Сонник відкусили палець 😴 наснилися, до чого сняться відкусили палець уві сні бачити

Відкусити уві сні палець – бути хранителем жахливої ​​таємниці наяву. Тримати інформацію в секреті буде далеко не просто, але ви з цим справитеся.

Ваше вміння зберігати секрети разюче. Саме на це розраховують ваші знайомі і друзі, коли спілкуються з вами на відверті теми.

Кому відкусили палець уві сні?

До чого сниться відкусити палець іншому ▼

Сонник трактує сновидіння, в якому ви відкусили палець іншому, як попередження. Найближчим часом ця персона зазнає збитків або зазнає проблеми, а винні в цьому будете ви.

До чого сниться відкусити палець чоловікові ▼

Сон, де ви відкусили чоловікові палець, віщує неприємності для цього самого мужика. А у всіх його бідах і проблемах винні будете безпосередньо ви. Подумайте над зменшенням агресії до оточуючих.

Уміння тлумачити сновидіння – це цінний дар, тому що часом саме уві сні свідомість дає нам найглибші і важливі підказки.

Оцініть статтю першими!

Приснився відкусили палець, але потрібного тлумачення сну немає в сонник?

Наші експерти допоможуть Вам дізнатися до чого сниться відкусили палець уві сні, просто напишіть сновидіння в форму нижче і Вам пояснять що означає, якщо уві сні бачили даний символ. Спробуйте!

Чорна невелика собака відкусила великий палець на нозі

ЗДРАСТУЙТЕ, приснився ЖІНКА ДУЖЕ БЛИЗЬКА МЕНІ АЛЕ НЕ РОДИЧКА ШЛИ МИ З НЕЮ ПО ДОРОЗІ І я відкушують ЇЙ ПАЛЬЦІ КОЖЕН палець з’їдає за ТРИ РАЗИ І ТАК Я з’їв У НЕЇ ТРИ ПАЛЬЦІ ПОХОЖИ НА СМАК ХЛІБА КРОВІ НЕ БУЛО І БОЛЮ ТЕЖ БО МИ З нею сміялися ВСЕ ДОРОГУ І ДОРОГУ Ми перейшли весільний кортеж МАШИН БУЛО БАГАТО.А ЖІНКА ЦЕ МАМА МОГО ЖЕНИХА АЛЕ ЙОГО ВБИЛИ 1 СІЧНЯ ЦЬОГО РОКУ

Уві сні я разговрівала з чоловіком (коли то була в нього закохана, відносин з ним не було) за столом. На чистому блюді лежала його права рука, кисть (в цей же час на ньому все було на місці) . Я відрізала вказівний палець на блюді (як ріжуть стейк), довго жувала і з’їла, виплюнула одну кісточку. Він спочатку на все це дивився з посмішкою, я ще не дожувати палець, він запросив якусь жінку на танець. Коли він пішов з нею танцювати, я зрозуміла що жую його палець, хотіла виплюнути, але нічого не виходило і проковтнути теж. До моменту його повернення мені чомусь терміново потрібно було все проковтнути і я запила чаєм. Ще уві сні я навіщо то хотіла потикати його руку своїм вказівним пальцем, не вийшло. А він в мою ткнув. І тоді я зрозуміла що що то в цьому не правильне є, на кшталт того що у мене зараз є чоловік і другому не треба торкатися моїх рук.

мені наснилося що я відкусила пальці своєму синові немовляті з повною впевненістю що вони відростуть але потім стала сумніватися в цьому і злякалася зрозумівши що я наробила

добрий вечір.у мене заболіло горло.викликав швидку.при огляді мого горла, медсестра засунула мені палець в рот і натиснула на гланди.потім витягла руку і втекла, а я кинув їй услід вказівний палець.уві сні я не бачив, що я його відкусив.без крові

Я сьогодні уві сні побачила дівчину, вона мені майже як ворог можна сказати, я для неї теж ворог чи ні не знаю..особисто для мене так..вона колись зустрічалася з моїм чоловіком&# 8230; я уві сні йду Подорога а вона мене зачепила, і зупинилася, почали битися, і я відкусила їй указателтний палець целеком (жах який) і я з переляком і хвилюванням пооснулась, що це означає?якщо чесно, вона мені частенько сниться чомусь&# 8230; я її проктически не бачу взагалі, ми в одному селі жили

Уві сні під час гри, відкусила палець маленькому хлопчикові випадково!
Була кров, хлопчик плакав, я злякалася і викинула цей палець !

Мені наснилося, що я сиджу на передньому сидінні якого то автомоміля. Зсади сидять мої батьки і ще чоловік. (Я його впізнаю) той мужик намагається мене перетягнути на заднє сидіння авто. Мама йому говорить: &# 187; не тягни її, ато їй пальці врот не клади &# 8212; відкусить&# 187; Він бере мене за рот ., я вхопила його зубами за палець і відкусила як Бутт це і не палець був. Кинула в нього шматок пальця, і вибігла з машини. По дорозі знайшла БВА гаманці з грошима (на вулиці ноч) витрусила гроші навіть монети і побігла на якусь зупинку. Там побачила дворняшек, вони дивилися на якусь дівчину з тренованості конем. Конячка красива була, білого кольору, і слухала свою господиню, хоча вона на неї і орала. Я стала дивитися вшити і ними а потім прокинулася

уві сні я бачу як відкусила великий палець своєї дитини і зажував кожен шматочок. Припинила коли побачила палець з’їдений рівно наполовину.

Уві сні я відкусила своєму хлопцеві все пальці на руці .але зробила це не навмисно просто коли він прибрав руку вони залишилися все у мене в роті. я стала намагатися їх дістати і стала кричати як уві сні так і наяву&# 8230; мене розбудили

Я відкусила пальці дівчині, після цього у мене випали зуби, дівчина була нібито зомбі і я від неї захищалася поруч був мій хлопець

Прийшов брат мого покійного чоловіка і став безразрешенія лазити по шафах і забирати речі покійного чоловіка. Говорив з ненавистю мені образливі слова. Я його прогнала з працею, але відгризла йому верхню фалангу пальця. Сон просякнутий ненавистю і люттю.ми многолет вже не спілкуємося .

я уві сні відкусила палець жінці, точно не пам’ятаю, але по-моєму це була моя колишня подруга. Мабуть я з такою силою кусала що у мене відколовся передній верхній зуб і випали багато корінних нижніх з лівого боку. з суботи на неділю.Тепер боюся до чого це

Вітаю ! Сьогодні мені приснилося що я відкусила ворогові палець і виплюнула його ворогові потім спокійно пішла додому закрилася і викликала поліцію щоб захистити себе від ворогів.

Вітаю! Уві сні було відчуття, що я, мій чоловік і дочка знаходимося у кого-то на дачі. Ми всі сидимо в одній кімнаті на одному ліжку і я задала якесь питання своєї доньки. В очікуванні відповіді, я прикусила вказівний палець лівої руки в районі першої фаланги, але мабуть результат відповіді був настільки важливий для мене, що я так сильно напружилася і сильніше стиснула зуби і вийшло, що я відкусила шматочок пальця. По відчуттю було как-будто я відкусила першу фалангу. Мені не було боляче взагалі, та й крові було дуже мало (невеликі дві краплі). Я повідомляю всім, що відкусила собі палець, але паніки або істерики ні у кого не виникло. Потім я дивлюся на свій палець і кажу всім, що у мене є дві години, щоб пришити його, щоб він зміг прижитися і засікаю час 17:10. Дочка уві сні мовчить, а ми з чоловіком чомусь чекаємо її рішення, збиратися нам чи ні. Але раптом ми самі вирішуємо їхати і чоловік виходить з кімнати, а я піднімаю свій відкушений шматок пальця і ​​дивлюся на нього, потім дивлюся на свій палець і розумію, дивно якось відкусила &# 8212; зразок одна фаланга, а на пальці не вистачає тільки половини нігтя. Я хмикнула на це і прокинулася. Ось як-то так, приблизно.

Мені наснилося то що я відкусила палець однієї дівчинці її звуть Юля, і ще на цьому пальці була тату квітка, але я не весь палець відкусила, а тільки фалангу, і вона при цьому уві сні не заплакала.

Приревнувала свого хлопця до іншої дівчини і відкусила їй два або три пальці вказівний середній і начебто безіменні

Наснилося, що я заступилася за межі не свою дитину &# 8212; побилася з кривдницею його, чим спровокувала агресію з боку її (кривдниці дитини) родича, він захотів отруїти всіх діток в саду рутью і відкусив мені великий палець, я, коли винесла дітей з будівлі, помітила, що палець без кінчика дуже кровоточить сильно і попросила лікаря мені пришити його, на, що лікар відповів, що не його профіль і послав шукати хірурга на дому, тому що в лікарні його не було.

Вперше приснився такий сон. Лаючись уві сні з батьком, відкусила йому кінчик пальця, виплюнула і стала викликати швидку.

Я зустріла подругу яку давно не бачила, і в знак вітання вкусила її за палець а він відпав. Ми пішли щоб змити трохи крові, а на нас напали і хотіли згвалтувати.

Я жила в якомусь будинку, який ніколи не бачила в житті, але часто з’являється в моїх снах. Поруч з цим будинком завжди бігають двоє дітей (дівчинка і хлопчик). Зі мною жив лікар, але вона була продавцем. Якась бабуся прийшла за покупками і забула здачу. Мені сказали наздогнати її і віддати здачу. Мені сказали де вона живе. Я дійшла до її кімнати і віддала їй 100 гривень. Після ті двоє дітей попросили зводити їх на річку. Я погодилася. (Там де я живу є приватне озеро, де купатися заборонено. Але уві сні це місцево стало басейном) поки ми йшли на річку, ненавмисно зайшли на цю террторіі. Коли ми розвернуся що б вийти, я зісковзнула в воду, на мене впав хлопчик. Я намагалася спливти, але він не давав. Потім він засунув свій палець до мене в рот і я почала його кусати. Дійшло на того, що я відкусила його палець і як можна швидше вибралася з води. Він побіг зі мною. В іншій частині басейну стояла людина, я начіла кидати в нього все що попадеться під руку, що б він почув мене. Коли він обернувся, я як втекла від хлопчика і добігла до того людини. На цьому весь сон.

Була в басейні, а під басейном акваріуми і там була чи то піранья, щось Типу такий риби, я підпливла її подивитися, вона почала битися дуже сильно про аквріум, я вилізла і встала прямо над її акваріум, вона пробила акваріум. Я стала тікати, але було вже пізно, вона відкусила два моїх пальця вказівний і безіменний. Я бачу кров, пальців немає. Підбігають співробітники, відводять, я дзвоню татові, він приїжджає, у мене сльози не кінчалися. Приїхали в лікарню, сказали, що залишитеся без пальців, але один можна більш менш врятувати, поставили якісь штуки і ми поїхали додому, вдома я чомусь вже спокійно цією рукою копирсалася в м’ясі це я вечеряла. На наступний день я вирішила з’їздити знову в той же місце. Приїхала, мені співробітники сказали, цій рибі потрібна тільки ваша кров, я злякалася і пішла. Через кілька тижнів, всіх цих риб привезли в школу, щоб діти подивилися, але я в цій школі вчилася. Вони вирішили, у дворі школи побудувати маленькі акваріуми, щоб було всім зручно дивитися. Вся школа вийшла на подвір’я, а поки все стояли базікали виносили акваріуми і біля мене поставили цю незрозумілу рибу (схожу на піранью)
Я пішла довше, але вже всі мої подруги говорили, вона відчула тебе, тобі краще піти. Я вирішила залишитися, але через п’ять хвилин пошкодувала, вона знову вибралася, але в цей раз я встигла втекти
Сон снився з середи на четвер

Уві сні сиділа ніби на базарі бачила всякі солодощі та просто взяла і відкусила собі середній палець і при цьому не відчувала болю і не бачила крові.

Мені наснилася бабуся що я сней лаялася і я взяла і відкусив палець мізинець кров була але не багато і я його виплюнула

Мені наснилося, що я за ніч двічі двох різних жінок кусала за вказівні пальці. У перший раз причину не пам’ятаю, але пам’ятаю що вкусила. Друга жінка стояла в якомусь приміщенні типу магазина і сміялася з мене, потім провела по моїх грудях пальцями, мені стало неприємно що вона лезбіянка, насправді я дуже консервативна людина і не проявляю толерантності. Після цього я зі швидкістю звіра, саме звіра, у якого моментальне реагування, так вчепилася в її вказівний палець зубами, що почувся його хрест. Чи то я його зламала, то чи відкусила, начебто він висів на шкірі, але крові не було, я злякалася і втекла, вона заплакала від болю. У магазині були камери і мене швидко там же і знайшли в якомусь напівпідвальному приміщенні, мабуть, я там ховалася, ще б ! 2 укусу в одному сні)) прийшли двоє чоловіків поліцейських і сказали що мене забирають до в’язниці. Я спочатку засмутилася, а потім думаю &# 8212; треба шукати плюси . І тут же подумала- нарешті у мене з’явиться час читати книги. І цим цілком втішилася і прокинулася.

Відкусила чужий вказівний палець уві сні, потім шукала поліція .откусмла палець молодому незнайомому мені хлопцю

Справа уві сні було так: Я нібито забула куртку в класі (в навчальному закладі) повернулася за нею і було моторошно темно і нічого не видно і потім я зрозуміла що я перебуваю в сільському будинку своєї покійної бабусі і дідусі, потім якось виявилося що кішка відкусила мені пальці на нозі на половину, я бачила кров і відчувала легку біль, і було боляче підняти ногу потім нізвідки не візміть з’явилася моя мама і я запитала у неї заживуть чи пальці на ногах?- Вона відповіла через 5 місяців. Потім я з засмученим виглядом гуляла десь на вулиці було все в осінніх жовтих аркушах і світило сонце. Потім я прокинулася.

Мені просилося сьогоднішній 2 сну. У першому я відірвав ротом палець своєї однокласниці.І потім виправдовувався, що я це зробив нечайно, просто смикнув головою.
Але школу я закінчив 6 років тому.
У другому сні я відкусив палець вітчиму, але він його поставив на місце, і він шівілілся.
Допоможіть мені будь ласка розсталковать ети сни.
спасибі

Привіт, приснилося що жінка відкусила два рази один і той же палець моєму колишньому чоловікові, була кров і стало страшно мені, вкусила укозательний палець на руці

Наснилося, що я в Москві була похмура погода
І людина, яка мені не подобається чоловік відкусила йому мезинец

добрий вечір! Раніше такі сни мені і приблизно не снилося. У приснився сон я тільки пам’ятаю, що пальці комусь розгризала аж хрустіли і тріщало під зубами. Вони ніби на мене Наподающий. Перш мені рідко снилися сни як фільми, іноді мені здається що можна написати не одну книжку.Прокидаючись і знову який заснув мені снилося продовження сну. Але цей сон з пальцями мене налякав і обурив,

Вітаю! Мені наснилося, що я відкусила по черзі всі пальчики на лівій руці моїй 4-х місячної доньки. Не було ні крові, ні чогось неприємного. Просто дивлюся потім на ручку і розумію, що нема на чому буде робити в майбутньому манікюр. У цю ж ніч моїй мамі приснилося, що вона теж відкусила один пальчик внучці. Ці сни нам приснилися з четверга на п’ятницю. спасибі!

Мені наснилося, що щелепу свині відкусила мені палець. Ємен щелепу. Свен самій не було. Палець бовтався на шкіри. майже відвалився.

Мені наснилося що собака відкусила мені середній палець на лівій руці і Бабуся мені його відірвала і вставила на місце і я прокинулася від болю в пальці

Снився сон, що свиня відкусив вказівний палець на правій руці, але крові не було маему синові. Була велика будівля, схожа на сарай

Я відкусила 4 палець на руці своєму онукові, а потім думала уві сні, що його Нади б відвезти в лікарню, а потім вирішила, що палець не дуже важливий для функції руки і він був такий маленький (порівняно з віком онука-йому 7 років , а пальчик уві сні був як у немовляти), і тому сенсу везти в лікарню немає&# 8230; хоча уві сні і думала як його зберегти, щоб потім пришили в лікарні&# 8230;

Дід був п’яний, приїхав в лікарню до мене з бабусею, татом і мамою. І під час бійки з ним я відкусив палець дідові рідному

Мені дав ляпаса улюблений (чого в реальності ніколи не робив).Я відкусила йому першу фалангу мізинця.крові не було.Я тримала в роті його фалангу і не знала, що з нею робити..

Привіт, мені приснилося що кільце яке мені подарував мій хлопець тріснуло. Саме частина де камінці, рубін, саме кільце золоте. Більше нічого не пам’ятаю, спасибі.

Пробував м’ясо уві сні на готовність і насправді прикусив палець на Яву .Просив грошей у батьків на харчування.Батьки живи але грошей не дали.

Наснилося, що я у бабусі. Ми розстелили на траві покривало і у лягали дивлячись на небо. Я мама, сестра, бабуся і тітка, ну і хлопець який жив по сусідству. Над нами були дуже дуже величезний кульки у вигляді машинок. Потім мама з бабусею захотіли гульнути мене відправили додому за горілкою і котлетами. По дорозі мене спіймали два бомжа. А потім і ще одну дівчинку. Ми дійшли до мого будинку і дівчинка швидко зникла за будинком. А у мене є вівчарка німецька і вона саме там і знаходиться. Вона вийшла з цією собакою і я взяла її за нашийник і змогла вигнати бомжів. Але один з них штовхнув собаку і вона загинула. Я руками тримаю хвіртку, що б бомж не ввійшов, а він крізь прути пхає до мене руки через що я почала відкушувати його пальці, і одним навіть вдавилася. Мене занудило і я прокинулася з відчуттям кома в горлі.

я потрапив в якийсь парк, де зі мною гуляли 2 великі кішки, праворуч чорна (пантера) зліва руда (ягуар або леопард) я думаю що це були самки, спочатку вони муркотіли і терлися об мене, а потім одна проковтнула мою руку. Я стиснув їй у відповідь мову. Після якісь люди відігнали кішок, я подивився на великий палець правої руки, і побачив що на замість пальця &# 8212; кукса. Ні однієї фаланги великого пальця. І культя стара, давно зажила, без крові і болю.

Приснився покійний батько, ми з ним розмовляли. Я запитав як там на небесах, він відповів -Чого?! З невдоволенням, потім він щось руку потягнув, а, вхопив його палець і відкусив, щоб швидко звалити прокинутися

мені наснилося, що якісь дівчатка хотіли мене затягнути в аферу за допомогою магії, все це відбувалося абсолютно дивно, я все погано пам’ятаю, ці дівки хотіли щось зробити з нами, в результаті залишилися тільки я і якась моя подруга, коли ми зрозуміли, що виходу немає, ми їх впустили в баню, в місце де ми ховалися вона підійшла до нас з протягнутим пальцем і я відкусила від нього частину так-же я поступила з 2, після чого вони впали без свідомості, але розуміли що помруть тому я віднесла їх в купу, що б спалити, потім перенесла що б не зіпсувати татів сарай і там куди я їх кинула це було місце де раніше була піч, я половини не пам’ятаю, пам’ятаю що начебто все було в нашому домі

Ми чомусь посварилися з подругою, почали битися, я ненавмисно зачепила її очне яблуко, тим самим позбавила її зору на якийсь очей. Потім вона мені відкусила два пальця до крові, слідом ще один палець також, тим самим залишимо мене без трьох пальців&# 8230;

Перш за все, ми були на якийсь битві (я тато і сестра), ззаду нас була зграя оленів, які збудовані в ряд і ми повинні їх вбивати, типу гри, потім же ми опиняємося в поле, де повинні відпустити одного вовка, ми його відпускаємо, я говорю татові:&# 187; вони ж кусаються, пошліть звідси&# 187;, на що тато каже:&# 187; Та не ця ні, а ось ті, які там ще бігають, вони можуть&# 187; я була на якийсь сходах, а тато з сестрою внизу, на них бігли ці вовки двоє, тато сестру відігнав назад, а сам потрапив на вовка, який відірвав йому підлогу пальця, ми відігнали вовків і я прокинулася

Бачити уві сні як чужому хлопчикові років п’яти йде по вузькому провулку з молодою мамою собака через паркан облаяв і відкусила мезинец і безіменні пальці.

відкусила 2 пальця до м’яса і крові і виплюнула
мої знайомі
дівчинка намагалася мене вбити скинувши під машину але конфлікт пішов і ми стали дружити
я намагалася але не могла говорити уві сні

Вітаю. Мені наснилося що я відкусила пальчики своєї дочки, спочатку дуріли поцілунками в пальчики, потім прикушувала і вони з легкістю відкушувати на половині.Але уві сні я була впевнена що вони виростуть потім прийшло усвідомлення що це не зуби молочні та що взагалі я наробила. Переживаю, дуже, що б все було добре з донькою і чого остерігатися.

на мене напали в темному під’їзді, я кричала, і нападник засунув мені палець в рот що б я мовчала, я його відкусила і виплюнула, нападника я не бачила було дуже темно

Я перебувала в парку атракціонів. Він був схожий на занедбаний, весь облізлий і старий. Люди каталися на всіх трьох. Я була в тілі 6-річної дівчинки, яка перебувала там з бабусею. Помітивши інші атракціони по ту сторону води, мені стало цікаво. Це була невелика по ширині, але велика по довжині річка. Навколо були кам’яні плити. Я задивилася і побачила місток із залізних гойдалок. Він був високо на головою і вів в якій навіс. Там не було людей і я дуже хотіла туди залізти, хоч не уявляла як. Я перепгригнула річку, поки мене не покликала бабуся. Я впала в воду, відвернувшись. І почала плисти до берега, відчуваючи небезпеку. Потім різко мене почали тягнути за ноги і я рукою спробувала відбитися. Але мені відкусив і великий палець і я закричала. Мене витягла бабуся і сказала, що вже пора повертатися додому. Я показала їй, що у мене відсутня палець. Але це місце було зашито чорними нитками і кривим швом.

Мені наснилося, що я відкусила палець чоловікові, якого я не бачила.
Це було в темряві, через якусь грати і з кров’ю
Потім дуже гидливо промивала рот

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ