталося, і я не хотіла цього весілля, і останнім часом взяла її і скасувала, і з нареченим я перестала спілкуватися

Добрий день, мені приснився сон де ми з моїм улюбленим людиною граємо весілля, але вона зривається в якийсь момент. Я дуже бурхливо на це реагувала&# 8230; але він обіцяв, що весілля все таки відбудеться, але пізніше. Але мені все одно було дуже боляче від того що я пережила. Я була в гарному білому платті без фати, все було дуже красиво і барвисто.

мені вже кілька разів снилася підготовка до весілля з моїм колишнім чоловіком, в цій підготовці брали участь мої померлі батьки, причому вони допомагають і в той же час відмовляють мене від весілля і в останній момент це їм вдається і весілля відміняється в самий останній момент. з чоловіком не живу вже 12 років з них 8 у розлученні, вовращатся до нього немає ні найменшого бажання, не розумію до чого сон.

Вітаю! мені приснився мій хлопець і що у нас з ним повинна бути весілля він розтанув біля дороги притулившись до машини я підійшла до нього і стала квапити його щоб він соірался а весілля дожно бути днем ​​він сказав що К15.00 збереться я дуже сильно на нього засмутилася і пішла від нього пройшло час і тут чую в кава грає музика весільна я пішла в кафе подумала ч то мій хлопець одружується з іншою пішла подивитися він сідел за столик з мамою татом і другом був одягнений у весільний костюм був ображений на мене і не хотів зі мною розмовляти

Приснився сон, в якому я скасувала весілля, так як не могла зрозуміти чи люблю я молодої людини. Весілля наяву не планується поки, але нареченим уві сні був мій молодий чоловік.

Мені наснилося як я подаю заяву до РАГСу з незнайомим мені людиною, і спочатку я дуже зраділа, адже я б хотіла вийти заміж в недалеко майбутньому. Але потім я усвідомлюю, що у мене є кохана людина за якого я і хочу вийти заміж (за свого хлопця) і мені інший не потрібен, і шукаю причини що б забрати заяву.

мені прісінілось два сваднбних сну в одному я вже була одружена і бачила його але не любила просто симпатія і а в іншому я виходила заміж тобто у мене було весілля я була одягнена в біле гарна сукня і потім звідкись жовта сукня з’явилося вирішила одягнути потім .жениха не бачила але знала за кого була щаслива що за нього і переживала поруч не було рідних тільки близькі але якось дивно ці два сну відразу поспіль .потім прокинулася &# 8230;..

Мені снився день перед весіллям, якісь гуляння, але не дівич-вечір. Я розважалася і потім я заплакала, бо усвідомила, що не можу вийти заміж, мені страшно, коли мене запитали чому &# 8212; я відповіла, що не люблю свого нареченого (нареченим був хлопець, з яким я зараз зустрічаюся).

снилася підготовка до весілля, магазини, примірка.кафе, а потім я дізналася про зраду мого нареченого, і весілля скасували

mne prisnilos chto ya na svadbe kogoto drugogo no na etoi svadbe ya rasstaus so svoim nineshnem partnerom

Наснилася весілля з колишньою дівчиною мого друга, на якій я відмовився виходити за неї заміж майже на алтире

Привіт, бачила сон з 21 по 22 години вечора: прокинулася о 7 годині ранку і дізналася, що у мене сьогодні виявляється буде весілля. Об 11 годині треба йти в ЗАГС. Але у мене нічого не готова: ні плаття, ні зачіска, тобто нічого. У підсумку вирішила все зробити по шляху до ЗАГСу, дае мама була курсах. Подзвонила своєму нареченому (хлопцеві, з яким ми зараз зустрічаємося), запитала: &# 171; Що збираєшся робити сьогодні?&# 187;. Він відповів, що нічого. В результаті чи то весілля було відмінено, точно не пам’ятаю і я прокинулася

Мені наснилося, що я зібралася вийти заміж за свого хлопця, але в останній момент мені стало страшно (не знаю чому, пам’ятаю, думала, що рано, 16 років, а може я його не люблю, сумнівалася) і я просила батьків перенести або скасувати весілля, але нічого не вийшло. Саму весілля я не бачила.

Наснилося мені що я зі своїм хлопцем зібралися одружиться наченается купувати плаття кликати гостей і перед днем ​​весілля його батьки кажуть йому, що свідчать супроти весілля і ми з ним росходімся до чого таке сниться?

Мені приснився інший хлопець. В реальному житті (не у сні) я живу з одним. А наснився мені стороння людина, я його знаю не перший день. Шматок сну тільки пам’ятаю. Де ми з цим хлопцем (назву його С) готувалися до власного весілля. Справа була на моєму старому місці роботи. Яким боком З там опинився, я не знаю. Нас вітав з днем ​​весілля, чоловік якої знаю тільки я. Бажав щастя і ін. І коли ми опинилися в іншому місці, я сказала: &# 171; може не варто зараз йти на реєстрацію, на дворі місяць травень, а раптом все життя будемо маятися?&# 187; З зі мною погодився. І я прокинулася. Але уві сні я від С була без розуму. А на яву у нього сім’я, і ​​він мені просто симпатичний.

Вітаю! Мені наснилося, що я скасовую своє весілля в день весілля. Підкажіть пож-та тлумачення цього сну. спасибі

Мені наснилося, що незнайомі мені люди в відділі РАГС критикували наше рішення-вийти заміж.

Уже вранці в суботу, тобто ранковий сон.Сниться що я говорю немає весіллі нареченому і тікаю, він хоче зупинити мене, я не в яку, запитує чому і все таке.Хоча весілля через місяць повинна бути.До чого це??
Хоча у мене дійсно повинна бути через місяць весілля.

я йшла з мамою і бабусею по магазинах, мене зустрів мій друг зі школи, запитав чи я йду на весілля Раї і Сергія, Сергій мій колишній хлопець, на даний момент він з Раєю дуже давно, я відмовилася йти на весілля і прокинулася.

збираюся виходити заміж за чоловіка, призначена весілля, гості, музика і в останній момент відмовляюся і йду, але спостерігаю як відбувається святковий вечір без мене, відчуваю полегшення і щастя від прийнятого рішення. Біле плаття було, дуже красиве, але я про нього не шкодувала

моя подруга побачила уві сні що скасувала весілля я плакала але і була порада і я говорила подрузі щоб не питала через що я скасувала весілля і я на всіх кричала

Наснилося що сестра сказала що її не хто не бере заміж.я сказав я візьму.вона сказала завтра приходь на весілля.але потім я їй сказав що не можу тому що люблю іншу.

Решма одружиться з колишнім чоловіком, мало не спізнилися на власне весілля, а потім раптом інший чоловік, я все таже в білій весільній сукні, в якому перший раз заміж виходила, пред’являти претензії, скасовую весілля і йду гуляти по незнайомому місту у весільній сукні

Я побачив уві сні я не встигну на свою весіллі і одягала плаття і ще не готова кароче весілля не состоілься

Вітаю!
Чи не першу ніч сниться схожий сон. Спочатку близько тижня тому снився сон, що я якимось чином випадково познайомився з якоюсь жінкою, взяв її номер телефону. Через якийсь час вона запросила до себе і там вийшло так, що були родичі, але ми взагалі не перебували ні в яких стосунках
Ось уже сьогодні в ніч з четверга на п’ятницю приснилося те, що мені надходить смс на номер телефону або дзвінок і повідомляється, що я скоро стану татом. Я уві сні не знав взагалі, що робити, переживав і тд. Потім прийшла смс, що я став татом. Я подзвонив, сказав, що ніяк не можу прийняти дитину і її

наснилося що я готувався до весілля, всі раділи за мене, що я нарешті зважився одружитися, всі готувалися вже все майже готово до весілля&# 8230; і тут я був присутній у кого то на весіллі в загсі і коли чув мова &# 171; чи готові ви і в радості і в горі, в хворобі і в Родосто бути з цією людиною&# 187; я відчув почуття страху, що це кінець моєї волі, що я не готовий бути з цим чоловіком до кінця мого життя і я вирішив відмовитися від весілля за тиждень, сказав про це матері у відповідь на це вона розлютилася, що я не відповідальність, вже нібито все готово а я так не правильно роблю не думаючи про людей&# 8230; на що я сказав, що весілля хочуть все навколо мене, а не я що мене не розуміють, не знаючи що у мене на душі і я прокинувся

Сестра одружилася а я відмовився бити на весіллі, Я їй сказав що я з Арабськими ублюдками за одним столом сидіти не буду.

Мені 18.Мені прийшли додому незнайомий хлопець з батьками з пропозицією до весілля.Але я сказала мамі, що я молода і втекла з дому.

З середи на четвер. Родичі за пару годин до початку весілля повідомляють мені про моєму весіллі, про яку я нічого не підозрювала навіть. Вони все вирішили за мене. Природно я починаю обурюватися. Вони кажуть мовляв нічого вже не зробиш треба збиратися і їхати. Я відмовляюся, вони усерозуміючої і ввроде як дзвонять і все скасовують. Потім чудесним якимось чином я відмовляюся десь в районі лісу, степу, поруч щось на зразок водоспаду ія в ссвадебном плаття і на коні. Я направляю коня в бік лісу. Потім вийшло, якого не об’їхати будинок де повинна була бути моя свадьба. І я бачу, що там під’їжджають люди і я розумію що їм не говорили про скасування. Я приймаю рішення, що якщо неможливо обійти будинок, то треба всім сказати що весілля не буде. Я під’їжджають на коні у гостям. Вони всі раді мене бачити хоч і трохи здивовані, що я на коні. Злазив з нього. виходить наречений. А я цю людину перший раз бачу. Мене хотіли видати заміж за абсолютно незнайомої людини. Я вибачаюся перед усіма і кажу що я не можу так вийти заміж за незнайомого мені чоловіка і що це сталося без моєї згоди. Жениха звали Олександр начебто. Наречений розуміюче подивився на мене. Я віддала йому кільце, яке було у мене на пальці.

Уві сні я бачила нібито своє весілля, з незнайомець, але мої батьки здається знають його і його сім’ю, ось але в кінці коли залишилося кілька хвилин, я відмовляюся від весілля заради сукні, тому що батьки нібито хотіли відразу 2 весілля зробити моєму братові і мені одночасно разом, і виходить у нас було 2 весільні сукні, одне довге, а 2 короткий, вона одягла гарну і довгу, а мені дісталася 2 не дуже гарне, ось я плакала іза це, і ще не хотіла вийти заміж за незнайомого мені чоловіка , і потім я втекла, але мені було дуже шкода цього нареченого, але потім хотіла побачити його, і приїхала побачила з боку і відразу ж сховалася закриваючи обличчя руками, коли батьки повідомили гостям що наречена відмовилася від весілля, він був шокований і мовчки стояв, потім весілля починалася маю на увазі брата, я теж ніби засмутилася думала може дарма я відмовилася від весілля і т. д. Потім він побачив мене, дивився на мене з таким пронизливим поглядом, і мовчки пішов, потім деякі люди сміялися над ним типу че невістка тебе кинула, що не сумуй знайдеш ще наречену більш красиву розумну, і в той момент він сказав що єдину я вже втратив, більше її немає &# 8230; і в той момент я реально пошкодувала &# 8230; і ось так воно закінчилося

В реалі я незаміжня, але є кохана людина. Наснилося, що я погодилася вийти заміж &# 171; наосліп&# 187; тобто за чоловіка якого ніколи не бачили і нічого про нього не знаю. У день торжества я розумію, що не можу вийти заміж за людину про який нічого не знаю. І я, бачачи його вперше, кажу йому що відмовляюся від заміжжя, хоча чоловік виявився дуже приємним і симпатичним. Він засмутився і пішов.

Мені наснилося, що у мене було весілля з моїм справжнім хлопцем, але з нами був ще й мій колишній молодий чоловік . Колишній хлопець намагався мене потайки обійняти, але я відмовлялася. Колишній був з нами всюди. Але коли прийшов час говорити згоди під час одруження з справжнім парубком, то я чомусь відмовилася і поїхала з колишнім

Вітаю! Я в реальному житті маю серйозні відносини з мооодим людиною, але уві сні мені наснилося, що я повинна вийти за іншого (за мого брата, далекого родича, не зрозумію до чого він приснився). І ось ранок в день весілля і я кажу мамі, що я ні за що заміж не піду, мама питала &# 171; чому&# 187 ;, а я відмовлялася. І все, прокинулася)

Я стою в білій весільній сукні і відмовляюся від заміжжя. Красиво украшеий зал, дуже багато запрошених, рідні та близькі поруч

Людина, якого я любила в душі, але уві сні чомусь він був тільки одним, і заміж не пропонував і відношення не розвивалися.. довелося погодитися вийти заміж за іншого, але в день весілля я збігаю до першого чоловіка, і показана картинка ніби той за якого повинна була вийти заміж ходить з нами поруч, але при цьому з одним ми не показуємо на вигляд свої відносини, хоча в душі почуття дуже сильні, і у нього і у мене

Мені наснилося що моя дівчина запропонувала розписатися, а я відмовився. Так як ми пів року навіть ще немає як разом .До чого цей сон?

мені наснилося, що я готуюся до весілля, навколо все вбрані і красиво, а мені не хочеться виходити заміж . Нареченого уві сні немає, він нібито ще не приїхав, і я його не знаю і ніколи не бачила до весілля. Я кажу мамі, давай скасуємо всі, поки ще не почалося, поки ще не пізно. Я не хочу заміж. Мене пригнічує факт що я розлучатися з будинком і сім’єю.

Чоловік з яким я зараз в шлюбі, уві сні чомусь ми розлучені і знову одружитися збираємося. І він перед самим одруженням коли я приїхала в загс говорить немає, мої 2 подруги і ще хтось лаються дуже, мені ніхто не говорить причину їх лайки і відмови чоловіка від мене, але я відчуваю що щось не знаю, моя дитина говорить що не любить маму (тобто мене), ридає і висне на шиї у тата. Я прибуваю в шоці. Мене заспокоює дівчина, якої не було на мого весілля, в шкільні роки вона мене дратувала і ніколи я з нею не дружила, за іронією долі зараз вона моя сусідка, але спілкуємося в ковзає. У підсумку вона погоджується взяти шампанське і поїхати по місту кататися, оскільки лімузин оплачений, все решта лаються і ні хто не хоче зі мною їхати крім тієї дівчини.

Я не заміжня, але побачила сон себе у весільній білій сукні, точно зрозуміло що в цей день я виходжу заміж, нібито я вбралася і чекаю на вулиці нареченого, почекала дуже багато потім йому той, хто телефонує говорять куди ти пропав тебе тут наречена чекає він бере і відмовляється по телефону від весілля і каже дивні речі моль краще б в цей день мій труну понесли чим одружитися і все таке, Почувши все це я так плакала уві сні. Мені страшенно страшно (що це означає? У мене шас немає нікого, я 2 місяці тому з хлопцем розлучилася але він іноді пише, але мені батьки говорять в цьому році можливо вийдеш заміж а до цього снилися сни подобу того що я виходжу заміж або ж вийшла або ж дала згоди на весілля, але жениха не пам’ятаю хто саме він такий, але якийсь високий хлопець, обличчя не пам’ятаю. Допоможіть будь ласка.

Мені наснилося, що я виходжу заміж, але готувалася на якомусь святі у дядька мого будинку. Всі відпочивали у дворі, святкували. А я одягала плаття і робили зачіску. На цьому святі вранці проводжали в загс всіх наречених по мікрофону разом з гостями на цьому святі, а мене немає, так як моя реєстрація була виїзна і ми пізно ввечері повинні були розписатися. Коли всі готові були виїжджати я шукала тата, який виявився в сусідньому будинку п’яний. Він прийшов до мене і я його лаяла і замахувалася за те, що він напився. Потім розплакалася і скасувала весілля, там ще щось то скасувалося на весіллі. Я сказала: весілля не буде. І прокинулася

Наснилося, що за деякий час до весілля зустріла іншого чоловіка і він сильно зацікавив, настільки що замомневалась в своєму виборі і подумувала про скасування весілля. Але також мучилася і не знала як повідомити про це нареченому.
В реальності я насправді готуюся до весілля і наречений наяву і був нареченим уві сні. Сон був дуже явний і емоції були сильні. Після пробудження відразу навіть не зрозуміла, що це був сон.

Наснилося що дівчина спілкуєшся з хлопцем якимось а потім я запитав ну що підемо в загс вона сказала немає я ще не нагулявся я запитав ти будеш зі мною вона сказала поки так

Я сама відмовилася від весілля так, як мене нібито хотіли віддати за іншого.Я втекла, на всіх образилася.Мені сказали, що це заради мене. Коли втекла зустріла подругу і пішла з нею.

Я була на своєму свадба і мені друг показалс що я не міг жити з цією людиною. Потім я це сказала мамі що я не можу вийти заміж

Батьки видавали мене заміж за незнайомого мені чоловіка під час процесу я починала розуміти що він поганий вже на весіллі нашому грубить мені і я подзвонила їм вирішила розірвати весілля приїхали мої батьки і з боку чоловіка батькам я не сподобалася і я почала ридати голосно що все так жахливо і мама сказала коли йшли що він вже не зможе одружується бо в шлюбу поєднанні його закинуть у чорний список так як вже одружується 4 3 разів на найближчий час

Відмовила на весіллі не свого хлопця, а залицяльникові. Чому то всі готувалися до весілля, але де то перед початком я сказала, що виходити заміж за нього не хочу.

мені наснилося що я наречена і я скасовую своє весілля бо не люблю обранця він мені огидний і ще в тому ж сні мені приснився хлопець він мене там ніжно обіймав і ще що то приємне було я як би відчувала його я не пам’ятаю що саме було в наприкінці але від другого сну залишився приємний осад поясніть будь ласка

Мені наснилося, що була у мене весілля з тим хлопчиком, який мені подобається, але під час поєднання шлюбу, я відповіла НІ, так було і в реальному житті, той же самий хлопчик предлогал зустрічатися, а я відповіла немає, але потім пошкодувала

Приснився сон, що я відмовилася від розпису в загсі. Почалося з того ніби я чекала цього весілля, на наступний день повинна була відбутися розпис в загсі, я зателефонувала своєму хлопцеві і сказала, давай потім давай не завтра розписуватися. Це повинна була бути просто розпис без весілля

Було це у мене вдома, ми сиділи з хлопцем, якого я знаю, і раптом заходять його батьки і мама починає з ним щось обговорювати, я поцікавилася, виявляється вони обговорювали наше весілля. Це було дивно, що 2 малознайомих людини повинні зіграти весілля. Я почала себе заспокоювати на думки, мовляв усе владнається, що потрібно якось делікатно натякнути на те, що цей шлюб неможливий, так як думки у мене були забиті іншим, більш рідною людиною. І в підсумку я підійшла до цього хлопця, з яким мене хотіли одружити, і сказала, що якби був вибір, то без сумніву я б вийшла за тебе, але не цього разу, і ми про все спокійно поговорили.

Привіт, мені наснилося, що я їду в машині у весільній сукні біля мене мама і мені так не по собі &# 8230; я говарю мамі &# 8230; немає ні &# 8230; дуже часто повторюючи&# 8230; потім я прокинулася

мені снилося, що я приміряла весільну сукню 3 рази, і три рази мені хлопець отказвал в свпдьбе, говорив&# 187; що ми друзі! А друзі не Женя, тільки у відносинах таке буває, потім сон переходить, і мені снитися що переді мною стоїть корова, вона на мене дивиться і не куди не біжить

Я була у весільній сукні і був початок весілля як ми з мої женихом підходимо до знайомих дівчат і він одну з них чіпає за груди і я начебто сказала весілля відміняй нічого не буде і втік, виявилася в якому то кафе попросила місце де мене не буде видно намагаюся зробити все що б мене ніхто не побачив, але мене знайшла моя мама і ковдри, начебто ми кудись ішли. Далі я прокинулася

Мені наснилося що у мене складалася весілля з дівчиною яка мене не любить, а вона подобається мені. І в день весілля я відмовився їздити за нареченою

Йде знайомство брата мого хлопця і моїх батьків. І коли батьки починають говорити про весілля, він посміхається і відмовляє, але не пояснює причин. І відразу одягається і виходить. Моя мама каже йому що його не зрозуміла але він просто дивно посміхається і все.

Добрий день, скажіть до чого сниться відмова від власного весілля, деталі сну: я зустрічаюся зі своїм колишнім хлопцем, ми любимо один одного, і я збираюся скасувати весілля, і бути з ним. Такий сон сниться досить часто

Вітаю!Мені наснилося що у мене весілля з колишнім чоловіком, з’явився якийсь молодий чоловік у військовій формі і я з за нього відмовилася від свого весілля.Хоча вже були гості накриті столи, я сказала немає.

Я готувалася до власного весілля ! Одягла сукню, мені робили зачіску, я була щаслива ! Потім мене вже повністю зібрали ! Я приїхала за нареченим &# 8212; дуже хотіла його побачити ! Подивилася в дзеркало, а мені забули зробити макіяж !
Подивилася на ноги, а там не красиві босоніжки і я вийшла на вулицю, побачила свою маму і почала плакати, сказала їй, що весілля сьогодні не буде, я не готова, плаття у мене не дуже гарне, босоніжки дурні і ще без макіяжу ! Мама сказала мені, що вона так і думала! Я ридала і мама сказала тамаді, що сьогодні весілля не буде ! Все, я прокинулася !

Я зі своєю сім’єю приїхали в загс і забули весільну сукню. Папа поїхав назад за ним, а я в цей момент зрозуміла, що виходжу заміж за незнайомого хлопця і відмовилася від весілля. Почався скандал, тато вмовляв мене вийти за нього заміж, але я геть відмовилася і поїхала додому

Снилося вночі з суботи на неділю, що мама обіцяла видати заміж за одного нареченого, а за підсумком виявився інший. Я втекла з дому перед весіллям, мене знайшли, але весілля скасували. З родичами нареченого розсварилися. А ще уві сні була бабуся, яка померла. Але уві сні була живою.

Вітаю! Тільки що приснився і вам пишу що у мене в сон була моя свадьба але коли мені говорили сьогодні у мене весілля я з мамою розмовляла вона викликала невістку я йому сказав що ти мені не подобаєшся прости весілля не буде і я вийшов з дому

Сьогодні вночі, з середи на четвер мені приснився сон, буд-то б я збираюся заміж за якогось хлопця, якого я взагалі не знаю.Я була приголомшена, я розуміла що я робила, і швидко відмовилася.Що-б це могло означати, підкажіть будь ласка!!)

Снилося ніби я на роботі, у себе в селі. Коли я повертався з роботи, все населення вже переїхало в в нові будинки, красиві, як ніби вони самі побудували їх за добу. У тому числі і батьки переїхали туди ж. Коли я прийшов до нового дому батьків, вже був початок весілля, мого весілля. Дівчина була дуже красивою, і в реальному житті я її знаю, близько місяця. І коли поставили запитання чи згоден я&# 8230; я подумав трохи відмовився, сказав що ми мало один одного знаємо і раптом ще пошкодуємо, і просто пішов в будинок

Вітаю. Я перебуваю з чоловіком у вільних відносинах. Він старший за мене на 14 років і має дитину від попереднього шлюбу. Він хоче зі мною серйозних стосунків, а я не можу зважитися. І ось з вівторка на середу мені приснився сон, що ми складаємося в стосунках, він знайомий з моєю мамою і ми збираємося одружитися. (Уві сні була присутня завжди моя мама). І ось в останній день весілля я розумію що не хочу виходити за нього заміж і повідомляю йому про це. Він іде, я йду за ним щоб заспокоїти його істерику, кажу слова про любов і він заспокоюється. сон закінчився

Наснилося, ніби виходжу заміж за рідного брата. Пам’ятаю, що були в церкві, але після церкви я відмовилася від заміжжя і сказала, що це дивно і неправильно. Приготування до весілля були, але після того, як вирішили припинити, то наче видихнули все і все було добре.
При цьому уві сні я сиділа і спілкувалася з його дружиною (в житті він одружений), і коли вирішили не одружуватися, вона теж заспокоїлася і сказала, що на краще.

Мені наснилося як я їхала до себе на весілля у весільній сукні, все наче відбувалося в холодну пору року, но всі були одягнені в костюмах, и коли я Вийшла з автобуса на якому пріїхала и побачим среди гостей своих Знайомий потім нареченого (мій теперішній хлопець з Яким я в сорі, и маю розійтісь) я зрозуміла что не хочу одружуватісь Взагалі и з ним, я Почаїв нервуваті и казати что не хочу, а батьки казали что я маю, что це нормально перед весіллям така поведінка, но я Почаїв ще более кричати что не хочу, не буду и від цього я прокинув

Чи не російська людина покликав мене заміж, подарував 3 золоті каблучки, з білими каменями, але я відмовилася виходити заміж, до чого такий сон?

Була моя свадьба. Я виходила заміж за хлопця з мого оточення. Я знаю, що йому подобалася і відмовила йому. Сьогодні мені приснився сон, як я виходжу за нього заміж не бажаючи цього. Ми дійшли до самого вівтаря, але я заминає відповісти немає. Також, дивним мені вже уві сні здавалося то, що я думала уві сні і змінювала як-то його сюжет, відбувалося це так, як зазвичай ми думаємо про якусь ситуацію і прокручуємо у себе в голові щоб хотіли або могли сказати. А, ще дивним було, що весілля проходила в моїй школі. Підкажіть, що це означає??

Сон був дуже дивним
Спочатку, мені снилося місце, яке багато для мене значить &# 8212; табір, але він був змінений, там я зустріла хлопчика, який мені колись подобався (зараз спілкування не підтримуємо), він привітався і посміхнувся. Далі ми перемістилися кудись, де зібралися всі й там я помітила людину, яка робила мені пропозицію і мого справжнього молодої людини, вони привітно спілкувалися. Далі колишній почав спілкуватися з якоюсь дівчинкою. У цей момент я пішла дивитися на зірки і побачила зорепад. Пішла розповідати всім, але для них це виявилося не цікаво. Далі я перемістилася в будівлю де в одній половині проводжають покійних немовлят, в інший проводять весілля і подають заяву. Вхід посередині, ліворуч покійні, направо весілля. Я ходила шукала те, куди мені потрібно було і побачила наречену у весільній сукні в місці, де проводжають покійних, це я зрозуміла заглянувши в двері: немовля лежав у всьому білому і люди сиділи навпроти в білих хустках і плакали, більшість були бабусі. Я пояснила дівчині в плаття, що вона зайшла не туди, в скоре я їх проводила. По дорозі побачила дівчину, яка була мені знайома (насправді немає), вона прийшла подавати заяву з подругою. Вона показала мені кільце і сказала &# 171; краще б квіти подарував, чим таке&# 187 ;, на що я їй відповіла, що це тільки її вибір і вона не повинна виходити заміж, якщо вважає, що не готова. Що вона не повинна проживати чиєсь життя. У підсумку вона сказала мені спасибі і розплакалася. Обняла мене і я заплакала. Сон був з 20:30 до 21:00 сьогодні.

Наснилося з п’ятниці на суботу. Наснилося ніби я виходжу заміж, але свого жениха не бачила. Потім він промайнув, я можна сказати не бачила його обличчя. І настав момент для доручення кілець, але я відмовилася. Всі почали кричати його родичі і я побачила його в натовпі родичів, і знаєте я як побачила його начебто закохалася з першого погляду. І потім ми розійшлися і він подзвонив і сказав: пішли погуляємо. І я погодилася

Уві сні виходила заміж за однокласника, якого всі шкільні роки недолюблювала .
У день торжества, святкове, з вінком з квітів на голові і ніжно рожевій сукні скасовую торжество, хоча вже збираються гості .Біжу додому і защіпаюся на всі замки, щоб мене залишили в спокої .Весілля не відбулася

Мені прісної що я 2 рази відмовилася на передодні реєстрації від весілля, з різними партнерами, все було готово, прям на передодні відмовилася. І була собою задоволена що не вийшла заміж, я розуміла уві сні що це не ті чоловіки які мені потрібні. Насправді я заміжня зараз, але мені снилися інші хлопці, я їх знала, в реальності відчувала що знайома з ними, зараз не пам’ятаю хто це був.

Уві сні я бігла по вулиці вночі, друзі колишнього хлопця побачили мене і повідомили йому моє місцезнаходження, він приїхав і забрав мене. Після на ранок все почали готуватися, дуже багато людей було, мені привезли весільне плаття, воно було не красивим і дуже відкритим, я його одягла, і почала плакати говорити що воно мені не йде, пішла в весільний салон знайти інше плаття, але там було закрито. Я вийшла звідти, мама почала купувати багато золота щоб віддати стороні хлопця і відмовитися від весілля бо я наполягла на цьому, але при цьому мама не знала хто він, бо й раніше, коли ми були у відносинах, вона була проти.
Я вийшла звідти з салону, і відмовила йому в весіллі, сказала що не можу. І пішла.

Ми з другом сиділи за столом і обговорювали деталі нашого весілля. Подзвонили в двері я пішла відкрити. Прийшла дочка моєї подруги пройшла на кухню до хлопця моєму. Поки я цим часом була у справах в туалеті. Заходжу на кухню і бачу девченка плаче, і розмова такий.:&# 187; Коли у вас весілля?&# 187; ну мій хлопець їй і сказав на наступний місяць. Вона виявляється теж була в нього закохана але я про це і не здогадувалася. І тут хлопець не думаючи і не гадаючи відмовляє мені в весіллі. Я від цього різко прокинулася. Це як ніби відбувалося все на яву

Вітаю
Мені наснилося у сні що я говорю своєму хлопцеві не хочу заміж типу давай поживемо поки так&# 8230; сон дуже мутний я не все добре пам’ятаю

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ