Сонник відкрите вікно до чого сниться відкрите вікно уві сні

Бачити вночі відкрите вікно уві сні – до величезних перспектив. Сновидіння означає, що перед вами розкриються всі двері. Можливість вступу до вищого навчального закладу, отримати довгоочікуване підвищення з’явиться у всіх, кому приснилось, що довелося дивитися вдалину. Щоб з’ясувати докладніше, до чого сняться розкриті навстіж стулки, необхідно взяти сонники, яким ви довіряєте.

Вказівки сонника Міллера

Відкрите вікно в кімнаті або в будинку можуть бачити люди доброзичливі і комунікабельні. Сидіти перед ним, дивитися вдалину – до втілення давньої мрії. Сновидіння означає, що майбутні зміни порадують своїм розмахом, навіть якщо будуть стосуватися близьких родичів, або друзів, а не вас особисто.

Щоб правильно витлумачити, до чого сниться відкрите вікно, сонник Міллера рекомендує описати свої дії уві сні:

  • дивитися – до блискавичного досягненню мети;
  • влазити – до побудови нових планів;
  • вилазити – до запаморочливого роману;
  • підглядати за господарями житла – до нечесної боротьби за владу;

Ще не настав час ризикувати

Бачити розбиті вітром скла уві сні – до попередження про насуваються неприємності. При цьому вельми добре, якщо наснилося, що стулки залишалися на місці. Прибирати оскільки в кімнаті – значить, бути готовим до нових партнерських угод.

Сонник Цветкова, розбираючи, до чого сниться розбите вітром скло в кімнаті, застерігає від необачних вчинків. Поспіх може не тільки нашкодити справах, але і привести до душевних переживань. Якщо ж вітром відкрите вікно, залишилося цілим і неушкодженим уві сні, вам вдасться уникнути покарання, навіть в тому випадку, коли вина буде незаперечною.

Довіртеся інтуїції

Розкриті навстіж стулки в будинку символізують відкритість сновидіння до нових відносин. Якщо приснилося, що вночі довелося влазити в приміщення і залишитися при цьому не спійманим, сміливо беріться за втілення навіть самих навіжених ідей і проектів.

Тлумачення сну в сонник Нострадамуса мало чим відрізняється від інших трактувань. До чого сниться влізти у відкрите вікно замість того, щоб увійти через двері в приміщення, віщун пояснює сміливістю сновидіння. Рішучі дії і впевненість у власних силах принесуть чимало прибутку в недалекому майбутньому.

Не втрачайте голову

Зістрибувати з підвіконня уві сні – до забороненою любовний зв’язок. Приголомшливі почуття змусять забути про роботу, сімейному борг. Сонник Фрейда обіцяє феєрверк відчуттів, всім, кому приснилось, що за вами гналися.

Але, якщо довелось бачити грати, яка не давала можливості покинути приміщення, готуйтеся до зустрічі з нав’язливим шанувальником, від якого буде складно позбутися. Крім того, новий обранець вже точно не виправдає тих надій, що ви на нього покладете.

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ