Сонник смажена курка приснилася: до чого сниться смажена курка у сні — тлумачення снів

До чого сниться смажена курка — тлумачення сну по сонникам

Уточніть для тлумачення сновидіння

Сонник Міллера

смажена курка по соннику

Бачити уві сні смажену курку повністю або частинами говорить про те, що у вас явні проблеми з рідними. Більше уваги приділяйте сімейного вогнища і взаємин з родичами. Недожаренная курка віщує сору з молодою подругою.

Сонник Ванги

тлумачення сну смажена курка

Смажена курка з кров’ю у сні обіцяє про недобрих висловлюваннях про людей з ваших вуст. Ретельно перевіряйте всю почуту інформацію, перш ніж озвучувати її іншим, інакше ризикуєте потрапити в халепу.

Сонник Цвєткова

смажена курка уві сні

Той, кому сниться смажена курка, очікує отримати дохід від нечистих справ. Бачити в сновидіннях м’ясо курки, яке не дожарилось, обіцяє скандал з особою, про яку ви напередодні невтішно висловлювалися.

Мусульманський сонник (Ісламський)

смажена курка по соннику

Жінці бачити уві сні смажену курку – до успіху в любовних наміри. Якщо смажена курка сниться чоловікові, то на роботі варто очікувати підняття репутації та поваги від колег. Обробляти тушку смаженої курки і побачити кров – ризикуєте образити словами невинну людину, перевіряйте інформацію, що надійшла на правдивість.

Сонник Фрейда

смажена курка по соннику

Їсти уві сні смажену курку — до клопотам і турботам будинку. Сниться смажена курка з скоринкою, в майбутньому чекайте повної свободи дій і незалежності від оточуючих. Інше тлумачення говорить про подарунок або ж фінансової прибутку.

 

 

ВАМ МОЖЕ СПОДОБАТИСЯ